Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 111

Thread: Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Prof Perovic ga je masakrira u danasnje Vijesti.
    Poklopi se serife.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #27
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Masakrira' ... strasno

    Tako sto je u "nebesa digao" sebe, svoju uzu i siru familiju ???

    Bolje da se nije ni oglasavao ... mada skoro i da nije , osim onako ... autobiografski .

    Dje mu je ponos i dostojanstvo pa da kaze da to nije tacno, da ce da ga tuzi , da dokaze da su sve to izmisljotine ... ?

    A on ... ja bio gost-predavac na koledzu u Americi ...

    Moj djed, djed moga djeda i njegova majka ....

    Zapmati .. "oni" su ih stvoril i isti oni ce da ih uniste kada im vise ne budu koristili ...

    Kako glasi ona stara - " koga si jednom ***** - mozes cijeli zivot

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se, bolje da je iskulirao, nego sto se izglupirao sa pricom o zavezljaju i pljuvanjem spustio na mugijev nivo,a demanti prilicno neubljedljivi.
    No aj ga prika tuzi kad je vec "lagap".

  4. #29
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Mugoša tvrdi da ima „materijalne” dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave „inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca”. Gradonačelnik Mugoša i njegov sin Miljan letos su napali novinare „Vijesti” koji su pokušali da snime nepropisno parkirani automobil prvog čovjeka lokalne vlasti u Podgorici. U tom incidentu teško je povrijeđen urednik „Vijesti” Mihailo Jovović i protiv njega i gradonačelnikovog sina Miljana, bivšeg crnogorskog diplomate je u toku istražni postupak.
    Gradonačelnik Mugoša je optužio „Vijesti” da se pisanjem nakon tog incidenta „umiješao u njegov privatni život” i uticao na diplomatsku karijeru njegovog sina
    može. ali nakon što se pozabave mugošom

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Masakrira' ... strasno

    Tako sto je u "nebesa digao" sebe, svoju uzu i siru familiju ???

    Bolje da se nije ni oglasavao ... mada skoro i da nije , osim onako ... autobiografski .
    Da vidim toga majcinoga sina kome da pljunu po familiji nece reagovat slicno,pogotovo ako se radi o lazima,sto je ovog puta bio slucaj.

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Dje mu je ponos i dostojanstvo pa da kaze da to nije tacno, da ce da ga tuzi , da dokaze da su sve to izmisljotine ... ?
    Nemo mi rec da si to ocekiva...kad i sam autor zna sto je sve cinio,i koliko je prihodova i u kakvim okolnostima

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Zapmati .. "oni" su ih stvoril i isti oni ce da ih uniste kada im vise ne budu koristili ...
    Stvorili ih mozda jesu,ali nedje od 2000 i neke,kad im je obostrano odgovarala opstenarodna pljacka koju su sprovodili i jedni i drugi.
    Sto se tice perioda od pocetka `90 vrlo dobro znam ne da ih nijesu stvorili,nego su koristili svaku mogucu sansu da ih uniste,al opet,ni tada kad su najaci bili,nije im poslo za rukom.
    Monitor je jedno vrijeme bio ogledalo casne i uspravne Crne Gore.
    Sve u svemu,volio bi da sto vise bude ovakvih prozivanja od strane raznih klanova,jer generalno je dobro da glibave rabote izadju na vidjelo.
    Last edited by Sidewinder; 20-12-09 at 14:18.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #31
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suma - sumarum ?????


    Niko nece rec' da mu je mater ***** ..... idemo dalje ....

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Suma - sumarum ?????


    Niko nece rec' da mu je mater ***** ..... idemo dalje ....
    Ja sam za dalje,sto vise zveka,to veca zabava i koris
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #33
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Zašto on čeka da njega neko tuži???Zar nije obaveza svakog gradjana da ako primijeti korupciju ili ima čvrste dokaze (a on kaže da ih ima) to prijavi!!!
    deuscroix

  9. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Zašto on čeka da njega neko tuži???Zar nije obaveza svakog gradjana da ako primijeti korupciju ili ima čvrste dokaze (a on kaže da ih ima) to prijavi!!!
    KAd bi Mugosa morao da prijavljuje svaki put kad vidi korupciju (a morao bi!), prijavljivao bi sebe i sve oko sebe svako malo. Tako da je vjerovatno odlucio da na korupciju ne gleda kriticki nego kao pravilo igre.
    Release Yourself

  10. #35
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Miško Đukić: Pitanje za Željka, Miška, Ljubišu – KO VAS JE IZ DPS-a GURAO da Mugošu postavite za naslednika?

    http://dailynewsmn.wordpress.com/200...4-122/#respond

    Petrarka reče (a profesor Perović citira): „Ko je glup htio bi da upravlja…“ (Vijesti 20. XII 2009.). Ali – ko je doktor nauka – htio bi da progura svoga čovjeka – a da sam govori kako – „glupi upravlja“. Petrarki i Mišku Peroviću gradonačelnik poručuje: „…ljudi iz „Vijesti“ su mi nudili krajem 2006. godine medijsku podršku da se smijeni predsjednik DPS-a Milo Đukanović, sve uz pomoć jedne strane obavještajne službe”(Tv “IN” – Živa istina“) (zar ovo nije posao za državnog tužioca pa i ako Miško Perović ne reaguje).
    Ali gospodin Perović reaguje (… preko majke – evo posla za psihologa): Ti si vazda bio nikogović i tanjevina… (“Vijesti 20.XII 2009.). (Zanimljivo je, koliko ljudi, u zrelim godinama, poziva se na majku – a sve u junačkoj, patrijahalnoj, Crnoj Gori).
    Profesor Perović se poziva na 36. kumstava (kao i Djukanović) i priča nam u odgovoru, da potiče od kneza moračkog… priča o ordenima, virusima – španjolka, najamnicima ali… ne odgovara na optužbe dr. Miomira Mugoše.
    Gospodin Mugoša kaže: „Bavićemo se kriminogenim radnjama te medijske mafije i medijskih tajkuna na čelu sa profesorom Miodragom Perovićem, Željkom Ivanovićem, Ljubišom Mitrovićem i njihovom družinom“. Zatim nam je gradonačelnik govorio o milonskim kreditima… ali profresor Perović je odgovorio… doduše citirajući, ne majku, nego sestru: “Kako bih ja nastavila da živim kad bih spriječila da se mom bratu da kredit… uz ovakvo kreditno POKRIĆE”. (sestra – “Vijesti” – 20. XII 2009.)
    Da upitam profesora: koje pokriće? To je privatna banka. Pokriće je samo instrument obezbijedjenja. Vi kažete: “prema propisima“. Kojim propisima. Vi ste akcionar…
    Nije ovdje riječ o zalogu nego o zalogaju.
    U pitanju je DEPOZIT!
    Porodični i kumovski pokušaj da se osnuje nova “prva” banka (o tome sam već pisao na ovim stranicama). Milion, dva, pet… krediti… to su priče za vašu unuku, profesore, za koju rekoste da ima deset godina i nije doktorirala. DEPOZIT!
    Nekada ste osudjivali Mila Djukanovića dok je govorio: “Nećete znati koliki je i gdje je novac“.
    Vaš je u CKB – ali: koliki je?
    Pitam vas zbog gradjana. Zbog korektnijeg odnosa. Da gradjane manje boli… Koliki je?
    Zašto bi profesore CKB, koja drži blizu 60% bankarskog tržišta, odgovarala nova banka?
    Da li je ovdje porijeklo papira koje spominje gospodin Mugoša? Da pitamo vašu sestru?
    Citiram gradonačelnika: “Medijski napadi na mene su reakcija i osveta čelnika “Vijesti” na moje odbijanje da izađem u susret zahtjevu krajem decembra 2007. godine da im se ustupi prostor za gradnju zgrade pored njihove u Podgorici“… Gospodin Mugoša kaže da je razgovarao o tome i sa Željkom Ivanovićem…
    Željko odgovara narodnom umotvorinom: “Psi laju, a karavani prolaze”. (Beta – 20. XII 2009.)…
    Ovo je odgovor na ovakve optužbe? Samo premijer ovako odgovara… I to čovjeku kojeg je Željko – želio vidjeti na mjestu Željka (Šturanovića). Ivanović je pogriješio za četiri godine… Ameri su Ameri…
    Pitanje za Željka, Miška, Ljubišu…: KO VAS JE IZ DPS-a GURAO da Mugošu postavite za naslednika?
    Ili: da pozovemo na ručak u MAŠI Gvozdenovića… pa onda…
    Mugoša reče: “Oni pljačkaju državu… koliko ste poreza platili… da otvorimo priču pred medjunarodnim krugovima“… (da pitam: ko su medjunarodni krugovi – partneri?). Ovu su najozbiljnije optužbe… Ovo ne laju psi gospodine Ivanoviću – već su optužbe iz samog karavana. Dr. Mugoša pita: “Koliko ste zaradili dnevno na berzi… ko ima tolike pare od izdavanja lista… NEKA SE POJAVE PRED SUDOM UKOLIKO KAŽU DA JA LAŽEM… ako imaju petlju“ … ponavljam – petlju…
    Gospodine Peroviću, Ivanoviću… ne petljajte nego na sud —
    Razbijte ga… nokautirajte…
    Gradonačelnik, iz budućeg nokauta, napada: “… Imam pisane dokaze sa preregistracija monitora Profesor Perović odgovara: “U prethodnom broju Monitora objavio sam imena stotinjak osnivača… ovlašćenja, uvijerenja“…
    Doktorski profesore ali… da vas pitam: Nijeste naveli da je NOSTRADAMUS iz vaše tradicije pa me čudi – kako ste mogli znati što će Mugoša reći? Gradonačelnik je rekao: “Ja sam najavio rukovodstvu i BLISKIM SRODNICIMA prve banke da ću ovo javno saopštiti“ (“Živa istina”). Profesore Peroviću: da vam nijesu ovo saopštili “BLISKI SRODNICI”?
    Njemu i njima odgovoriste (“Vijesti” 20.XII 2009.): “ZABORAVLJA DA SU MUSOLINI, HITLER I STALJIN IMALI VEĆU PODRŠKU OD NJEGA“. Gospodin Želko Ivanović takodje ovo navodi (Pc Nen 20. XII 2009.)…
    Ivanović, ili ne zna, ili je zaboravio da je Musolini bio igrač MI6 i da mu je lako da pribavi pomoć “medjunarodnih krugova“…
    Ne želim da uvrijedim bilo koga ali – kada ovih dana citiraju majke i sestre i narodne umotverine… mogu i ja Staljina.
    Onima koji su bili “lijevi” ali nijesu bili protiv takve države (njega) dao je sredstva za život i zvao jednim imenom: “KORISNI IDIOTI“…
    Iskreno,
    Miško Djukić

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Misku Djukicu je krivo sto Monitor i Vijesti nijesu bespogovorno podrzavali Slavka Perovica. Vidjeli smo kako je Slavko Perovic vodio svoju partiju i kako se to neslavno zavrsilo. Ne treba puno pameti da zakljucimo kako bi Slavko Perovic na svoje miske doveo do obnavljanja crnogorske drzave. Ako je Misko podrza Slavka Perovica i poslije afere Trsteno, onda neka se pokrije usima i neka cuti.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Misku Djukicu je krivo sto Monitor i Vijesti nijesu bespogovorno podrzavali Slavka Perovica. Vidjeli smo kako je Slavko Perovic vodio svoju partiju i kako se to neslavno zavrsilo. Ne treba puno pameti da zakljucimo kako bi Slavko Perovic na svoje miske doveo do obnavljanja crnogorske drzave. Ako je Misko podrza Slavka Perovica i poslije afere Trsteno, onda neka se pokrije usima i neka cuti.
    To bjese onaj Misko,koji je sipao po svakome svacega,sem po svom pokojnom ujaku,(laka mu crna zemlja).
    Njega je nesebicno cuvao od svih kritika!
    Mila majko,podigni me malo

  13. #38
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Misku Djukicu je krivo sto Monitor i Vijesti nijesu bespogovorno podrzavali Slavka Perovica. Vidjeli smo kako je Slavko Perovic vodio svoju partiju i kako se to neslavno zavrsilo. Ne treba puno pameti da zakljucimo kako bi Slavko Perovic na svoje miske doveo do obnavljanja crnogorske drzave. Ako je Misko podrza Slavka Perovica i poslije afere Trsteno, onda neka se pokrije usima i neka cuti.
    Tako je, i u ovoj prici i prepisci, kriv je Slavko Perovic. Uzeo je pare i ostavio Miska Perovica, na cjedilu da zivi u sirotinji...
    "Polece soko i nisko pade", ciji li to naslov bjese.
    Nego da se vratimo temi, a ovoga puta ona nema nikakve veze sa Slavkom Perovicem.

  14. #39
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor View Post
    To bjese onaj Misko,koji je sipao po svakome svacega,sem po svom pokojnom ujaku,(laka mu crna zemlja).
    Njega je nesebicno cuvao od svih kritika!
    Ko ti to reče?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #40
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    konacna asocijacija milo

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,086
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Tako je, i u ovoj prici i prepisci, kriv je Slavko Perovic. Uzeo je pare i ostavio Miska Perovica, na cjedilu da zivi u sirotinji...
    "Polece soko i nisko pade", ciji li to naslov bjese.
    Nego da se vratimo temi, a ovoga puta ona nema nikakve veze sa Slavkom Perovicem.
    A ima,jer svaki put kad nekome(u ovom slučaju Mišku Đukiću) nemogu reć da je lopov,fukara,da se obogatio itd. onda ga povežu sa Slavkom i nastane kukanje kako je on grdne pare zaradio i otiša a njih ostavio ođe .Umije Miško da pecne itekako dobro a njemu ne umiju da odgovore jer svaki put reče istinu pa se to onda ovako završi.

    Povratak na temu, duboko se nadam da će konačno doć do nekog teškog sukoba ovih struja političkih te se na račun krvi i znoja ovoga naroda obogatiše.Nadam se da će se poklat međusobno oko tih para.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ko ti to reče?
    Dosta sam ga slusao,a to nikad nisam cuo.
    Ako mislimo na istog covjeka,naravno.
    Mila majko,podigni me malo

  18. #43
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UFO View Post
    konacna asocijacija milo
    Ironija je što je Mišku Đukiću Miško nadimak. Ime mu je Milo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Tako je, i u ovoj prici i prepisci, kriv je Slavko Perovic. Uzeo je pare i ostavio Miska Perovica, na cjedilu da zivi u sirotinji...
    "Polece soko i nisko pade", ciji li to naslov bjese.
    Nego da se vratimo temi, a ovoga puta ona nema nikakve veze sa Slavkom Perovicem.
    Slavko Perovic uzeo pare? Od koga?

    Komentarisala si sve osim onoga sto sam napisa, a to je da je Slavko poveo svoju stranku u nestanak, te da bi svojim rukovodecim sposobnostima u najmanju ruku bio opasan po Crnu Goru. Moj komentar se odnosi na komentar Miska Djukica, dje se jasno vidi da Misko zamjera Monitoru i Vijestima sto su u godine pred referendum podrzali Mila, a ne Slavka.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    A ima,jer svaki put kad nekome(u ovom slučaju Mišku Đukiću) nemogu reć da je lopov,fukara,da se obogatio itd. onda ga povežu sa Slavkom i nastane kukanje kako je on grdne pare zaradio i otiša a njih ostavio ođe .Umije Miško da pecne itekako dobro a njemu ne umiju da odgovore jer svaki put reče istinu pa se to onda ovako završi.

    Povratak na temu, duboko se nadam da će konačno doć do nekog teškog sukoba ovih struja političkih te se na račun krvi i znoja ovoga naroda obogatiše.Nadam se da će se poklat međusobno oko tih para.
    Jes, jes. Slavko se tako obogatio da bi ga sve postenjacine za mekinje kupile jer se nasla neka dobra vila pa placala muke njihove.
    Ne budi naivan da ce se bilo sta rasplesti. Par dana ce preko novina pljuvati jedni na druge poslije reci to je politki napad i sve ce se zaboraviti. Mugi je postao problem i za njegove iz DPS i vrlo rado mi ga se rijesili, a u onome sto prica ima vise istine nego se misli i skoro da bi se smio zakleti da ga niko nece tuziti jer ce opet biti izgovor "a da to su sudovi..."

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,086
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Slažemo se oko toga al eto u zadnje vrijeme je izgleda podosta tih koje bi dps treba da se otrese no ne mogu .
    A o poštenjacima sam makar sa tih par poslova što sam radio naučio dosta .Oni koji se najviše kunu u čast,poštenje i porodično ime su najgori,vazda.

  22. #47
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Slavko Perovic uzeo pare? Od koga?

    Komentarisala si sve osim onoga sto sam napisa, a to je da je Slavko poveo svoju stranku u nestanak, te da bi svojim rukovodecim sposobnostima u najmanju ruku bio opasan po Crnu Goru. Moj komentar se odnosi na komentar Miska Djukica, dje se jasno vidi da Misko zamjera Monitoru i Vijestima sto su u godine pred referendum podrzali Mila, a ne Slavka.
    I ti si komentarisao sve sem teme koja nema ama bas nikakve veze sa Slavkom Perovicem, pa mi bilo smijesno kako se on svudje ubaci.
    A sad ce oni kao i vazda skupa nedje sjesti, napraviti plan za tu zgradu kao da im je svima Podgorica od oca ostala i sve ce biti kao nekada, pardon kao zadnjih 20 godina

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Dosta zanimljiva prepucavanja preko medija,ali mi se cini daleko od suda,cisto da narod ispira usta sa njima...
    Dosta bi bilo zanimljivo da serif objasni odakle toliki imetak njemu i sinovima...za pocetak,pa da nastavimo dalje...I neka ta prica kako su imali i ranije...Ima ih jos po Pg koji su imali i vise no MM,pa sad nemaju ni za saksiju
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  24. #49
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova prepiska na forumu je pravo stanje CG drustva ... svi mi znamo sve , i znamo da ne mozemo tu nista promijeniti, ali i dalje nam je interesantno da se prepiremo ko je u pravu ( tj, ko je krao manje )



    P.S. ali isto je Mugi u pravu ovo za Miska & Co pa sve nek ide u ....

  25. #50
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bruka za mugija od takvog uglednog covjeka da dopusti sebi za tako karatak period tako nisko da padne... cudni su zivotni putevi, od medicine do ...

    ps. moze li odje coek da izrazi svoje misljenje slobodno, kakva su vremena, ne bi me zacudilo da mi sjutra policija pokuca na vrata

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. vlasnici bmw-a najcesce....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 24-04-10, 12:02
  2. (ne)savjesni vlasnici pasa!
    By zvoncica in forum Kućni ljubimci
    Replies: 98
    Last Post: 29-11-09, 17:52
  3. ,,Živa istina"-gradonačelnik Mugoša
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 83
    Last Post: 25-12-08, 14:26
  4. Prepaid vlasnici
    By James_Bond in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-07, 14:05
  5. Replies: 32
    Last Post: 28-08-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •