Results 1 to 7 of 7

Thread: #cn

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,058
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    229 Posts

    Default #cn

    Dje je ekipa?

    EMP hejtuje tu po forumima, a igi gazduje istim. Ozenio se prije godinu dvije, to je slomilo srce njegovom, sada vec bivshem decku. Zato i Xybrida nema. Random je josh na chatu, drvi. Genius je postao kralj splavova? Zhaka bilduje. Dreama gledam po ETF-u. Soulkill bilduje. Kadilaku se gubi svaki trag poslije povratka iz francuske. eoe se smara po novome. zch-u se izgubio trag vec godinama, nedje je po novom. esc josh mafija po internetu. hakigor je ostvario svoj san. Radi u drzavnoj firmi i kupuje klavijature i konponuje trekove zvjezdama granda.
    \\
    OFL•GIC

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    ahh..memories <3

    ja osim što hejtujem takođe i radim jer sam diplomirao i sada sam uzoran građanin..plaćam poreze i to

    šta ti radiš Titence

    ostali će se valjda javiti

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,058
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    229 Posts

    Default

    Pijem, suncam se, uzivam u lijepim zenskim tijelima... dobro nisu bash uvjek lijepa ali svejedno uzivam, malo radim, hejtujem po forumima, naslikam neshto aparatom i ako nadjem vremena odem malo do fakulteta.

    Inache prichah prije godinu dana sa Ivanchicom. Nikad nije uspijela da izgubi nevinost sa hakigorom. Ona nije bila njegova liga...
    Acre je tu po Podgorici zavrshava faks. Postace sampion u boksu u teshkoj kategoriji. Obi se ozenio prije 2 mjeseca...
    \\
    OFL•GIC

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Pijem, suncam se, uzivam u lijepim zenskim tijelima... dobro nisu bash uvjek lijepa ali svejedno uzivam, malo radim, hejtujem po forumima, naslikam neshto aparatom i ako nadjem vremena odem malo do fakulteta.

    Inache prichah prije godinu dana sa Ivanchicom. Nikad nije uspijela da izgubi nevinost sa hakigorom. Ona nije bila njegova liga...
    Acre je tu po Podgorici zavrshava faks. Postace sampion u boksu u teshkoj kategoriji. Obi se ozenio prije 2 mjeseca...
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=11836
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Prosto ne mogu da vjerujem na koji topic sam naletio a jos vise na koji nacin...

    Evo ga update 10 years later...

    EOE nubster: tu je te se i dalje glupira po Novom al' rijetko sta igra osim ako se igra se klincem ne racuna u gaming
    Kadilak: vjerovatno se igra sa djecom umjesto sa Counter Strike-om
    Zch: i dalje u Novom, ne igra godinama nista (osim WOW classic sto je igrao prije godinu, dvije)

    Gdje su Xybrid, Soul, Random? Gdje je Acre, Genius kao i njegov brat (zaboravih nick)?

  6. #6
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Ne moze edit pa double post...

    Nisam siguran dal' je Genius osoba na koju mislim, vise pozaboravljah nickove. Mislio sam na dvojicu brace iz Niskica.

  7. #7
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Dje je ekipa?

    EMP hejtuje tu po forumima, a igi gazduje istim. Ozenio se prije godinu dvije Descargar game guardian Gratis, to je slomilo srce njegovom, sada vec bivshem decku. Zato i Xybrida nema. Random je josh na chatu, drvi. Genius je postao kralj splavova? Zhaka bilduje. Dreama gledam po ETF-u. Soulkill bilduje. Kadilaku se gubi svaki trag poslije povratka iz francuske. eoe se smara po novome. zch-u se izgubio trag vec godinama, nedje je po novom. esc josh mafija po internetu. hakigor je ostvario svoj san. Radi u drzavnoj firmi i kupuje klavijature i konponuje trekove zvjezdama granda.
    Zch: i dalje u Novom, ne igra godinama nista (osim WOW classic sto je igrao prije godinu, dvije)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •