Page 131 of 163 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 4059

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #3251
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Je li ko probao ovo http://store.steampowered.com/app/304930? Odavno ne vidjeh free igra, potpuno nepoznata i 250k ocjena pozitivno je 230k. Fora Minecraft-a, koji btw nikad nijesam upalio.

  2. #3252
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Conspiracy provalio Watch Dogs 2.

    ------------------------------

    Misije za Hitmena koje su izlazile epizodno su upakovane u konačnu igru.

    Last edited by ASC; 18-01-17 at 17:44.

  3. #3253
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Conspiracy provalio Watch Dogs 2.
    Denuvo je za njih izgleda postao trivijalnost.

  4. #3254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    The Last Of Us...Sta znam...Dobra grafika, ali skroz linearna. Bukvalno ima samo jedan put i to je to.
    Meni se svidja Dishonored. The Witcher me smorio , jer je to copy/paste oblivion, skyrim, gothic...ista g , samo drugo pakovanje. Moracu da se vratim starom dobrom FPS-u.
    To je bezmalo najbolja survival igra koja postoji....Pricha, odnos likova nema premca u igrackoj industriji. Ipak je to igra stara 14 godina, mada po meni, linearnost joj ni najmanje nije mana....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  5. #3255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Res Evil 7 - Grafika mi je promasaj, koliko su truda ulozili u karaktere toliko je ambijent sjeban, suvise ispranih tekstura i kockastih stvari... Sa druge strane igrivost je fenomenalna, osjecaj frke dje te bolesna familija trazi po kuci je nenadjebiv. Ne svidja mi se shto je i u startu previshe stvari skriptovano al vidjecemo dalje kako ce ici
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #3256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Raccoon city
    Posts
    998
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    CPY u rekordnom roku provalio Resident 7

  7. #3257
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default



    Mads Mikkelsen glavni negativac.

    Mimo toga, WTF se dešava ođe? Hideo Kojima je baš maštovit momak.

  8. #3258
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Rekao bih pretenciozan. Cisto sumnjam da bih zavolio MGS da sam poceo danas da igram te igre. Onako kao dijete nisam imao osjecaj. Mada je gameplay u MGS uvijek bio inovativan i odlican, prica je budibogsnama. Kojima je M. Night Shyamalan video igara.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #3259
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    A ne ne, ovaj put mi se i sviđa ovakav pristup, ne mogu reći da sam ranije vidio ovakvu kombinaciju, živih ljudi, kablova, beba, padobranaca iz 2 svj. rata, mrtvih stanovnika mora i okeana...
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. #3260
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Rekao bih pretenciozan. Cisto sumnjam da bih zavolio MGS da sam poceo danas da igram te igre. Onako kao dijete nisam imao osjecaj. Mada je gameplay u MGS uvijek bio inovativan i odlican, prica je budibogsnama. Kojima je M. Night Shyamalan video igara.
    Bi vjeruj mi
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #3261
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #3262
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default



    Middle-Earth: Shadow of War Minimum System Requirements

    • OS: Windows 7 64-bit
    • CPU: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz or AMD FX-8320 3.5 GHz
    • RAM: 8 GB System Memory
    • GPU RAM: 2GB Video Memory
    • GPU: Nvidia GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7950
    • DX: DirectX 11
    • HDD: 60 GB available space

    Middle-Earth: Shadow of War Recommended System Requirements

    • OS: Windows 10 64-bit
    • CPU: Intel Core i7-3770 3.40 GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz
    • RAM: 16 GB System Memory
    • GPU RAM: 4GB Video Memory
    • GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 4GB
    • DX: DirectX 11
    • HDD: 60 GB available space


    Release date: 22.08.2017
    Last edited by ASC; 28-02-17 at 00:54.

  13. #3263
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default


  14. #3264
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default


  15. #3265
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Gledao sam gameplay novog Mass Effecta i izgleda prelose. Dosadan gameplay, animacije lica bizarne da gore ne mogu da budu a dijalog kao da je pisao autisticni tinejdzer koji gleda tinejdzerske drame na TV-u.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #3266
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Gledao sam gameplay novog Mass Effecta i izgleda prelose. Dosadan gameplay, animacije lica bizarne da gore ne mogu da budu a dijalog kao da je pisao autisticni tinejdzer koji gleda tinejdzerske drame na TV-u.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #3267
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ako se po jutru dan poznaje i po prvim review člancima u vezi ove igre mislim da smo dobili prvog kandidata za epic fail game 2017

    https://www.rockpapershotgun.com/201...opening-hours/
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #3268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Kupicu konzolu radi ove igre

    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  19. #3269
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default



    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #3270
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ahahahah, bježi, sve vraćam onaj dio đe kaže da joj je otac mrtav i reakciju posle toga
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. #3271
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Ahahahahaaha ovo nikad da dosadi:


    Zašto:
    http://www.zerohedge.com/news/2017-0...les-lead-cance
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  22. #3272
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    A ne moze nikako par ljudi i dva glasovna glumca u igri na kojoj rade stotine ljudi da bude razlog sto je igra smece i sto je prakticno Dragon Age Inquisition u svemiru. Glumce dovode samo da bi procitali to sto su za njih napisali, tako da oni automatski nemaju nista sa nacinom na koji je igra kreirana. Kao prvo, problem je sto je igru pravio studio odgovoran za multiplayer iz ME3. Prvi Bioware tim radi na novoj igri. Drugi problem je sto je dosta talentovanih ljudi otislo iz Bioware-a u poslednjih nekoliko godina a nisu se potrudili da na njihove pozicije popune novim talentima. To je problem na visem nivou kod poslodavca: https://www.glassdoor.ca/Reviews/Emp...VW11370424.htm
    I jedan od najvecih problema je sto nisu imali dobrog pisca u tom studiju. Drew Karpyshyn se vratio u Bioware ali radi na SWTOR-u. Patrick Weekes vjerovatno radi na novoj igri sa glavnim Bioware timom. Casey Hudson je otisao a njegovu ulogu rezije je preuzeo Mac Walters koji je bio jedan od glavnih scenarista za ME2 i ME3. U sustini, na igri su radili manje iskusni i manje talentovani ljudi. Potpuno je ocekivano da takav tim ne moze da proizvede neki zavidan kvalitet.
    Last edited by VanjaTheMan; 21-03-17 at 10:26.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #3273
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Problem je što Bioware odavno ne proizvodi kvalitetne igre.Koliko su ozbiljno pristupili Andromedi govori i činjenica da su razvoj igre prepustili studiu u Montrealu kojima je ovo bio prvi veliki projekat.Facijalne ekspresije sa kojima se cio svijet sprda im je radila djevojka kojoj ovo prvi angažman u gaming industriji.Pored svega RPG naslovi po kojima je BW bio poznat sada više služe za promovisanje seksualne orijentacije i za rasprave o zastupljenosti bijelaca,crnaca , feministkinja i sl. nego što imaju dobru priču ili gameplay.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #3274
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Problem je što Bioware odavno ne proizvodi kvalitetne igre.Koliko su ozbiljno pristupili Andromedi govori i činjenica da su razvoj igre prepustili studiu u Montrealu kojima je ovo bio prvi veliki projekat.Facijalne ekspresije sa kojima se cio svijet sprda im je radila djevojka kojoj ovo prvi angažman u gaming industriji.Pored svega RPG naslovi po kojima je BW bio poznat sada više služe za promovisanje seksualne orijentacije i za rasprave o zastupljenosti bijelaca,crnaca , feministkinja i sl. nego što imaju dobru priču ili gameplay.
    Ako izuzmemo kraj ME3, igra je bila i vise nego dobra a problemi u DA: Inquisition su bili vezani za pokusaj da naprave igru vecom i otvorenijom. Prica je bila solidna, posebno Trespasser ekspanzija. A Dragon Age 2 je patio od kratkog vremenskog roka koji su imali da naprave igru (manje od dvije godine?) i s obzirom na to igra je bila i vise nego dobra. A sve te igre su radili razliciti Bioware timovi. Oni nisu glavni krivci.

    Ako pokusamo da delokalizujemo problem i odvojimo ga od samog studija koji je odgovoran, onda mozemo da vidimo da su i trenutni problemi koji su u centru ME:A rezultat apsolutno istih gresaka koje vrh EA pravi vec vise od jedne decenije. Ne donose oni sve te odluke radi promovisanja nekih sociopolitickih ideja nego u zalosnoj nadi da ce prodati vise kopija ako naprave igru koja ima sve elemente za koje misle da su neophodni da bi igra bila finansijski uspjesna. Isto kao sto su mislili da ako Dead Space krene vise u pravcu pucacine nego horora prodace vise kopija, pa su na kraju zatvorili studio koji je pravio Dead Space. I daleko od toga da je jedini studio koji su zatvorili. Vjerovatno sve to utice i na kadar ljudi koji su zaposlili u medjuvremenu.

    Nijedan studio u sklopu EA nema mnogo veliku kreativnu slobodu kao sto neki misle. Direktive dolaze sa vrha i sadrze vrlo precizne zahtjeve o tome sta igra treba da sadrzi, na osnovu njihovog istrazivanja trzista, raznih upitnika itd. Plase se inovacija i rizika pa pokusavaju da se naprave proizvod koji ce da se svidi svima, i na kraju naprave go*no bez identiteta. Zabolje ih sta fanovi misle. Polaze od toga da su fanovi slijepci koji ce u svakom slucaju da kupe sledeci nastavak, pa njih mogu da zadovolje apsolutnim minimumom dok aktivno rade na tome da pridobiju nove musterije. Vjerovatno su vidjeli kolike pare Disney pravi pa misle da mogu da primijene slican pristup sa video igrama. Tako ti je to kad kompanijom koja pravi igre rukovode ljudi koji ne znaju nista o njima.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #3275
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Inkvizicija je bolovala od sindroma fetch kvestova i generičnog negativca,Dragon Age 2 je navrat nanos napravljen i čitava igra se odvija na dvije mape daleko od bilo kakve dobre igre .Za MA 3 se slažem da je igra generalno dobra sve do famoznog kraja ali to im ne mogu oprostiti jer su uspjeli da uprskaju sjajnu ideju, SWTOR mmo koji sam u startu obožavao su uprskali do te mjere da sad izgleda kao koreanski MMO grindfestovi od igara.Tačno je da su im poslednja velika igra koje su napravili samostalno prvi Mass Effect a pored pomenutog SWTOR koji je u startu bio solidan jedina igra koju su napravili kvalitetno od kad su prešli pod okrilje EA je DA Orgins.Ne znam ali mislim da ih je poprilčno vrijeme pregazilo CDPR i Blizzard su ih prosto oduvali po kvalitetu.
    Last edited by goldfinger; 21-03-17 at 14:01.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 131 of 163 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14484
    Last Post: Today, 08:43
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 15:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •