Page 150 of 163 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 4059

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #3726
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za sad samo Reach izlazi a ostale ce izaci tokom naredne godine postepeno i zadnja ce izac Guardians, tako da ces se nacekat, mislim da ce izac par mjeseci prije Halo Infinite. Meni se ovaj Reach ne svidja nesto, zastarjelo izgleda i nekako nije podesen za pc dobro, ima i nekih bugova sa zvukom.

  2. #3727
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default



    Jedinica ne bi loša zaludu.

    Nakon što joj pljačkaška horda pohara selo i ubije vjerenika, Senua koja je ostala živa ide u "Hel" (vikinški pakao) da iz njega izbavi dušu svoga vjerenika.

    A onda se ispostavi da je ona luda i da se sve zapravo dešava u njenoj glavi i da su sva dešavanja kojima prisustvujete samo metafora.
    Pobraše pohvale za skretanje pažnje na mentalne probleme ljudi, ali moram da konstatujem da je "it was all a dream" najogavniji plot twist koji postoji u književnosti.
    Last edited by ASC; 14-12-19 at 01:23.

  3. #3728
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    ^ +1



    ovo lijepo izgleda
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #3729
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Koga briga za to.
    Microsoft (Windows), XBOX, platforme imaju najveću bazu igrača i igara i igara na svijetu.
    Da uzmemo primjer GTA V. Igra najbolje radi na PC jer mozes da izvuces 60 fps cak i vise. Ja bih tu verziju najprije igrao. Sta mislis koliki je procenat prodaje GTA V na PC? Prema clanku iz 2018 GTA V je na PC-u zastupljen svega 2.1 %. Na Xbox one je oko 12 %. A na PS3 i PS4 zajedno preko 60%. Dakle tu je Playstation dominantan. PS4 je daleko popularnija konzola od Xbox one.

    Izvor https://www.game-debate.com/news/248...ct-of-all-time

    Uzgred kada se GTA V pojavio na konzolama je prodat za 7 dana u 11 miliona primjeraka dok je PC verzija za dva mjeseca dostigla brojku od 2 miliona.

    Cinjenica je da su u svijetu konzole daleko popularnije za ovakve igre (ovo ti govori neko ko se igra pretezno na PC-u) kao i to da je PS4 danas najpopularnija konzola. Mnogo popularnija od Xbox one.
    Last edited by Kaz; 17-12-19 at 12:52.

  5. #3730
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Netacno ubjedljivo se najvise igra na PCu, makar su na Steamu dostupne statistike, pocetkom 2017. godine u jednom trenutku je preko 3 miliona igralo PUBG, oko 2 miliona Dotu i preko milion CS, samo na jednoj platformi, samo tri igre, e sad dodas tu LOL, Fortnite, generalno Blizardove i Origin igre, pojavio se potom i Epic store, svakako se neke igre daleko vise igraju na konzolama ali generalno se mnogo vise igra na PC

    Taj GTA V svakog dana na Steamu u svakom trenutku igra 100k ljudi i dalje, sumnjam da ih toliko igra na PS4 i XBOXu i pored mnogo vece prodaje, isto vrlo bitno on je dosta kasnije izasao za PC, krekovan, ali izgleda pa malo je reci duplo bolje nego na konzolama pritom ima vise kanala za prodaju igara na PCu sto legalnih sto nelegalnih, vise platformi za samu igru, plus naravno torenti aka narodne verzije
    Last edited by Jakuza; 17-12-19 at 13:08.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #3731
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Steam, Epic, GOG, Battle, Uplay, Origin, Rockstar, Xbox PC, sve to sad ima svoje launchere smorili su bas, samim tim i statistike su mnogo manje dostupne, samo Steam dozvoljava u svakom trenutku da se vidi koliko ljudi igra koju igru.

    EA je uradio pravu stvar vracanjem na Steam.
    Last edited by Jakuza; 17-12-19 at 13:07.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #3732
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Rekao sam za "ovakve igre" (vecina multiplatformskih igara) da su konzole popularnija platforma a tu nisam racunao DOTA 2 LOL i CS. Pogledaj npr Witcher 3. Kada je izasao 70% je bio zastupljen na konzolama iako je u pitanju fransiza nastala na PC-u. Izvor https://www.reddit.com/r/witcher/com...oles_30_on_pc/

    Za GTA V i Witcher 3 su glavni izvori prihoda konzole ne PC. Da nije konzola ne bismo ni imali Witcher 3. Za PC dosta igara se kupuje tek kada im dobro padne cijena (sto je slucaj vjerovatno i sa Witcherom i GTA V) pa zbog toga naknadno naraste broj PC kopija.

    Uzgred, piratska verzija GTA V postoji i za XBOX 360, PS3 i PS4, ne samo za PC.
    Last edited by Kaz; 17-12-19 at 13:37.

  8. #3733
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Od izlaska Witchera 3 do kraja 2018, 44,5% kopija je prodato za PC, 39,5% za PS4 i ostatak za Xbox.

    Da su konzole bitne, bitne su, ali da su one "glavne" a PC "sporedan" se nikako ne može reći.


  9. #3734
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Da uzmemo primjer GTA V. Igra najbolje radi na PC jer mozes da izvuces 60 fps cak i vise. Ja bih tu verziju najprije igrao. Sta mislis koliki je procenat prodaje GTA V na PC? Prema clanku iz 2018 GTA V je na PC-u zastupljen svega 2.1 %. Na Xbox one je oko 12 %. A na PS3 i PS4 zajedno preko 60%. Dakle tu je Playstation dominantan. PS4 je daleko popularnija konzola od Xbox one.

    Izvor https://www.game-debate.com/news/248...ct-of-all-time

    Uzgred kada se GTA V pojavio na konzolama je prodat za 7 dana u 11 miliona primjeraka dok je PC verzija za dva mjeseca dostigla brojku od 2 miliona.

    Cinjenica je da su u svijetu konzole daleko popularnije za ovakve igre (ovo ti govori neko ko se igra pretezno na PC-u) kao i to da je PS4 danas najpopularnija konzola. Mnogo popularnija od Xbox one.
    Jedna igra ne čini proljeće.
    Windows je najmoćnija i najmasovnija platforma sa najvećom bazom igrača na svijetu.
    To je poenta priče...

  10. #3735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Da uzmemo primjer GTA V. Igra najbolje radi na PC jer mozes da izvuces 60 fps cak i vise. Ja bih tu verziju najprije igrao. Sta mislis koliki je procenat prodaje GTA V na PC? Prema clanku iz 2018 GTA V je na PC-u zastupljen svega 2.1 %. Na Xbox one je oko 12 %. A na PS3 i PS4 zajedno preko 60%. Dakle tu je Playstation dominantan. PS4 je daleko popularnija konzola od Xbox one.

    Izvor https://www.game-debate.com/news/248...ct-of-all-time

    Uzgred kada se GTA V pojavio na konzolama je prodat za 7 dana u 11 miliona primjeraka dok je PC verzija za dva mjeseca dostigla brojku od 2 miliona.

    Cinjenica je da su u svijetu konzole daleko popularnije za ovakve igre (ovo ti govori neko ko se igra pretezno na PC-u) kao i to da je PS4 danas najpopularnija konzola. Mnogo popularnija od Xbox one.
    Bolje da si procitao moj post ahahahahahha. Zar se stvarno upushtash u raspravu shta ko vishe igra ili ne....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #3736
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    RDR 1 je izašao samo za konzole. GTA V i RDR 2 su bili jedno vrijeme ekskluzive za konzole. Zašto?

    Kada je Witcher 3 izašao konzole su bile glavni izvor prihoda. A u pitanju je franšiza nastala na PC-u i koja se dosta vezuje za PC. Šta li je tek sa ostalim igrama koje nisu tradicionalno vezane za PC?

    Da ja mislim da je PC nebitan ne bih se ni igrao na njemu. Al činjenica je da konzole donose najveći profit za multiplatformske igre. A da nije profita ne bi ni gledali nastavke nekih popularnih igara. Činjenica je i da se većina multiplatforskih igara bolje proda na konzolama nego na PC-u. Tako da nije u pitanju samo jedna lasta.

    Bolje da si procitao moj post ahahahahahha. Zar se stvarno upushtash u raspravu shta ko vishe igra ili ne....
    U čemu je problem sa diskusijom? Ako ti je nebitna onda je preskoči. Ali ajd ako hoces da mi kazes da na forumu ima dosta trolovanja pa je besmisleno upustati se u diskusije...
    Last edited by Kaz; 18-12-19 at 11:36.

  12. #3737
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Jedan interesantan slučaj: HDR podrška za Witcher 3

    Na konzolama je naknadno ubačena podrška za HDR ali za PC ne. Evo topica na zvaničnom forumu gdje ljudi mole CD Projekt Red da ubaci HDR podršku za PC:

    https://forums.cdprojektred.com/inde...o-pc.10176572/

    Dobili su ovakav odgovor:

    "Hi guys,

    We have no plans to add HDR on PC. It would require us to allocate some of our manpower back to The Witcher and right now we're fully focused on Cyberpunk 2077 and GWENT: The Witcher Card Game. Thank you for your understanding."

    Dakle situacija je sledeća. Bili su u stanju da se angažuju oko dodavanja HDR podrške za konzole ali zato to nisu u stanju da urade za PC. Šta se dalje desilo? HDR podršku PC nije dobio ali se zato CD Projekt Red potrudio da igru portuje na slabašni Nintendo Switch. Ljudi kažu da riječ o pravom čudu optimizacije a to znači da su se dobro potrudili oko njega. Vjerujem da je daleko više truda potrebno za to nego za uvođenje HDR podrške za PC. Čini li vam se da je PC nekako zapostavljen u ovom slučaju na uštrb konzola?

  13. #3738
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sigurno, inventory na W3 je posebno dobro bio sredjen za PS4, nije bilo zamrzavanja i crashovanja, i nije im trebalo godinu dana da rijese to, toliko su bili posveceni
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #3739
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Sigurno i na konzolama bolje izgleda i radi The Witcher 3 no na PC-ju. Haha
    A đe, skoro svaka multiplatform igra za konzole je osiromašena verzija ove s PC-ja (low-medium detalji) + nestabilnih 30fps...
    Jedino malo bolje izgledaju igre koje se rade exkluzivno za konzole...

  15. #3740
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Na metacritic vidim dobre ocjene za Witcher 3 na PS4. User score 92. S druge strane RDR2 čim je izašao na PC je loše ocijenjen od strane publike jer im se nije dopao port. Moje mišljenje je da port nije toliko loš iako sam od Rockstara očekivao više pa mi nije žao što su ih nagrdili.

    User score za PC verziju RDR2 je 4.4 https://www.metacritic.com/game/pc/r...d-redemption-2
    Za PS4 verziju Witchera 3 je 92.

    Gdje su izvori za to da je Witcher 3 PS4 radila kriminalno i otkud toliko dobra prodaja (u početku dosta bolja od PC) i ocjene?

    I da ne zaboravimo da je riječ o igri čiji serijal je začet na PC-u.

    Uzgred jokaš, bezobrazno mijenjaš teze. Troluješ po običaju. Moja glavna tvrdnja je da je profit tu zahvaljujući konzolama a ne PC-u i da zahvaljujući tom profitu mi i dobijamo nastavke raznih serijala igara (mislim na multiplatformske igre). PC je manje popularna platforma a i igre se dosta piratizuju i zato je toliko i popularan kod nas (ok je piraterija ovdje s obzirom na to kakva su nam primanja). U Rockstaru su itekako toga svjesni a izgleda i u CD Projekt Red čim izbacuju verziju za Nintendo Switch a na PC verziju su zaboravili.

    I da, koliko li sam puta čuo da neka igra kao igra nije loša ali da je loše portovana na Pc.
    Last edited by Kaz; 18-12-19 at 14:30.

  16. #3741
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    U posljednje vrijeme je malo loših portova za PC.
    Ovo je jedna od boljih godina za PC što se gejminga tiče.
    Izlaze dosadašnje i buduće exkluzive sa XBOX-a a i sa Playstationa.
    Nove igre koje izlaze su odlično optimizovane i rade na vrjemešnim quad core procesorima, 8GB DDR3 i grafikama s 4GB rama starim po 4-5 god.
    Dosta igara posebno za PS4 radi kriminalno: Witcher3, RDR2... Loš i nestabilan fps, bagovi.
    Ne zaboravi da je piraterija dostupna itekako i na konzolama.
    Posebno imajući u vidu da je arhitektura konzola ista kao PC-ja (X86).
    Konzole se hakuju lagano...

  17. #3742
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Igre za koje kažeš da rade kriminalno (tvrdim da lupetaš kada kažeš da kriminalno rade) su dobile odlične ocjene od strane igrača. S druge strane RDR 2 za PC je loše ocijenjen od strane igrača a radi se o dugo iščekivanoj igri.

    Piraterija je kažeš dostupna na novim konzolama? Je li Xbox one hakovan? Nije. Switch je hakovan ali takva verzija se teško nalazi. Nisam vidio po oglasima nijedan takav primjerak.

    Hakovan je PS4 sa firmware-om 5.05 i mogu na njega da se igraju piratske igre koje su izašle do sredine 2018. Problem je u tome što je takav PS4 rijedak u CG i teško se nalazi. Tako da ne beri brigu i dalje ćeš ti, prvenstveno zbog dostupnosti piraterije, prodavati te tvoje konfiguracije zbog kojih i pričaš sve ovo.

  18. #3743
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ukazale su ti u ranijim postovima kolege da si "malo" promašio i poentu i da ti izjave veze nemaju s činjenicama. Jako mi je žao te si pun frustracije zbog mog uspjeha na polju prodaje računara i komponenti.
    Ako će ti biti lakše, jedan si od rijetkih...

  19. #3744
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Znas kako kada pricas o drugima ti zapravo govoris o sebi. Dakle kada bi ti bio na mom mjestu ti bi bio frustriran zbog necijeg nazovi uspijeha. Dakle to sto ti u meni vidis nije moje to je tvoje, ne moje. Al ti si previse ogranicen da shvatis da nisu svi ljudi kao ti i da ne razmisljaju svi kao ti i da kritikovati nekoga ne znaci nuzno mrziti nekoga i biti protiv nekoga.

  20. #3745
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default


  21. #3746
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    RDR 1 je izašao samo za konzole. GTA V i RDR 2 su bili jedno vrijeme ekskluzive za konzole. Zašto?

    Kada je Witcher 3 izašao konzole su bile glavni izvor prihoda. A u pitanju je franšiza nastala na PC-u i koja se dosta vezuje za PC. Šta li je tek sa ostalim igrama koje nisu tradicionalno vezane za PC?

    Da ja mislim da je PC nebitan ne bih se ni igrao na njemu. Al činjenica je da konzole donose najveći profit za multiplatformske igre. A da nije profita ne bi ni gledali nastavke nekih popularnih igara. Činjenica je i da se većina multiplatforskih igara bolje proda na konzolama nego na PC-u. Tako da nije u pitanju samo jedna lasta.



    U čemu je problem sa diskusijom? Ako ti je nebitna onda je preskoči. Ali ajd ako hoces da mi kazes da na forumu ima dosta trolovanja pa je besmisleno upustati se u diskusije...


    Zato shto je jokasheva diskusija ili trolovanje ili jednostrana i trosis vrijeme i energiju bezveze....u prevodu - udarash u digitalni zid glavom
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  22. #3747
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Desilo se ono sto su mnogi mislili da je nemoguce, Sony ce svoju ekskluzivu izbaciti za PC, Horizon Zero Dawn je vjerovatno prva od mogih
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #3748
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sony's PS4 exclusive Horizon: Zero Dawn is coming to PC this year, sources tell Kotaku. It's an unprecedented move that may help usher in a platform-agnostic future.
    The PlayStation 4 exclusive Horizon: Zero Dawn will come to personal computers this year, sources tell Kotaku. It’s an unprecedented move for Sony that signals a future in which the publisher releases games on platforms beyond its own consoles.


    This news comes from three people familiar with Sony’s plans, all speaking anonymously because they were not authorized to talk to press. Sony did not immediately respond to a request for comment.


    Horizon: Zero Dawn, an open-world game set in a post-apocalyptic version of the United States that has been overrun by robot dinosaurs, launched for PS4 in February 2017. It was critically acclaimed and commercially successful for its developer, Guerrilla Games, which is owned and operated by Sony. And, like other Sony-published games over the past two decades, it was exclusive to a PlayStation console, helping drive sales of Sony’s hardware in addition to generating revenue on its own.


    Now, three years later, Horizon will be on another platform for the first time. We expect to see the game on both Steam and the Epic Games Store when it launches (although that may not be finalized yet). It will be the first Guerrilla game on a non-PlayStation platform since Sony purchased the Netherlands-based studio in 2005. It will also be an opportunity for Guerrilla to show off its technical chops—Horizon: Zero Dawn, restrained by the PlayStation 4's hardware, was locked at a framerate of 30 frames per second. We expect the PC version to be more capable.

    This will be the first big exclusive game from a Sony-owned developer to come to PC. Death Stranding, which launched for PS4 last November and will also arrive on PC later this year, was funded and published by Sony but developed by an independent studio, Kojima Productions. (In fact, the PC version of Death Stranding is published by a different company, 505 Games.) The French studio Quantic Dream, also independent, had a similar arrangement last year, self-publishing its games Heavy Rain, Beyond: Two Souls, and Detroit: Become Human on PC without Sony’s involvement.


    One other thing Death Stranding and Horizon: Zero Dawn share is technology. Both games run on Guerrilla’s Decima Engine, a robust suite of tools and software for making open-world video games. Guerrilla and Kojima Productions have worked closely together in recent years.


    For most publishers, the release of a game on PC would be no big deal. Most video game companies try to put their software on as many platforms as possible. But for Sony, this is a remarkable move. Since the launch of the PlayStation 1 in 1994, just about every game funded and developed by Sony has been exclusive to a PlayStation platform. (Sony’s PC-focused massively multiplayer online games, including EverQuest, are the main exception.) Sony’s strategy has always been to drive hardware sales with software and vice versa. One would expect them to take the same approach with future games on the PlayStation 5, which will launch this fall.


    But, as analyst Mat Piscatella has smartly pointed out, the future of video games lies in ecosystems, not platforms. Sony’s biggest competitor, Microsoft, has been more upfront about its platform-agnostic strategy, with Xbox boss Phil Spencer talking frequently about wanting to get their games in as many hands as possible. For the past couple of years, Microsoft has released all of its Xbox games on PC as well. Will Sony follow suit with its own slate of PlayStation exclusives? This upcoming PC port of Horizon may be a telling sign.
    Mozda i kraj konzola ekskluziva, Microsoft je vec maltene sve XBOX ekskluzive izbacio i za PC, evo ga i Sony, ceka se Nintendo
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #3749
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Nintendo to nikad nece uraditi, a ako sony bude mijenjao model vjerovatno ce izbacivati pc verziju godinu dana nakon konzolne, tzv double-dipping.

  25. #3750
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Po mnogima jedna od najboljih Assassin's Creed igara Syndicate, free od danas na Epic Store. Do sledeceg cetvrtka.

  26. The Following User Says Thank You to Emix For This Useful Post:


Page 150 of 163 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14484
    Last Post: Today, 08:43
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 15:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •