Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
Ih, sanjah izmedju ostalog kako igram igricu CS 1.6 mapa de_nuke a ja CT i rokam li ih rokam ali njima nista, sve ih u glavu pogadjam i nista se ne desava...na kraju puce bomba.

Mislim da je to od tuborga.
Ih pa tvoji snovi su divota. Slušaj moj.

Sanjam Beograd, negdje 2100. godine, sanjam futurističke tramvaje, sanjam sebe u tom svijetu. Sanjam kako obilazim neke ulice koje uopšte nisu postojale (sad), i sve to radim da bih našao (voljenu) osobu. I cijelu noć tražim njenu ulicu za koju tačno znam gdje je i šta je, al je niđe nema. I tako cijelu noć ja lutam po Visećim vrtovima Beograda, to je nestvarno, zgrade se prelamaju kao pneumatik u nekoj futurističkoj arhitekturi, panorama, hologrami, leteći automobili, a ja u nekon tramvaju što leti, i tu kondukter očitava naše kartice skenirajući nam oko i pita kuda putujemo. A ja samo govorim da tražim osobu. I tako lutam cijeli san po tom futurističkom Beogradu koji izgleda kao Coruscant iz Star Wars. I na kraju nađem i voljenu osobu. Ja i ona slučajno se sretnemo u tramvaju i imamo dug francuski poljubac. Ali onda je pitam što i šta se desilo, a ja dobijem odgovor da sam iz prošlosti, i dok imamo francuski poljubac, onaj kondukter je odvlači od mene jer je skenirano oko ostavilo na nekoj specifičnoj stanici. I ona odlazi, a ja nastavljam da lutam po gradu i sve mi liči na futurističku Distopiju, u kojoj bivam gotovo zarobljen, probudim se nakon tih sati zamarajuće imaginacije kakvu ni AI ne može da zamisli. I sjedim tako uz cigaru i razmišljam.