Results 1 to 8 of 8

Thread: P: Izdajem apartmane U Petrovcu

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default P: Izdajem apartmane U Petrovcu

    E pa ovako, na jednom topicu sam pomenuo da izdajem apartmane u Petrovcu i javilo mi se dosta ljudi na PM pa zbog velikog interesovanja reko da i ja stavim ponudu .

    Kuca se nalazi u samom centru Petrovaca na 50m daljine od doma zdravlja i gradske pijace, 200m od mora a od Volija 100m. U sklopu kuće se nalaze 8 apartmana sa 8 kupatila, svaki apartman ima svoj zasebni ulaz i terasu. Smjestena je u najmirnijem i najljepsem dijelu grada.
    Renovirana je 2008 godine. Planirao sam da je izdajem samo na vikend jer tamo ne živim (zbog toga se i prodaje), npr. nađemo se u petak u Petrovac ja vam dam ključeve od aparmtana kojeg hoćete,para se naravno daju unaprijed. Sa vremena na vrijeme će da dolazi žena koja je zadužena za održavanje kuće i koja živi u Petrovcu čisto da vidi jeli sve OK npr. da se ne prave žurke tamo već da bude dvoje ljudi kako smo se dogovorili.

    Sto se tiče cijena, sve zavisi uzimate li - veliki ili mali, sa pogledom na more ili bez, i koliko kreveta - možda neko hoće sa porodicom da dođe. Uglavnom cijena varira zvog potrošnje struje - zima je a ukućani se moraju konstantno grijati cijeli vikend, potroši se struje bar 20 eura jer kao što sam rekao tamo niko ne živi a hladni su zidovi tako da mora se grijat non-stop da bi se održala temperatura. Ako planirate sa ljubavnicom ili đevojkom,preporučio bih dvokrevetni sa pogledom na more za 50 eura . Parking je naravno besplatan, ima kapiju sa ključem i staju četiri mala automobila.

    Za ljeto se možemo isto dogovorit, u avgustu je npr. cijena 15eura po krevetu.

    E sad najvažnija stvar je da mi pišite isključivo na PM kad ste planirali da dođete. Da bih se ja organizovao, moram da pođem dolje da se sve to sredi za život pošto od oktobra se kuća nije koristila.

    Ako se neko bavi prodajom nekretnina, ili zna nekog da se time bavi i može da mi nađe kupca za kuća možemo se dogovorit, kao posrednika bih ga častio naravno. Što se tiče prodaje na sajtovima ispod je moj broj telefona:

    http://www.nekretnine365.com/nekretn...ing--1455.html
    http://www.enekretnine.com/nekretnin...0-o769297.html

    Slike:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Može i mjesečno,ako neko ima ljubavnicu koju će da dovedi i radnim danima. Pa ćemo cijenu formirat na osnovu toga koliko puta nedeljno vole da se gledaju , haha šala mala

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rifreeeeeš

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    20e struje za 2 dana??? hahhaahhaa jedino ako se mora upalit neko parno koje je za cijelu kucu plus je na struju :PPppp

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam ja primijetila niko zene ne vodi, svi ljubavnice. Izgleda da su one ove sezone "must have".

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    greota je ovo brate prodavat kad vec nijesi u ono zlatno doba.......

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Free View Post
    20e struje za 2 dana??? hahhaahhaa jedino ako se mora upalit neko parno koje je za cijelu kucu plus je na struju :PPppp
    Skuplja je cijena struja dolje nego u npr.u Podgoricu, čini mi se da je 9 centi jedan kilovat,mislim-nisam siguran.

    Quote Originally Posted by __Modzza__ View Post
    Koliko sam ja primijetila niko zene ne vodi, svi ljubavnice. Izgleda da su one ove sezone "must have".
    Pa sa ženom može u grad đe inače živi, kad već bježi na "selo" pretpostavljam da će sa ljubavnicom doć .

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    greota je ovo brate prodavat kad vec nijesi u ono zlatno doba.......
    Eh sad što je bilo,bilo je... realno je da to vrijeme više nikad neće da se vrati a da ja i dalje neću moć da izvučem ni 10% realne vrijednosti kuće na godišnjem nivou. Mada da sam je u zlatno vrijeme prodao milion ipo tad bi mogao da kupim isto što mogu danas sa 740 hiljada, pale su cijene kola, stanova, kuća, zemlje... Ima ljudi koji i dalje drže cijenu nekratnina kao u zlatne vrijeme , ja sam spuštio i mogu još da spuštim ali neće niko.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rifreeeeeš

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P:Izdajem p.p. 99EURA!!!
    By EvilCrazyLady in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 06-09-09, 10:11
  2. I: Izdavanje soba u Petrovcu
    By MaxiMillion in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 04-08-09, 08:40
  3. p : izdajem apartmane za studente
    By Godrafcf in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 15-07-09, 23:18
  4. Smjestaj u Petrovcu
    By Fidel Castro in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-06-07, 20:40
  5. Izdajem PS2
    By Milos in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 12-08-06, 18:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •