Page 3 of 33 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 801

Thread: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Afrika 2010

  1. #51
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija lagano prolazi grupu kao prva... Njemci samo imaju disciplinu ali ne neke igrace...

  2. #52
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Italija pregubavo,kao i uvijek. Ispanuce u 1/8 finala. Najjaca grupa Brazila,a Portugal ako 3. bude da su srecni. Njih ce Obala Slonovace da opegla 5:0. Onaj ce Drogba da se poigra se Pepeom i ekipom. Srbiji solidna grupa,trebalo bi da prodju. Njemacka nije sto je nekad bila,mada ima taj celicni karakter. Gana je mnogo opasna,iako nije ime u svijetu fudbala.

    Po meni najveci favoriti za osvajanje definitivno Spanija i Engleska. A izmedju njih preferiram Englesku.
    DICIOTTO

  3. #53
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Gore od toga je upravo ovo iz 2002. I tamo su sve te koje si sad pobrojao ispale ne prije cetvrt vec u osmini finala. I to neke od njih potpuno nezasluzeno.

    Dok 2006. jeste da su ispale u cetvrt ali su polufinala bila ekstrsa jaka kao i do kraja neizvjesno finale. Da te podsjetim njemacka-italija i portugal-francuska. A ne kao 2002. brazil-turska i njemacka-koreja. Mislim da u istoriji nije bilo gorih polufinala i opet ponavljam ubjedljivo najgore prvenstvo. Mozda sam neobjektivan-nisam gledao urugvaj 1930.
    svaka cast! nisi neobjektivan.potpis! kakva kradja italijana koji su imali najjaci sastav 2002..totti ludi kako je samo igrao ali sudija i koreanci.pih.

  4. #54
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darkohh View Post
    Group H: Spain, Switzerland, Honduras, Chile
    Group G: Brazil, North Korea, Ivory Coast, Portugal (New Group of Death)
    Group F: Italy, Paraguay, New Zealand, Slovakia
    Group E: Netherlands, Denmark, Japan, Cameroon
    Group D: Germany, Australia, Serbia Ghana (Group of Death?)
    Group C: ENGLAND, United States, Algeria, Slovenia
    Group B: Argentina, Nigeria, South Korea, Greece
    Group A: South Africa, Mexico, Uruguay, France
    Prolaze dalje

    Group H: Spain + Switzerland
    Group G: Brazil + Ivory Coast
    Group F: Italy + Paraguay
    Group E: Netherlands + Denmark
    Group D: Germany + Serbia (moze i Ghana iznenadit)
    Group C: England + Slovenia
    Group B: Argentina + Greece
    Group A: Mexico + Uruguay

  5. #55
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Prolaze dalje

    Group H: Spain + Switzerland
    Group G: Brazil + Ivory Coast
    Group F: Italy + Paraguay
    Group E: Netherlands + Denmark
    Group D: Germany + Serbia (moze i Ghana iznenadit)
    Group C: England + Slovenia
    Group B: Argentina + Greece
    Group A: Mexico + Uruguay
    :lolblue::lolblue:

    Ti se vidim bas dobro razumijes :lolblue:
    Slovenia prije USA i Mexico i Uruguay prije France :lolblue:
    I Greece :lolblue:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #56
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osvaja Francuska ili Italjia....

  7. #57
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A USA jaka ekipa samo tako... A ako Francuzi budu igrali kao do sada, Meksiko ce ih sigurno razvaliti, a i Urugvaj moze da igra sa njima. Ni Grcka mi nije toliko nerealna...

  8. #58
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A nece valjda Italija najmrznija reprezentacija svih vremena,nece valjda ni Argentina ni Spanija,ne mogu te cigane gledat!
    Nadam se da ce osvojit NASA Francuska,ako ona ne moze neka osvoje Englezi,Njemci ili Brazilci
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #59
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    A USA jaka ekipa samo tako... A ako Francuzi budu igrali kao do sada, Meksiko ce ih sigurno razvaliti, a i Urugvaj moze da igra sa njima. Ni Grcka mi nije toliko nerealna...
    A Slovenija je strasno mocna btw,ne zna se na koju se poziciju jaci :lolblue:
    Francuzi ima da se prosetaju,ne moze nam niko nista u ovu presmijesnu grupu,idemo mi i braca Afrikanci dalje
    Dosta je Grcima ono EP sto su uzeli,na ovom SP-u ce bit tu samo da osjete atmosferu i to je to
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #60
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    SRBIJA, FRANCUSKA, PARAGVAJ,radujemo se ljudi imamo 3 reprezentacije na SP,a nema Hrvata i Bosanaca,radujmo se ljudi
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #61
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    A Slovenija je strasno mocna btw,ne zna se na koju se poziciju jaci :lolblue:
    Francuzi ima da se prosetaju,ne moze nam niko nista u ovu presmijesnu grupu,idemo mi i braca Afrikanci dalje
    Dosta je Grcima ono EP sto su uzeli,na ovom SP-u ce bit tu samo da osjete atmosferu i to je to
    olako si otpisao sloveniju, kvalifikacije je prejako odigrala, samim tim sto je stigla dovde sigurno ne mogu bit losi. a i vise nema malih ekipa, pitanje je samo koliko ce velikih da ispadne do osmine finala. moja prognoza je da ce makar 3 favorita ispasti kroz grupe i u osmini.

  12. #62
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    :lolblue::lolblue:

    Ti se vidim bas dobro razumijes :lolblue:
    Slovenia prije USA i Mexico i Uruguay prije France :lolblue:
    I Greece :lolblue:
    Vidji o tvom debilizmu ne treba raspravljat dovoljno smo vidjeli/chuli do sad.
    Ovo shto mislish da zajebavash nekog odje na forum sa ovom Francuskom mislim mozda tebi to izgleda zanimljivo ali drugima samo ispadas malo retardiran.
    USA blage veze nema, ako jedna Slovenia moze izbacit Rusiju ne vidim sto ne bi mogla proc ovu slabiju grupu?Odlicno su im isle kvalifikacije za SP sa tim anonimnim timom pa ne vidim sto taj anonimni tim ne bi mogao dobit USA i ovu drugu selekciju?
    A evo 'tvoji' francuzi (da ti udovoljim) nece grupu proc iskarace ih i Mexico i Uruguay a ako nekim chudom i prodjete grupu ispadate u osminu dosta im je to s'obzirom da nisu ni trebali da budu taj mjesec dana na SP.
    Grchka koliko ih god ne volio i sve oni ce opet srecno proc grupu kao i do sad, uostalom osvojishe EP pola igracha od tad nema ali kao sto prodjose ove kvalifikacije tako ce i grupu na SP.
    A ti nastavi sa debilisanjem mozda to ispane nekom zanimljivo ko zna ima svakakvog naroda.

    Edit ~ Inache ovo je normalno moje mishljenje, ti tvoje stavi mozda se neko potrudi da prochita.
    Last edited by Tz-ObeLiX; 05-12-09 at 14:08.

  13. #63
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englezi su daleko najbolje prosli

  14. #64
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Nemojte poredit kvalifikacije i zavrsni turnir to su vam dva svijeta.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  15. #65
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Nemojte poredit kvalifikacije i zavrsni turnir to su vam dva svijeta.
    Niko ne veli da je isti ***** sveto, ali da ocekujem nesto od ovih gubavih selekcija sve da ocu ne mogu...tipa amerika, francuska itd...
    Mislim da ce Grci ostvarit bolji plasman u odnosu na Nigeriju i J.Koreu i da ce proc grupu ali opet ne treba chudit ako iznenade Kamerun, Nigerija i Gana, dok racunam da Obala Slonovace prolazi sa Brazilom grupu.Isto tako i Slovenci mogu proc prije Amera i Alzhira...
    Last edited by Tz-ObeLiX; 05-12-09 at 14:37.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Vidji o tvom debilizmu ne treba raspravljat dovoljno smo vidjeli/chuli do sad.
    Ovo shto mislish da zajebavash nekog odje na forum sa ovom Francuskom mislim mozda tebi to izgleda zanimljivo ali drugima samo ispadas malo retardiran.
    USA blage veze nema, ako jedna Slovenia moze izbacit Rusiju ne vidim sto ne bi mogla proc ovu slabiju grupu?Odlicno su im isle kvalifikacije za SP sa tim anonimnim timom pa ne vidim sto taj anonimni tim ne bi mogao dobit USA i ovu drugu selekciju?
    A evo 'tvoji' francuzi (da ti udovoljim) nece grupu proc iskarace ih i Mexico i Uruguay a ako nekim chudom i prodjete grupu ispadate u osminu dosta im je to s'obzirom da nisu ni trebali da budu taj mjesec dana na SP.
    Grchka koliko ih god ne volio i sve oni ce opet srecno proc grupu kao i do sad, uostalom osvojishe EP pola igracha od tad nema ali kao sto prodjose ove kvalifikacije tako ce i grupu na SP.
    A ti nastavi sa debilisanjem mozda to ispane nekom zanimljivo ko zna ima svakakvog naroda.

    Edit ~ Inache ovo je normalno moje mishljenje, ti tvoje stavi mozda se neko potrudi da prochita.
    Zasto vrijedjas,jesi li sposoban da na kulturan nacin nesto kazes,ja tebe nisam nazavao ni debilom ni retardom,niti cu,ipak sam iznad toga i imam ono osnovno,ljudskost i kulturu(za razliku od tebe)
    Tvoje poznavanje fudbala je najblaze receno smijesno!
    Mozemo mi da pricamo sta ocemo i mozemo da volimo neku reprezentaciju,ali Slovenija nema sta da trazi na ovom SP-u,razlog je jednostavan,nemaju tim,izbacili su Rusiju,a samo su Rusi krivi za to i oni ce odigrat ta tri meca u grupi i njihova avantura na SP ce time bit zavrsena!
    Sto se tice Francuske imamo potencijal i da osvojimo SP i nas najveci problem je SELEKTOR koji se bavi vise nekim drugim stvarima(zvijezdama,pozoristem...) nego fudbalom.
    Sto se tice Francuske samo treba reci:
    Sanja,Galas,Evra,Abidal,Riberi,Gurkuf,Las,Anri,Ben zema,Anelka....dovoljno je,a ima ih jos koliko ti volja!
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #67
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Žabari i pijetlovi namjestili grupe, mamicu im! :grin: Nadam se da će ispasti.

    Kako reče Antić: Ganci su ključ.

  18. #68
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Zasto vrijedjas,jesi li sposoban da na kulturan nacin nesto kazes,ja tebe nisam nazavao ni debilom ni retardom,niti cu,ipak sam iznad toga i imam ono osnovno,ljudskost i kulturu(za razliku od tebe)
    Tvoje poznavanje fudbala je najblaze receno smijesno!
    Mozemo mi da pricamo sta ocemo i mozemo da volimo neku reprezentaciju,ali Slovenija nema sta da trazi na ovom SP-u,razlog je jednostavan,nemaju tim,izbacili su Rusiju,a samo su Rusi krivi za to i oni ce odigrat ta tri meca u grupi i njihova avantura na SP ce time bit zavrsena!
    Sto se tice Francuske imamo potencijal i da osvojimo SP i nas najveci problem je SELEKTOR koji se bavi vise nekim drugim stvarima(zvijezdama,pozoristem...) nego fudbalom.
    Sto se tice Francuske samo treba reci:
    Sanja,Galas,Evra,Abidal,Riberi,Gurkuf,Las,Anri,Ben zema,Anelka....dovoljno je,a ima ih jos koliko ti volja!
    Neki ne zasluzuju normalnu i kulturnu komunikaciju poslije svojih provokacija sigurno + misle jos da ispadaju smijesni/face ili neshto trece.
    Vazno je da si ti jedan veliki strucnjak i poznavalac svega ovoga pa je tvoje misljenje najvaznije i to ce sigurno tako bit kao sto ti zborish...
    Oli to da mi reches da Amerikanci ili Alzirci imaju tim nesto veci od ove Slovenije?(da ne ispadne da navijam za Sloveniju posto sam navija da Rusija prodje.)
    Pokazi mi dje sam to rekao da Francuska ima losh tim sa raspalim igrachima?Istog sam misljenje da im je trener jedan obichan kurrac i da nece upravo zbog toga nishta tamo napravit kao sto su jedva i kvalifikacije prosli(nisu ni zasluzili da prodju nego eto moralo se namjestit da ova ekipa manekena sto si pomenuo mora bit tamo tih mjesec dana.)
    A da imaju normalnog trenera zavrsili bi prvi u grupu sa eventualno jednim porazom ili nerijeshenim mechom sa Srbijom ovo ostalo bi sve dobili.

  19. #69
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Neki ne zasluzuju normalnu i kulturnu komunikaciju poslije svojih provokacija sigurno + misle jos da ispadaju smijesni/face ili neshto trece.
    Vazno je da si ti jedan veliki strucnjak i poznavalac svega ovoga pa je tvoje misljenje najvaznije i to ce sigurno tako bit kao sto ti zborish...
    Oli to da mi reches da Amerikanci ili Alzirci imaju tim nesto veci od ove Slovenije?(da ne ispadne da navijam za Sloveniju posto sam navija da Rusija prodje.)
    Pokazi mi dje sam to rekao da Francuska ima losh tim sa raspalim igrachima?Istog sam misljenje da im je trener jedan obichan kurrac i da nece upravo zbog toga nishta tamo napravit kao sto su jedva i kvalifikacije prosli(nisu ni zasluzili da prodju nego eto moralo se namjestit da ova ekipa manekena sto si pomenuo mora bit tamo tih mjesec dana.)
    A da imaju normalnog trenera zavrsili bi prvi u grupu sa eventualno jednim porazom ili nerijeshenim mechom sa Srbijom ovo ostalo bi sve dobili.
    I iz provokacije moze dosta toga da se vidi,ali ne ljutim se ja,uostalom ovaj post je mnogo bolji i vidis kako se moze fino!
    Raspali Domenek nas je vodio i na proslom SP-u,ali zna se da je reprezentaciju ustvari vodio NAJVECI-Zinedin Zidan
    E sad slazemo se da je on najveci problem Francuske reprezentacije,ali cudo je SP,tu odlucuju nijanse,detalji,dobra forma tih mjesec dana,inidividualni potez(a Francuska takvih koji mogu potezom da rijese mec ima koliko ti volja),uostalom vidjecemo,moje je da navijam i da se nadam tituli,posto Crne Gore nema,a Srbija ne moze do titule,ali moze do osmine finala,mozda i vise,ali objektivno mogli su i bolje proc i steta sto nisu,ali imaju strasnu odbranu,vezu i krila tako da treba biti optimista i u njihovom slucaju
    Tu je i Paragvaj
    Ali mi se cini da jednostavno Slovenci ne mogu do osmine,jednostavno mi se cini da su i Ameri i Alzirci bolji od njih
    Last edited by Jakuza; 05-12-09 at 15:27.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #70
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Žabari i pijetlovi namjestili grupe, mamicu im! :grin: Nadam se da će ispasti.

    Kako reče Antić: Ganci su ključ.
    pridruzujem se zeljama dace Bog da ispanu odma

  21. #71
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    volio bi da prodjemo mi i ganci
    You'll Never Smoke Alone..

  22. #72
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Kako reče Antić: Ganci su ključ.
    Vidic, Stankovic, Zigic i kompanija?

  23. #73
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Vidic, Stankovic, Zigic i kompanija?
    pantelic

  24. #74
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve u svemu, smorne grupe..
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  25. #75
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,442
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Sve u svemu, smorne grupe..
    ziva istina, i nekakve reprezentacije tipa honduras, korea, zeland itd ovo je prvenstvo sa najmanjin brojem kvalitetnih reprezentacija......

Page 3 of 33 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. svjetsko prvenstvo afrika 2010
    By Tote a.k.a Qler in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 13:52
  2. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 23:35
  3. Evropsko prvenstvo u fudbalu (mladi) - Portugal 2006
    By Kutuzov in forum Ostali sportovi
    Replies: 44
    Last Post: 05-06-06, 14:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •