Page 46 of 112 FirstFirst ... 364243444546474849505696 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 2781

Thread: Snovi

  1. #1126
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet zanimljivo, nocas sam sanjao jos ludji san, no necu vise da te davim sa tim. Ada, tuga me vata kad mi neko kaze - sazrio si u mozak :crushed::sorrow::lolblue:
    No sto kazes, otom potom Fala tebi opet

  2. #1127
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E šta ja sve sanjah sinoć...

    Njega. Kako govori ljudima da će biti kažnjeni za svoje greške i zato šalje veliku kišu. Ja prolazim pored njega i gledam Ga kao da pitam jesam li i ja nešto pogriješila, ali on mi ne dade nikakav potvrdni znak, čak je izgledalo samo što mi se ne nasmije blagonakolno. I bježe svi, i ja se sklanjam u neku zgradu i onda se nalazim na nekom velikom sastanku, vidim neke ljude sa posla tu.


    Pa drugi san kako tražim neku ženu. Odjednom se nađem bosa, valjda krenem od nje bosa.

    Pa kako se penjem uz jako strmo brdo (10/10 ) i stižem skoro do vrha i pomišljam - e ne bi mi niko vjerovao da sam se bez ikakve pomoći ovdje popela, još bosa. I tu se budim.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #1128
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    E šta ja sve sanjah sinoć...

    Njega. Kako govori ljudima da će biti kažnjeni za svoje greške i zato šalje veliku kišu. Ja prolazim pored njega i gledam Ga kao da pitam jesam li i ja nešto pogriješila, ali on mi ne dade nikakav potvrdni znak, čak je izgledalo samo što mi se ne nasmije blagonakolno. I bježe svi, i ja se sklanjam u neku zgradu i onda se nalazim na nekom velikom sastanku, vidim neke ljude sa posla tu.
    Da su ovo pisali Fabia ili Petronas, pomislio bi da se radi o Šumaheru

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Bolje imat no' nemat....

  4. #1129
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    puppy... lijep san, pa da probam

    Tvoje ogledalo. Opominje te (jer te voli-potajno ili javno) da razmisliš dobro o svojim postupcima jer bi mogao uslediti neuspjeh. Taj smijeh bi mogao biti dvosmislen, jer u zavisnosti od toga u čemu je stvar, ili je dobro značenje po pitanju posla ili loše po ljubav. Ako je u vezi sa ljubavlju, zatvorena si (zgrada) ali s obzirom na ovaj sastanak i ljude imaš priliku za veliku ljubav. Važi i za posao ako je u tome stvar.

    Žena je tvoja budućnost i u zavisnosti od toga kakva je (lijepa, ružna, stara, mlada, mudra i sl.) takva ti je i budućnost.

    S obzirom na to da si bosonoga (siromaštvo) tj krenula si od nje bosa, može biti da je ostavljaš iza sebe (dosadašnji život-siromašan u nekom smislu ili u mnogim) i krećeš dalje. Kako nam to i samo drvo govori, na tom bosonogom putu ćeš ipak preispitivati svoje ciljeve za kojima si krenula, da nisi možda negdje pogrešila ili skrenula sa puta.
    Do cilja sitižeš uspješno, a oni bitni će to i vidjeti.

  5. #1130
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Auuuuuuuuuuu, @tigovo_oko, nijesam znala da si "u tim vodama". E kad si vec u "svemu tome", daj meni objasni shto znachi san koji mi se snio sinoc (a u snu sam znala da sam taj isti san sanjala i ranije, tj...u snu sam imala kao deZhavU-vec vidjena situacija). Sanjala sam neku ekipu ljudi...u nekoj dosta prostranoj kolibi drvenoj, naravno, ali...sve je jedna prostorija...nema nishta sem te...nazovi centralne prostorije...i prostrana je i bash visoka. U jednom cosku je veliki drveni stol , kao oni po nacionalnim parkovima () i tu svi sjedimo i svi neshto ishchekujemo (napominjem da nemam pojma ko su ti ljudi...ili mi se chini sad da nemam pojma). Ako me sjecanje dobro sluzhi, napolju je hladno, ali ne hladno kao da pada snijeg, nego kao da je temp ne znam koliko ispod nule...i ispod drvenih vrata brvnare, kojih ima troje, tri yida imaju po vrata (koja su izuzetno bitna u snu!), ulazi jaka suncheva svjetlost spolja...i zvizduci vjetra...i izuzetno hladan vazduh. Mi svi sjedimo...i cekamo tog nekog... Taj neko dolazi...naravno, u ljudskom obliku. Muskarac je ovoga puta i nosi plavi dzemper... Neko je koga poznajem shto me iznenadjuje..jer nijesma znala da cekamo bash tu osobu...niti kako ti ljudi mogu biti povezani sa njom...a ni to...kako ta osoba koju ja poznajem a znam da je ok...mozhe biti...samo porkivalica za nesto...

    Svi znamo da taj neko samo uzima ljudski oblik i svi smo toliko napeti...da pratimo svaki njegov udah...izdah...pokretanje ochiju...bilo sta shto ce nam dati znak kad ce da se pretvori u ogromno dlakavo cudoviste...koje, jelte, treba da se eleminishe. Ali, what's the catch??? Caka je u tome shto samo jedan mozhe da ga eliminishe...onaj ko se prvi suprotstavi... Kako, nemam pojma...zbilja nemam...tu nastaje neka presmijeshna borba, u ovom sluchaju je bila moja jer je (pretpostavka!?) bila "osoba" koju ja znam. Kad se dokrajci avet, ona ne biva ubijena....samo uzima neki drugi lik...i nestaje na vrlo kratko vrijeme...

    Poenta je u toj bjelini, tim odvojenim vratima od pragova, tom jezivom osjecaju ishchekivanja, gdje svi znaju da neshto chekaju ali KAO da ne znaju STA ILI KOGA... Ta jedna velika prostorija...i ta vrata na svim zidovima koja otvarash da bi tog nekog izbacio napolje...


    Odavno vecu ludoriju nijesam sanjala.
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 14-12-12 at 12:39.

  6. #1131
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Nepoznati ljudi - neprijatnosti za koje znaš...
    Prostorija - tvoji potencijali koje trebaš iskoristiti i otvoriti se novim mogućnostima…
    Uglavnom rekla bih da se radi o poslu, kako čekaš posao, neizvjesnost je velika, hladnoća i vjetar-problemi, vrata-dodatna neizvjesnost i mogućnost razočarenja, međutim vijesti će biti dobre (pada snijeg) ukoliko uradiš nešto i neke neistine će se otkriti. Neko ili nešto te ometa da dobiješ posao koji želiš.
    Taj neko si ti – muškarac u plavom džemperu (težiš duhovnosti ali si zavidna). To te sprečava da napreduješ, zato i neuspjesi.
    Nesvjesna toga?, imaš prevelike želje ili očekivanja (čudovište) i u konstantnoj si borbi sa sobom.
    Sve se to dešava za drvenim stolom (drvo=preispitivanje, pa sto=blagostanje).

    Jesu ti prihvatili onu aplikaciju što si slala neđe ranije?

    Ovaj broj 3 me jedino buni, pa ne znam gdje njega da stavim ali evo ti hint - uplati neka tri fix-a na kladionicu možda dobiješ koju paru

  7. #1132
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Uh....Da mi oprostite što ću da se raspišem...


    Sanjam da sam došla kod jedne bivše drugarice koja inače ne živi u Pg.Dešavaju se neke gluposti,kroz maglu vidim auta i motore,mislim da sam i zapazila i pored ulice visoku neku zelenu travu...a onda se radnja u jasnijem obliku odvija na nekom mjestu gdje je neka diskoteka na otvorenom,prilično neuredna,kao da je izmedju nekih starih trafika pa tu se okupilo nešto ljudi,muzika...za jednim stolom je moja drugarica s njenim društvom,dok je ja gledam malo sa strane i prilično mi je jasno da me ne primjećuje,tako da ja ostajem po strani,na neko svoje mjesto...tu su naisle i neke moje dvije sestre pa su mi na trenutak pravile drustvo pa se i one izgubile tako da ostajem sama i prilicno mi je neprijatno,šta više teškoća me hvata jer shvatam da samo sebe imam...Vidim komšiju,zapazio me i maše mi da me pozdravi a ja kroz njegov pogled i pozdrave nekako postajem svjesna da lijepo izgledam spolja al da to ne osjećam iznutra.Dolazi,malo pricamo a onda u tom trenutku grupica momaka zauzima prostor da igra fudbal.Malo kao da me poguraju na dr stranu,suprotno od mjesta gdje sam stajala.Vidim da mi neko iz grupe uzima loptu sa one moje strane stajališta za koju tad bivam svjesna da sam sjedjela na nju.Krivo mi,al kažem nema veze neka uzmu pa ću ja uzeti tu njihovu staru,nije problem...Krećem da se vratim na svoju stranu al uvidjam da su ispred mene na putu do tamo svuda krhotine od stakla a da sam ja bosa.Bosa gazim preko njih a trudim se da pazim da me te krhotine ne zakače,al kako je to nemoguće s prelaskom na moju stranu malo se povučem negdje u neki ugao i sjednem da maknem ono što me zakačilo.Gledam u desno stopalo i preneraženo vidim da sam u mnogo većem problemu nego što sam mislila,da su krhotine velike i da su se jako duboko zarile.Okupila se grupica momaka oko mene,ne vidim im lica,i pokušavam sama da izvučem jednu krhotinu al mi se raspršava dio koji je van,pokušavam još jednu al i taj mi se na isti način lomi.Čujem da mi momak iz grupice govori da ne diram,da ne mogu to sama...Približala se i drugarica,ništa ne priča samo posmatra po strani i bih da je mrzim a ne mogu...Zapažam da je momak crnokos,i on uzima velika medicinska kliješta koja su se tu nekim čudom našla da mi pomogne.Bojim se da će da me povrijedi al on vrlo pažljivo izvuče dio po dio,dok svaki nije izvukao.Krhotine koje vadi sad su na vidjelo kao još veće pa su mi stopala u dubokim rupama,više osjećam nego što vidim,a i krvi nema...Kažem mu da nazove hitnu da mi očiste to da se ne inficiraju rane,al on mi kaže da nema potrebe da će to da zaraste,da pustim tako...Nisam stigla ni da se zahvalim odjednom sam se našla u sobi pored diskoteke,koja je onako u kućnoj toplijoj atmosferi.Ležim na jednu stranu manjeg francuskog kreveta,ispred malo u desno su vrata i čujem muziku,a malo lijevo stari TV,na njega digitalni sat..gledam koliko je sati,20:25 nakon čega razmišljam da je noć tek počela i da će proći još dosta vremena dok se ne zatvori diskoteka pa da se sjete i dodju po mene,ljuta na sebe što sam dolazila uopšte kod drugarice i samo želim da se što prije spakujem i dodjem kući...palim tv i opet gledam na sat,pokazuje 21:12...
    Ležim i dalje na ledja i osjećam da sam jako slaba i da me bole rane na stopalima i nekim čudom rane su sad i na šakama koje privijam na grudi,u zavojima su i stopala i šake mada ne vidim...Osjećam da mi je jako teško,užasno sam usamljena u toj sobi i na ivici da se zaplačem...

    Probudila sam se u tom ležećem položaju,s težinom u grudima i osjećajem bola u stopala i šake.
    Toliko sam bila "tamo" da mi bi ogromno olakšanje kad shvatih da ležim u moju dnevnu...


    Mislim da ne bih trebala da putujem nigdje skorije.
    Last edited by Artemis; 14-12-12 at 15:03.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #1133
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nepoznati ljudi - neprijatnosti za koje znaš...
    Prostorija - tvoji potencijali koje trebaš iskoristiti i otvoriti se novim mogućnostima…
    Uglavnom rekla bih da se radi o poslu, kako čekaš posao, neizvjesnost je velika, hladnoća i vjetar-problemi, vrata-dodatna neizvjesnost i mogućnost razočarenja, međutim vijesti će biti dobre (pada snijeg) ukoliko uradiš nešto i neke neistine će se otkriti. Neko ili nešto te ometa da dobiješ posao koji želiš.
    Taj neko si ti – muškarac u plavom džemperu (težiš duhovnosti ali si zavidna). To te sprečava da napreduješ, zato i neuspjesi.
    Nesvjesna toga?, imaš prevelike želje ili očekivanja (čudovište) i u konstantnoj si borbi sa sobom.
    Sve se to dešava za drvenim stolom (drvo=preispitivanje, pa sto=blagostanje).

    Jesu ti prihvatili onu aplikaciju što si slala neđe ranije?

    Ovaj broj 3 me jedino buni, pa ne znam gdje njega da stavim ali evo ti hint - uplati neka tri fix-a na kladionicu možda dobiješ koju paru

    Ne, zakasnila sam bila, zamisli!!!??? PI.


    Ok...zanimljivo tumachenje. Ne svidja mi se dio sa "zavishcu"...al'..to sad nije ni vazhno.

  9. #1134
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    da tigrica ne poče da tumači, niko ništa ne bi sanjao.

  10. #1135
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Sanja sam dvije noći zaredom da me jedna kolegnica napada? Govori li mi podsvijest što?
    Last edited by Beethoven's C***; 14-12-12 at 17:46.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  11. #1136
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    da tigrica ne poče da tumači, niko ništa ne bi sanjao.
    oće se na jednu noć da se sanja...čudno da ja i papi sanjale da smo bose,samo što je ona bolje prošla...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #1137
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    oće se na jednu noć da se sanja...čudno da ja i papi sanjale da smo bose,samo što je ona bolje prošla...
    ja sam 3 noći za redom neke gluposti...eto ispade isto kad i vi...

  13. #1138
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Al' se ovdje sanja.. Kod mene totalni blek-aut, danima.
    The more things change, the more they stay the same.

  14. #1139
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    nisi opterećen

  15. #1140
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Sanja sam dvije noći zaredom da me jedna kolegnica napada? Govori li mi podsvijest što?
    Govori :

    "Beethoven'sC*** ....kazi koleginici da si je sanjao da te napada" !!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  16. #1141
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ja sam opet imala lucidan san... Kratko je trajao. Taman kad sam ukapirala i rekoh ajde da se zezam prekide se... No dobro, treba vježbati.

    Inače... ovaj ... imam neke ustaljene nepoznate osobe u snovima, likove koje ne znam tj nisam ih nikad vidjela ali se protežu kroz snove, znači li što to? Prethodni životi? :hypnotysed:
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  17. #1142
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    puppy... lijep san, pa da probam

    Tvoje ogledalo. Opominje te (jer te voli-potajno ili javno) da razmisliš dobro o svojim postupcima jer bi mogao uslediti neuspjeh. Taj smijeh bi mogao biti dvosmislen, jer u zavisnosti od toga u čemu je stvar, ili je dobro značenje po pitanju posla ili loše po ljubav. Ako je u vezi sa ljubavlju, zatvorena si (zgrada) ali s obzirom na ovaj sastanak i ljude imaš priliku za veliku ljubav. Važi i za posao ako je u tome stvar.

    Žena je tvoja budućnost i u zavisnosti od toga kakva je (lijepa, ružna, stara, mlada, mudra i sl.) takva ti je i budućnost.

    S obzirom na to da si bosonoga (siromaštvo) tj krenula si od nje bosa, može biti da je ostavljaš iza sebe (dosadašnji život-siromašan u nekom smislu ili u mnogim) i krećeš dalje. Kako nam to i samo drvo govori, na tom bosonogom putu ćeš ipak preispitivati svoje ciljeve za kojima si krenula, da nisi možda negdje pogrešila ili skrenula sa puta.
    Do cilja sitižeš uspješno, a oni bitni će to i vidjeti.
    A joj, koliko tumačenje, hvala puno!

    S obzirom da nisam ni malo zatvorena u ljubavi, biće da se onda prvi dio odnosi na posao.

    A što se tiče žene, to je vidiš jako interesantno... Jer ženu koju sam tražila, znam, i ona je srednjih godina, i jako slatka i simpatična. I misleći da sam došla kod nje, dočekala me neka druga žena, tj. starija žena, svekrva ove prve, jako mudra žena (mada je i ova prva ). I ona mi kaže da je žena koju tražim na vrata do nje. Ali ne znam zašto, ne sjećam se da sam uopšte ulazila kod te žene koju sam tražila, samo sam se poslije toga vidjela kako se penjem uz to jako strmo brdo, za koje sam mislila da nema šanse da se mogu popeti, jer praktično nije bilo kamenja za koje bih se mogla držati, baš jedva nekako, skoro neizvodljivo. Ali stigla sam na nekih dvadesetak cm do vrha i pomislila to, da je stvarno nevjerovatno ukoliko uspijem da izađem gore, mada me bilo strah da neću uspjeti i da mogu svakog trenutka panuti. I tu sam se probudila.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  18. #1143
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    E šta ja sve sanjah sinoć...

    Njega. Kako govori ljudima da će biti kažnjeni za svoje greške i zato šalje veliku kišu. Ja prolazim pored njega i gledam Ga kao da pitam jesam li i ja nešto pogriješila, ali on mi ne dade nikakav potvrdni znak, čak je izgledalo samo što mi se ne nasmije blagonakolno. I bježe svi, i ja se sklanjam u neku zgradu i onda se nalazim na nekom velikom sastanku, vidim neke ljude sa posla tu.


    Pa drugi san kako tražim neku ženu. Odjednom se nađem bosa, valjda krenem od nje bosa.

    Pa kako se penjem uz jako strmo brdo (10/10 ) i stižem skoro do vrha i pomišljam - e ne bi mi niko vjerovao da sam se bez ikakve pomoći ovdje popela, još bosa. I tu se budim.
    Tračaš malo koleginice ... šalim se.

    Zavisi šta se to odigralo na posao da je ostavilo na tebe utisak, definitvno imaš moralnu dilemu oko toga. Šta god bilo urađeno, ili treba da se uradi, sačekaj da se popneš na brdo, stvari će biti jasnije.
    Sve me nekako asocira na neki dio tvoje prirode, da ponekad znaš da burno odreaguješ kada te nešto pogodi na emocijalnom planu. Možda blaga sugestija sna ide u tom pravcu da prvo dobro sagledaš situaciju, pa da sve to prokuvaš na tihoj vatri, pa onda da reaguješ.

    To što ideš bosa uz to brdo , pokazuje tvoju povezanost sa prirodom, sa emocijama, što kod taktiziranja koji se srijeće u poslovnom svijetu i nije neka prednost.

  19. #1144
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala gaul.

    Vidiš, moguće da je vezano za moju prirodu jer jesam takva, ne umijem da taktiziram. Što na um to na drum. I totalno povezana sa emocijama.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  20. #1145
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    nisi opterećen
    Uf, malo morgen nisam. Pao sistem.. snovi na čekanju.

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Inače... ovaj ... imam neke ustaljene nepoznate osobe u snovima, likove koje ne znam tj nisam ih nikad vidjela ali se protežu kroz snove, znači li što to? Prethodni životi? :hypnotysed:
    I meni okejžneli svrate neznanci, među kojima bude i likova sa foruma.. a tek kako ih vizualizujem.
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #1146
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    I meni okejžneli svrate neznanci, među kojima bude i likova sa foruma.. a tek kako ih vizualizujem.
    Pa kako ih vizualizuješ? Većina je postavila svoje slike tako da... Ja ove ni na slici vidjela nisam... ne da se sjećam, neki imaju samo epizodnu ulogu, neki se vraćaju poslije par sezona i tako. :loyal:
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #1147
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    istrčah se sinoć u snu,pošteno


  23. #1148
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene u snu znaju tako da zabole noge....da ne mogu korak da napravim ...kao da mi je 2 tone u nogama ....i onda se probudim...od tih silnih " bolova".
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  24. #1149
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    I meni okejžneli svrate neznanci, među kojima bude i likova sa foruma.. a tek kako ih vizualizujem.
    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Pa kako ih vizualizuješ? Većina je postavila svoje slike tako da... Ja ove ni na slici vidjela nisam... ne da se sjećam, neki imaju samo epizodnu ulogu, neki se vraćaju poslije par sezona i tako. :loyal:
    Naravno da ste ih vidjeli/sreli, zato ih i sanjate. Samo niste svjesni da su to slucajni prolaznici koje ste jednom u zivotu vidjeli.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  25. #1150
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja u nekoj kući, neki gotski stil, sjedim za neki sto i ispred mene neko parče papira. Treba kao da nacrtam nešto. U lijevoj ruci držim crvenu običnu olovku . U pozadini neko sa pištoljem juri neke životinjice kroz kuću i puca na njih. Stalno viče da su to vanzemaljci, a ja vičem da nisu nego pacovi.

    Taman da krenem da crtam, čujem - ENO GA! BANG BANG!
    Ja se sa olovkom ubodem u desnu ruku, lagano u san postajem blago svjestan situacije.
    Pitam sebe zašto držim olovku u lijevoj ruci, da li zato što sam lijevak ili je to poruka od nesvjesnog...kao kapiram da sam dopro do sjećanja iz prošlog života,nečega što nije moje sjećanje, gledam okolo sebe, sve uređeno,enterijer, kao de je neđe 19 vijek. Krećem da nešto švrljam po tom papiru i kao napišem riječ 'minerva'.
    Tada počnem da tražim bilo šta da saznam ko je taj čovjek, međutim naglo počinje da pada mrak i na zidu su one stare lampe na petrolej. Lomim jednu i ono krene vatra da gori, tada primjetim sliku na zidu, ali vatra je guta i ne uspijem da vidim šta je bilo na njoj...

    Baš sam se nešto tužan probudio.

Page 46 of 112 FirstFirst ... 364243444546474849505696 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ostvareni i neostvareni snovi
    By Kliker17 in forum Ljubav
    Replies: 13
    Last Post: 21-03-09, 00:01
  2. Snovi...
    By WilaZwoncic in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 09-09-07, 22:52
  3. Snovi
    By Daaron Aracus in forum Sve i svašta
    Replies: 77
    Last Post: 10-12-06, 21:50
  4. Snovi
    By tashaaaa in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 22-04-05, 19:07
  5. Snovi o hrani
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 15-08-04, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •