Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 259

Thread: Dodje li vam ikad da bacite srafciger i kazete "Vise nijedan PC necu poravljat" ?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    Leb s devet kora kunem ti se
    U sushtini i nije, treba bit stoka i drat narod s cijenama za svaku sitnicu A kad krenu da filozofiraju: "dovidjenja, ne mozemo da saradjujemo"...
    E, sad... Gore po mene sto ja nisam takav A cini mi se, mnogo bi mi bolje bilo da jesam!

  2. #77
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A najviše me nervira kad pravim nekom nešto, reinstall ili sl, i dvore me po dva sata, dok formatiram i instaliram OS. Sve ono uz mene, ka da ću im otvorit kućište i ponijet nešto iz njega. A da ih pitaš posle nešto od toga, okle, da beknu...

    Najjače kad mi je tip provalio, kad sam mu napravio dvije particije na hdd od 80 gb, veli SVAKA ČAST, ti mi ušteđe 30 eura, jer sam mislio novi da uzimam, nemaju mi đe filmovi stojat.

    Ili likovi koji za softverski problem donesu i kućište i monitor na popravku, milion puta mi se to drugu desilo, Većina misli da je "kompjuter" monitor.

    Zato je najbolje svoj neki manji servis đe ti donesu mašinu pa ti na tenane ispitaš i završiš posa da ti niko ne visi s glupim pitanjima nad glavom. Milina
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  3. #78
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,946
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    a zaboravih da dodam od cega mi pritisak skace...."imam ja pojacani pentium 4" "donio je meni ujak pentium 5 nije jos izaso u ameriku" tacno bi im glavu otvorio poslije ovoga ,btw ovaj drug od prije me opet zvao za windows i pet puta me pita ocu li mu reinstall win i pet puta mu saljem poruku "ne" i na kraj mi salje "pi kakva si ti *****,neces drugu da ucinis,lijepo reci da ne umijes a ne da neces",moja sledeca poruka "ne umijem" ahahaha vjerovatno se nije tome nadao

  4. #79
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Zove covjek, kaze da je kupio racunar kod nas u firmu pa da treba neko da dodje da mu ga poveze. Ja odem tamo, kad na stolu kutija od HP 610!!! Ja profesionalno otvorim kutiju i postavim mu lap top na sto (: Onda rece da oce da mu ga povezem sa mrezu preko extra TV-a. Podesim mrezu ali nema neta. Poce covjek da tezinja te novi lap top te se odmah pokvario, trazi zamjenu....i ja rekoh daj da zovnemo telecom da vidimo sto je muka. pricam sa operaterkom kad mi zena veli: "ali...vi nemate prijavljen internet na ovome broju".
    I povrh svega toga, kad sam krecao, covjek mi veli: "momak, ajde mi samo pokazi kako se gasi i pali prije nego sto odes" !!
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  5. #80
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,637
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Zove covjek, kaze da je kupio racunar kod nas u firmu pa da treba neko da dodje da mu ga poveze. Ja odem tamo, kad na stolu kutija od HP 610!!! Ja profesionalno otvorim kutiju i postavim mu lap top na sto (: Onda rece da oce da mu ga povezem sa mrezu preko extra TV-a. Podesim mrezu ali nema neta. Poce covjek da tezinja te novi lap top te se odmah pokvario, trazi zamjenu....i ja rekoh daj da zovnemo telecom da vidimo sto je muka. pricam sa operaterkom kad mi zena veli: "ali...vi nemate prijavljen internet na ovome broju".
    I povrh svega toga, kad sam krecao, covjek mi veli: "momak, ajde mi samo pokazi kako se gasi i pali prije nego sto odes" !!
    AHAHAHAHAHAHAHAHA. Ovo je klasika
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #81
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    najljepse je kad zarotiraju ekran za 90-180-270 stepeni... sto je tooooo
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  7. #82
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    uu kako ste temu pogodiliiiiii, radim ovaj posao bas dugo, nemam nikakvu reklamu samo preporuka i to od ljudi koje su moje stalne musterije, mada imalo je ispada svakakve vrste tako da svaku muko sto odje pada shvatam vise nego potrebno....
    specifican slucaj sam imao nedavno sa jednom 9600 gt grafickom koja je crkla zamijenim mu to i kazem mu da se i napajanje mora mijenjat jer ce mu sve otic u ***** opet al on nece, plati fino coek ode i sad njemu nije djavo dao mira il mu neko napuni usi on je morao probati da li sam ja njega zajebao i pored svega sto ima orginalno pakovanje graficke i sve sto dolazi uz nju, i stavio je opet u pc i otisla ploca, e sad znate kako je fino kad vi sarafite kuciste i vezete unutra kablove na vas specifican nacin tako da znate ako je ista ko dirao (krst sarafa uvjek uspravno, plasticnim stegama kablovi da ne padnu na kulere, sata kablove u par itd) donese coek pc vidno iznerviran ovo crklo opet ja ajde sto cu garancija na graficku cu lako, ako je napajanje mijenjacu i reci napomenuo sam mu (nisam u tom trenutku znao da je ploca ali naravno da proverim) kad imam da vidim sta nisam ja to tako ostavio ja mu kazem druze ko je dirao racunar, kad ono NIKO NIJE. ja fino graficku izvadim na njegove oci (naravno nova vracena prije nego doneseno meni) probam na drugi racunar ona radi sto mi je bilo jedino od interesa. uzmem je fino vratim u kuciste NA NJEGOVE OCI sklopim racunar i kazem "posto niko nije dirao a ja sumnjam da jeste posto ja ovo ne ostavljam ovako, graficka je ispravna a servis radite kod nekog drugog" zapeo coek poceo da se dere u mojoj rodjenoj kuci,e kad sam ja poceo da se derem kad sam mu rekao da moze kuciste iznijet il kroz vrata ili cu ga ja kroz prozor jer laze kao pas i meni muti vodu da sam ja nesto uradio posle raspravke "mozda je moj mali". e da je mali zvao bi ga da provjeri no nije ni to radio.ubacim napajanje novo ne radi. povadim sve probam proc memoriju i hdd radi. kazem ploca i kazem mu koliko para (nisam jos vratio komponente u racunar vazna cinjenica) on odluci da nece "zbog malog" sad ok dijagnostika 20 E (IZ INATA) poce da se buni kako poce ja fino sve ono u jednu kesu i coeka ispratih preko vrata.
    Prije jedno godinu dana, dodje mi laptop kojem cdrom IDE slomljen (sam cd rom radi ali fizicki prikljucak na laptopu ne radi) nije bootabilan sa USB, a hdd ima onu ress f1: grsku pa kad se prikljuci na externi citac hdd se il ne vidi ili mi ga cas vidi cas ne vidi pa ne mogu nista da uradim pokusao sam na par razlicitih externih citaca, e sad posto su probali "serviseri" da instaliraju sistem i provalili da ne mogu da bootuju nikako instalaciju jer nemaju ni cdrom ni externi cdrom ni usb boot, a on ima vaznih podataka, valjda je isao od servisa do servisa i uzimali mu pare za pokusaje al niko nista nije mogao da zavrsi, uzmem laptop i ono da vidim ima li pxe network boot, ima, na brzinu probam probam dal mogu preko njega, mogu, bootujem preko mreze linux da vidim jel hdd pristupacan, jeste vidim podatke "VAZNE" i kazem coveku da mogu sve da zavrsim i da instalirm windows xp preko mreze bez problema ali da ce ga skuplje kostati nego regularana instalacija, kazem ja 80 eura. i da ce tesko naci drugog koji ovo zna da radi. on pristane. zavrsi se sve uz minorne probleme, i dodje pay day, coek znaci dolazi kod mene i kaze moze li to jeftinije nemam para, ja kazem nema frke fino promijenim password od sistema na njegove oci i kazem da ce ga dobit kad plati, ljudi taj covek je potrosio bar 30 eura telefona ubjedjujuci me da mu dam password,posle prijeteci da mu dam password kako sam ja njega "ZAJEBAO" kako je on dosao do toga zakljucka ja ISKRENO NEZNAM posto ne mogu da provalim kako da ja mogu nekog zajebat ako je stvar napravljena a zakljucana dok ne plati, naravno nisam mu ga dao posle jedno mjesec dana on me zove da mi da pare (sigurno nije nasao da mu moze neko preko pxe lana krakovat pass od sistema) i kaze da se nadjemo na zabjelo kod njega kuci. iskreno necu da se svadjam sa budalom ako nesto bude pokusavao ja fino njemu rekoh ne, nego a mi uplati pare namoj ziro racun a ja cu njemu poslat pass porukom i nikako drugacije, opet ubjedjivanje, i presjekoh ga "Ti si meni prijetio ja zdrave pameti se sa tobom necu sretat vise pa ti shvatio ovo kako zelis." uplatio coek pare!!! (KITA) ja mu kazem da nije na moj ziro racun, on tvrdi da jes tacno na onaj koji sam mu ja dao i diktira mi pogresan za jedan broj ida nije njegov problem sto sam mu ja "DAO POGRESAN ZIRO RACUN" rekoh ja ajde samo skeniraj uplatnicu posalji mi je mailom da vidim pa cu ja u banku ici da vidim za to naravno sa komentarom "falcifikovanje je krivicno djelo" pa ako s eja pojavim tamo sa njegovim imenom bice veselo, sad on nema uplatnicu i bacio je. a prije "5 min ravno" je uplatio. a zove me od kuce lazovcina, fino rekoh star covek pa laze kako nije sramota, tu ti se on uvrijedi rece uplatice opet i zvace me da potvrdim, a ja komentar koji nisam mogao da ne izustim "a mogao si bez ove muke druze da ne gubis po tvojim rijecima 160 eura no znam da nije" uplatio za 2 dana potvrdjeno poslao mu password koji je inace bio "placeno".
    e daaaa i ovo jednom me docekao jedan ne bas normalan, odradio sam servis i pobjegao bradom bez glave bez placanja, kad me sledeci put zvao posle jedno pola godine rekao sam da ne radim vise taj posao i poslao sam ga u BOY ELECTRONIC pa smijao sam se citav dan i zamisljao sta je tu sve bilo. zvao me posle par dana da me psuje no ajd ja sam samo spustio slusalicu i ufatio se za stomak
    Imam lud da sam papir!!

  8. #83
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh dobro si ima živaca za te 80 eura, nebi se tolko mlatio da je 500, s takvom fukarom...
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  9. #84
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by industrial View Post
    ..............
    e daaaa i ovo jednom me docekao jedan ne bas normalan, odradio sam servis i pobjegao bradom bez glave bez placanja, kad me sledeci put zvao posle jedno pola godine rekao sam da ne radim vise taj posao i poslao sam ga u BOY ELECTRONIC pa smijao sam se citav dan i zamisljao sta je tu sve bilo. zvao me posle par dana da me psuje no ajd ja sam samo spustio slusalicu i ufatio se za stomak
    Znaciii, samo se za stomak drzim.... Jedino ne znam sto te imao zvat Nisi ti radio u Boy electronic :devil: :devil: :devil: A samo zamisljaaaaamm sto su mu sve napravili tamo

    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    Uh dobro si ima živaca za te 80 eura, nebi se tolko mlatio da je 500, s takvom fukarom...
    A vidji... kad je takvo smece/stoka/splacina/goMno/fukara.... Iz principa bih isha do kraja, sve pa da su 8 eura! Jer se tu ne radi o parama A ako je pristao na ugovoren posao i cijenu, moralo se ispostovat
    Last edited by cvxcomputers; 15-01-10 at 01:04.

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    a sto je rafo sa boj elektronikom ?

  11. #86
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,370
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    mene neki trojanci sinoc napadose nod ne pomaze sa cime da micem to e me unist

  12. #87
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    a sto je rafo sa boj elektronikom ?
    Jer su to najvece splachine, lopovi, i hoshtapleri... (ne pricam iz mog iskustva, tako sam od svakoga cuo ko je bio tamo!).
    Npr, crkne ti napajanje od 15E - oni ti kazu: riknula ti je ploca (koja inace kosta nova 50E npr kod mene)... Stave ti neku raspalu polovnu od 20E i uzmu ti 70E

  13. #88
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,946
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    al se oni barem ne nerviraju kao ti

  14. #89
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    mene neki trojanci sinoc napadose nod ne pomaze sa cime da micem to e me unist
    Avast ili Bit Defender Total Security :yipiiii:

  15. #90
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,370
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    interesuje me, pitam po cijenu da se izglupiram ima li razlike u reinstalaciji pc-a i ltopa?

  16. #91
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,946
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    jedino sto mi pada na pamet su driveri,jer ako nemas cd je jebeno nac to

  17. #92
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    interesuje me, pitam po cijenu da se izglupiram ima li razlike u reinstalaciji pc-a i ltopa?
    U principu, jednako se reinstaliraju, samo sto je za lap topo mnogo teze nac drajvere i losija je podrska za drajvere... Isto tako, lap top je po prirodi osjetljiv na modifikovane instalacije Windowsa pa je pozeljno samo 100% chista verzija da se postavlja

  18. #93
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    jedino sto mi pada na pamet su driveri,jer ako nemas cd je jebeno nac to
    uglavnom mozes naci sve na sajt proizvodjaca , u zadnje vrijeme sam bash dosta lap topova reinstalirao , jedino sam imao problema sa par starih konfiguracija ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #94
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    interesuje me, pitam po cijenu da se izglupiram ima li razlike u reinstalaciji pc-a i ltopa?
    Ima jedna bitna razlika...

    mnogo bitna!!!!!!!!!!!

    Laptop možeš u auto, pa pokupit ribu i otić na piće, dok se on reinstalira!!!

    Samo traži sto đe ima utičnica i eto ti i zaradio si pare i ženska zadovoljna! :hardrock:

  20. #95
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dekille View Post
    Ima jedna bitna razlika...

    mnogo bitna!!!!!!!!!!!

    Laptop možeš u auto, pa pokupit ribu i otić na piće, dok se on reinstalira!!!

    Samo traži sto đe ima utičnica i eto ti i zaradio si pare i ženska zadovoljna! :hardrock:
    Upravo... Zapostavih je od kompjutera JBM li je :evil:

  21. #96
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    ma nace se ti drajveri, samo reci sto ti treba i donesi jedan prazni CD (:

    e da...ima jos razlika...kad stavljas CD za instalaciju operativnog, CD uredjaj na PC-u ti se otvara naprijed a na lap top-u sa strane ((;
    Last edited by JungleBoy; 15-01-10 at 23:13.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  22. #97
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nego kada već spomenusmo drajvere... našao sam dobru kolekciju drajvera za XP (32 i 64 bit).
    Ima ukupno oko 4Gb drajvera za sve moguće i mogu slobodno iz iskustva da kažem da skoro da nema šta nema na njima...


    A da se vratim na temu...

    Sjetio sam se još jedne dobre...

    Dolazi mi čovjek u kancelariju i počinje neku priču... kao on glavni za podatke i baze podataka u jednoj firmi... on ekstra ima znanje u poređenju sa bilo kim drugim... on nije našao dva čovjeka da znaju raditi a kamoli popraviti računar...

    I tako ide njegova priča a pojma nema čime se bavim i da mi baš i nije milo kada neko pljuje po drugima... za koje znam da su extra dobri momci i prije svega dobri poznavaoci IT-a... ali ajde...

    Srećom tada dolazi moj prijatelj i počinje da me hvali i priča kako sam nešto napravio što drugi nijesu mogli...

    Da ne dužim priču... odjednom me lik pita: "a izvini da te pitam koliko para se uzima da se na jedan računar instalira XP, ali tako da ja, žena i kćerka ima svako svoj XP i da niko ne može da vidi šta onaj drugi ima od podataka? Znaš htio sam to ja da uradim, ali kada si već toliko dobar, da se ja ne mučim, ti mi to završi i reci koliko košta..."

    U tome momentu mi je kroz glavu prošlo svo njegovo pljuvanje po nama i stvar se završila ovako:

    XP za njega = 25€
    XP za ženu = 25€
    XP za kćer = 25€
    dolazak u KO= 25€

    Veoma zadovoljan je ostao i platio bez problema... Kako mu je bilo posle kada mu je moj prijatelj objasnio zašto sam mu tako naplatio...

    Ali se zato tu noć u PG dobro jelo i pilo na njegov račun!!! :mrgreen:

  23. #98
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dekille View Post
    nego kada već spomenusmo drajvere... našao sam dobru kolekciju drajvera za XP (32 i 64 bit).
    Ima ukupno oko 4Gb drajvera za sve moguće i mogu slobodno iz iskustva da kažem da skoro da nema šta nema na njima...


    A da se vratim na temu...

    Sjetio sam se još jedne dobre...

    Dolazi mi čovjek u kancelariju i počinje neku priču... kao on glavni za podatke i baze podataka u jednoj firmi... on ekstra ima znanje u poređenju sa bilo kim drugim... on nije našao dva čovjeka da znaju raditi a kamoli popraviti računar...

    I tako ide njegova priča a pojma nema čime se bavim i da mi baš i nije milo kada neko pljuje po drugima... za koje znam da su extra dobri momci i prije svega dobri poznavaoci IT-a... ali ajde...

    Srećom tada dolazi moj prijatelj i počinje da me hvali i priča kako sam nešto napravio što drugi nijesu mogli...

    Da ne dužim priču... odjednom me lik pita: "a izvini da te pitam koliko para se uzima da se na jedan računar instalira XP, ali tako da ja, žena i kćerka ima svako svoj XP i da niko ne može da vidi šta onaj drugi ima od podataka? Znaš htio sam to ja da uradim, ali kada si već toliko dobar, da se ja ne mučim, ti mi to završi i reci koliko košta..."

    U tome momentu mi je kroz glavu prošlo svo njegovo pljuvanje po nama i stvar se završila ovako:

    XP za njega = 25€
    XP za ženu = 25€
    XP za kćer = 25€
    dolazak u KO= 25€

    Veoma zadovoljan je ostao i platio bez problema... Kako mu je bilo posle kada mu je moj prijatelj objasnio zašto sam mu tako naplatio...

    Ali se zato tu noć u PG dobro jelo i pilo na njegov račun!!! :mrgreen:
    Hahahahahahahaha!!! Sprrrcao si ga sa stilom! BTW, da mi nebi rekao okle si skinuo tu kolekciju drajvera... Koristicu je u plemenite svrhe :devil:

  24. #99
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Universal Windows XP Driver DVD? Vjerovatno to ima,potrazi po netu Unapred se izvinjavam ako nije na to mislio ...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  25. #100
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,637
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dekille View Post
    Veoma zadovoljan je ostao i platio bez problema... Kako mu je bilo posle kada mu je moj prijatelj objasnio zašto sam mu tako naplatio...

    Ali se zato tu noć u PG dobro jelo i pilo na njegov račun!!! :mrgreen:
    Ti si moj idol
    E neka si ga odrao svaka ti dala
    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 25-07-09, 23:41
  2. Replies: 53
    Last Post: 27-03-07, 16:55
  3. Replies: 54
    Last Post: 05-09-05, 09:24
  4. Dokle vise "prosrpske" umjesto "srpske".
    By david strbac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 26-04-04, 19:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •