Results 1 to 20 of 20

Thread: Srbija - Crna Gora - ljubav ili mrznja

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Srbija - Crna Gora - ljubav ili mrznja

    Pozdrav braco Crnogorci!
    Citao sam nekoliko tema i ocigledna je odredjena mrznja pojedinih Crnogoraca prema Srbima i Srbiji.
    Da li bi ste mogli da mi objasnite cime je ta mrznja prouzrokovana i na koni nacin Srbi i Srbija ne misle dobro Crnoj Gori?
    Zahvaljujem srdacno - pomoz bog braco!

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Srbija - Crna Gora - ljubav ili mrznja

    Quote Originally Posted by aleksandar II
    Pozdrav braco Crnogorci!
    Citao sam nekoliko tema i ocigledna je odredjena mrznja pojedinih Crnogoraca prema Srbima i Srbiji.
    Da li bi ste mogli da mi objasnite cime je ta mrznja prouzrokovana i na koni nacin Srbi i Srbija ne misle dobro Crnoj Gori?
    Zahvaljujem srdacno - pomoz bog braco!
    Pozdravljas li ti nezavisnost Crne Gore ukoliko se do nje dodje na referendumu, zakonskom, legalnom ?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta mrznja se pokazuje samo od strane Bosnjaka i Albanaca koji se predstavljaju kao Crnogorci. Il' zakonski jesu Crnogorci. Kako oces..
    Nezavisnost nema veze sa ljubavlju ili mrznjom, vec interesom! Ja licno smatram da Crna Gora moze da napreduje samostalno mnogo vise, nego u zajednici!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ajde imenuj te "pojedine Crnogorce"..

    ..i na koji nacin Srbi i Srbija ne misle dobro Crnoj Gori?
    ....

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Himzo ,´Mustafa itd itd :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Pa normalno je da ljubav umre pomedju nas ,dosadilo ni je da ne hrane,obukuju ,opismenjavaju,brane itd itd . Uce ne ko smo ,sto smo,i zasto smo. Samo nama je pun Qurac toga ,eda nevidimo nicesov napredak no sve nazad ,"a nebeski nadri narod " :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Zivjeli smo zajedno i dotakli dno zivota,sad je vakat da mrdnemo sami ,pa dje izbije !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Srbija - Crna Gora - ljubav ili mrznja

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by aleksandar II
    Pozdrav braco Crnogorci!
    Citao sam nekoliko tema i ocigledna je odredjena mrznja pojedinih Crnogoraca prema Srbima i Srbiji.
    Da li bi ste mogli da mi objasnite cime je ta mrznja prouzrokovana i na koni nacin Srbi i Srbija ne misle dobro Crnoj Gori?
    Zahvaljujem srdacno - pomoz bog braco!
    Pozdravljas li ti nezavisnost Crne Gore ukoliko se do nje dodje na referendumu, zakonskom, legalnom ?
    Da li to znaci da je celokupna mrznja koju ti licno ocigledno imas prema Srbima zasnovana na Crnogorskoj nezavisnosti?
    Ako je recimo Crna Gora suverena drzava da li bi se tvoje misljenje promenilo ili bi jos uvek bio zasrt mrznjom?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vidji komso vi serbi imate necesovu specijalnu definiciju za respekt??????
    Prvo ovo glupisanje gore te si turio na artiju ,samo cini jos veci jaz pomedju nase dvije nacije !! Da bi vi nesto postigli dome moj moracete malacko se spustit sa neba (nebeski narod) i prizemljit,jer ostadoste sami ka sirak tuzni bez idje ikoga ! Mlacenje vase i ponizavanje zanago druge nacije nemoze i NECE vama donijet nista bez prezir i mrznju (vasi popovi su na I mjesto u tome) !Dalje Serbija do Tokija itd itd. ve docerala da ostanete supak od svijeta tj Turski pasaluk (biograd i okolina) ,zato ti moz komotno govoriti serbaljskijem jezikom ,a ja cu mojijem CRNOGORSKIJEM narodnijem jezikom !!!! Posto ste vi veljeserbalji "nadri narod" vi ste dali sebe za pravo da odlucujete ko je koje nacije i kojim ce jezikom pricat !!! Prisvajate Vladike i eroje ka da su vaski ,kitite se tudjijem perjem a sve sbog sulude ideje veljeserbaljstva !! Mi smo mala drzava i mi se komotno mozemo ranit od Zecke ravnice ,desetak rijeka i jezera,plus Nase more Crnogorsko. Kad se maknu sumanuti promasaji CG privrede koje ni je komunizam uvalijo i skinemo serbiju s ledja ,Crnoj Gori mora da krene naprijet !!!Mi cemo nase a vi "burazeri" veljeserbaljski zadrzite cudo od marka kraljevica vazala tursoga i "pobjedu na kosovo" (hahahahahhaaa)pa svako svojijem putom !
    Aj sad "burazeru ostaj mi ti u zdravlje i bog ti bolju pamet da !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CG Crnogorcima
    Ja pa onda oni !

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AKO KOGA NE PODNOSIMO, TO SU DOMAĆI SRBI IZDAJNICI, KOJI NEMAJU MUDA DA VIDE I NJIHOVE BEOGRADSKE ŠEFOVE KOJI IM DAJU INSTRUKCIJE KAKO DA CRNU GORU POD SVOJU ŠUBARU METNU.
    KAD UBIŠE ONOGA ĐINĐIĆA MENI KADA SU UBILI NEKOG IZ FAMILIJE!!!!

    LJUDI MI PROTIV VAS SRBA NEMAMO NI TRUNKE MRŽNJE. MI SAMO OĆEMO DA NAS SRBI OSTAVE NA MIR. DA MOŽEMO ŽIVJET U SVOJOJ OD SRBIJE NEZAVISNOJ DRŽAVI, DA NAM SE PRIZNA PRAVNO DA MOŽEMO NAZVATI NAŠ JEZIK NAŠIM IMENOM, A DA CRNOGORCI IPAK NIJESU SRBI.

    A SVAKI SRBIN KOJI SE MIJEŠA U NAŠ - CRNOGORSKI POSA, ZA NAS JE PERSONA NON GRATA!!!
    DAKLE SA SRBIJOM VAYDA, POD SRBIJOM NIKAD!!!
    SVATITE MI DOBRONAMJERNE SRBE VOLIMO , CIJENIMO I POŠTUJEMO!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je podelimo onako bratski - vi uzmite Crnu a mi ćemo Goru.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    LJUDI MI PROTIV VAS SRBA NEMAMO NI TRUNKE MRŽNJE. MI SAMO OĆEMO DA NAS SRBI OSTAVE NA MIR. DA MOŽEMO ŽIVJET U SVOJOJ OD SRBIJE NEZAVISNOJ DRŽAVI, DA NAM SE PRIZNA PRAVNO DA MOŽEMO NAZVATI NAŠ JEZIK NAŠIM IMENOM, A DA CRNOGORCI IPAK NIJESU SRBI.

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    [quote="Karma"]Da je podelimo onako bratski - vi uzmite Crnu a mi ćemo Goru. taman ka kosovo, krajnu itd itd a ??? :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zelimo da nam se skinete sa vrata !

    Quote Originally Posted by aleksandar II
    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by aleksandar II
    Pozdrav braco Crnogorci!
    Citao sam nekoliko tema i ocigledna je odredjena mrznja pojedinih Crnogoraca prema Srbima i Srbiji.
    Da li bi ste mogli da mi objasnite cime je ta mrznja prouzrokovana i na koni nacin Srbi i Srbija ne misle dobro Crnoj Gori?
    Zahvaljujem srdacno - pomoz bog braco!
    Pozdravljas li ti nezavisnost Crne Gore ukoliko se do nje dodje na referendumu, zakonskom, legalnom ?
    Da li to znaci da je celokupna mrznja koju ti licno ocigledno imas prema Srbima zasnovana na Crnogorskoj nezavisnosti?
    Ako je recimo Crna Gora suverena drzava da li bi se tvoje misljenje promenilo ili bi jos uvek bio zasrt mrznjom?
    Naravno da ce nase postovanje prema Srbiji i Srbima, izrazito porasti, ukoliko Srbija prizna rezultate zakonskog, legalnog referenduma.

    Ti srbijanski demokrato, ne odgovori, da li ces ti pozdraviti nezavisnu Crnu Goru, ukoliko za to bude vecina u Crnoj Gori ?

    Evo samo da te podsjetim, odakle stizu svi problemi u C. Goru, dje je uzrok svih (skoro svih), problema koje ima Crna Gora.

    ==============================================


    Pa evo da se prisjetim nekih događaja iz majke kriminalaca - Srbije !

    :arrow: U Srbiji se kradu bebe, niko nije odgovarao !

    :arrow: Vladika Pahomije Gačić vrši bludne radnje nad đecom, nikome ne odgovara !

    :arrow: Trostruki, apsolutno dokazani ubica iz "Interkontinentala" odleži par godina i bude pušten !

    :arrow: Jednoj od najvećih estradnih zvijezda kidnapuju dijete i nikome ništa !

    :arrow: Jezerima u Srbiji plutaju hladnjače sa leševima, nikome ništa !

    :arrow: Po izjavi sadašnjeg predsjednika Srbije, u Srbiji se za silovanje dobija 6 mjeseci zatvora !

    :arrow: Po izjavi bivšeg ministra pravosuđa u Srbiji se za posjedovanje 1 kg heroina dobija 6 mjeseci zatvora !

    :arrow: U Srbiji ima, jedno 2000 nerazjašnjenih ubistava u posljednjih 15-tak godina !

    :arrow: Jedan bivši predsjednik Srbije, je u zatvoru !

    :arrow: Drugi bivši predsjednik Srbije je u zatvoru !

    :arrow: Treći bivši predsjednik Srbije je likvidiran i bačen u jamu sa živim krečom !

    :arrow: U Srbiji je početkom 21. vijeka na svom radnom mjestu strijeljan njen premijer !

    :arrow: Ubiju glavnog svjedoka ubistva premijera, nekog Kuju Kriještorca i nikome ništa !

    :arrow: U Srbiji se ubijaju sportisti, sportski funkcioneri, novinari, policajci, policijski generali, niko ne odgovara !

    Ne mogu sad bas svega da se sjetim, ali ovo je vise nego dovoljno !

    U Srbiji niko, ni za kakvo kriminalno djelo ne odgovara, osim neke sirotinje !

    Jasno sam pokazao da je Srbija majka kriminalaca, da u Srbiji niko za ništa ne odgovara,

    DA SVAKA ZEMLJA IMA SVOJU MAFIJU, A DA MAFIJA U SRBIJI IMA SVOJU ZEMLJU !

    Crna Gora se napatila u zajednici sa ovom besmislenom - anarho drzavom - Srbijom, koju u zivotu odrzava EU.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...

    Da se razumemo ja nemam nista protiv Crne Gore kao nezavisne drzave.
    Sto se referenduma tice po mom misljenju bi bilo najbolje da ga sutra raspisete - ako je vecina za nezavisnost od Srbije - moje, a nadam se i srpske najdraze cestitke.

    Sto se mafije tice tu si u pravu - moras razumeti do duse da je Srbiju napustilo preko pola miliona intelektualaca u zadnjoj deceniji a da se ogroman broj kriminalaca premestio iz drugih republika u istu... Ja licno zivim u Kanadi i situacijom u Srbiji sam mnogo vise pogodjen nego sto bi ti mogao biti...

    Par dodatnih pitanja - da li Crnogorci govore srpski ili crnogorski? Koja je razika ako uopste postoji? Isto me interesuje sto se zastava tice posto su nam bar za sada iste je li to smeta Crnogorcima?

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksandar II
    Da se razumemo ja nemam nista protiv Crne Gore kao nezavisne drzave.
    Sto se referenduma tice po mom misljenju bi bilo najbolje da ga sutra raspisete - ako je vecina za nezavisnost od Srbije - moje, a nadam se i srpske najdraze cestitke.
    Pa ne mislis valjda da ja imam, ikakvo negativno raspolozenje prema nekome ko ovako razmislja ?
    Pa ja bih bio bolestan covjek, ako bih imao negativno raspolozenje prema Srbima koji razmisljaju na ovaj nacin.

    Apsolutna vecina Srba razmislja na ovaj nacin koji si sad izrekao!

    Sadasnji jordanski kralj, je ne tako davno rekao, parafraziram :
    "Ja cu sada govoriti u ime velike vecine muslimana, koja je apsolutno protiv terorizma, ali se glas te vecine, daleko manje cuje"...

    E tako ti je i kod Srba.
    Iako su demokratski nastrojeni Srbi u vecini, njihov se glas daleko manje cuje od glasova primitivnih, anticivilizacijskih, klerofasistickih, ekstremistickih Srba !

    P.S.
    Siguran sam u jedno.
    Ako se razidjemo na demokratski nacin, poslije izvjesnog vremena, imacemo (Srbija i Crna Gora), najbolje moguce odnose.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nisu nam iste zastave
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DRAGI ALEKSANDRE II,
    U HRVATSKOJ SE ZBORI HRVATSKI,
    U SRBIJI SRPSKI,
    U BOSNI BOSANSKI,
    U SUŠTINI TO JE JEDAN JEZIK - JUŽNOSLOVENSKI JEZIK!
    SAMO SE NAMA, MOJ PRIJATELJU, OSPORAVA PRAVO DA NAŠ JEZIK NAZOVEMO NAŠIM IMENOM, A KAO ŠTO VIDIŠ TO SU URADILI SVI OKO NAS.
    POZDRAV ZA BRATA SRBINA I SVE NAJBOLJE.

    PS JESU LI KANAĐANKE ZGODNE ? JA BIH MALO ZA KANADU .... EH ....

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E a ono smijesna tvrdnja "vecina Srba" je demokratski orjentisana. Radi se naime o tome da se sada Srbi nadaju da ce naci cilj velike Srbije postici tako sto su navodne "demokrate" na vlasti. Tadic i Vojisalav prijete podijelom na etnickoj osnovi Kosova! Zasad jos ne prijete Crnoj Gori ali ko zna....

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    E a ono smijesna tvrdnja "vecina Srba" je demokratski orjentisana. Radi se naime o tome da se sada Srbi nadaju da ce naci cilj velike Srbije postici tako sto su navodne "demokrate" na vlasti. Tadic i Vojisalav prijete podijelom na etnickoj osnovi Kosova! Zasad jos ne prijete Crnoj Gori ali ko zna....
    Moje je misljenje i dalje da je vecina, cak velika vecina Srba demokratski orijentisana.

    Kad prosetam po net forumima, velika vecina Srba pozdravlja crnogorsku nezavisnost.
    Od 10 Srba na forumima (ne racunam ********), 8 rezonuje : "Hocete da se osamostalite ? Pozdavljamo to" !
    Mozda i 90 % Srba.
    Hocu reci, i oni koji nijesu za samostalnost Srbije, a time i Crne Gore, vecina i tih Srba pozdravlja nezavisnost Crne Gore, koja bi bila ostvarena na zakonskom referendumu.

    Ali primitivni, anticivilizacijski Srbi se daleko vise cuju, daleko vecu galamu i buku dizu.

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aleksandar II
    Ah kakomije mijo ovaj vas Nik, Slava mije "ALEKSANDAR NEVSKI, no davam odgovorim. Volim svoju Crnu Goru, ali ne toliko da bih mrzijo Srbiju. No vidim da od ove nadri zajednice nema bas nista, eto vidijosi da i Vojo Kostunica prije neki dan rece daje_ Crna Gora manja od Cetvrtine Beograda E fin lije taj pretsjednik vlade. Vidjite dje ja zivim, Engleska broji preko sedamdeset milijona stanovnika, docim Srbija samo sedam milijona, pa ipak kada dodje vrijeme bice ravnopravna clanica u EU. i bice kao i Slovenija naprimer kojaje znatno manja, ali Kostunici Crna Gora je mlogo malena...? :wink:
    Pozdrav.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •