Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: tempo zivota

  1. #1
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default tempo zivota

    Primjetio sam u zadnje vrijeme da patim od hronicnog nedostatka vremena. I to ne malo, meni manjkaju ne dani vec nedelje..

    poceo sam da jedem po pekarama, hamburgerijama jer nemam vremena da jedem ko covjek.
    drustvo, izlasci.. sve je to mnogo smanjeno.. vreme da posvetim sebi..
    rijetko film mogu da odgledam, knjigu ne smijem ni da pocinjem..

    kako vi izlazite sa tim na kraj?
    najvise me zanimaju oni koji su zaposleni, i ako mogu da navedu radno vrijeme da otprilike mogu da uporedim
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me je nezaposleT i ima dosta slobodnog vremena, tako da mi to nije problem
    mnogo veci problem mi je shto mi je to vrijeme sve praznije...
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha qq kako si me pogodio ovvo i mene muchi vec nekoliko dana!
    Eve 5 godina radim a cinimi se da sam u protekle 4,5 godine imao vishe slobodnog vremena za sebe!
    Sad mi se redovno deshava da uzmem film u matrix i opshte da ga ne pogledam a npr deshavalo mi se nekad da uzmem i po 3-4 filma i sve ih ladno pogledam za dan!!

    i shto se tiche izlazaka isti problem imam!!! nemam kad rako sam sad skoro da kad bi mi dan trajao 48 h opet bi imao problema!!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednom u 10 dana ili izadjem ili ne sa nazovi drustvom...
    A posao nista ograniceno sve zavisi, nekad od 7 izjutra do 12 uvece a nekadpo 3-4 dana ne mrdam nidje.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fali
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj ujak konstantno ponavlja kako "Amerikanci idu u shkolu da nauche da organizuju vreme"...ja to ne uspevam.. Mislim da bih mozda i uspela da ne spavam.. pa sam spavanje smanjila na 5 sati ( posledica - hronichno sam neispavana)..u grad nisam izashla - ne pamtim,sve je vezano za fax - predavanja - kuci - uchenje - vezbe.. Zalomi se da sam na fakultetu od 8-20..mislim stvarno... i lud bi poludeo... Treba mi 10 dana u Dominikanskoj Repubilici daleko od svega ovoga :shock:
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ista imam onda imam tog vremena predavanja su mi do 1 popodne posle toga sam Freeeeeee

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: tempo zivota

    Quote Originally Posted by dylan|stark
    Primjetio sam u zadnje vrijeme da patim od hronicnog nedostatka vremena. I to ne malo, meni manjkaju ne dani vec nedelje..

    poceo sam da jedem po pekarama, hamburgerijama jer nemam vremena da jedem ko covjek.
    drustvo, izlasci.. sve je to mnogo smanjeno.. vreme da posvetim sebi..
    rijetko film mogu da odgledam, knjigu ne smijem ni da pocinjem..

    kako vi izlazite sa tim na kraj?
    najvise me zanimaju oni koji su zaposleni, i ako mogu da navedu radno vrijeme da otprilike mogu da uporedim
    radim,zadnju godinu trecu smjenu.Inace imam vremena,kako radim svaku drugu noc OK sam sa vremenom.Uglavnom spavam od 8 ujutro do 3 popodne.Imam vremena i da rucam(mada to vrlo rijetko radim,jer zivim sama,pa me mrzi sebi kuci nesto da spremam),i da izadjem,i da se vidim sa drustvom,i da odgledam film,i da se vidim sa dragim...Kad ne radim,onda zaspem "ranije" oko 3-4 ujutro,i budim se do podna,i opet imam previse vremena,i ne znam dje su i sto sa sobom.Ne planiram i ne organizujem nista unaprijed,nego kako mi cvrcne tako uradim.Mada koliko god da imam slobodnog vremena,najvise mi prija da sjedim kuci,da spavam,gledam film,vidim se sa dragim,ili kad-kad okupim drustvo kod sebe.
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Čudesna zemlja
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja neđe već rekoh da nemam kad ni platu da potrošim a ne što drugo... :roll:
    Nije kome je rečeno, već kome je suđeno... iliti ... Kad se najmanje nadaš ko nagazna mina!

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kragujevac
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja patim od nedostatka vremena, ali vjerujem da da je to sve zbog lose organizacije... svjesna sam toga, i ako to ponekad ispravim, dobijem dosta slobodnog vremena...

    inace, radim od 8 do 16h... kao i vecina... posle posla nemam vremena za popodnevno spavanje ili odmaranje... no, necemo o tome

    znaci, ubijedjena sam da nemam vremena jer sam po prirodi lijena i sve radim pooooolako, a jos sam i neorganizovana...
    [size=3]Ne mogu da zamislim nista ogavnije od toga da budem dobra devojka[/size]

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrijeme? Kad bi dan imao 48 sati malo bi mi bilo! Radno vrijeme mi je od 8 do 1 i od 4 do 7-8. Bukvalno sam cijeli dan na posao, dodjem kuci u 1 rucam, odmorim te 2 sata onda opet na posao do 7-8, posle toga kuci i onda iskocim do grada onako sav umoran i slomljen i tako vec evo skoro 2 godine. Vrijeme sam mogao da organizujem dok sam radio od 8 do 4, proslo ljeto recimo svaki dan posle 4 sam na more isao, a ovo ljeto [pocelo je da se radi subotom], svaki drugi vikend sam bio slobodan, proslo mi je brzo i bez nekih avantura [osim exita i entranca].

    Uzeo sam 3 filma iz matrixa, pogledao sam ih i nisam stigao da ih vratim toliko dugo da sam 15 eura dao za 3 filma [2 DVD i 1 DivX] kad sam ih vracao.

    Nikako ne mogu da se organizujem da valja....uvjek mi za nesto fali vremena.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by jzonda
    Ja ne?e ve? rekoh da nemam kad ni platu da potro?im a ne ?to drugo... :roll:
    Ako je to problem reci da posaljemo adrese

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nemam kad ni za shta od lezanja

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Answer
    ja nemam kad ni za shta od lezanja
    ahahahahahaha, ista stvar :!:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hvali hvali hvali imali ko na zajam vracam kad sakupim...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo dobra organizacija i ima slobodnog vremena i za pretek...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad bi mi dan bio jedno 5, 6 sati duzi sve bi bilo wrh! ujutro sam na predavanja od 8 do 12, 1, dodjem doma, spremim nesto ili odem do menze, u 2 legnem (spavao ne spavao, moram lec!), odmaram, punim baterije i smjestam rucak duboko u sebi ustanem se oko 4 da se rasanim sat vremena do 5, 5ipo kad idem na trening. ostanem do 8, dodjem doma, istusiram se, jedem, i od 9 do 1 imam mjesta da sebi isplaniram vrijeme. ili uzmem da ucim ako bas moram, da citam, igram neku dobru igru (za to nikad dovoljno vremena :cry, podjem na net, iskocim vani..
    otprilike mi citav dan prodje u cekanju treninga dje potrosim najvise snage, zato mi i jutarnje dizanje tako tesko pada. danima kada ne treniram imam popodne slobodno za ono sto mi se u trenutku radi (vidi vrijeme postovanja :P)
    - just make me want it -

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...organizacija...

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Answer
    ja nemam kad ni za shta od lezanja
    Tezak je zivot NAS mucenika... :wink: 8)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: tempo zivota

    Quote Originally Posted by dylan|stark
    najvise me zanimaju oni koji su zaposleni, i ako mogu da navedu radno vrijeme da otprilike mogu da uporedim
    Ustajenje svaki dan u 6:20h... nema subota, nema nedelja svaki mi je radni dan, bar je tako poslijednjih 7-8 mjeseci! A radi se nekad i do kasno u noc... jebiga zrtva sam egzistencije firme i moram da dajem sve od sebe dok ne ista ne ispliva u neke mirnije vode! Obavljam poslove vozaca(vozim po dvije ture smijene ujutru i navece), mjenjam racunovodju i finansije koji su na bolovanju, borim se sa inspekcijama koje su mi za vratom, i radim jos mnogo stvari na kompu (pravim ugovore, fakturisem i sl.)... od juce radim i nabavku! Predjem i po 300 km dnevno, a o ovim "usputnim obavezama" da ne pricam! Nego to je sve dobro jer sam se "izvuk'o" iz rudnika gdje sam radio na masinama (damper, drobilica, utovarivac), pa sam presao u gornji dio firme gdje bar nema prasine...
    Jedem i pijem kafu ponekad kad stignem, i kratak mi je svaki jebeni dan... imam podocnjake do koljena i hronicno sam nenaspavan i umoran... kad uhvatim malo slobodnog vremena trk na forum, da bar malo pobjegnem iz stvarnosti...
    Ponekad se sjetim fore iz nadrealista, kad neki radnik govori a nedelja je slobodna, radimo samo 8 sati ... to bi kao trebalo da bude smijesno?! :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    Quote Originally Posted by The Answer
    ja nemam kad ni za shta od lezanja
    Tezak je zivot NAS mucenika... :wink: 8)
    e moj NASire :wink:

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam se zaposlio u neku firmu gdje sefica od Crnogoraca oce da napravi Japance. Da li ce spavanje uopste biti dozvoljeno jos se ne zna

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odje ima ili hronicno nezaposlenih ili previse hronicno zaposlenih hvali balans.. nego je cinjenica da se situacija moze projektovat na citavo gradjanstvo crne gore, pola se opuca od posla, pola ladi mu*a citav dan
    - just make me want it -

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja bi cini mi se umrla da ne izadjem makar tri put nedjeljno. ono petak i sub i neki jos radni dan ili vise nijih. jedno vrijeme sam izlazila skoro svaku vece. a radim uglavnom od jutra nedje pa do 5-6 mada ponekad se zalomi i po cio dan...kako kad.
    ja umijem da organizujem vrijeme. ono sto ne umijem je da ga pravilno potrosim. u pitanju je vazda da radim vise ono sto volim nego ono sto mi stvarno treba.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  25. #25
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: tempo zivota

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Ustajenje svaki dan u 6:20h...

    ...

    ...

    Ponekad se sjetim fore iz nadrealista, kad neki radnik govori a nedelja je slobodna, radimo samo 8 sati ... to bi kao trebalo da bude smijesno?! :wink:
    u jebote, kralju, svaka cast...

    ja umijem da organizujem vrijeme. ono sto ne umijem je da ga pravilno potrosim. u pitanju je vazda da radim vise ono sto volim nego ono sto mi stvarno treba.
    pa sad.. zavisi kako se uzme.. ja npr. ne vidim tu nista lose.. bolje raditi ono sto volis...
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •