Page 31 of 33 FirstFirst ... 2127282930313233 LastLast
Results 751 to 775 of 801

Thread: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Afrika 2010

  1. #751
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sad pogledah ovaj snimak, i Fabregas djeluje ka da bi u zemlju da propadne.

    Inače, mogu mislit kakvo je to ubjedjivanje bilo privatno, tokom SP, ako su pred kamerama i u ovakvoj situaciji odlučili da mu navuku dres...
    O tome ti pričam. Tokom čitavog SP-a, Ćavi, Pujol i Pike se nisu odvajali od Fabregasa. Samo su ga non-stop smarali nešto, stalno s njim bla bla iako uopšte nije bio u prvoj postavi. Mogu mislit kakvo je to smaranje bilo oko Barselone i toga da pređe. Koliko sam mogao da pročitam, jedini čovjek koji ga nije crnjačio tamo s Barselonom bio je Iniesta. Čak su ga i Buskets, Valdes i Pedro crnjačili.

    Dno dna.

  2. #752
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najvece DNO su dotakli sa prskalicama i pritiskom na sudije. Ono je odlika jadnog, malog kluba.

    Ali se zna sto je uzrokovalo takvo ponasanje. CIZMA ZA VRAT, koju im godinama Real Madrid drzi. Ponekad popusti pritisak, pa se niza klasa uzvrpolji i osvoji nesto, ali GAZDA opet pritegne onda.

    Siluju ih od postanka kluba. Da se samo 1 dan CEFNE nekome iz Real Madrida, Barselona bi mogla biti ugasena pod nekim izgovorom smijesnim.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #753
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    pored crkve, pa desno
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    O tome ti pričam. Tokom čitavog SP-a, Ćavi, Pujol i Pike se nisu odvajali od Fabregasa. Samo su ga non-stop smarali nešto, stalno s njim bla bla iako uopšte nije bio u prvoj postavi. Mogu mislit kakvo je to smaranje bilo oko Barselone i toga da pređe. Koliko sam mogao da pročitam, jedini čovjek koji ga nije crnjačio tamo s Barselonom bio je Iniesta. Čak su ga i Buskets, Valdes i Pedro crnjačili.

    Dno dna.
    ao brate, pa sto je strasno ako prijatelja pokusavas da nagovoris da dodje tamo dje je odrastao? sam fabregas je rekao da jedini klub u koji bi on presao iz arsenala je barselona, sto ce se i desiti, samo je pitanje vremena.

    @madgod jedan veliki za potpis
    Play for that money boys, play for that money, fuckin' money

  4. #754
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Case: o mome obrazu (na osnovu ovoga topika, foruma i postova) molim te da ne razmišljaš. Nemoj se zamarat. I ne znam okle sad to "preskakanje priče sa mnom" kad je ja i ti nijesmo imali nikad! Ali to nije bitno, samo te molim da se držiš ovoga što si rekao.

    Vlado: "Iskreno, ako se Real zainteresuje za Fabregasa, popušiće ga Barselona.
    Prvo, što ste ga poćerali i okarakterisali kao netalentovanog, a drugo što nikad nećete moć finansijski da parirate ponudama Reala. Mada, odahnite. Čisto sumnjam da če ga Murinjo tražit, jer ga nema đe stavit da igra."
    - Ovo ti je greška! Real je već odbijen odavno od strane Fabregasa (i agenta naravno) i to i ove godine a i prošle. Naravno, jer oće u Barselonu da se vrati. Finansijski, Barselona ima 89 miliona za pojačanja (50 redovnih iz kase, + pare od Turea i Čigrinskog). Tako da priča oko finansija (makar u slučaju Fabregasa) nije ispravna. Ovo oko transfera u veći klub je istina, stvarno. I Barselona je ta za koju bi Cesk igrao. Ukoliko Barselona ne bi bila zainteresovana, možda bi Real mogao da upane, ili Milan (nebtino jkoji klub). Što se tiče pariranja Barse Realu - naravno da će Real bit uvjek finansijski jači od Barselone. To vam uvjek ostaje... Jer se svake 3 4 godinu dižu krediti (sa nestvarnim ciframa), dok se cijela Španija o jadu zabavi, dijelom i zbog toga. I da, fabregas vrijedi makar 50 miliona € (sad ako bi sve igrače poredili sa Ibrahimovićem, svakome bi cijena bila duplo veća). Isti igrač i Inter, Bari, ili Aston Vilu, ne bi koštao isto. To sve zavisi, i to od mnogo stvari.

    madgod: evo ti je Vlado rekao: Oće da ide u klub koji će mu pružit šansu da ka klupskom novu uradi nešto veliko. Tu je Barselona - tim koji ga nije išćerao, nego ga je Arsenal "kidnapovao" iz Barselone (ka i još desetine igrača koje su pokupili ostali klubovi, najviše iz engleske), s obzirom da igrači mlađi od 17 18 godina ne mogu (po pravilima la lige, svih kategorija) potpisat profesionalni ugovor, nego samo amaterski koji OBAVEZNO sadrži vrlo nisku (iako se zadnjih godina povećala za 2 3 puta) klauzulu u poštanju na slobodu, koja od kluba (za koji taj mladi igrač igra) automatski biva prihvaćena (bez šanse za odbijanje), i klub koji kupuje ima pravo da odmah stupi u konstakt sa igračem. Praksa engleskih 8ali i klubova iz ostalih liga) klubova je, nuđenje brda i dolina (nije im ni teško) i iz toga razloga Cesk je otišao. Iz toga razloga otišao je i Mikel Arteta, Đerar Pike, Franck Songo, Francisko Merida, Jordi Gómez, Iago Falque i još mnogi drugi. Na isti način se pokušavaju i sad iz Barselone uzet Đerard Geulofeu itd. Igrači koje sam naveo, nijesu puno slabiji/jači od Ceska Fabregasa (dok je bio u njhove godine).

    Stoga bi vas sve, najljepše, zamolio da ne pričate nešto o čemu ne znate!

  5. #755
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Najvece DNO su dotakli sa prskalicama i pritiskom na sudije. Ono je odlika jadnog, malog kluba.

    Ali se zna sto je uzrokovalo takvo ponasanje. CIZMA ZA VRAT, koju im godinama Real Madrid drzi. Ponekad popusti pritisak, pa se niza klasa uzvrpolji i osvoji nesto, ali GAZDA opet pritegne onda.

    Siluju ih od postanka kluba. Da se samo 1 dan CEFNE nekome iz Real Madrida, Barselona bi mogla biti ugasena pod nekim izgovorom smijesnim.
    hahhahahahhaha, OMFG

    neka brate, svi mi znamo ko koga, koliko godina i dje siluje
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  6. #756
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da, samo Raul ima jednako titula LS kao Farselona.

    A ovaj FC Barselona, sto poredi Inter sa Barijem i Aston Villom, samo neka je zdravo. Bole ga one 3-1 prosle godine, i boli ga to sto je Inter veci klub nego Farsa.

    p.s. Svi su tripovali da Farsin "uspjeh" (6 pehara - sifra Ovrebo), nece niko nikad ponoviti. Evo oce Inter, i to godinu posle, odma. Na legalan nacin naravno, bez ukradenih 3-4 trofeja.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  7. #757
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odjednom sad Ls postade mjerilo. Odjednom se opet zhivi od stare slave. Da je neki Milanista rekao da Maldini ima vishe pehara Ls od intera razapeo bi ga..Polako sa tim osvajanjem 6 trofeja.. Ne bih se ja toliko zalijetao..

  8. #758
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Vlado: "Iskreno, ako se Real zainteresuje za Fabregasa, popušiće ga Barselona.
    Prvo, što ste ga poćerali i okarakterisali kao netalentovanog, a drugo što nikad nećete moć finansijski da parirate ponudama Reala. Mada, odahnite. Čisto sumnjam da če ga Murinjo tražit, jer ga nema đe stavit da igra."
    - Ovo ti je greška! Real je već odbijen odavno od strane Fabregasa (i agenta naravno) i to i ove godine a i prošle. Naravno, jer oće u Barselonu da se vrati. Finansijski, Barselona ima 89 miliona za pojačanja (50 redovnih iz kase, + pare od Turea i Čigrinskog). Tako da priča oko finansija (makar u slučaju Fabregasa) nije ispravna. Ovo oko transfera u veći klub je istina, stvarno. I Barselona je ta za koju bi Cesk igrao. Ukoliko Barselona ne bi bila zainteresovana, možda bi Real mogao da upane, ili Milan (nebtino jkoji klub). Što se tiče pariranja Barse Realu - naravno da će Real bit uvjek finansijski jači od Barselone. To vam uvjek ostaje... Jer se svake 3 4 godinu dižu krediti (sa nestvarnim ciframa), dok se cijela Španija o jadu zabavi, dijelom i zbog toga. I da, fabregas vrijedi makar 50 miliona € (sad ako bi sve igrače poredili sa Ibrahimovićem, svakome bi cijena bila duplo veća). Isti igrač i Inter, Bari, ili Aston Vilu, ne bi koštao isto. To sve zavisi, i to od mnogo stvari.
    Samo što Real to što radi (dovodi igrače, kupuje, troši) radi na jedan gospodski, ljudski način. Navlačenje dresa fudbaleru preko majice na proslavi najvećeg državnog sprotskog uspjeha, kao i konstantno smaranje od strane nekolicine idiota (konkretno mislim na Pujola i Pikea, jer Ćavija ne mogu nazvati idiotom zbog toga što je doktor ove igre) u kampu reprezentacije na SP... dno dna.

  9. #759
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Samo što Real to što radi (dovodi igrače, kupuje, troši) radi na jedan gospodski, ljudski način. Navlačenje dresa fudbaleru preko majice na proslavi najvećeg državnog sprotskog uspjeha, kao i konstantno smaranje od strane nekolicine idiota (konkretno mislim na Pujola i Pikea, jer Ćavija ne mogu nazvati idiotom zbog toga što je doktor ove igre) u kampu reprezentacije na SP... dno dna.
    Da, baš Sjetite se čega je sve bilo oko Kake, i posebno Ronalda.

    Edit: Ne opravdavam ovo navlačenje majice, samo Real nikako ne može biti primjer.

  10. #760
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je to bilo neštzp ozbiljno, provokativno, ne bi se na to smijalo tolko ljudi u publiku, ne bi se sami igrači smijali tome postupku navlačenja dresa. Sad će ispast da je Reina plaćen da kaže da je Fabregas budućnost Barselone Nije to ništa ozbiljno, svi to svatili više kao šalu nego kao neko pritiskanje. Mislim, koga da pritiskaju? Fabregasa nemaju potrebe. E ne znam kolko će ovo uticat na Vengera, ali ja sam ovo svatio kao pokazivanje želje igrača Barselone da im se Cesk pridruži.

  11. #761
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,541
    Thanks Thanks Given 
    5,453
    Thanks Thanks Received 
    3,902
    Thanked in
    1,541 Posts

    Default



    evo malo golova

  12. #762
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Da je to bilo neštzp ozbiljno, provokativno, ne bi se na to smijalo tolko ljudi u publiku, ne bi se sami igrači smijali tome postupku navlačenja dresa. Sad će ispast da je Reina plaćen da kaže da je Fabregas budućnost Barselone Nije to ništa ozbiljno, svi to svatili više kao šalu nego kao neko pritiskanje. Mislim, koga da pritiskaju? Fabregasa nemaju potrebe. E ne znam kolko će ovo uticat na Vengera, ali ja sam ovo svatio kao pokazivanje želje igrača Barselone da im se Cesk pridruži.
    sto se raspravljas sa "gospodom" koja navijaju za real? Ipak mi nijesmo Vladov nivo-on je kralj. poceo je lik , zajedno sa par drugara, da proucava ljudsku psihu - zamisli koliko duboko oni analiziraju sve.
    Ima jedan , pardon dva lika, koja i dan danas sanjaju ovreba i imaju nocne more. jednostavno se ljudi zivi pojedose.
    "ciste" i "prljave" titule...oh my god...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #763
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Sve je ovo Laportino maslo, onog istog što ne prihvati poraz ljudski.

  14. #764
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Siguran sam da i od Ceskovog oca svi ođe znaju bolje...

    http://www.goal.com/en/news/9/englan...nce-of-his-son

  15. #765
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.marca.com/2010/07/13/futb...279047778.html

    fabregas za Marcu kaze da je to bila samo sala,pa ljudi su slavili osvajanje sp i normalno je da bude malo zezanja pa pogledajte sto su samo radili u autobusu i avionu plaka sam od smijeha

  16. #766
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ođe je Pujol sigurno opjanio Fabregasa i ćerao ga pjanoga da pređe u Barsu

  17. #767
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    FC_Barcelona, i dalje me ne kapiraš.
    Okej je sve to, može da se nazove šalom, ali zar ni proslava titule svjetskog prvaka nije mogla da prođe bez ovoga?
    Krajnje NEPOTREBAN potez.

  18. #768
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default


  19. #769
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo ako se ja i ti (ili još neko) ne kapiramo, probajte skapirat Fabregasa:

    "These things happen at special times, I won't give it more importance because it was just one story more on a great night, a great celebration. There are times when we do not know what we are doing, so all is forgiven," he told Marca.

    "I took Pepe there, the truth is that I didn't know anything like that was happening and so I was a bit surprised. At first I thought it was a flag or something, but it doesn't matter. You have to enjoy it and it's just a way of having fun, it doesn't matter."


    Ništa se bitno nije dogodilo, a ti to što se dogodilo, moglo je i da se ne dogodi, stvar bi bi apsolutno ista !


    p.s. SVAKA ČAST ZA NOVI ZELAND! Stvarno sjajan podatak, pogotovo jer je u pitanju Novi Zeland.

  20. #770
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Eo ako se ja i ti (ili još neko) ne kapiramo, probajte skapirat Fabregasa:

    "These things happen at special times, I won't give it more importance because it was just one story more on a great night, a great celebration. There are times when we do not know what we are doing, so all is forgiven," he told Marca.

    "I took Pepe there, the truth is that I didn't know anything like that was happening and so I was a bit surprised. At first I thought it was a flag or something, but it doesn't matter. You have to enjoy it and it's just a way of having fun, it doesn't matter."


    Ništa se bitno nije dogodilo, a ti to što se dogodilo, moglo je i da se ne dogodi, stvar bi bi apsolutno ista !


    p.s. SVAKA ČAST ZA NOVI ZELAND! Stvarno sjajan podatak, pogotovo jer je u pitanju Novi Zeland.
    ovo je i sustina price ali ajde. šala ljudi, šala.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #771
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pujol se povukao iz reprezentacije, posvetiće se samo Barsi. A njegov zemljak i drug Pike, opet pravi ispade, naravno, mrtav pjan



    I još se in on Cesk smiju u facu bivšem pre$edniku Valensije. Neki ljudi jednostavno ne treba da piju... :/

  22. #772
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Španjolski izbornik može se pohvaliti frapantnim statističkim učinkom. Od početka mandata 2008. do danas ubilježio je 31 pobjedu u 33 utakmice

    Čudna je to priča od početka do kraja - kako je uopće stidljivi brko iz Salamance mogao posati šef najskupljoj i najtalentiranijoj grupi igrača u modernom nogometu, kako je osvojio najprestižnije trofeje i zašto je nakon toga bio najuren?
    Gore navedene rečenice stajale su 2003. godine u izvještaju BBC-jeva reportera koji je pokušao forenzički obraditi misteriozni nestanak Vicentea Del Bosquea s trenerske mape. Del Bosque je dobio otkaz u madridskom Realu nakon četiri godine neviđeno plodne vladavine. U tom je razdoblju kraljevski klub osvojio dvije Lige prvaka (2000. i 2002. godine), dva naslova najboljeg u “la ligi”, Uefin superkup, kao i Interkontinentalni kup vrativši tako u Madrid dah glamura koji je iščezao završetkom Di Stefanove i Puskasove ere.

    Pokazalo se da to ipak nije dovoljno ambicioznom predsjedniku Florentinu Perezu. Diskretni i odmjereni Del Bosque koji nikada ne gubi kontrolu i ne divlja pred novinarima nije se uklapao u holivudski koncept “galacticosa”, najskupljih i marketinški najiisplativijih svjetskih zvijezda. Nakon kupovine Beckhama morao je spakirati stvari, navodno se lako pomirio s tom odlukom jer mu je dozlogrdilo Valdanovo i Perezovo sufliranje oko transfera i izgleda momčadi

    Kako je uopće Del Bosque dobio priliku? Tako što je i prije 1999. godine dva puta kao lojalni klupski službenik bivao bačen u vatru, s predznakom v.d. vodio bi po nekoliko utakmica i onda ustupio mjesto zvučnijem imenu. Del Bosque je prethodno gotovo deset godina igrao za Real i skupio više od 300 nastupa. Svoju prvu trenersku godinu zaključio je osvajanjem Lige prvaka. Nakon odlaska s Bernabeua prihvatio je Bešiktaš, ali na Bosporu se nije snašao i brzo je došlo do razlaza
    Za španjolskog izbornika Del Bosque je ustoličen u srpnju 2008. godine nakon što je stari vuk, svađalica i osobenjak Luis Aragones osvojio naslov europskog prvaka pa odstupio. Dočekan je hladno, igrači su se u međuvremenu vezali uz temperamentnog Aragonesa, a niti navijače nije mogla uzbuditi suzdržana i bezbojna pojava novog izbornika. Dvije godine kasnije Del Bosque se pokazao kao idealno rješenje. Njegov je statistički učinak frapantan, može se pohvaliti sa 92 posto osvojenih bodova. Poražen je jedino u polufinalu Kupa konfederacija 2009. godine i u prvom dvoboju SP-a kada su njegovu vrstu nokautirali Švicarci.

    - Rezultat i momčad iz 2008. predstavljali su sjajno naslijeđe. Moj je dojam da se silina i lepršavost ove momčadi ne mogu lako potrošiti i da ćemo donijeti još puno sreće Španjolskoj - kaže Del Bosque.

  23. #773
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  24. #774
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zrelo je za arhivu...
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #775
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    11 najgorih sa prvenstva (vrijede 300 miliona eura) ...po istrazivanjima(anketama) engleskih medija.

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 31 of 33 FirstFirst ... 2127282930313233 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. svjetsko prvenstvo afrika 2010
    By Tote a.k.a Qler in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 12:52
  2. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  3. Evropsko prvenstvo u fudbalu (mladi) - Portugal 2006
    By Kutuzov in forum Ostali sportovi
    Replies: 44
    Last Post: 05-06-06, 13:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •