Page 98 of 112 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 2781

Thread: Snovi

  1. #2426
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,779
    Thanks Thanks Given 
    10,908
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Mislio sam da gledam ovaj "Dune 2021" ali sad ste podigli standarde tako da bi to bile bačene pare.Ima li đe trejler da se vidi?
    Ako ćemo da tumačimo snove:ovaj plavi kamen ti je Pfizer vakcina.Ne mogu sad ponovo čitat post o snu.Jeli plavi kamen ubija ili spašava? Odnosno da li je film naklonjen V ili AV publici?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #2427
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,392
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    2,212
    Thanked in
    1,675 Posts

    Default

    Pa kad bi ti to otkrili ne bi bilo interesantno gledati..
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  3. #2428
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ne pamtim snove, ili ih brzo zaboravim, ali sinoc sam sanjao dobar sci-fi san.

    Kum, ja i neki lik koji lici na Lenjina (psiholog po struci) nalazimo se u nekom gradu koji podsjeca na Kotor, masu veliki kruzera je usidreno, neki i nisu usidreni, stojimo sa daljine i uzivamo u prizoru. Odjednom cuje se neka buka, gledamo u nebo i vidimo gomila aviona, kako idu ka luci. Zbunjeni, posmatramo kako jedam od njih se spusta i udara u jedan od kruzera. Eksplozija toliko velika da bi Michael Bay dobio erekciju. Kamikaze.
    Potom i ostali avioni se zalijecu, udaraju u brodove, neki ispustaju nekakva amfibijska vozila u vodu i nakon toga udaraju u kruzere.

    Kao i svaki san, jedan od ovih vozila je izornio i iz njega je iskocio neki japanceros i neka zena, imao je neki plavi kamen sa kojim bi im prisao, sapnuo nesto nakon cega bi oni otegli papke. Nekako se dokopasmo ovog japanca, krisom, otesmo taj plavi kamen i nagovorismo Lenjina da, kao psiholog, preuzme kamen i okonca Japancerosa. I tako i bi, uze coek, pridje mu, sapnu mu nesto, ovaj je kao pokosen pao. Scena, t. san se zavrsio tako sto je Lenjin stajao na nekom kamenu, sa sve kamenom i gledao u nebo.
    Jasno je da je san seksualne i religiozne prirode. Plavi kamen je vijagra i svako ko pokusava da pojača svoje prirodne kapacitete i životni libido koji mu nije dat dobije moć koja mu ne pripada ta moć se okreće protiv njega. Jasno je da je psiholog razumio to i imao razumijevanje da koristi taj plavi kamen protiv ljudi ali samo ako su ga oni željeli.

  4. The Following User Says Thank You to Because For This Useful Post:


  5. #2429
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,392
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    2,212
    Thanked in
    1,675 Posts

    Default

    A Vi ste Lenjin, zapravo?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  6. #2430
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne, ja sam lik sa foruma.

  7. #2431
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,392
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    2,212
    Thanked in
    1,675 Posts

    Default

    Uh, oprostite. Nijesam Vas prepoznala.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  8. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  9. #2432
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Da nastavimo, to što si sanjao Antares da otimaš kamen i daješ ga nekome govori o tvojoj svijesti da ne umiješ da se nosiš sa velikom odgovornošću u životu ali da pametno prepuštaš to onome ko to bolje umije ( recimo supruga). Govori i da si na strani poštovanja nekih prirodnih zakona a i da si vjernik ( makar podsvjesno).

  10. #2433
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Ovo su neke ozbiljne analize, volio bih i ja da dobijem, pa i da se plati ako treba.

  11. #2434
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Antares, borbe koje si sanjao si jasno borbe oko moći a zadnja scena u snu jeste predavanje te moći u ruke Tvorca.

    To bi bila moja analiza.

    Vitis, inspirativne snove uvijek. Ali moraju biti što detaljniji, nikako tipa : " Sanjala sam da imam dijete" to je nebitno manje-više odnos sa tim djetetom, osjećanje, izgled...

  12. #2435
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Vitis, inspirativne snove uvijek. Ali moraju biti što detaljniji, nikako tipa : " Sanjala sam da imam dijete" to je nebitno manje-više odnos sa tim djetetom, osjećanje, izgled...
    Potrudio sam se da opisem koliko sam mogao, ta djevojka je da kazemo koleginica, sad vec bivsa. Poljubac je bio toliko realan kao da nije san, cijeli san i inace u poslednje vrijeme sanjam tako te snove koji su previse realni - za snove.

    Nema vise onih snova za koje se od pocetka zna da su snovi pa se malo opusti, nego ovih drugih za koje je potrebno malo vremena da se dodje do saznanja da je to san.

  13. #2436
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Sanjah kako me poljubi jedna djevojka i nesto pricamo a ja joj trazim broj, ona uzima telefon i kuca neki broj, brise, kuca, kao ne zna koji joj je broj, ukuca nesto i poziva ga…njoj ne zvoni telefon a javi se neko drugi, neki muskarac i mi kao zbunjeno komentarisemo da to nije ovaj broj…cijelo vrijeme mi sjedi u krilu, tu se zavrsio san ili sam se probudio.
    Da probamo:

    San pokazuje tvoju težnju ka pronalasku idealnog partnera makar sa seksualne strane jer nemaš doživljaj nje kao osobe već kao fizički ugodne žene. Vjerovatno težiš tome jer nisi do sada imao partnera sa kojim si osjetio poklapanje u tom odnosu... Takodje tvoj strah da takvoj osobi ti nećeš biti po mjeri već neki drugi muškarac koliko god ona željela da sa tobom ostvari takvu vezu.

  14. #2437
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Sad ozbiljno: San može da tumači samo osoba koja sanja taj san jer nikako sam san bez istorije nečijeg života i unutrašnjeg nesvesnog ne može imati objasnjenje kod drugih ljudi. Ovo je zabava samo.

  15. #2438
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Sad ozbiljno: Ovo je zabava samo.
    Sad si me razocarala.

  16. #2439
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Pusti ti to nego ima li istine u tumačenju?

  17. #2440
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Pusti ti to nego ima li istine u tumačenju?
    Kontroverzna si: ti trazis idealnu partnerku a nju ne dozivljavas kao materijal za brak vec samo za jednu noc, plasis se da ti ne bi bila vjerna a ona hoce nesto sa tobom.

  18. #2441
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Haha netačno skroz... to što tražiš sekusalno "idealnu" partnerku ne unači uopšte da je za jednu noć ili je tebi to nespojivo sa suprugom... Drugo žena može da se zaljubi i da želi biti sa muškarcem čak iako joj seks nije idealan... to uopšte nije kontradiktorno bilo čemu- ako si tu riječ tražio.

  19. #2442
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Haha netačno skroz... to što tražiš sekusalno "idealnu" partnerku ne unači uopšte da je za jednu noć ili je tebi to nespojivo sa suprugom... Drugo žena može da se zaljubi i da želi biti sa muškarcem čak iako joj seks nije idealan... to uopšte nije kontradiktorno bilo čemu- ako si tu riječ tražio.
    Ne, idemo opet, kazes da trazim idealnu partnerku i da to ona nije jer je dozivljavam kao seksualni objekat, ali se ja i pored toga plasim da joj se necu svidjeti i da ce ona biti sretnija sa nekim drugim…

    zasto bih razmisljao o tome ako ona nije za mene, mozda zato sto ona zeli da bude sa mnom?

  20. #2443
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Nisi razumio. Ok je. Da ne gušimo temu..

  21. #2444
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,412
    Thanks Thanks Given 
    5,548
    Thanks Thanks Received 
    4,986
    Thanked in
    2,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Kad počinjemo sa snimanjem?
    Quote Originally Posted by joni View Post
    Mislio sam da gledam ovaj "Dune 2021" ali sad ste podigli standarde tako da bi to bile bačene pare.Ima li đe trejler da se vidi?
    Ako ćemo da tumačimo snove:ovaj plavi kamen ti je Pfizer vakcina.Ne mogu sad ponovo čitat post o snu.Jeli plavi kamen ubija ili spašava? Odnosno da li je film naklonjen V ili AV publici?
    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    I soundtrack da bude 'Žena od Japanca', produkciju radi Antares, a ja režiram spot za Mtv.
    Nisam znao da ce moj san imati ovoliki odziv i utisak na siru publiku. Osjecam se sad kao Tom Kruz na modnoj pisti pored velikih manekenki, super je sve ali je to visoka moda za mene. Pogurali ste mi snove, ovaj put bukvalno
    Quote Originally Posted by Because View Post
    Jasno je da je san seksualne i religiozne prirode. Plavi kamen je vijagra i svako ko pokusava da pojača svoje prirodne kapacitete i životni libido koji mu nije dat dobije moć koja mu ne pripada ta moć se okreće protiv njega. Jasno je da je psiholog razumio to i imao razumijevanje da koristi taj plavi kamen protiv ljudi ali samo ako su ga oni željeli.
    Quote Originally Posted by Because View Post
    Da nastavimo, to što si sanjao Antares da otimaš kamen i daješ ga nekome govori o tvojoj svijesti da ne umiješ da se nosiš sa velikom odgovornošću u životu ali da pametno prepuštaš to onome ko to bolje umije ( recimo supruga). Govori i da si na strani poštovanja nekih prirodnih zakona a i da si vjernik ( makar podsvjesno).
    Plavi kamen i ubija i spasava, u rukama Japanaca ubija, u nasim spasava. Pricam o plavom kamenu, ne o libidu. Problem je sto je ovaj kvazi Lenjin kidisao na japanca, sapnuo mu nesto u uvo i ovaj je samo legao na zemlju. E nisam siguran sta bi Lenjin radio sa lezecim japancem, moja pretpostavka da je otegao papke, japanac, ne Lenjin, a mozda mi se san zavrsio u pravom trenutku

    A ako je plavi kamen vijagra, onda Power to the people zvuci... tvrdje.

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #2445
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,392
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    2,212
    Thanked in
    1,675 Posts

    Default

    Čuješ nijesi znao... Ma hajde, molim te..
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  24. #2446
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,189
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,304
    Thanked in
    2,009 Posts

    Default

    Aerodrom. Sjedim na klupi.



    Prepoznaje me osoba u žurbi i žali se da mu je slomljen telefon... U frci je, trebaju mu podaci.. brojevi. Gledam da pomognem, ali ne kapiram kako...
    U drugom prostoru vidim krhotine telefona svuda po podu, meni skroz nepoznata tehnologija, nekakv spoj stare Nokije i staklenog iPhona... gledam u čudu... i razaznam razbacane sim i memorijske kartice i pomislim - evo ga.
    Kaže, ostavi, ne smije ništa da se dira zbog istrage.

    Napuštam mjesto kroz stakleni hodnik. Vani se nazire prizor sudarenih 2 auto-letjelica nalik kabinama od žičare... Drugi detalji su magloviti.


    Hodnikom dolazim do druge lokacije:
    Stradun, Knežev dvor




    Hodam prostorom unutar ovih stubova. Ugledam biće koje levitira ( kombinacija tibetanskog monaha i duha iz Aladinove lampe) i govori nešto znakovnim jezikom, ništa ne kapiram i pokušavam da se sklonim, otvorim vrata i uđem.
    Ispostavlja se da je zabranjeno, drugi monasi tamo meditiraju i da sam im narušio tišinu (iako ih nisam vidio). Ovaj prvi je skroz popizdio na znakovnom. Brišem na drugu stranu. Tu su se stvoriše neke skale iza ćoška i njima stižem na lokaciju tri, Forte Mare:



    Upadam u konflikt sa nekim likom zbog ovog gore 'narušavanja tišine', svađamo se na njemačkom. Nestabilni švaba je bio u društvu omanjeg crnog tipa, ništa manje agresivnog a za kojeg se ispostavlja da je Bugi sa foruma. Detalji svađe su magloviti
    Sve je to posmatrao nepoznati stariji bračni par koji je mirno ručao za stolom ispod suncobrana. Gospođa se nasmijala i potop pokazala prstom na neke umjetničke slike čiji su motivi opet ostali u magli.

    Sljedeća scena je da se spuštam prema Gradskoj



    na nekakvoj skalameriji sličnoj trotinetu.
    Silazim i pokušavam da uslikam prizor sličan izalasku sunca (ali na zapadu), nenormalne boje.. ali moj telefon neće da slika, ima samo 2% baterije.




    Iza mene se smiju neka djeca i kradu prevozno sredstvo.


    Okrećem se oko sebe, grad izgleda skroz drugačije, shvatam da nisam bio godinama tu i da se gomila stvari promijenila.
    Mnoge stare kuće su srušene, na njihom mjestu izgrađene su ružne višespratnice sa fasadama od fejk kamena i plastičnim škurama. Nekave nastambe, okolo čudne prodavnice i okupljališta...

    Pada noć, probijam se kroz masu naroda... Buka, nerazumljiva muzika..... zimska amosfera...
    Neko odjednom zove moje ime, okrećem se... baca mi se u zagrljaj.. Ruke mi klize po njenim golim leđima.
    Veli, razvela sam se i vratila iz Danske






    Disclaimer: Nisu efekti ilegalnih supstanci

    Fun Fact: Ne znam ko je cura iz Danske
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #2447
    Join Date
    May 2021
    Location
    Podgorica
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ako zelite da sanjate o specificnoj osobi, razmisljajte o toj osobi neko vrijeme prije kreveta (npr. sat vremena, ili slicno...), neka Vam samo ta osoba bude na pameti. Kada legnete, zatvorite oci i nastavite da razmisljate o toj osobi. Vas mozak ce vjerovatno izmisliti neki scenario sa tom osobom. Tako je za mene bilo.

    A sto se tice mog najludjeg sna... Pa, rekao bih da je to bio period vremena gdje sam svaku noc sanjao nastavak prethodnog sna. Taj san je bio gdje je mene i moje drustvo jurio klovan ubica, i svaki put bih se probudio kad bi on mene ubio iza ledja. Preludo, znam.
    Last edited by Fidel Castro; 03-01-22 at 23:32.

  26. #2448
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Uh sanjah da sam Đogani sinoć i da sam plesao uz neki Knezov mix

    Ahahhahahahha e pa pakla
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #2449
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,381
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Makse, ja sanjao da treba da se ženim. Kao još živim u stan iz kojeg sam izašao ima preko 25 godina, kao ja ustajem, a buduća žena me čeka u dnevnu sobu. Sjedi sa mojima, kucka u telefon i čeka mene da idemo u opštinu. A ja pojma nemam ko je ženska, prvi put je vidim. Jadno nešto izgleda i ne diže glave sa telefona. I ja se kao spremam i razmišljam kako sve ovo da raskantam a da se ljudi ne šokiraju. Kakva noćna mora. Jedino gore od toga bi bilo da se stvarno ženim.

    Inače, gori san od ovoga Zeddovog bi bio da je Knez i da je igrao uz Đoganijev miks.
    Last edited by NHM; 04-01-22 at 13:06.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  29. #2450
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Makse, ja sanjao da treba da se ženim. Kao još živim u stan iz kojeg sam izašao ima preko 25 godina, kao ja ustajem, a buduća žena me čeka u dnevnu sobu. Sjedi sa mojima, kucka u telefon i čeka mene da idemo u opštinu. A ja pojma nemam ko je ženska, prvi put je vidim. Jadno nešto izgleda i ne diže glave sa telefona. I ja se kao spremam i razmišljam kako sve ovo da raskantam a da se ljudi ne šokiraju. Kakva noćna mora. Jedino gore od toga bi bilo da se stvarno ženim.

    Inače, gori san od ovoga Zeddovog bi bio da je Knez i da je igrao uz Đoganijev miks.


    Ovo je Matrix ja sam Đogani
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 98 of 112 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ostvareni i neostvareni snovi
    By Kliker17 in forum Ljubav
    Replies: 13
    Last Post: 21-03-09, 00:01
  2. Snovi...
    By WilaZwoncic in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 09-09-07, 22:52
  3. Snovi
    By Daaron Aracus in forum Sve i svašta
    Replies: 77
    Last Post: 10-12-06, 21:50
  4. Snovi
    By tashaaaa in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 22-04-05, 19:07
  5. Snovi o hrani
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 15-08-04, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •