Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 73

Thread: Sto to ima dobro u CG?

  1. #26
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Brzi me podsjeti na jednog mog mlađanog rođaka koji razočarano i ljutito upita "A što to Grčka (kao turistička zemlja) ima, a da mi nemamo?"
    I sta si mu odgovorio :-)?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada nijemu ima sto odgovorit, mi u CGoru imamo vise no drugih 50% zemalja u okruzenju i dalje, no ima dosta nedostatka ali dje ih nema?
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Imamo sve shto je potrebno za dobar i lagodan ZIVOT,
    ali nemamo SEBE, i nemamo POSHTENU VLAST,
    SVI KRADEMO I SVI ZIVIMO.

    CGi su potrebni VIZIONARI,
    vjerovali ili ne, Danci su OGRADILI MORE, pa kad duva vjetar pumpaju vodu iz tog ogradjenog u otvoreno more, kad vjetar stane, oni pushte vodu u taj zatvoreni dio, preko turbina i proizvode elenergiju, gubici su 20%, tako akomuliraju energiju.

    E sad zamislite koliko CGa ima VRTACHA na zavidnoj visini,
    da koristimo energiju vjetra i sunca, da pumpamo vodu iz mora, jezera i rujeka u te VRTACHE PRIRODNA MJESTA ZA AKOMULACIJU-JEZERO, i tako AKOMULIRAMO ENERGIJU, pa umjesto 100 miliona za UVOZ struje, mi izvezemo za MILIJARDU kad je struja najskuplja,ali mi nemamo DOMACINA kao DANSKA, mi imamo SKOROJEVICE RASIPNIKE, koji samo brinu o svom PUPKU&SHUPKU.

    E moj Mica, "svudije" hvalis vjetrenjace, a Danci naveliko uvoze struju od nuklearki iz susjednih drzava:



    I meni baš čudno odakle mu Nemačka i (pogotovo) Švedska na pameti. Valjda je mislio na Dansku, tu lepu zemlju vetrogeneratora i skvotova u kojoj se održava Hopenhagen i koja redovno troši silne pare na uvoz struje koja se dobija iz nuklearki.

    Ako hoćemo održivo i zeleno (tj. sa manje CO2), a politički korektno je da hoćemo, onda su jedino rešenje nuklearke. Vetar i sunce su dobri za sušenje veša što je ušteda na sušilicama za veš, ali to nije dovoljno...
    http://trzisnoresenje.blogspot.com/2...o+Re%3Fenje%29
    Last edited by 11; 06-12-09 at 00:05.

  4. #29
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Danci danas proizvode 20% elenergije pomocu VJETRO GENERATORA,
    do 2020 rachnaju sa 50%.

    Poshto niko nema MONOPOL, nego je dansko trzishte otvoreno, zavisno od cijene kWh, i vjetra nekad izvoze a nekad uvoze struju iz Shvedske , Norveshke i Njemachke, kad su jaki vjetrovi u Danskoj placaju potroshachina da troshe struje, da bi rasteretili mrezu, ili placaju Svedskoj, Norveshkoj i Njemachkoj za svaki kWh po desetak euro centi, da nebi zaustavljali TERMO CENTRALE na ugalj i gas, jer je to dug proces, to se desilo u nekoliko navrata, ne chesto ali kad je kiksao kabal za Shvedsku, to je trajalo 20 chasova, i TCe su platile milionske svote za svoje kWh.

    Na otvorenom trzishtu,
    sve vrste energije uglja, gasa, vjetra, hidro centrala iz Norveshke i Shvedske i Shvedskih atomskih centrala nude ELEKTRICHNU ENERGIJU,
    distributeri kupuju za najpovoljniju cijenu,
    a POTROSHACHI za svaki potrosheni kWh, plate u BUDZET DANSKI 2 kWh, poreza i prireza na CO2 i zagadjivanje okolisha, oko Nisha.

    Nije ovo KAP i ZELJEZARA, da truje gradjane,
    dhje furuna na drva smije da emituje samo 10 mgr prashine, Jevropski standard je 20, a nash 50, izmjereno u PLJEVLJIMA 750 pa vi vidjite, kako se mi odnosimo prema zdravlju gradjana PODGORICE, NIKSHICA I PLJEVALJA,
    OSKAROVE DRZAVE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    da na Balkanu strajkuju ucenici od kojih je 99% jedne nacionalnosti zbog nekog ko je druge
    lose je upravo to sto vas ima podosta koji mislite da je to razlog strajka...

    Danci hoce 50% struje od vjetra i sunca do 2020? Neka im je srecno, samo po mojoj procjeni za tako nesto bi godisnje morali izdvajati bar 30% BDPa...
    She is only here to annoy herself!

  6. #31
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    lose je upravo to sto vas ima podosta koji mislite da je to razlog strajka...

    Danci hoce 50% struje od vjetra i sunca do 2020? Neka im je srecno, samo po mojoj procjeni za tako nesto bi godisnje morali izdvajati bar 30% BDPa...
    Kojih to nas? I sta si mislio sa ovim, "da je to razlog strajka"? Opet pises o necemu o cemu veze nemas...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  7. #32
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Danci danas proizvode 20% elenergije pomocu VJETRO GENERATORA,
    do 2020 rachnaju sa 50%.

    Poshto niko nema MONOPOL, nego je dansko trzishte otvoreno, zavisno od cijene kWh, i vjetra nekad izvoze a nekad uvoze struju iz Shvedske , Norveshke i Njemachke, kad su jaki vjetrovi u Danskoj placaju potroshachina da troshe struje, da bi rasteretili mrezu, ili placaju Svedskoj, Norveshkoj i Njemachkoj za svaki kWh po desetak euro centi, da nebi zaustavljali TERMO CENTRALE na ugalj i gas, jer je to dug proces, to se desilo u nekoliko navrata, ne chesto ali kad je kiksao kabal za Shvedsku, to je trajalo 20 chasova, i TCe su platile milionske svote za svoje kWh.

    Na otvorenom trzishtu,
    sve vrste energije uglja, gasa, vjetra, hidro centrala iz Norveshke i Shvedske i Shvedskih atomskih centrala nude ELEKTRICHNU ENERGIJU,
    distributeri kupuju za najpovoljniju cijenu,
    a POTROSHACHI za svaki potrosheni kWh, plate u BUDZET DANSKI 2 kWh, poreza i prireza na CO2 i zagadjivanje okolisha, oko Nisha.

    Nije ovo KAP i ZELJEZARA, da truje gradjane,
    dhje furuna na drva smije da emituje samo 10 mgr prashine, Jevropski standard je 20, a nash 50, izmjereno u PLJEVLJIMA 750 pa vi vidjite, kako se mi odnosimo prema zdravlju gradjana PODGORICE, NIKSHICA I PLJEVALJA,
    OSKAROVE DRZAVE.
    Jes, ali je u Oscarovoj drzavi (jer placam porez odje, za razliku od tebe Milovane), ugradjen filter od 10.5 miliona eura u TEPV, pa ce u narednih par godina biti smanjeno ispustanje dima i cadji za 92%...tek da znas, ako pita neko u Dansku kako je danas u PV
    Inace Danska prednjaci po vjetroelektranama, uz Njemacku i Holandiju, no samo da ne bude zabune, kod nas bi tako nesto bilo nemoguce zbog zastite zivotne sredine, tj. ptica koje bi morale da se sele nedje drugo, jer im vjetrenjace "pomalo" smetaju. Isto tako se gradjani u okolini zale na zujanje, a neki bi rekli ni pejzaz nije prelijep ukoliko u njemu dominiraju metalne konstrukcije od 30 metara. Te bajke o tome da ce 50% proizvodit nek ostave za Inuike na Grenladnu i stanovnike Farskih ostrva, no bi im bolje bilo da im daju nezavisnost, no sto izigravaju miniimperijaliste sjevernog mora
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  8. #33
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U DRZAVI nema nista dobro... samo nas klepaju dje stignu a u ZEMLJI svaki pedalj je dobar sem konik Dobre su nam i ZENE prelijepe a ima raznih sto je dobro.

    Takodje imamo vrhunsku floru i faunu znaci uzmite samo Skadarsko... ima vise biljnih i zivotinjskih vrsta nego u cijeloj Velikoj Britaniji...

    Valja nam vino rakija i hrana... hrana je super, voda i vazduh su nam super takodje.

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    imamo Deltu,sad ce i Gintaš
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #35
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kome bi smetale VJETARNJACHE na ostrvima kod Budve i Petrovca ili zaledjini velike plaze ili po sred mora na kilometar od obale, tamo duva svaki dan, ili jedan PARK vjetrogenetatora od Jaza do Plavog Horizonta, koje bi pumpale freshku vodu u kotorski zaliv i ochistile i razblazile kotorsku kanalizaciju, i sprijechile alge da cvjetaju, ili punit vodu u vrtache po oklnih brada, iz potoka, rijeka , jezera i mora i ponovo je vracat preko TURBINA i proizvodit struju.

    SUNCE, VJETAR, BIOMASA, VODENI POTENCIJALI, ENERGIJA TALASA su izvori energije za buducnost, danci planiraju INTELEGENTNE STRUJOMJERE,
    koji bi kupovali struju kad je jeftina od pola noci do 6 ujutru, za pranje vesha, sushenje i centralno grijanje i punjenje BATERIJA u AUTOMOBILE,
    te baterije bi bile dvosmjerne, i ako je akomulator pun 100%, moze se podrzat mreza sa 80% te enrgije, ako je 20% dovoljno za dnevne potrebe,

    DANCI GLEDAJU DVAJEST DO PEDESET GODINA UNAPRIJED,
    A VI NE VIDITE DALJE OD NOSA,
    i BRINETE SAMO O SVOM PUPKU & SHUPKU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #36
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    hrana je super, voda i vazduh su nam super takodje.
    ************************************************** *********

    Eto tako.
    I am the one who locks.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Jes, ali je u Oscarovoj drzavi (jer placam porez odje, za razliku od tebe Milovane), ugradjen filter od 10.5 miliona eura u TEPV, pa ce u narednih par godina biti smanjeno ispustanje dima i cadji za 92%...tek da znas, ako pita neko u Dansku kako je danas u PV
    I ti se odusevljavas cinjenicom sto u CG svih ovih godina postoji elektrana kojoj je moguce smanjiti zagadjenje za cijela 92%?!
    She is only here to annoy herself!

  13. #38
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovan je u pravu ljudi sto posto ali wind turbine nikad kod nas nece napravit.... ne kod nas no u jace zemlje... jer mnogima ne odgovara free clean energy

    Pogledajte na diskaveri eno ljudi imaju kucu vise struje proizvodi no sto joj treba a od cega od sunca i vjetra...

    Zamislite wind turbine nedje pud Prokletija (ako to moze radit tamo) a tamo vazda bije $ever 120 na sat.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    kad bi to bilo tako jednostavno svako bi drzao vjetrenjacu ispred kuce
    She is only here to annoy herself!

  15. #40
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    Milovan je u pravu ljudi sto posto ali wind turbine nikad kod nas nece napravit.... ne kod nas no u jace zemlje... jer mnogima ne odgovara free clean energy

    Pogledajte na diskaveri eno ljudi imaju kucu vise struje proizvodi no sto joj treba a od cega od sunca i vjetra...

    Zamislite wind turbine nedje pud Prokletija (ako to moze radit tamo) a tamo vazda bije $ever 120 na sat.
    Ja sam vidio dvije kod nas, jedna je bila neka mala, neki covjek stavio sebi za kucu, a jedna je bila velika, ali tada kad sam je ja vidio (prije 4-5 godina, jedan krak joj je bio slomljen.
    Evo je cak i ovdje postojao neki topik
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=7896

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Meni se najvise svidja neizvjesnost $utrasnjice...podize adrenalin
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #42
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Meni se najvise svidja neizvjesnost $utrasnjice...podize adrenalin

    ova ti je rečenica, što biše rekli ovi mlađi, baš fanki
    Last edited by dukacrmnicanin; 08-12-09 at 08:26.
    kad je muka đe si duka

  18. #43
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    Milovan je u pravu ljudi sto posto ali wind turbine nikad kod nas nece napravit.... ne kod nas no u jace zemlje... jer mnogima ne odgovara free clean energy

    Pogledajte na diskaveri eno ljudi imaju kucu vise struje proizvodi no sto joj treba a od cega od sunca i vjetra...

    Zamislite wind turbine nedje pud Prokletija (ako to moze radit tamo) a tamo vazda bije $ever 120 na sat.
    Volim da pisem iz licnog iskustva:

    U Studiji o lokaciji za Lusticu predevidjeno je da investitor mora da najmanje 20% struje proizvodi suncevim kolektorima; takodje i da najmanje 40% materijala moraju biti *autohtoni*, dakle lokalni kamen i drvo....TO SU SVE SITNI KORACI, ALI KORACI.

    Norvezani prave vetrenjace i to je ugovoreno prije par dana...bice u konzorcijumu i jedan od oblika saradnje, pored malih hidrocentrala, bice i te vetranjace...o kojima je Milovan pisao prije 5-6 godina, ako se ne varam ( ja sam subjektivan mozda, ali ipak citaju postove pametnih i iskusnih ljudi neki likovi iz vlasti)...
    ***
    .....nece biti bas da nista ne valja u MNE, majka mu stara?!?

    Najveci je problem bas taj nas maksimalizam i nepostojanje tolerancije, nepostovanje drugacijih, potpuni nedostatak osjecaja za samokritiku, genetski nepotizam, velika lenjost koje ljudi nisu svjesni, nerealno poredjenje sa mnogo boljima (potpuno otsustvo postovanja autoriteta, sto je pogubno na duge ture!),a da se ne obraca paznja na ogroman rad za koji mi skoro i da nismo ni sposobni (kod nas svako ko je i malo u poslu misli da se "opuchi").

    No, uz sve mane, mi smo narod zdravih korena, veoma talentovan za kopiranje boljih, veoma sposoban za prezivljavanje i sa izuzetnim instiktom samoodrzanja i ambicijom, vaspitanjem koje od malih nogu stvara lidere ( TO NIKAKO DA SHVATE NASE KOMSIJE, KOJIMA NIJE JASNO DA JE VIKA I NADGORNJAVANJE U PORODICI-KOJE JE ZA NAS NORMALNO- NAJBOLJA PRIPREMA ZA BUDUCE DIREKTORE KAD PORASTU), narod cistih gena i fizickih predispozicija koje nas odvajaju od evropskog prosjeka (a o svjetskom prosjeku da i ne govorimo), estetski lijep narod ( ne najljepsi, ali LIJEP VRLO!)...bez sumnje prosjecno bistar i snalazljiv narod..rijecju, mi smo narod koji je sebi nametnuo kompleks vise vrijednosti i koji pokusava da se nametne, sto moze biti nesimpaticno drugima, ali to tjera Crnogorca DA DAJE I PREKO SVOGA MAKSIMUMA....ILI DA BAR TO POKUSAVA...pa uspio ili ne.

    Da malo prosirim...nisam dugo filosifirao, a i da podsjetim nove forumase na "moju pricu", koja je , naravno, ista kao i ranije, ali ima nekih pomaka u istorijskim dogadjajima..ISTORIJA SE UBRZAVA NEVIDJENO!!!

    Sto se nas tice u sirem kontakstu (koji je sad vec postao vrlo potreban i takoreci glavno stratesko pitanje je MNE i EU kultura) -sve u svemu-VRLO SMO MI DOBAR NAROD I NE BIH SE MIJENJAO NI SA KIM! (Jevreji su cudo, Englezi su vaspitavani da vladaju svijetom, od cega je nesto ostalo i realizuje se kroz koaliciju sa USA. Danas se za svjetswku dominaciju sistematski VASPITAVAJU I STVARAJU KADROVI U USA; vaspitavaju se Amerikanci da prinudom (vojskom, mikrokreditiranjem, NVO-ima, filmovima, muzikom)-NAMECU SVOJU DOMINACIJU I SISTEM VRIJEDNOST... i neka je namecu, jer je njihova kultura najbolja za neki prosjek u svijetu (dokazano u USA praksi, kroz prilagodjenu multi-rasnost, multi-konfesijskoj toleranciji, striktnom postovanju i vladavini zakona (njihova korupcija je VELIKA, ali i veoma suptilna i samo je za elitu...dok prosjecan stanovnik USA (a ni planete) ne razumije te sheme i nacine na koji se u USA postizu ciljevi....MEDJUTIM, SVAKAKO JE BOLJA NJIHOVA DOMINACIJA NEGO KINESKA, RUSKA, INDIJSKA, MUHAMEDANSKA....KOJE SU SVE MNOGO VISE SHOVINISTICKE NEGO AMERICKI KULTURNI OBRAZAC KOJI SE PLANSKI NAMECE SVIJETU U POSLEDNJIM DECENIJAMA.

    Ujedinjena Evropa pocinje od 2010 i vrlo sam srecan sto sam to docekao da EU ima svog Predsjednika, ministra spoljnih poslova, skutstinu, imace i vojsku ubrzo, Europol (policiju unutar Interpola), euro kao valutu, Centralnu emisionu banku.....NISMO NI SVJESNI KAKO SE PROJEKAT KOJI U GLAVAMA EVROPSKE ELITE ZIVI OD KRAJA 19 VIJEKA SADA MATERIJALIZUJE...I KAKO JE TESKO TO BILO POSTICI (pogotovo uz zavist USA, kojima je ujedinjana Evropa ipak potencijalna velika konkurencija).

    Rusija ce pristati na "otvoreni SIbir", u kojem ce biti najveci standard na svijetu, gdje ce Rusi odrzavat red i mir i uzimat poreze, a gdje ce raditi visak Kineza, Afrikanaca, Indusa....a Rusi i Evropljani biti sefovi i edukatori, tako da ce se mozda na taj nacin izbeci rat (konvencionalnim oruzjem koje unistava zivu sillu a ne ostecuje okolinu)-a radi smanjenja populacije.
    Paralelno ce se naseljavati Brazil i Argentina...sa Afrikancima i Japancima (koji su u Brazilu "domaci").
    ***
    ZIVIMO U INTERESANTNA VREMENA....SAMO NAPRIJED, ALI NIKADA DA NE ZABORAVIMO KO SMO, KO SU NAM PRECI, STO SU NAS UCILI DJEDOVI I BABE....TO MORA BITI NAJPRECI ZADATAK RODITELJA- DA SE SACUVA MNE IDENTITET...A ZIVJELI EVROPLJANI-CRNOGORCI!!!!!, KOJIMA SU GUSLE NA ZIDU (pa makar i u glavi!), A SV. VASILIJE, NJEGOS I M.MILJANOV U SRCU UVJEK, SA KOLJENA NA KOLJENO, ALI POSLE SHAKESPEARE-A...ALI KOJIMA JE EVROPA PRVO OPREDJELJENJE I KULTURNI OBRAZAC!!!!!
    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 08-12-09 at 09:19.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    trpeza


  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dukacrmnicanin View Post
    ova ti je rečenica, što biše rekli ovi mlađi, baš fanki
    Kad si vec okle si,malo off,koji je omiljeni grad Crmnichana?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #46
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    trpeza

    Toooo, moja MNE (bipa-bapa lupa moje bolesno srce za tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)..pa nikad ne docekao da budem drzavljanin, ka sto i necu:cry:
    Last edited by Old Bone; 08-12-09 at 09:22.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  22. #47
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Toooo, moja MNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    dje mi je + za ovo?

  23. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    dje mi je + za ovo?
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++
    Evo ti ih na!
    POzdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  24. #49
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++
    Evo ti ih na!
    POzdrav,
    e fala ti na njima vala.

    Pozdrav

  25. #50
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kad si vec okle si,malo off,koji je omiljeni grad Crmnichana?
    srce je vazda i svakome na Vir, a oči put Cetinja, Podgorice i Bara.
    ovi moderniji te zbore fanki znaju se i u Budvu spuštit
    kad je muka đe si duka

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dobro ili lose
    By MALA SIRENA in forum Ljubav
    Replies: 36
    Last Post: 12-12-07, 11:20
  2. ostati dobro:)))
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 96
    Last Post: 19-01-07, 14:51
  3. Jeftino a dobro
    By PubertetBoy*Bigo in forum Hardware
    Replies: 28
    Last Post: 18-11-05, 14:39
  4. Dobro de...
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 05-03-04, 16:02
  5. Da li ja vidim dobro?!?
    By NSX in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 13-02-04, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •