Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 103

Thread: Kritikuj/Pohvali Moderatora

  1. #26
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam cuo da je onaj Celzinjo imao udes,jel to istina
    ---Chelsea Fc---

  2. #27
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Ja sam cuo da je onaj Celzinjo imao udes,jel to istina
    SINOVI chuveni :kamikaza:

  3. #28
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vratite Fabiju, i ponasajte se ! :hammer:
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  4. #29
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka je dobio ban kad samo zna da vrijedja ljude.Juce je isto mene i jos neke uvrijedio,ali nisam htio da reagujem.U temi BMW-club on je ovo odgovorio:

    "Ma ovi cock-ici misle da ako im auto lici na BMW-a onda sve je OK. Jbg, imidz je to".

    U slobodnom prevodu na nas jezik:

    "Ma ovi k.urcici misle da ako im auto lici na BMW-a onda je sve OK.Jbg,imidz je to.

    Niko coeka nije uvrijedio,a on vrijedja.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=10772&page=70

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad vidim sto se pise ovdje vise mi se ne dolazi. Napustam forum i ne pada mi na pamet da vise dolazim.
    Last edited by Cousteau; 24-11-09 at 13:53.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,809
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znači nemogu da vjerujem da ste makli čojeka koji vam je održava ovaj podforum,niđe nikoga ne bi bilo da njega nema i to nije neko ko je došao juče ođe nego čojek koji ima 20 000 postova i koji je stručnjak za kola kakvog nema... Ja prvi neću više uplait ovaj podforum. Strašni ste administrator,ista stvar na prodaja-oglasi, prodavao je Milonja Hodnu NSX targu i na pet strana je sve ali bukvalno sve o auto rečeno i neko zbog svojih frustracija u svom relanom životu izigrava Mila na ovom forumu, kao on je zakon pa mu se može da briše sve postove koji su bili vezani isključivu na temu tog auta i naravno kad se pojavio neko ko je zaiteresovan nije imao dovoljno informacija jer je admin sve postove pobrisa. Eto toliko,vjerovatno će ovo moje bit obrisano ili banovan ali sam makar reka što sam htio .

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    I jedan i drugi su podjednako skrivili, ali ni jedan, po mom misljenju da zasluzi ban. Nadam se da cemo ovo brzo izgladiti.

    Sad se vratite temi...
    kriva ti je tablica
    She is only here to annoy herself!

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Znači nemogu da vjerujem da ste makli čojeka koji vam je održava ovaj podforum,niđe nikoga ne bi bilo da njega nema i to nije neko ko je došao juče ođe nego čojek koji ima 20 000 postova i koji je stručnjak za kola kakvog nema... Ja prvi neću više uplait ovaj podforum. Strašni ste administrator,ista stvar na prodaja-oglasi, prodavao je Milonja Hodnu NSX targu i na pet strana je sve ali bukvalno sve o auto rečeno i neko zbog svojih frustracija u svom relanom životu izigrava Mila na ovom forumu, kao on je zakon pa mu se može da briše sve postove koji su bili vezani isključivu na temu tog auta i naravno kad se pojavio neko ko je zaiteresovan nije imao dovoljno informacija jer je admin sve postove pobrisa. Eto toliko,vjerovatno će ovo moje bit obrisano ili banovan ali sam makar reka što sam htio .
    obrisane su svi postovi koji se nisu ticali prodaje tih kola, o nsx kao autu mozete na ovom dijelui foruma da pricate, jel brzi, koliko ide do 100 i sl, na oglasima toga nema, i nije nikad bilo,
    a nije mi ni problem da ti 150 postova jedan po jedan postalvjam opet da te uvjerim da se najmanje pricalo o kolima koje covjek prodaje, jer je vecina tih postova bila rasprava dal su kola dobra ili ne, sto je i Balsa sam skrenuo paznju i rekao da se rasprava vodi na ovom dijelu foruma
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #34
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhe li ovaj u topic u konkurenciju za topic godine?

    P. S. Poshto ode autor prvog kandidata do skoro, smrdi na sukob interesa

  10. #35
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vratite mi kolegu sa Fax-a Zna coek sto prica bar o ovome automobilizmu

  11. #36
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Neka je dobio ban kad samo zna da vrijedja ljude.Juce je isto mene i jos neke uvrijedio,ali nisam htio da reagujem.U temi BMW-club on je ovo odgovorio:

    "Ma ovi cock-ici misle da ako im auto lici na BMW-a onda sve je OK. Jbg, imidz je to".

    U slobodnom prevodu na nas jezik:

    "Ma ovi k.urcici misle da ako im auto lici na BMW-a onda je sve OK.Jbg,imidz je to.

    Niko coeka nije uvrijedio,a on vrijedja.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=10772&page=70
    Da te prosvijetlim, poshto ochigledno ne gledash Top Gear, "Cock/s" je termin koji koriste voditelji top gear-a, a i ovdje je iskorishten u istom znachenju, da oznache - Puvadzije, one koji se "kokote", ljude koji hoce da budu primijeceni. A u bukvalnom prevodu znachi- Pijetao, kokot. otud i veza sa "kokocenjem".

    Jel ti sad jasnija rechenica i ovo imidz na kraju!?
    ><

  12. #37
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    +1, nikakve veze s kurc** nema
    rm -rf /

  13. #38
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,919
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    ja odbijam dizel dok se fabija ne vrati!!!!
    -_-
    sad ozb..
    glupo je ...
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  14. #39
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Da te prosvijetlim, poshto ochigledno ne gledash Top Gear, "Cock/s" je termin koji koriste voditelji top gear-a, a i ovdje je iskorishten u istom znachenju, da oznache - Puvadzije, one koji se "kokote", ljude koji hoce da budu primijeceni. A u bukvalnom prevodu znachi- Pijetao, kokot. otud i veza sa "kokocenjem".

    Jel ti sad jasnija rechenica i ovo imidz na kraju!?
    Odakle znas da ne gledam Top Gear?Da mi nisi neki rod slucajno,a da ne znam?Nisi ne dao bog.
    Jedino mi fabia moze rec sto je mislio time,a ti ako mu nisi advokat ne moras se javljat.Ok cock-u?

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Odakle znas da ne gledam Top Gear?Da mi nisi neki rod slucajno,a da ne znam?Nisi ne dao bog.
    Jedino mi fabia moze rec sto je mislio time,a ti ako mu nisi advokat ne moras se javljat.Ok cock-u?
    Ja mislim da vecina ovdje zna da je fabia mislio na upravo na isto sto i Top Gear, i ne moramo ti roditelji biti da ukapiramo da ti to nijesi shvatio.

    I spusti malo ton, ne pristaje ti da se nerviras...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  16. #41
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Ja mislim da vecina ovdje zna da je fabia mislio na upravo na isto sto i Top Gear, i ne moramo ti roditelji biti da ukapiramo da ti to nijesi shvatio.

    I spusti malo ton, ne pristaje ti da se nerviras...
    Nisam primjetio da sam tebe nesto pitao handsome moderatoru.Odakle znas da se nerviram kad mi nije ukljucen CAPS LOCK?Sto provociras bez potrebe?Nema fabia pravo ni da mi kaze da sam pijetao i napaljen kako vi kazete,jer ga nisam nista uvrijedio u mom postu.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Nisam primjetio da sam tebe nesto pitao handsome moderatoru.Odakle znas da se nerviram kad mi nije ukljucen CAPS LOCK?Sto provociras bez potrebe?Nema fabia pravo ni da mi kaze da sam pijetao i napaljen kako vi kazete,jer ga nisam nista uvrijedio u mom postu.
    Klinac malo se finije ponashaj, jer nisam neshto raspolozen da me pegla djecihina, zato malo tishe i pristojnije, e sam vjerovatno skoro ili bez skoro duplo stariji od tebe!

    A da nisi mislio da ti fabia odgovori, a genije!? (pogledaj ti taj IQ)
    ><

  18. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    obrisane su svi postovi koji se nisu ticali prodaje tih kola, o nsx kao autu mozete na ovom dijelui foruma da pricate, jel brzi, koliko ide do 100 i sl, na oglasima toga nema, i nije nikad bilo,
    a nije mi ni problem da ti 150 postova jedan po jedan postalvjam opet da te uvjerim da se najmanje pricalo o kolima koje covjek prodaje, jer je vecina tih postova bila rasprava dal su kola dobra ili ne, sto je i Balsa sam skrenuo paznju i rekao da se rasprava vodi na ovom dijelu foruma
    post godine

  19. #44
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zasto je taj fabia banovan?zbog ono "krava"?ako je zbog toga malo mi je glupo,da je to meni napisao odgovorila bi sa "kozo" ma nista strasno

    PS: bar nas je posteno nasmijao
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    pa zasto je taj fabia banovan?zbog ono "krava"?ako je zbog toga malo mi je glupo,da je to meni napisao odgovorila bi sa "kozo" ma nista strasno

    PS: bar nas je posteno nasmijao
    eee fenixu tico..isfrustrirani ljudi pa nastaje nervoza zbog gluposti..samo opušteno

  21. #46
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Klinac malo se finije ponashaj, jer nisam neshto raspolozen da me pegla djecihina, zato malo tishe i pristojnije, e sam vjerovatno skoro ili bez skoro duplo stariji od tebe!

    A da nisi mislio da ti fabia odgovori, a genije!? (pogledaj ti taj IQ)
    Sto citiras post koji nije tebi upucen?Aj na spavanje,stariji si coek

  22. #47
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma opustena sam ja trebali bi i neki drugi tako .smiley ZEN.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #48
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Evo ja cu te ispravit, nije bilo tako, iako je prekasno, i nema vishe smisla o ovome prichat, ali ajde, uh..

    Krave su pominjane kao izazivachi udesa, i nikakve veze ni sa chim nisu imale, do posta broj 451, koji je bio odgovor na post broj 449.

    Tj. do trenutka kad je kedown htio da ispane faca, (na nevidjeno losh nachin), i da razotkrije zavjeru/prevaru tako shto je uhvatio fabiju "u laz".. Ne znam shto mu je to znachilo, jer kakve motive moze chovjek da ima, da laze oko airbagova ffs!? Da nece da prodaje polovne!? Tu se vidi potpuna besmislenost i malicioznost, tu moze da pogrijeshi chovjek, ali da laze?! WTF?! Ochigledno je bio pod utiskom skorashnjih lazikanja, pa je i on htio da se upishe..

    Da te nauchim kedown, poshto sam neshto stariji, laze se o velichini qrca, koliko si izbachio iz bencha, kako si otresa sinoc onu crnu guzatu, kako si vozio kroz Sozinu 250km/h i tim stvarima, a o airbagovima se ne laze, moze eventualno da se pogrijeshi i to je sve, vjerujem da ti to znash i bez mene, nego si htio da ispanesh faca, a uzgred da ponizish fabiju. Nije to u redu..

    A i, ne bih rekao da je boldovano tachno uopshte, vec prije da je mozda fabia bio neprecizan/konfuzan, mada ako se pozitivno chita sve je ok, problema nema, moze da se razumije, ali ako se chita maliciozno, i ne prilazi se stvarima ljudski, nego sasvim namjerno nece da se razumije, e onda dzaba sve.

    Normalan dobronamjeran komentar bi bio recimo, za nekog ko zaista nije razumio, ili je primijetio nelogichnost -"Pa reche li tamo jedno, a sad drugo, wtf!? O chemu se radi?!" ili "Da nije kakva greshka, ovo dvoje mi je kontradiktorno" ili tako neshto.. A ovo je uh..

    Drugim rijechim, komentar je maliciozan i izrazito uvredljiv, i nije mu svrha da pomogne raspravi, vec da vrijedja!

    ( Ljudski recite, ko god, shto bi se desilo da s nekim prichate ochi u ochi, pa ovako .ebachki i disrespectful-no neshto da mu kazete!? Ada dobili bi po nosu isti chas!)

    Posle je vec opshte mjesto..

    Opet cu apelovati da se ovaj nesporazum gentleman-ski rijeshi, jer svako od uchesnika snosi odredjen dio krivice, chak i admin.
    Ja sam pratio postove i ja bih rekao da je prvi Fabija rekao Kravo, mada to nije ni bitno jer nije banovan zbog toga nego zbog prijetnji, a mi samo mozemo da nagadjamo kakve su bile prijetnje i sto je on sve slao

  24. #49
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    ^ ne sali se sa DIDIjem da i ti ne popijes jedan
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  25. #50
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dinošjanin View Post
    u***** vi se u automobilizam bez fabia_elegance, DIDI retardu samo banujes cc
    sad si ga utulio

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 09:07
  2. Kritike moderatora!!?
    By Kutuzov in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 01-11-07, 16:34
  3. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 04:36
  4. za moderatora
    By Perovic in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 02-07-04, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •