Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: Operacija krajnika u CG?

  1. #26
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    e ja sam prvo makao krajnike bio, pa potom i devijacije operisao i kad su mi rekli jos sinuse pozdravio sam ih.......Kako se promijeni koji doktor moze jos ovo moze jos ono ali mozda nisi trebao ovo prethodno micat komedija ljudi
    Lise ovog Popovica sto mi je operisao devijacije sve su to mufte prave....
    Takodje nisam bio evo 7-8 god pa se mozda i to promijenilo.
    I da naglasim takodje da kad sam operisao devijacije su mi sipali neku mast u oci da mi ne bi usla krv (standardna procedura), ali sta se desava...
    Probude me posle operacije i ja bukvalno vidim kao kroz celofan cak i gore od toga. I tako je bilo nedelju dana bio sam se prepao da ljudski svijeta vise necu gledat. Naravno ipak je ostala posledica pa tako i dan danas na prilicno niske temperature ili jako sunce mi oci zasuze...



    Ima i uvjek ce biti ljekara koji naprave neki propust ili se maksimalno ne potrude da ti izadju u susret i pomognu koliko im je to u moci...Ja sam takve pamtila uglavnom po licima,jedan od njih koga necu javno imenonovat sad vec u narodu vazi za jednog od najboljih dr a ja se sjecam jako dobro koliko je nesto znao,uostalom kao i vecina,dok se nije pojavio dr koji je provalio cijelu situaciju i dao sve od sebe da se uradi sto se moze i ako je vec bilo kasno...Dobro se sjecam a sjecacu se dok sam ziva da sam ga tog dana osjecala kao rodjenog oca,cak i vise od toga i da sam tek tad dok je pricao sa mnom,kako moj otac nikad nije,uvidjela cijelu situaciju i plakala pred njim kao da mi je svega 5 godina jer sam osjecala da nisam u svemu tome sama...Znaci,jednom rijecu,postoje i doktori koju su iznad svega ljudi i koji sa pravom nose mantil i daju sve od sebe...S toga nezahvalno je da neko ko je imao samo neku kerefeku tamo pred jednu operaciju a iz koje je izasao i ziv i zdrav prica o nekom kakav je dr...Zato je potrebno uci u mnogo ozbiljniji problem da bi mogao da vidis neke stvari,ko je i kakav dr i da znas o cemu mozes a o cemu ne da pricas...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #27
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    'Radio' sam ORL 10 puta po Crnoj Gori.
    3 operacije grla,6 uva,1 nos.
    Sa sljedećim ljudima nisam imao problema (pomogli su mi,jer imam ogromne probleme):Prof. Dr. Kiril Haralampiev (ordinira u Budvi trenutno),Dr. Popović sa ORL-a u Podgorici (devijacija u desnoj nozdrvi,sve čisto i lijepo prošlo),Dr. Milutin Jaćimović - (čovjek kome dugujem dosta doga ,ako idete da radite nešto vezano za uši,idite kod njega,fenomenalan doktor,naći ćete ga srijedom popodne kod Malbaškog,radi i u Kodri,ne znam kad,tamo još nisam bio,na Cetinju više ne radi,osim što im pomaže sa težim operacijama (kancerom,holesteatomom itd.),ako ti treba njegov broj - pm),Dr. Todorović - Cetinje (krajnici).
    Ako IKAKO možete,izbjegnite doktora Prlju.Ili ga pljunite.Doveo me je na rub egzistencije (bukvalno),na račun prolongiranja liječenja u njegovoj privatnoj ordinaciji.Odavno čuvam sjekiru sa njegovim imenom.
    Krajnici se rade u opštoj anesteziji i poslije petnaeste. U privatnim ordinacijama,ne znam.
    Mah-mah,fino se provedi na operaciji.
    Last edited by Čika Džo; 04-12-09 at 02:18.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  3. #28
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post



    Ima i uvjek ce biti ljekara koji naprave neki propust ili se maksimalno ne potrude da ti izadju u susret i pomognu koliko im je to u moci...Ja sam takve pamtila uglavnom po licima,jedan od njih koga necu javno imenonovat sad vec u narodu vazi za jednog od najboljih dr a ja se sjecam jako dobro koliko je nesto znao,uostalom kao i vecina,dok se nije pojavio dr koji je provalio cijelu situaciju i dao sve od sebe da se uradi sto se moze i ako je vec bilo kasno...Dobro se sjecam a sjecacu se dok sam ziva da sam ga tog dana osjecala kao rodjenog oca,cak i vise od toga i da sam tek tad dok je pricao sa mnom,kako moj otac nikad nije,uvidjela cijelu situaciju i plakala pred njim kao da mi je svega 5 godina jer sam osjecala da nisam u svemu tome sama...Znaci,jednom rijecu,postoje i doktori koju su iznad svega ljudi i koji sa pravom nose mantil i daju sve od sebe...S toga nezahvalno je da neko ko je imao samo neku kerefeku tamo pred jednu operaciju a iz koje je izasao i ziv i zdrav prica o nekom kakav je dr...Zato je potrebno uci u mnogo ozbiljniji problem da bi mogao da vidis neke stvari,ko je i kakav dr i da znas o cemu mozes a o cemu ne da pricas...
    Ako se ovo odnosilo na mene.
    Ja sam premise da' na osnovu cega sam to zakljucio i plus godine, jer mene taj osjecaj i dalje drzi.
    Koliko je to valjano, ne znam.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Ja to nebi vadio bez prijeke potrebe.Posle ti svaka mala prehlada ide direktno na pluca .
    Vjeruj mi, teska mi je potreba, vise ne mogu zivjet ovako :/ A vazda su mi pricali: "Nemoj to vadit nikada, ovo ono..." VISE NE MOGU IZDRZAT :mad:
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    A ne vjerujem da ih miche zato shto mu je cef... Chuh i ja da je taj na Cetinje najbolji...
    Je li on privatnik ili drzavni, treba mi malo vise INFO

    Takodje, interesuje me MORA LI SE LEZAT U BOLNICU poslije operacije... Bih taj dio preskocio ako se ikako, ali ikako moze.
    Last edited by cvxcomputers; 04-12-09 at 13:14.

  5. #30
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Dr. Popović sa ORL-a u Podgorici (devijacija u desnoj nozdrvi,sve čisto i lijepo prošlo)
    Da ne otvaram novu temu....meni su obje nozdrve uzasno zacepljene. Moj izabrani doktor mi prica da su mi svi problemi sa grlom dijelom uzrokovani tim devijacijama ali ja nikako da se nakanim da odradim to jer je otac od druga zbog te operacije morao da sjedi kuci 20 dana, boljelo ga je masu, a ja nemam toliko vremena za "bolovanje"...

    E sad me zanima je li oporavak stvarno tako dug i bolan ili se njemu nesto zakomplikovalo?

  6. #31
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Da ne otvaram novu temu....meni su obje nozdrve uzasno zacepljene. Moj izabrani doktor mi prica da su mi svi problemi sa grlom dijelom uzrokovani tim devijacijama ali ja nikako da se nakanim da odradim to jer je otac od druga zbog te operacije morao da sjedi kuci 20 dana, boljelo ga je masu, a ja nemam toliko vremena za "bolovanje"...

    E sad me zanima je li oporavak stvarno tako dug i bolan ili se njemu nesto zakomplikovalo?
    Operacija je sama po sebi malo neprijatna jer ti je nakon nje tamponiran nos,pa si primoran da dišeš na usta,malo je bedak kad jedeš i piješ (zvuči grozno ali je podnošljivo nakon 2 dana,a dren ti vade nakon pet dana).Sem toga,nisam imao nikakvih problema,moguće da je tip imao neku komplikaciju.
    Devijacije izazivaju probleme,to sigurno.Sad,meni su izazivale na uhu i morao sam to da odradim...
    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Takodje, interesuje me MORA LI SE LEZAT U BOLNICU poslije operacije... Bih taj dio preskocio ako se ikako, ali ikako moze.
    Zavisi od tvog stanja ali kad krajnike rokneš i tako ideš kući sljedeći dan,bio dječak ili tulipan.
    Izvini morao sam odrimovat' nešto.Bio dijete ili stariji,ideš kući sljedeći dan.Osim ako ne bude nekih žešćih problema.
    Last edited by Čika Džo; 04-12-09 at 13:37.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Devijacije izazivaju probleme,to sigurno.Sad,meni su izazivale na uhu i morao sam to da odradim...
    Nijesi cuo ono sto ti nije bilo milo

  8. #33
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Operacija je sama po sebi malo neprijatna jer ti je nakon nje tamponiran nos,pa si primoran da dišeš na usta,malo je bedak kad jedeš i piješ (zvuči grozno ali je podnošljivo nakon 2 dana,a dren ti vade nakon pet dana).Sem toga,nisam imao nikakvih problema,moguće da je tip imao neku komplikaciju.
    Devijacije izazivaju probleme,to sigurno.Sad,meni su izazivale na uhu i morao sam to da odradim...

    Ja i sad moram da disem na usta vecinu vremena, obje nozdrve su mi 90% zacepljene tako da mi to nece predstavljat problem! Cuo sam da je najgori bol kad vade zavoj.
    I ja sam u zadnjih godinu dana poceo da imam velike probleme zbog devijacija...svaka prehlada mi zacepi usi pa sam skoro stalno na defrinolu i do sad sam potrosio more marisol-a

    Da ti ne saljem na pm jer ovo moze jos nekome pomoci
    Koliko se ceka na operaciju na orl-u i radi li taj Popovic privatno?

  9. #34
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ja i sad moram da disem na usta vecinu vremena, obje nozdrve su mi 90% zacepljene tako da mi to nece predstavljat problem! Cuo sam da je najgori bol kad vade zavoj.
    I ja sam u zadnjih godinu dana poceo da imam velike probleme zbog devijacija...svaka prehlada mi zacepi usi pa sam skoro stalno na defrinolu i do sad sam potrosio more marisol-a

    Da ti ne saljem na pm jer ovo moze jos nekome pomoci
    Koliko se ceka na operaciju na orl-u i radi li taj Popovic privatno?
    Ne znam što je defrinol,marisol sam sipao,ali meni su problemi sa ušima stvarno katastrofalni,ne bih to dijelio sa forumlijama.
    Vađenje drena nije bolno kao kod uha.Jeste malo neprijatno,ali to je sitna cijena za divan osjećaj koji imaš kad dišeš totalno čisto i punim plućima (i nozdrvama) nakon 5 dana hroptanja (a kod tebe i malo više od pet dana ).
    Čeka se oko mjesec dana (čekalo se barem 2006.-te),ne bih rekao da radi negdje privatno,ali moje informacije stvarno nisu najsvježije.Otkad sam to odradio u maju 2006.-te,nisam zašao na to odjeljenje,jer je njihov otolog totalni debil.Jednom sam nabacio gadnu upalu uha i došao sam kod njega u subotu veče i izvikao mi se što ne idem na Cetinje,jer on ne umije da pomogne.:roll:
    A ja nisam išao jer ne primaju pacijente vikendom.
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nijesi cuo ono sto ti nije bilo milo
    Možda je to moj problem.Možda sam razvio adikciju na anesteziju. South Park...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  10. #35
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Zavisi od tvog stanja ali kad krajnike rokneš i tako ideš kući sljedeći dan,bio dječak ili tulipan.
    Izvini morao sam odrimovat' nešto.Bio dijete ili stariji,ideš kući sljedeći dan.Osim ako ne bude nekih žešćih problema.
    It's ok... No nebih da ni nocijevam tamo :>
    Bih li moga kako bjezat kroz prozor u takvom stanju?

  11. #36
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    It's ok... No nebih da ni nocijevam tamo :>
    Bih li moga kako bjezat kroz prozor u takvom stanju?
    Bi,što da ne.Možda bude malo problematično,jer je prozor na drugi sprat,ali Bože moj...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  12. #37
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    'pm),Dr. Todorović - Cetinje (krajnici).
    A
    Krajnici se rade u opštoj anesteziji i poslije petnaeste.
    Kako mislis posle petnaeste??
    Imam gomilu djece sto iz rodbine sto iz komsiluka kojima su makli krajnike ..
    I to super podnijeli ..
    Kazu sto si stariji teze podneses za Dr na Cetinju od svih sam dobila rijeci hvale ..trebas da podjes na kontrolu uradis nalaze kao i za svaku operaciju i to je to..a u BOLNICU MORAs lezat ...nesto je kratko u pitanju ne ostaje se puno
    Nije to toliko strasno!! Puno sreće

  13. #38
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    Nije to toliko strasno!! Puno sreće
    Ako moram lezat tamo... (nije sprdacina), moze li moje obezbjedjenje stajat ispred vrata 0-24? to dan dva dok odlezim?
    Last edited by cvxcomputers; 06-12-09 at 16:01.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što ..čega te strah??
    Sta znam bilo je da dozvoljavaju nekom da ostane..al ako planiras to sad da radis ne vjerujem jer su i posjete zabranjene barem su bile ovih dana..

  15. #40
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Operisa sam krajnike prije tacno 30 godina (3 kom), nikad nisam ima upalu pluca a prehladim se vrlo rijetko.

  16. #41
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ajde ne pričajte bezveze! evo 12 godina otkad je moje dijete operisalo, nikad nije imao nikakav problem sa plućima! Loši krajnici su bomba u organizmu, i atak na imuni sistem i mora se to groblje micati iz grla!

    Samo naprijed, operiši to i spasi se
    Potpis, moja cerka ih je operisala 3 puta jer joj se treci regenerisao, poslednji put se operisala u Rusiji u lokalnoj anesteziji, to je bila jedina garancija da se nece opet regenerisati. Pocinuli smo otad
    Moj muz je navukao hronicnu upalu zglobova jer su dugo cekali sa operacijom djevojcica koja je lezala u bolnici sa mojom cerkom (tada je imala 9 godina) nije rasla ni napredovala 2,5 godine prije operacije, poslije 6 mjeseci je nisam prepoznala, prava djevojka
    Dakle, ako stvaraju probleme, vaditi obavezno.

  17. #42
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Ako IKAKO možete,izbjegnite doktora Prlju.Ili ga pljunite.
    Vec ga ima pomenutog u mom postu gore... Potpisujem...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #43
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    Kako mislis posle petnaeste??
    Pa,daju ti opštu anesteziju i ako imaš više od 15 godina.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Vec ga ima pomenutog u mom postu gore... Potpisujem...
    +1 potpis

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eeee nekad se moglo kod Otaševića u Cetinje, na živo
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  21. #46
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    e cvx sa Cetinja a pita dje da operise krajnike pa svi dolaze u Dolinu Bogova zbog tog, Todorovic i Jacimovic su ti super , prvi je mom bratu radio prije 10tak god i nikad problema nije imao ....

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako ga sad IG obradova da rade "na zivo" on ce strknuti za Savnik

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Ako IKAKO možete,izbjegnite doktora Prlju.Ili ga pljunite.Doveo me je na rub egzistencije (bukvalno)
    hahahahhah e, tako nam treba kad smo bravi!?
    Odoh ja kod Prlje, ali ne zato što sam tražila stručnjaka, no zato što je to bio jedini ORL kojega sam našla toga dana (hitno, nevidjeno hitno, mi je bilo) a da je htio odmah da me primi...odradi mi pregled, hvala bogu, sve je bilo ok, i lijepo me "nasadi", ka mlado goveče, da odradim alergo testove...ja mu velim da pijem terapiju protiv alergije, i on još veli da test nije validan kad se pije terapija, ali da je ipak bolje da odradim...ne dade mi da rečem da neću kad je svakako nevalidan, zva sestru, ona donese kutiju, povadi one flašice, "zavrnite rukav", ja kao idiot, kreten, mladi majmun, zavrnuh rukav, odradih testove, platih 25 eura i plus pregled, testovi negativni što je nemoguće jer sam ja na SVE one alergene o$etljiva...i što da mu kažem no bravo ti ga Prlja, kad imaš brave za pacijente!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako ga sad IG obradova da rade "na zivo" on ce strknuti za Savnik
    :mrgreen: jes, u Šavnik rade laserski
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #50
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    hahahahhah e, tako nam treba kad smo bravi!?
    Odoh ja kod Prlje, ali ne zato što sam tražila stručnjaka, no zato što je to bio jedini ORL kojega sam našla toga dana (hitno, nevidjeno hitno, mi je bilo) a da je htio odmah da me primi...odradi mi pregled, hvala bogu, sve je bilo ok, i lijepo me "nasadi", ka mlado goveče, da odradim alergo testove...ja mu velim da pijem terapiju protiv alergije, i on još veli da test nije validan kad se pije terapija, ali da je ipak bolje da odradim...ne dade mi da rečem da neću kad je svakako nevalidan, zva sestru, ona donese kutiju, povadi one flašice, "zavrnite rukav", ja kao idiot, kreten, mladi majmun, zavrnuh rukav, odradih testove, platih 25 eura i plus pregled, testovi negativni što je nemoguće jer sam ja na SVE one alergene o$etljiva...i što da mu kažem no bravo ti ga Prlja, kad imaš brave za pacijente!
    Meni je skobalj operisao holesteatom (google ako te zanima ),sa njegovom strukom.Zahvaljujući njegovoj bravuroznoj intervenciji ostao sam sa ivicom moždane kore u gornjem uhu i 2007. zamalo počinuo zbog toga (direktne i indirektne posljedice takvog položaja dijela moždane kore).Smatram za potrebno da kažem da sam kod njega išao od 1996.-te do 2004.-e kad me je poslao u bolnicu jer sam imao ogromnu upalu i kad mi je uho toliko nateklo da sam morao da budem hospitalizovan.
    Od 2000.-te (kad me je operisao) do 2004.-te je 'sve bilo u redu' po drugu Prlji (a nije,izgubio sam preko pola sluha na desnom uhu u tom periodu,i bio u poodmakloj hroničnoj upali srednjeg uha).
    Neki od vas već sad polako shvataju zašto ga ne volim.Odnosno,mrzim.To je prava riječ.
    Mogu i da nastavim,ali neću.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Operacija nosa u CG
    By Blade Runner in forum Medicina
    Replies: 22
    Last Post: 20-11-12, 03:27
  2. operacija nosa
    By mia in forum Ženski kutak
    Replies: 26
    Last Post: 17-11-12, 09:40
  3. operacija nosa
    By Cuore in forum Medicina
    Replies: 52
    Last Post: 20-10-11, 23:33
  4. operacija trijumf
    By cookie in forum Sve i svašta
    Replies: 733
    Last Post: 12-01-09, 05:43
  5. Operacija trijumf
    By straus in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-09, 00:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •