Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 259

Thread: Dodje li vam ikad da bacite srafciger i kazete "Vise nijedan PC necu poravljat" ?

  1. #101
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ja sam jednom klincu iz ulaza reinstalirao windows barem jedno 30x do sad ...
    nekad uzmem 5e nekad mi ih zao jer su ortodoksni kreteni za zivot , al su mi iz ulaza i poshteni su ljidi , korektni , vazda lijepo sa nama , al jbg , teshke nesrece shto su i na sina prenijeli ... (jednom kad sam im reinstaliraio sistem , morao sam kuci ponijet onu malu vrecicu krompira , tj. nisam je ja nosio jer nisam htio , al je ovaj coek spushtio do mojih vrata =)) ...
    nego mali je teshki pacenic za sexom , i te sajtove koje on posjecuje i to shto on nadje da skine , mislim da ni jedan crnogorac to ne moze nac ... i virusi se samo jate na njegov jad od kompjutera ...
    al najaca stvar je shto mali kad mu instaliram sistem , (iako sam mu 10000x rekao da to ne radi) on uzme anti virus i upali skeniranje , posle cega mu kompjuter pobudali ...

    i svaki put kad me sretnu ti ljudi mene pitaju , da nemash vremena da vidish shto mu je , ponovo koci , ponovo mu se neke ikonice po ekranu pojavljuju !!!!

    i shto sa njima coek da radi ? al barem nisu teshki pa da mene krive za to !!! =))

  2. #102
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Hahahahahahahaha!!! Sprrrcao si ga sa stilom! BTW, da mi nebi rekao okle si skinuo tu kolekciju drajvera... Koristicu je u plemenite svrhe :devil:
    ne brale, nego ako si u pg... dođi i ponesi prazni dvd da ti ih narežem...

    P.S. obećavam da ti neću uzeti 25€ za narezivenje!!!

    @SpellStealer: nijesu univerzalni drajveri, nego od svih proizvođača, po svim tipovima hardvera, po svim revizijama itd... Skupljeno na jednom mjestu...

    Skinuto sa torrenta i testirano odmah na moj komp, pa na sve ostale koji su mi pali šaka... Da sam sačuvao torrent fajl, postavio bi ga da možete i Vi imati koristi od toga...

  3. #103
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    ja sam jednom klincu iz ulaza reinstalirao windows barem jedno 30x do sad ...
    nekad uzmem 5e nekad mi ih zao jer su ortodoksni kreteni za zivot , al su mi iz ulaza i poshteni su ljidi , korektni , vazda lijepo sa nama , al jbg , teshke nesrece shto su i na sina prenijeli ... (jednom kad sam im reinstaliraio sistem , morao sam kuci ponijet onu malu vrecicu krompira , tj. nisam je ja nosio jer nisam htio , al je ovaj coek spushtio do mojih vrata =)) ...
    nego mali je teshki pacenic za sexom , i te sajtove koje on posjecuje i to shto on nadje da skine , mislim da ni jedan crnogorac to ne moze nac ... i virusi se samo jate na njegov jad od kompjutera ...
    al najaca stvar je shto mali kad mu instaliram sistem , (iako sam mu 10000x rekao da to ne radi) on uzme anti virus i upali skeniranje , posle cega mu kompjuter pobudali ...

    i svaki put kad me sretnu ti ljudi mene pitaju , da nemash vremena da vidish shto mu je , ponovo koci , ponovo mu se neke ikonice po ekranu pojavljuju !!!!

    i shto sa njima coek da radi ? al barem nisu teshki pa da mene krive za to !!! =))
    Najjaci "WAY OUT" -Ne radim vise s racunarima/ukrali su mi reinstalacione diskove iz kola kad sam ih parkira u Konyck... Itd itsl :devil: A ako to ne pomogne:
    Pa' sam s motora i djelimicno ostetio mozak... Dozivio sam i djelimican gubitak pamcenja.... E komsija, kako se ono zoves? I jesi li mi komsija uopste :lolblue:

  4. #104
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dekille View Post

    @SpellStealer: nijesu univerzalni drajveri, nego od svih proizvođača, po svim tipovima hardvera, po svim revizijama itd... Skupljeno na jednom mjestu...

    Skinuto sa torrenta i testirano odmah na moj komp, pa na sve ostale koji su mi pali šaka... Da sam sačuvao torrent fajl, postavio bi ga da možete i Vi imati koristi od toga...
    kakvi univerzalni drajveri? :mrgreen: probaj na neke warez sajtove da ukucas ''Universal Windows XP Driver CD ili DVD'' , pa ces vidjeti na sta mislim...al posto si u pg,vidjecu da te kontaktiram negde u februar kad budem bio tamo,da mi das to,mozda ce valjat,nikad se ne zna!
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  5. #105
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    kakvi univerzalni drajveri? :mrgreen: probaj na neke warez sajtove da ukucas ''Universal Windows XP Driver CD ili DVD'' , pa ces vidjeti na sta mislim...al posto si u pg,vidjecu da te kontaktiram negde u februar kad budem bio tamo,da mi das to,mozda ce valjat,nikad se ne zna!
    probao sam neđe prije ali nijesu mi se nešto posebno pokazali... Ali uspiješ da pokreneš sa njima ono šta ti treba, konektuješ se na www i onda mukotrpno tražiš prave drajvere... :mad::mad::mad:

    ovo je mnogo lakše!

    slobodno se javi...

  6. #106
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    dobar je taj drivers cd. skrati posao. a dobra je i kolekcija od 200GB drajvera ploca, grafickih i lap topova, ako ovaj dje zasteka (: vidjeh da je izasao novi dvd sa drajverima za xp, oko 10 000 drajvera.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  7. #107
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    haha
    dodje i to vishe puta!
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  8. #108
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Najjaci "WAY OUT" -Ne radim vise s racunarima/ukrali su mi reinstalacione diskove iz kola kad sam ih parkira u Konyck... Itd itsl :devil: A ako to ne pomogne:
    Pa' sam s motora i djelimicno ostetio mozak... Dozivio sam i djelimican gubitak pamcenja.... E komsija, kako se ono zoves? I jesi li mi komsija uopste :lolblue:
    neshto cinjet moram ,a shto ne znam ... =)))
    da mi je da ih slikam nedje pa da im okacim sliku odje da malo umiremo od smijeha !!! =)))
    e i da slikam kompjuter maloga , da vidite shto znaci praistorija !!! =))
    (ali standardna prica neko ima ga uvalio papreno , pa oni sad misle da je to zmajic od kompjutera
    :monkey:

  9. #109
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    neshto cinjet moram ,a shto ne znam ... =)))
    da mi je da ih slikam nedje pa da im okacim sliku odje da malo umiremo od smijeha !!! =)))
    e i da slikam kompjuter maloga , da vidite shto znaci praistorija !!! =))
    (ali standardna prica neko ima ga uvalio papreno , pa oni sad misle da je to zmajic od kompjutera
    :monkey:
    kada reče da je mali paćenik od sex sajtova... sjetih se jednog drugara kod koga sam svako malo imao posla, samo zbog xxx sajtova...

    E to sam riješio ovako...

    Odem kod drugara koji prodaje dvd-e, uzmem HDD od 320GB i snimim mu sve ono najbolje... :twisted:

    Nijesam ga gledao jedno mjesec dana, niti je iko mogao ga izvući iz kuće...

    Ali sam zato počinuo od intervencija...

    Zato ako hoćeš da se trsiš ovakvih likova...

    HDD 320GB = cca 40€
    XXX = o tome još nijesam razmišljao... koliko može koštati ovaj materijal???

    P.S. Evo na brzinu razradih ideju za biznis...

  10. #110
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    202
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    To je kao kad su pocinjale satelitske, i obicno su novi vlasnici predlagali tipu koji je postavljao tanjir i trazio signal da ga obrne "pud Lovcena"

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    a najachi su lopovi koji su u pocetku krali tanjire i povezivali direkt na tv

  12. #112
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Proximus View Post
    a najachi su lopovi koji su u pocetku krali tanjire i povezivali direkt na tv
    najjači je momak koga poznajem (konik city brale)...

    On ti je išao za ekipama koje su montirale satelitske i sjutradan dolazio kod vlasnika i za 5€ im "popravljao kvalitet slike"... i tako par mjeseci dok ga nijesu provalili...

    Al kad su ga uhvatili odrali su ga od batina, ali je uzeo i fine pare!!! :-P

  13. #113
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    meni je bio crn jedan novinar kad sam mu reinstalira kom , i posle 2 dana mu nesto pukne veza na adsl i sazna lik dje zivim i pravo kod mene kuci da mu vracem pare , pokvario sam mu internet.... e qq a jedan me napio neke seceruse kad sam popravlja komp i psova sam ga 2 dana kako me je glava boljela .)

  14. #114
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Godrafcf View Post
    meni je bio crn jedan novinar kad sam mu reinstalira kom , i posle 2 dana mu nesto pukne veza na adsl i sazna lik dje zivim i pravo kod mene kuci da mu vracem pare , pokvario sam mu internet.... e qq a jedan me napio neke seceruse kad sam popravlja komp i psova sam ga 2 dana kako me je glava boljela .)
    A što piješ kad ti škodi? :yipiiii:

    Sam bog zna šta si pio kada mu je pukla veza!!!

  15. #115
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze bit da je off topic ali da pitam

    Koliko kosta reinstalacija i brisanje virusa,pitam da vidim je li me jedan zaklao?

  16. #116
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    u servis ti je reinstalacija sa cuvanjem podataka oko 30e , 5e manje vise... privatno moze da se zavrsi za 10e

  17. #117
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Godrafcf View Post
    u servis ti je reinstalacija sa cuvanjem podataka oko 30e , 5e manje vise... privatno moze da se zavrsi za 10e
    Hvala.Dobro je,nije me zaklao

    Vjerovatno je glupo pitanje za vas koji se razumijete...Ne mogu da podesim nikako rezoluciju kao sto mi je bila ranije.Sto moze bit?
    Last edited by Nino_pg; 22-01-10 at 00:37.

  18. #118
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ako ne mozes na onu foru desni klik , bla , bla, bla... nije ti instalirao driver od graficke. nadji driver na cd ili na net

  19. #119
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Godrafcf View Post
    ako ne mozes na onu foru desni klik , bla , bla, bla... nije ti instalirao driver od graficke. nadji driver na cd ili na net
    Upravo sam u servis bio kad je skidao driver i instalirao.Moze li sto drugo bit?

  20. #120
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    pokusaj sa nekim drugim driverom... jesu li ti ikonice prevelike ? i kad udjes da mijenjas rezoluciju odakle dokle ti ide ?

  21. #121
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od 800x600 do 2048x1536.Moj monitor podrzava do 1360x768 i to mu je valjda optimalna.I ja sam pomislio da nije do driver-a ,ali s obzirom da je na moje oci skidao rekoh nije do toga.Stavio sam sad na 1024x768,fine su mi ikonice,ali su mi slova na net losa i kao starinska

  22. #122
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    meni je toliki raspon rezolucije kad ne instaliram driver. siguran sam da je do toga. ako grijesim neka me neko ispravi. pogledaj koja ti je graficka (tu dje stelas rezol. stisni adv. sett) i instaliraj ponovo sa neta a najbolje bi bilo ako ti je dosao driver na cd uz komp

  23. #123
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti.Probacu sad da instaliram neki

    Edit:Napravio sam.U redu je sve
    Last edited by Nino_pg; 22-01-10 at 02:23.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Nisam mogao da odolim, a da ne fotografisem sto su moji klijenti napravili od foldera "My documents" (SEE ATTACHMENT 1)... E sad... Vidjeli su da sam to fotografisao i da se smijem, pa su odlucili da ga isprave (SEE ATTACHMENT 2)

  25. #125
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dolazilo mi je da ga lupim o zid ili unistim macom ili sjekirom, ali ne gubim zelju sa popravkama.

Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 25-07-09, 23:41
  2. Replies: 53
    Last Post: 27-03-07, 16:55
  3. Replies: 54
    Last Post: 05-09-05, 09:24
  4. Dokle vise "prosrpske" umjesto "srpske".
    By david strbac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 26-04-04, 19:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •