Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: JARAC KONTROLISHE KOZU, koliko je pojela kupusa

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default JARAC KONTROLISHE KOZU, koliko je pojela kupusa

    Juche na BASTILJI RTCGe,
    Gospodin Lukshic u ime VLADE i Gospodin Ivanishevic u ime REVIZORSKE institucije, svechano kako to CRNOGORCIMA DOLIKUJE POTPISASHE UGOVOR, kako da troshe PARE PORESKIH OBAVEZNIKA EU, u njihov blagoslov (EU) jer je Gospodin Amfilohije bio zauzet srBskom novom godinom ispred Crkve Svetoga Djordja koji ubija AZDAHU,
    dhje se krajem proshloga vijeka, postavilo pitanje,
    ko ce DRUGI, ja cu PRVI,
    itd, itd.

    U chemu je PROBLEM,
    pa da budem iskren, ako JARAC ima sexualnih prentenzija prema KOZI, dali on moze kontrolisat potroshnju EU-KUPUSA ????

    Pitam se, kad ce JEVROPSKI PRINCIPI,
    da OPOZICIJA VRSHI REVIZIJU POZICIJI,
    po OPSHTINAMA I MINISTARSTVIMA zazivjet u CGi,
    ili ce BASTILJA RTCGe, nastavit hebachinu u zdravi mozak GRADJANA kojima uzima desetine miliona eura, za ZALUDJIVANJE ISTIH U KORIST REZIMA MILOVOG&RANKOVOG.

    PLEME MOJE SNOM MRTVIJEM SPAVA,
    OD TE SPAVACHINE,
    POTOMKE CE ZABOLJETI GLAVA. (ako BASTILJA ne ispegla sve mozdane vijuge).
    Last edited by milovan; 14-01-10 at 16:22.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane,je li bojkotujes radio vezu?

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Milovane,je li bojkotujes radio vezu?
    Reaktivirao sam moje ucheshce na RADIO VEZI, antene M,
    bio sam ljut na Gospodina Shukovica,
    jer prije 18 mjeseci, kad sam najavio EKONOMSKU I FINASISKU KRIZU, i preporuchio Miodraga Zeca kao gosta ZIVE ISTINE,
    umjesto FABRISA, kojeg FABRIKUJE DPSDPovska podanichka politika,
    onda sam bio upozoren , da ne shirim PANIKU, shto me uvrijedilo.

    Pocheo sam ponovo da AVETAM,
    krajem proshlog LJETA.

    Moram priznat, da me nikad nijesu CENZURISALI,
    ili sprechavali da se GLUPIRAM do MILE volje.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Pitam se, kad ce JEVROPSKI PRINCIPI,
    da OPOZICIJA VRSHI REVIZIJU POZICIJI,
    po OPSHTINAMA I MINISTARSTVIMA zazivjet u CGi,
    ili ce BASTILJA RTCGe, nastavit hebachinu u zdravi mozak GRADJANA kojima uzima desetine miliona eura, za ZALUDJIVANJE ISTIH U KORIST REZIMA MILOVOG&RANKOVOG.
    Toga nece bit kod nas skorijih dana. Mi smo istureno africko podrucje.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Pitam se, kad ce JEVROPSKI PRINCIPI,
    da OPOZICIJA VRSHI REVIZIJU POZICIJI,
    po OPSHTINAMA I MINISTARSTVIMA zazivjet u CGi.
    Dje su ti principi? Ima EU instrumente kontrole da pare njihovih obveznika ne zalutaju, pa i kad se od njihovih para napravi i deset metara puta moraju staviti one ploce da svi vide od cijih para je to izgradjeno. Prosla su vremena kad se u Crnoj Gori moglo trositi tudje pare, a da li ce to kontrolisati Misko ili Pero skoro da i nema veze jer dje je i jedan euro EU vazda ima pop nad popom.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Reaktivirao sam moje ucheshce na RADIO VEZI, antene M,
    bio sam ljut na Gospodina Shukovica,
    jer prije 18 mjeseci, kad sam najavio EKONOMSKU I FINASISKU KRIZU, i preporuchio Miodraga Zeca kao gosta ZIVE ISTINE,
    umjesto FABRISA, kojeg FABRIKUJE DPSDPovska podanichka politika,
    onda sam bio upozoren , da ne shirim PANIKU, shto me uvrijedilo.
    Samo slijepi ili onaj koji nije htio da vidi nije mogao predviđet krizu(moju babu izuzimam jer se ne bavi ekonomijom do onom kako sjutra preživjet) al su svima govorili kako su ludi i kako se samo gospodarevoj vjeruje jer je " sve ispunio što je i obeća". Mislim se nešto,oće li tako zborit kad im prifali sijena koje od njega u jasle dobijaju :?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Samo slijepi ili onaj koji nije htio da vidi nije mogao predviđet krizu(moju babu izuzimam jer se ne bavi ekonomijom do onom kako sjutra preživjet) al su svima govorili kako su ludi i kako se samo gospodarevoj vjeruje jer je " sve ispunio što je i obeća". Mislim se nešto,oće li tako zborit kad im prifali sijena koje od njega u jasle dobijaju :?
    ISTINA je kao TIKVA,
    shto je dublje skrivash u vodi,
    to vishe SKACHE, kao shkobalj iz MORACHE,
    kad otvore knjige KAPa , Zeljezare i ostalih PODUHVATA,
    nashijeh DZEMPERASHA, AVALA I ZAVALA,
    doci ce do PROVALE OBLAKA I TOTALNOG MRAKA zbog stotinak milona godishnje za UVOZ struje, od BRACE PO LOPOVLUKU, nama i njima KUKU.

    Podic ce se KUKA I MOTIKA,
    onaj ko je bio DIKA,
    i ARMIJA PODANIKA,
    u POBJEDI bit ce SLIKA,
    od DJEĆLJANJA I OD LIKA,
    Shto za TETKU, shto za STRIKA,
    shto za BABU, shto za BRACA,
    ostadoshe bez OVACA,
    i bez STADA,
    nema STRIZE NEMA MUZE,
    od NERADA,
    PADA VLADA, PADA VLADA,
    PADAJ MILO I NEPRAVDO,
    PROSLAVLJAJMO SVETAC RADNO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrijeme je Milovane da otupis svoju ostricu,Crna gora ulazi u EU 2014.,2016 pocinje predsjedavanjem,2018 veci dio administracije EU preuzimaju zemlje clanice zapadnog balkana,sto nailazi na otpor zemalja stare evrope,ciji su radnici vecinom pomocno osoblje,2019 pomocno osoblje iz Engleske i Italije pocinje strajk i trazi pomoc Crne Gore u prevazilazenju krize,Engleska i Italija mole Podgoricu da se ponovo zaposle njihovi kadrovi u administraciju EU,ako ne ,napustice i izaci iz EU.Pregovori propadaju,EU prijeti uvodjenje viza za Englesku i Italiju,2020,posredstvom Crne Gore,pola zaposlenih u EU administraciji bice iz stare evrope i nece biti viza prema Italiji i Engleskoj.Ovaj sporazum spasava EU,i bice poznat kao Podgoricki sporazum,tako da nakon Mastrihta,ovo postaje ustav EU.
    Minjovo proracanstvo

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Dje su ti principi? Ima EU instrumente kontrole da pare njihovih obveznika ne zalutaju, pa i kad se od njihovih para napravi i deset metara puta moraju staviti one ploce da svi vide od cijih para je to izgradjeno. Prosla su vremena kad se u Crnoj Gori moglo trositi tudje pare, a da li ce to kontrolisati Misko ili Pero skoro da i nema veze jer dje je i jedan euro EU vazda ima pop nad popom.
    Nije isto Misko ili Pero,
    ako u istu tikvu duvaju, OPOZICIJA je najbolji REVIZOR u demokratskim zemljana i SLOBODNA SHTAMPA I MEDIJI.

    Od dobre REVIZIJE zavisi buducnost nashih POTOMAKA,
    jer smo vidjeli iz proshlogodishnjeg izvjeshtaja , kako OLAKO TROSHE NASHE PARE, PARTIOKRATE&BIROKRATE,
    a kao olako REVIZORI POMILUJU BRACU PO LOPOVLUKU.

    Jer ako su iz iste "familije" i dash PERU,
    oni znaju da sve USERU, i opiche u GLISERU, za ITALIJU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Vrijeme je Milovane da otupis svoju ostricu,Crna gora ulazi u EU 2014.,2016 pocinje predsjedavanjem,2018 veci dio administracije EU preuzimaju zemlje clanice zapadnog balkana,sto nailazi na otpor zemalja stare evrope,ciji su radnici vecinom pomocno osoblje,2019 pomocno osoblje iz Engleske i Italije pocinje strajk i trazi pomoc Crne Gore u prevazilazenju krize,Engleska i Italija mole Podgoricu da se ponovo zaposle njihovi kadrovi u administraciju EU,ako ne ,napustice i izaci iz EU.Pregovori propadaju,EU prijeti uvodjenje viza za Englesku i Italiju,2020,posredstvom Crne Gore,pola zaposlenih u EU administraciji bice iz stare evrope i nece biti viza prema Italiji i Engleskoj.Ovaj sporazum spasava EU,i bice poznat kao Podgoricki sporazum,tako da nakon Mastrihta,ovo postaje ustav EU.
    Minjovo proracanstvo
    Sanjam i ja slatke snove i trazim rukom JAJCA dok zvoni budilnik,
    kad se probudim ja pipni kad ono MUCKOVI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoj sve crnjaka,vidis da smo ojha veseli

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Nije isto Misko ili Pero,
    ako u istu tikvu duvaju, OPOZICIJA je najbolji REVIZOR u demokratskim zemljana i SLOBODNA SHTAMPA I MEDIJI.
    Mogu oni duvati u koju oce tikvu i stampati se u koje oce novine Nidzo Bertolini im nije "ni rod ni pomzbog". Izvjezbali su se u EU sa malo jacim maherima, pa one moji misle da mogu nesto smuvati brzo disciplinuju. Taj potpis je samo prvi korak u sljedecih stotinu jer nekako bas nikome ne vjeruju na rijec ni na postenje.

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Milovane Evropa dobro zna kakva je struktura na vlasti ovamo, pa sto salju pare svojih poreskih obveznika ? Trebaju im tacno ovakvi i oni bi ih i oruzjem branili dok pokupuju za nista pare jos ovo malo sto je ostalo, dobar ti je primjer EPCG. Nemojmo o postenju i dobrim namjerama evropskih dusebriznika . . .

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Milovane Evropa dobro zna kakva je struktura na vlasti ovamo, pa sto salju pare svojih poreskih obveznika ? Trebaju im tacno ovakvi i oni bi ih i oruzjem branili dok pokupuju za nista pare jos ovo malo sto je ostalo, dobar ti je primjer EPCG. Nemojmo o postenju i dobrim namjerama evropskih dusebriznika . . .
    Ima ponešto i od toga al je to sitno.Meni se prije čini da će im ovo odgovarat kao of šor zona,mjesta sa malim porezima i carinama,mjesto čiji je pasoš lako dobit,banke preko kojih se poslovanje može lako sakrit itd.Lično se ne bih bunio ni protiv toga samo kad bi se okrenula na narod kakva korist ali nema,ova bagra je nezasita i nikad im neće bit dosta,dabogda da se u pare te pokradoše udave.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    - Ovo privremeno rješenje kasnije će preći u trajno, zato što revizorsko tijelo mora da bude nezavisno, izvan prostorija DRI. Uspostavljanje tog tijela je veoma važan korak za pravilno upravljanje finansijskim sredstvima. Uskoro ćemo započeti projekat za uspostavljane revizorskog tijela unutar Državne revizorske institucije - rekao je šef operacija u delegaciji Evropske komisije Nikola Bertolini, nakon potpisivanja sporazuma.
    Kad je JARAC omrkao KOZU,
    i rodhjenjem malenih JARICA, stvorit ce se KONTROLNA INSTANSA,
    kolko SLAME A KOLIKO PICA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Milovane,
    IPA - Instrument for Pre-accession assistance - Instrument za pretpristupnu pomoc Evropske komisije zemljama potencijalnim kandidatima

    Mi, kao manja drzava, imamo pravo na 31 milion eura godisnje, bespovratnih sredstava, u periodu od 2007-2011, da ih iskoristimo za izgradnju institucija i prekogranicnu saradnju. Turska recimo ima pravo na milijardu godisnje, Srbija na 120 miliona, zbog vece populacije itd...

    Slucajno radim na mjestu gdje imam priatup svim ovim informacijama, odnosno jedan od poslova mi je ugovaranje ovih sredstava, ja licno sam radio na ovome ugovoru, i znam da nam je trebalo preko pola godine ubjedjivanja Evropske komisije da prihvate ovo privremeno resenje, nisu ni oni avetni, nego znas kako paze svoje pare...

    To sto ce Crna Gora, kad u dje u EU, morat iz svoga budzeta da puni te IPA fondove za zemlje kandidate, to je druga prica, sad imamo pravo da ih trosimo, kad postanemo clan, moracemo da ih punimo...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Slucajno radim na mjestu gdje imam priatup svim ovim informacijama, odnosno jedan od poslova mi je ugovaranje ovih sredstava, ja licno sam radio na ovome ugovoru, i znam da nam je trebalo preko pola godine ubjedjivanja Evropske komisije da prihvate ovo privremeno resenje, nisu ni oni avetni, nego znas kako paze svoje pare......
    Zar to ne radi po sistemu nazoves i ono "kume prebaci mi par meleona"

  18. #18
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zar to ne radi po sistemu nazoves i ono "kume prebaci mi par meleona"
    Eh kad bi bilo tako, no moras da oteglis muda, da EK dokazes dje ce te pare da idu, i koliko ce GODINA to kasnjie bit korisno i odrzivo, plus sto ti sve finansiras od svojih para prvo, pa onda oni dodju, i ako je sve po njihovim propisima, uplacuju pare u budzet, a ako nije, onda si potrosio svoje pare, jer njihove nece da daju ako nije radjeno po njihovim propisima, a i u svakom projektu drzava ucestvuje sa 15 % kofinansiranja, cisto da ima obavezu da nesto plati
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A tek kontrole projekta, pa pocnu formalnu da li je svaka "tacka i zapeta" na svoje mjesto, pa meritoricna, pa finansijska... i bilo dje se nesto zabrlja "aj zdravo."
    Dobro je da si napisao da je to malo drugacije od onoga sto se cini da Luksic kaze daj onih 30-tak meleona, Misko kaze jes dobar je on decko, a oni kesiraju.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da ja ODLUCHUJEM,

    u DRZAVI sa 4600 nevladibe organizacije, 5700 policajaca dje je DROGA najjeftinija u Jevropi, koja ima svoju VOJSKU od par hiljada, dhje je broj mobilnih DRZAVA PRVAK SVIJETA, i broj konjskih snaga po glavi stanovnika NAJVECI U SVIJETU, i koja koristi samo 18 % hidro potencijala, a koja ima broj stanovnika kao uza OPSHTINA KOPENHAGENA, i ima 52 000 zaposhljenih u JAVNIM SLUZBALA,
    prvo rekao da POCHISTE SVOJE DVORISHTE,
    pa OTOM POTOM o parama iz EUe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    IPA fond je bas za to da bi se pocistilo sopstveno dvoriste ito ne tako kako oce domacin dvorista nego bas onako kako to rade oni bolji i bogatiji. Bilo bi jako dobro da se uspije sve te predvidjene pare povuku i stvore dobre projekti mada nijesam bas optimista da nedje u decembru ne utvrdimo da pola tih para propalo.

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Milovane,

    zamisli IPA fondove kao loptu, koju nam je EU dala da odigramo utakmicu, po pravilima EU, i njihovim zvizducima...

    Ne odigras li kako valja, idi ti treniraj jos, pa dodji za koju godinu, odigras li kako valja, hajde onda, idemo dalje...

    U stadijumu u kojem je sad Crna Gora, svim parama iz IPE raspolaze Evropska Komisija, odnosno njena Delegacija u Pg. Ako neko tijelo iz Crne Gore, ima projekat, koji oce da se finansira iz IPA fondova (i to samo projekti koji se odnose na izgradnju institucija i prekogranicnu saradnju, prve dvije komponente IPA fondova, od ukupno pet, ostale tri ce bit dostupne kada postanemo KANDIDAT, kao sad Hrvatska, a mi imamo pravo na prve dvije komponente, jer smo POTENCIJALNI KANDIDAT), odluku o tom projektu, da li je prihvatljiv, da li se moze finansirat iz IPA, da li je odrziv, donosi iskljucivo EK u Briselu. Ako je ta odluka pozitivna, EK raspisuje tender, i bira izvodjaca, dobavljaca itd. U komisiji za evaluaciju ponuda na tenderu, nalazi se samo jedan predstavnik iz Crne Gore, ostala dva clana su iz EU, tako da nema vrdanja. Nekoliko puta sam bio OBSERVER na tim evaluacijama, jer ce sektor u kojem radim raditi taj posao ukoliko Crna Gora krene dalje sa integracijama, ali to je sad druga prica da ne duzim previse...

    Ovo sam napisao cisto da se zna kako funkcionisu ti pretpristupni fondovi, i da nije iskorisceno ni 20 % njihove vrijednosti za zadnje tri godine, upravo zbog uslova koji su visoki, a nasi ljudi nisu na to navikli...

    A sto se tice DRI, i sporazuma potpisanog sa MF, nemojte da mislite da su oni VRHOVNO TIJELO za reviziju(ponovo se vracamo na pricu o lopti i igranju), vec ce njih da kontrolisu revizori EU, ukoliko ne poloze ispit, vratice nas da opet treniramo koju godinu...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sve ja to dobro znam,
    ali ne odustajem od SVOG STAVA,
    da je SULUDO POSTAVLJAT JARCA DA CHUVA KOZU U KUPUS,
    ako ima sexualnih pretenzija,
    zashto ne uzeshe neku nezavisnu PRIVATNU REVIZORSKU FIRMU,
    nego DRZAVNU,
    da unaprijede PRIVATNI SEKTOR, jer je to CILJ,
    IPA-CUPA FONDOVA,
    jer ce biti ka`kod KAPa,
    dje svak SHKLAPA,
    iz DRZAVNOG TREZORA,
    od BOLJARA pa do MORA.

    Pa kad BLOKIRAJU KAO LOPUZAMA IZ BUGARSKE MILIJARDU EURA,
    da PROLIJEVAMO KROKODILSKE SUZE I PLACHEMO NAD NASHIM LOPOVSKIM MENTALITETOM.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Nisi me razumio, ta DRI ZNA DA AKO, ne bude radila kako treba, da ce bit sve blokirano...

    Nemoj da mislis da branim nekog, ne branim niti mi pada na pamet, vec imam kritika, i to samo d znas kakvih, jer je problem u SKLAPANJU, kako ti kazes, na to smo mi navikli, pa bre mi nismo u stanju uspostaviti strukturu koja ce se bavit IPA fondovima, jer smo je jednom uspostavili, svi zinuli, pozurili, da zazuzmu pozicije, culi 30 miliona, pa kad su vidjeli o cemu se radi, svi se povukli, danas nije ni 25 % ljudstva angazavonao koje bi trebalo da bude...

    Ponovo ti kazem, neka je DRI, to je samo test, vjeruj mi, jer i iznad njih ima neko ko njih provjerava, privatne revizorske kuce angazovane od strane EU, ne po BABU I STRICEVIMA, nego parama angazovani, a ti znas kakvi su oni za pare, ne daju oni pare tako lako, ni za lijepe oci...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vidim da vishe i bolje poznajesh situaciju od mene,
    bio sam prijatno iznenadjem izvjeshtajem REVIZORSKE INSTITUCIJE za predproshlu godinu,
    ali tugujem zbog cutanja TUZILASHTVA I SUDOVA,
    jer oni na LOPOVLUK GLEDAJU KAO NA ENDEMSKU BILJKU,
    umjesto kao na KOROV I AMBROZIJU OD KOJE SE UMIRE OD KASHLJA.

    Hvala na STRPLJENJU, i fer argumentaciji,
    i dobroj LEKCIJI,
    uzivam u ovako kulturnom dijalogu, koji ide na LOPTU, ne na IGRACHA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zamjena metala za kozu na satu
    By Chogolino in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 17-10-08, 22:36
  2. RAm na koliko oc?
    By Stivi in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 27-02-07, 10:07
  3. 3 hdd-a..koliko?
    By E_K_V in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 22-07-06, 22:31
  4. Koliko
    By Hari Krisna in forum Operatori
    Replies: 5
    Last Post: 25-05-05, 16:42
  5. Koliko jos?
    By Denunciator in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 15-09-04, 17:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •