Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 111

Thread: Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

    Nove pretnje podgoričkog gradonačelnika
    Mugoša: Novinari „Monitora” i „Vijesti” medijska mafija
    Beta
    Gradonačelnik Podgorice i visoki funkcioner crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista (DPS) Miomir Mugoša nazvao je u petak uveče vlasnike i osnivače nedjeljnika „Monitor” i dnevnog lista „Vijesti” „medijskom mafijom”

    „Bavit ćemo se kriminogenim radnjama te ekipe medijske mafije na čelu sa profesorom Perovićem (Miodrag Perović osnivač „Monitora”), Ivanovićem, Mitrovićem... (Željko Ivanović, Ljubiša Mitrović, direktor i glavni urednik „Vijesti”)”, najavio je Mugoša u intervjuu podgoričkoj televiziji „In".
    Gradonačelnik Podgorice je optužio vlasnike i osnivače „Monitora” i „Vijesti” da „su izbjegavanjem plaćajanja poreza opljačkali državu, za krivotvorenje potpisa i ugovora prilikom preregistracije „Monitora”, za iznošenje ogromnih para iz Crnogorske komercijalne banke (CKB), kao i da su tokom ekonomskog buma svojim pisanjem „bitno uticali na kretanja” na crnogorskim berzama i „dnevno zarađivali po 100.000 eura”.
    Mugoša tvrdi da ima „materijalne” dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave „inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca”. Gradonačelnik Mugoša i njegov sin Miljan letos su napali novinare „Vijesti” koji su pokušali da snime nepropisno parkirani automobil prvog čovjeka lokalne vlasti u Podgorici. U tom incidentu teško je povrijeđen urednik „Vijesti” Mihailo Jovović i protiv njega i gradonačelnikovog sina Miljana, bivšeg crnogorskog diplomate je u toku istražni postupak.
    Gradonačelnik Mugoša je optužio „Vijesti” da se pisanjem nakon tog incidenta „umiješao u njegov privatni život” i uticao na diplomatsku karijeru njegovog sina
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Nove pretnje podgoričkog gradonačelnika
    Mugoša: Novinari „Monitora” i „Vijesti” medijska mafija
    Beta
    Gradonačelnik Podgorice i visoki funkcioner crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista (DPS) Miomir Mugoša nazvao je u petak uveče vlasnike i osnivače nedjeljnika „Monitor” i dnevnog lista „Vijesti” „medijskom mafijom”

    Bavit ćemo se kriminogenim radnjama te ekipe medijske mafije na čelu sa profesorom Perovićem (Miodrag Perović osnivač „Monitora”), Ivanovićem, Mitrovićem... (Željko Ivanović, Ljubiša Mitrović, direktor i glavni urednik „Vijesti”)”, najavio je Mugoša u intervjuu podgoričkoj televiziji „In".
    Gradonačelnik Podgorice je optužio vlasnike i osnivače „Monitora” i „Vijesti” da „su izbjegavanjem plaćajanja poreza opljačkali državu, za krivotvorenje potpisa i ugovora prilikom preregistracije „Monitora”, za iznošenje ogromnih para iz Crnogorske komercijalne banke (CKB), kao i da su tokom ekonomskog buma svojim pisanjem „bitno uticali na kretanja” na crnogorskim berzama i „dnevno zarađivali po 100.000 eura”.
    Mugoša tvrdi da ima „materijalne” dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave „inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca”. Gradonačelnik Mugoša i njegov sin Miljan letos su napali novinare „Vijesti” koji su pokušali da snime nepropisno parkirani automobil prvog čovjeka lokalne vlasti u Podgorici. U tom incidentu teško je povrijeđen urednik „Vijesti” Mihailo Jovović i protiv njega i gradonačelnikovog sina Miljana, bivšeg crnogorskog diplomate je u toku istražni postupak.
    Gradonačelnik Mugoša je optužio „Vijesti” da se pisanjem nakon tog incidenta „umiješao u njegov privatni život” i uticao na diplomatsku karijeru njegovog sina
    Ko će se bavit?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Nove pretnje podgoričkog gradonačelnika
    Mugoša: Novinari „Monitora” i „Vijesti” medijska mafija
    Beta
    Gradonačelnik Podgorice i visoki funkcioner crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista (DPS) Miomir Mugoša nazvao je u petak uveče vlasnike i osnivače nedjeljnika „Monitor” i dnevnog lista „Vijesti” „medijskom mafijom”

    „Bavit ćemo se kriminogenim radnjama te ekipe medijske mafije na čelu sa profesorom Perovićem (Miodrag Perović osnivač „Monitora”), Ivanovićem, Mitrovićem... (Željko Ivanović, Ljubiša Mitrović, direktor i glavni urednik „Vijesti”)”, najavio je Mugoša u intervjuu podgoričkoj televiziji „In".
    Gradonačelnik Podgorice je optužio vlasnike i osnivače „Monitora” i „Vijesti” da „su izbjegavanjem plaćajanja poreza opljačkali državu, za krivotvorenje potpisa i ugovora prilikom preregistracije „Monitora”, za iznošenje ogromnih para iz Crnogorske komercijalne banke (CKB), kao i da su tokom ekonomskog buma svojim pisanjem „bitno uticali na kretanja” na crnogorskim berzama i „dnevno zarađivali po 100.000 eura”.
    Mugoša tvrdi da ima „materijalne” dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave „inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca”. Gradonačelnik Mugoša i njegov sin Miljan letos su napali novinare „Vijesti” koji su pokušali da snime nepropisno parkirani automobil prvog čovjeka lokalne vlasti u Podgorici. U tom incidentu teško je povrijeđen urednik „Vijesti” Mihailo Jovović i protiv njega i gradonačelnikovog sina Miljana, bivšeg crnogorskog diplomate je u toku istražni postupak.
    Gradonačelnik Mugoša je optužio „Vijesti” da se pisanjem nakon tog incidenta „umiješao u njegov privatni život” i uticao na diplomatsku karijeru njegovog sina
    Znao sam, konačno će u CG biti sve potaman :monkey:

    P.S. Kupio sam ovaj 1000-ti broj Monitora, stvarno su mafijaši, a uz to puno groznih i nepismenih tekstova. Mislim, kako se samo usuđuju da opominju ...

  4. #4
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Mugosa nije svjestan koliko je njegova pojava postala ogavna. Kao covjek je obicna nula i jos najavljuje neke borbe sa 'mafijom' i to medijskom, a sam je clan mafije. No, U Crnoj Gori je nenormalno normalno, pa mu se moze da mlati svasta po televiziji. Neka klepe Perovica, Mitrovica i Ivanovica i eto im raja na zemlji.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    A Sukovic kao neprijatno mu sto ovaj sve to pricha, a on ga je pushtio da sve to kaze, znao je da ce ovaj to sasuti. da je htio prekinuo bi emisiju.
    Ne ulazeci u to jesu li ovi mafjasi ili nijesu, antiratniprofiteri jesu sigurno, ali da se gradonacelnik ovako bahato ponasha pa ljudi ovo nema ni u Dzibuti.
    On se sastao sa Ivanovicem oko neke zgrade, alo pa ko si ti? Sherif koji se za sve pita.
    E da je imao neko sinoc da udje u onaj studio i da ishklepeta ono gache.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

    Ovo definitivno zasluzuje posebnu temu, a ne da bude u okviru teme "Iz raznih novina" jer je slucaj za sebe koji ce se kako stvari stoje produziti dalje.

    ----------------
    Pcnen:

    Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

    Gradonačelnik Podgorice i visoki funkcioner vladajuće Demokratske partije socijalista Miomir Mugoša nazvao je vlasnike i osnivače nedjeljnika Monitor i dnevnog lista Vijesti "medijskom mafijom", prenosi beogradska štampa vijest agencije Beta.
    Portal Analitika, koji je pokrenuo bivši glavni urednik Monitora Draško Đuranović, prenosi da je Mugoša ocijenil da su medijski napadi na njega "reakcija i osveta čelnika Vijesti" na njegovo "odbijanje" da izađe "u susret zahtjevu krajem decembra 2007. godine da im se ustupi prostor za gradnju zgrade pored njihove u Podgorici".

    Mugoša je optužbe iznio sinoć u emisiji Živa istina, koju vodi Darko Šuković, direktor radija Antena M i jedan od bivših novinara Monitora.

    "Bavićemo se kriminogenim radnjama te medijske mafije i medijskih tajkuna na čelu sa profesorom Miodragom Perovićem, Željkom Ivanovićem, Ljubišom Mitrovićem i njihovom družinom", istakao je Mugoša navodeći da zna niz nezakonitih radnji koje su počinjene, počev od falsifikovanja dionica nedjeljnika Monitor, korišćenja vlastitog medija za berzanske špekulacije, do "iznošenja novca i dobijanja milionskih kredita" iz Crnogorske komercijalne banke, prenosi portal Analitika.
    Agencija Beta je prenijela da je gradonačelnik Podgorice optužio vlasnike i osnivače Monitora i Vijesti da "su izbjegavanjem plaćajanja poreza opljačkali državu, za krivotvorenje potpis i ugovora prilikom preregistracije Monitora, za iznošenje ogromnih para iz Crnogorske komercijalne banke (CKB), kao i da su tokom ekonomskog buma svojim pisanjem "bitno uticali na kretanja" na crnogorskim berzama i "dnevno zarađivali po 100.000 eura".

    Mugoša tvrdi da ima "materijalne" dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave "inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca".
    "Za sve optužbe posjedujem papire i spreman sam da idem na sud", odgovorio je Mugoša na pitanje voditelja da li može da dokaže optužbe koje iznosi. „Ja im dajem šansu da me tuže i da otvorimo priču, evo prilike za crnogorsku policiju i crnogorsko pravosuđe i Interpol", rekao je Mugoša, prenosi Analitika.


    Uz optužbe za privredne manipulacije, Mugoša je u intervjuu naveo da su mu isti ljudi iz Vijesti nudili krajem 2006. godine medijsku podršku da se smijeni predsjednik DPS Milo Đukanović, sve uz pomoć jedne strane obavještajne službe.


    ---------------------


    Dakle, ko je gledao sinoc emisiju, trazice odgovore na to:


    1. Da li su ljudi okupljeni oko pomenutih medija mafija i da li postoje dokazi o bilo cemu?


    2. Koja sluzba je trebalo da pomogne Miomira Mugosu da postane Milo umjesto Mila i ko je taj na kojeg su ulozene pare, a ko to nije uspio da postane?


    3. Da li je lijepo od nekog ko je gradonacelnik cuti kako se 'ruga' naglasku ljudi koji dolaze sa sjevera, konkretno u slucaju prof. Perovica koji je iz Morache?




    p.s. Mislim da je odlicna tema koja vapi za odgovorima!

  7. #7
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sjenka View Post


    1. Da li su ljudi okupljeni oko pomenutih medija mafija i da li postoje dokazi o bilo cemu?

    Naravno da postoje, ne prica na pamet ... pa, ko ih ije i "osnovao" i finansirao ????

  8. #8
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onsivanje i finansiranje nije krivicno djelo, privatna firma, privatni kapital... svako ima pravo da donira, da osniva, da finansira sve ono sto nije krivicno gonjeno (sverc, terorizam...)

    Moje misljenje je da Mugosa mlati, da nema nista jer je jako primitivan, cak i sinoc se vidjelo kako se raspucao, kao da je kod frizera ili u kafani...

    Logicno pitanje, zasto to do sada nisu upotrijebili, ako imaju dokaze, gdje su do sada?

    a opet, sumnja da covjek ne bi pricao to javno da nema nesto ali znajuci njega, moze da bude cisto mlacenje zbog kojeg ce platiti na sudu ili van njega

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Nadam se da je svima jasno,da je gradski serif dobio signal od brace bez gaca da uspe po Perovicima.
    Licno mislim da je dosta toga istina,ali nisam siguran da bas on ima dokaze.
    Takodje ce biti interesantno sachekati bekhend Perovica,jer vjerujem da imaju sto rec o odredjenim racunima u CKB,nekad i sad.
    Ako budu smjeli.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prijatelji i sponzori do kraja 1994 (kompletniji spisak objavićemo u drugoj ediciji): Slobodan Bobo Ćulafić, Dragan Pavićević, Čedomir Jovetić, Dragica Ponorac, Ramo Bralić, Rade Đuričković, Branka Hadžija, Milan Mrvaljević, Žarko Orlandić, Dragan-Purko Ivančević, Martin Pešalj, Baća Radović, Branko Aleksić, Novo Cerović, Vukašin Crnčević, Dragan Kapičić, Slobodanka Kapičić, Jovo Kapičić, Baro Mahmutović, Anđelko Kovačević, Miško Ivanišević, Vasko Milanović, Radivoje Orlandić, Željko Perović, Igor Popović, Velizar Radonjić, Milka Raspopović, Milenko Stefanović, Ivica Šapina, Boro Vukotić, Milorad Vukotić, Ćiro Vušanović, Miodrag Iličković, Milovan Vukov Janković, Svetozar Jovićević, Branko Lukovac, Slobodan – Bobo Mitrović, Dragan Perović, Milorad Popović, Mićo Orlandić, Blažo Orlandić, Radmila Vojvodić, Branislav Đaga Mićunović, Don Branko Sbutega, Milenko Radmilović, Ljiljana Raičević, Budo Čarapić, Božidar Zeković, Vojislav Rašović, Rasko Hadžiahmetović, Nela Dragović, Budo Barjaktarević, Zoran Vujošević, Rajko Vujičić, Vanja Popović, Milica Bošković, Zoran Rašović, Dušanka Vujačić, Stanka Radulović, Stefan Camaj, Miodrag Kalezić, Dragan Bajković, Miško Bulajić, Rale Burić, dr Ratko Perović, Zuvdija Hodžić, Mića Dautović, Predrag Đolević, Vojislav Vulanović, Maja Kaluđerović, Dragan Barović, Ferid Šarhinović, Boro Vučinić, Braco Špadijer, Ksenija Redžepagić, Mitko Pavlićević, Bobo Bogdanović, Ljiljana Miljanić, dr Žarko Mićović, Zoran Božović, Boro Zorić.
    Evo i ja sa MAFIJASHIMA,
    dodadoh ono Vukov, da me ne zamijene sa Gradonachelnikom prijestonice,
    mene je udobnije biti u grupi sa ovim ljudima,
    nego MILOM&SVETOM&MUGIJEM&MOMIROM,
    ima i u ovoj grupi ljudi koji su PROFITIRALI u ZLO DOBA I GRDNE GODINE, ali mene lichno to ne smeta ako su taj KAPITAL investirali u CGu.

    Da se ono vrijeme povrati,
    ponovo bih ulozio novac u MONITOR, VIJESTI, RTV-VIJESTI da me ekonomska kriza nije drmnula,
    a da imam meLJEArde i da lezim na kapital,
    za DPSovce ni pishljivog boba nebi dao, jer njih krivim za prolijevanje bratske krvi, shirom Jugoslavije a boGumi i po trgovima Podgorice.

    Za griJehove Monitora i moje zablude u vezi sa LSCGe i Gospodinom Slavkom Perovicem,
    sam se IZVINIO JAVNO na DNMN,
    chasni i poshteni PRAVI LIBERALI, su mi velikodushno oprostili moje zablude,
    pa se njima SRDACHNO ZAHVALJUJEM,
    danas vidim, da su bili u pravu,
    da su ZRTVOVANI RADI "VISHIH" INTERESA, i da smo sa DJAVOLOM TIKVE SADILI,
    ako nam pukne TIKVA od te saradnje, ja necu krivit nikoga do sebe SAMOGA,
    SAM SAM PAO I SAM SE UBIO,
    NI ZIVA ME ZEMLJA NE DOCHEKA,
    OD LJELJEKA, SIROTINJE RAJE,
    KOJOJ LJEBA; NIKO NE DODAJE
    Last edited by milovan; 19-12-09 at 15:50.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno mi je bilo kad se zacudio kako Ivanovic podize iz CKB milion eura,kao okle njemu toliiki kapital kao garancija.

    Ako "Vijesti" imaju tiraz npr 30000,neka je zarada 10 centi po novini,to im je profit 3000e dnevno.Pomnozeno sa 365 dana,to je preko milion eura godisnje.Za npr 10 godina "Vijesti" preko 10 miliona eura.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Mutni su pomenuti,i on snjima ka Moraca u jesen.
    Ovo je samo,finis mecha koji je davno poceo.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #13
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,196
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post


    Gradonačelnik Podgorice je optužio vlasnike i osnivače „Monitora” i „Vijesti” da „su izbjegavanjem plaćajanja poreza opljačkali državu, za krivotvorenje potpisa i ugovora prilikom preregistracije „Monitora”, za iznošenje ogromnih para iz Crnogorske komercijalne banke (CKB), kao i da su tokom ekonomskog buma svojim pisanjem „bitno uticali na kretanja” na crnogorskim berzama i „dnevno zarađivali po 100.000 eura”.
    Mugoša tvrdi da ima „materijalne” dokaze za svoje navode i dodaje da bi medijima koje je prozvao trebalo da se pozabave „inspekcijske i domaće i međunarodne službe za pranje novca”.
    On kao nije pljačkao državu, prao novac i krtivotvorio dokumente.
    Hahah... Napad je najbolja odbrana.
    The more things change, the more they stay the same.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    On kao nije pljakao dravu
    Kad smo vec kod toga,volio bi od druge strane chut nesto i o pljacki medicinske opreme iz cro '91 god,organizaciji istog posla,kao i javnim hvalama o tome "podvigu"tada...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #15
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    interesantan mi je ovaj morlani patuljak kojem nikad nista ne odgovara
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  16. #16
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da je bilo novinara, pitao bi ga kako Milo Djukanovic podignu meleonski kredit i dje, da kupi akcije Prve banke, a plata oko 1100eura, to bi bilo kljucno saznati

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ako budu smjeli.
    A ne smiju

    Quote Originally Posted by sjenka View Post
    da je bilo novinara, pitao bi ga kako Milo Djukanovic podignu meleonski kredit i dje, da kupi akcije Prve banke, a plata oko 1100eura, to bi bilo kljucno saznati

    Zasto mislis da je to pitanje za gradonacelnika?

  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je motiv "Vijesti"? Borba protiv kriminala, nepravde? LOL

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Zasto mislis da je to pitanje za gradonacelnika?
    Coek je generalno ukazao na to,mislio je on i na Mila i njegov kredit...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Za griJehove Monitora i moje zablude u vezi sa LSCGe i Gospodinom Slavkom Perovicem,
    sam se IZVINIO JAVNO na DNMN..
    Milovane nikad se ne zna kad su zblude i ne treba zuriti sa izvinjenjima mada ne znam u cemu je bila ta zabluda
    Kad su se raspisivali i svi "znali" koliko je Slavko dobio para, te silne kuce i robne kuce pokupavao, da je kupljen... on je rekao (parafraziram) da ce se svacije pare pokazati i da postoji izreka "drz'te lopova" pa ispada da je i za to bio dalekovid.

  21. #21
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Koliko god su državnici moralni ljudi ipak su privatnici za dlaku više moralni i humani!!! Mada...nije ni običan narod manje moralan od vlastodržaca ili privatnika nego ispada da je cio njihov problem što nisu u mogućnosti da nekome pomognu pa po defultu čekaju pomoć od ljudi koji oči povadiše jedni drugima u nadmetanju ko će biti moralniji...samo da ne prećeraju u moralisanju...ipak je ovo mala sredina..mora neko i nemoralan bit...moramo zadovoljit uslov da postoji dobro i loše...ovako ne ide...
    deuscroix

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,891
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    glupo je bilo sto je napao CKB banku kad je isti on ogromne pare iznosio(nelegalno) iz nje...

  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Mislim da je Mugošino ponašanje odavno izašlo iz svih mogućih okvira dobrog vaspitanja, ukusa, inteligencije, mjere u obraćanju javnosti, političkim protivnicima i običnim ljudima.

    Moje vrlo skromno mišljenje je da bi svi oni kojih se dotakla njegova priča u negativnom kontekstu (ovo je ubjedljivo najblaža formulacija koju sam uspio da otkucam) trebalo da odgovore na svaki dozvoljeni način (argumentovanim demantijem, tužbom...), a svi ostali da ga jednostavno ignorišu. Pa neka viče sam na sebe, neka održava komunikaciju sa svojim poslušnicima, a ne sa ljudima. Pod ljudima podrazumijevam množinu od riječi ČOVJEK, sa svim KVALITETIMA koji čovjeka krase, a od kojih je Mugi hirurškom preciznošću operisan. Ne njegovom hirurškom preciznošću..
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #24
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene samo interesuje jedna stvar da cujem od vas..a to je,zar zaista mislite da su npr u cg ili negdje u regionu ili cak u evropi, samo navodno mafijasi pri vlasti, ili neki koji imaju puno novca biznismeni pri vlasti, zar zaista mislite da medju clanovima opozicije nema veoma veoma bogatih ljudi, koji do duse nisu mozda javni kao ovi pri vlasti..ja znam lichno veoma bogate ljude, koji su u opoziciji, koji bi da su htjeli onda davno biti uz sadasnju vlast vjerovatno samo udvostrucili posao itd...Dakle moje pitanje je jednostavno, a to je, zar ZAISTA MISLITE DA VIJESTI, ILI BILO KOJA DRUGA FIRMA NEBITNO SAD, KOJA RADI IMA BIZNIS ITD A NIJE CLAN DPS IMA SVE SAVRSENE PAPIRE DA SVE PLACAJU NORMALNO ITD...ZAR zaista to mislite...
    Mugosa vjerovatno ne bi ulazio u takve izjave ni on ni bilo ko da nema neke dokaze, koje kaze da ima...i jeste li primijetili da MANS npr, jos nije iskritikovao neke ljude van DPS a koji takodje sklapaju novac od gradjana itd...znaci svi upiru u vlast ok, sve je to tako...ali ne zivite u zabludi da opozicija izgleda siromasna, i ti mandici i milici i medojevici imaju svoje biznise, svoje plate politicke po 1200 eura...imaju nekretnine placeve, kuce i planine a i livade...imamo ih i mi obbichni gradjani, zar smo svi kriminalci i lopovi....
    Jednostavno kad god dodjem odje sluchajno,ostanem na ovom podforumu jos 7 dana citajuci hiljade optuzbi ili glupih komentara...
    Sta je sad sporno ako neko napada neku novinu, firmu a ima pri tom neki dokaz..sta ako ima dokaze da nisu placali porez...sta ako ima dokaze za vijesti ili bilo koga drugog itd...
    zar samo vjerujete gosp. ivanovicu on je najposteniji u drzavu nam crnu goru a mi svi smo kriminalci i lopovi.. aj odmorite malo da vas ovi grip ne dovati....
    :)

  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Uošte nije sporno da si u pravu. Kakve to veze ima sa likom i djelom Miomira Mugoše?

    Što se mene lično tiče, kad god sam pričao da se ne može izać iz beznađa sa istim ljudima koji su nas u njega i ugurali, uvijek sam naglašavao da mislim i na vlast i na opoziciju. Pa jedan od razloga što se vlast ne mijenja 20 godina je i ovako bezglava i hipotekama opterećena opozicija.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. vlasnici bmw-a najcesce....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 24-04-10, 12:02
  2. (ne)savjesni vlasnici pasa!
    By zvoncica in forum Kućni ljubimci
    Replies: 98
    Last Post: 29-11-09, 17:52
  3. ,,Živa istina"-gradonačelnik Mugoša
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 83
    Last Post: 25-12-08, 14:26
  4. Prepaid vlasnici
    By James_Bond in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-07, 14:05
  5. Replies: 32
    Last Post: 28-08-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •