Page 67 of 71 FirstFirst ... 1757636465666768697071 LastLast
Results 1,651 to 1,675 of 1772

Thread: Prodaja, kupovima i tražnja kućnih ljubimaca

  1. #1651
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Imas u azilu pedigriranih pasa koje su nazalost tkz vlasnici ostavili na ulici... Pogledaj to bolje i jeftinije i za psa i za tebe

    Sent from my ELS-N39 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  2. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  3. #1652
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Covjek vas nije pitao za azil nego za odgajivacnicu bernskog psa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  5. #1653
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Isto tako nije bio iskljuciv da zeli bas njega... A kad je tako sta fali psima iz azila?

    Sent from my VOG-TL00 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  6. #1654
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Koliko znam nema u CG odgajivacnice bernskih pasa. A predlog za azil podrzavam. Veliki broj rasnih pasa je tamo. Ja sqm mojeg uzeo iz azila, malinoa. Ni malo los prumjerak, po rijecima ljudi koji se profesionalno bave dresurom vise od 15 godina.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  8. #1655
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Isto tako nije bio iskljuciv da zeli bas njega... A kad je tako sta fali psima iz azila?

    Sent from my VOG-TL00 using Tapatalk
    Ja sam rekao sto je iskuljucivo pitao.
    A ne da nesto fali psima iz azila.
    Uostalom nemoj da ulazis u tu diskusiju sa mnom molim te.
    Vise sam ih udomio i zbrinuo po drugim domovima nego sto si ih ti vidjeo vjerovatno.
    Ako ne vjerujes pitaj Ratku Tanjevic.
    A postujem odluku da neko pikira odredjenu rasu.
    Ali ne postujem kad neko pita za odredjenu rasu, nametanje misljenja o azilu.
    Jer znam dje isti ti psi zavrse posle mjese-dva.
    Sportski pozdrav.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1656
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,719
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Što se napravi od mog neuspješnog pokušaja šale. Ako neko misli da ima psa, u zavisnosti od toga kakav je taj neko, jednake šanse da poslije mjesec-dva završi na ulici imaju i rasni pas i neki beskućnik od psa. Naravno da svako ima pravo da za sebe odabere šta god želi, a ne pada mi na pamet da namećem bilo kome kakvog psa da nabavi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #1657
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Niko nikom ne namece nista kolega je pitao,, sta se nudi "i naveo rasu jednog psa kao mogući izbor.. Shodno tome je i dobio odgovor da je bolje i humanije udomiti psa nego istog kupovati iz srbije ili bosne. A evo valjda se javi pa kaze sta je i kako mislio...

    Sent from my VOG-TL00 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  11. #1658
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ništa udomljavanje neke bijedne tranje sa ulice ili iz azila?



    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Imas u azilu pedigriranih pasa koje su nazalost tkz vlasnici ostavili na ulici... Pogledaj to bolje i jeftinije i za psa i za tebe

    Sent from my ELS-N39 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Niko nikom ne namece nista kolega je pitao,, sta se nudi "i naveo rasu jednog psa kao mogući izbor.. Shodno tome je i dobio odgovor da je bolje i humanije udomiti psa nego istog kupovati iz srbije ili bosne. A evo valjda se javi pa kaze sta je i kako mislio...

    Sent from my VOG-TL00 using Tapatalk
    ukratko (a nece biti)

    do sad smo udomili 7 pasa i nebrojano macaka (dobro 6)... 4 psa iz azila nikad nijesu stigla do nase kuce jer su na inicijalni pregled uspavani (protokol izmedju azila i veterinara - vjerovatno jer azil sudjeluje u troskovima).
    cekas taj famozni cetvrtak, podjes tamo, ugrabis neku pufnu i prije no i stignes do azila skontas da nije samo zgranuta vec da tu ima muke... a muka bude upala pluca + stenecak + upala uva/oka ili jos 14 stvari zbog sanitarnih uslova... prosto, stence neko uveo u azil u npr nedleju, do cetvrtka podlegnu...
    ovaj dio je uzasno stresan!

    3 psa smo na veze i poznanstva uzeli "sa vrata" azila, prije no su usli tamo... jedna je udomljena dalje kad je porasla jer je bjezala iz boxa (2.5m visine) i jurila kokoske. bilo je stete, ali je vise puta nudjeno komsijama da im se palti, a oni su se odlucili da se sami "naplate" zilet zicom i puskama. patnju tih lijecenja vam necu opisivati

    jedan je stradao jer je jedna nula ljudskih iz komsiluka odlucila da nam otruje pse i macke u nasem dvoristu i boxu... ne zelim nikome zlo, ali ovima slobodno da vidim da ih guba razjeda se ne bih nasjekirao.
    jedan pas je prezivio sve navedeno (uz dodatak jednog prebijanja koje je rezultiralo lomljenjem noge i kuka by komsije trovaci i operacije i lijecenje istih) ali vise nije sa nama...
    policija 0

    zbog ovog prvog sa stencima ne bih kretao iznova iz azila... a ne bih ni udomio odraslog psa ako ne znam vlasnika nikad - ne znam kakve stresove ima, a mi sad imamo i djecu

    ja zbog cijele ove istorije razum kad pitam ne bih uopste nabavljao psa... kolicina stresa i samoizazvane patnje je visak... jeste, volim ih, i volim svu njihovu dobrotu i ljubav...

    zeni i danas (2 godine od zadnjega psa) ako pomenes neko od njih ona bi plakala, djeca pitaju kad ce da se kuci vrati...
    ako znam sto me nagovaraju novog/e da nabavimo crko... nerazumni... a i ja se neckam, a sjutra bi ga kuci ponio

    bernskog "trazim" jer znam kakav je sa djecom jer ih imaju par prijatelja i djeca ih obozavaju...

    eto ne znam sto sam vam sve ovo isprico - valjda da ustedim na psihijatra
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  12. The Following 6 Users Say Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  13. #1659
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,719
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Auf. Bolje da se u Ukrajinu udome, manje im je opasno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  15. #1660
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ti zbog komsija treba da uzmes kucnog psa.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #1661
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    rjesenje je vrlo jednostavno - ograda i kamere.pogotovo sto imas djecu a takav komsiluk.jednom kad okacis na net takve spodobe od ljudi i procuje se bice kraj.

  17. #1662
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    kapiram, al kad ti ugine pas, dzaba ti i kamere i sve
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  19. #1663
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    ne sporim ni najmanje (svi mi smo prosli kroz to) ali mislim da djeci uskratiti psa samo zbog idiota u komsiluku je gore rjesenje.plus kao sto rekoh,bar ja da imam takav komsiluk prvo bi to uradio zbog svoje djece...

    kod mene je stvar bila donekle slicna koja je rijesena tako sto je komsija kome su ubili psa ispred kuce pocinioca poslao u bolnicu.sad su svi izuzetno pet frendli.

  20. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  21. #1664
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Auf. Bolje da se u Ukrajinu udome, manje im je opasno.
    ili u kineski restoran
    dark humor at its finest

    Quote Originally Posted by umart View Post
    rjesenje je vrlo jednostavno - ograda i kamere.pogotovo sto imas djecu a takav komsiluk.jednom kad okacis na net takve spodobe od ljudi i procuje se bice kraj.
    nasa kuca je na osamu - prva kuca do nas je ~150m
    kuca ima 700m2 ogradjenog dvorista u okviru kojeg je bio dodatno ogradjeni box za pse (~80m2, ograda 2.5m zbog ove Isibajeve sto je jurila kokoske )

    ti psi su bili definicija melema, na ljude nijesu lajali, bili su mali i ko im god pridje su se izvrtali na ledja da se maze. Isibajeva je imala duge noge i mrsava ko hrt, samo znatno manja, ovaj jedan ko malo veca macka i najkrupnija velicine korgija - prvi put kad je pobjegla iz dvorista se vratila slomljenoga kuka - najblizi hirurg ortoped je u Bar
    ova sto je voljela kokoske se iz svakog pohoda vratila ranjena

    sto se kamera tice - kad sam prijavio da mi neko napada, pa kasnije truje zivotinje policiji saopstili su mi nekolike stvari:
    - da snimam svoje dvoriste ti treba dozvola
    - da snimam van svog dvorista stopu jednu neko moze da me tuzi ako potegnes snimak (npr recem da sam snimio nesoja dje se prisunjao i bacio otrov)
    - da bilo sta drugo uradim odgovaracu jer sam vec iznio optuzbe na njihov racun, neko drugi da ih izbije u kafanu mene ce doci da pitaju jesam li narucioc



    ne pat pozicija, no sam Ukraina u ovoj situaciji

    tako da znam da ako ikad imadnemo psa slazem se sa goozicom on ce biti kucni


    bonus:
    o radu lokalne policije, kada sam jedne prilike prijavio da je komsija od ranoga jutra ocito zaratio sa nebom jer je pijan i ispucao je nekolike stotine metaka - rekli su mi da ce doci
    posle 2h i jos par stotina se neko drugi javio i rekao da nijesu dosli jer ne mogu oni da setaju po anonimnim prijavama... uredno sam se identifikovao na sta su mi rekli da sve dok ne dodjem do grada u stanicu da prijavim oni ne mogu nista
    za vrijeme poziva sam stajao pred kucu da i sami cuju sta se radi - reakcija 0... kazu cuju nesto, ali otkud znaju da se puca - reko ok, sacekacemo da ubije nekog pa dako dodjete, a ako ne donijecemo ga na uvid da mrtav da izjavu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  22. #1665
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Planeta Zemlja
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Planiram da kupim, tj. udomim Beaglea. Da li ima negdje kod nas dobro uzgajaliste ili treba da idem u komšijske zemlje?
    ​Život je prekratak da bi pili loše pivo

  23. #1666
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    U CG nema odgajivacnice bigla. Tako da ces morati u okruzenju.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  25. #1667
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    396
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pozdrav svima,

    Zelim da vam predstavim ovu malu kucu koja trazi dom gdje ce dobiti punu paznju. Ostavljena je bila u zgradi na mom spratu, gdje sam je cuo da cvili. Trazim joj adekvatan dom jer mislim da ga zasluzuje, jer ja nisam u mogucnosti da joj budem odgajivac jer zivim sam i stalno sam u pokretu zbog posla.
    Kad sam je nasao, bila je isprepadana i pod stresom. Potrudio sam se da joj napravim prostora i uvedem u stan nakon cega sam je njezno okupao. Sjutra dan je odvedena kod veterinara koji je utvrdio da nema nikakvih problema i da ima oko 3 mjeseca, 3 kila, znaci da je sitna i da nece puno da raste. Dobila je tabletu protiv parazita, tako da je vec danas cista i za dva dana ce dobiti prvu vakcinu, cemu se ona sigurno ne raduje, ali bice zahvalna kasnije . Trenutno boravi u mom stanu, na zatvorenom balkonu koji izlazi na dnevni boravak i kuhinju tako da nije izolovana i potpuno je zasticena. Cak nuzde vrsi napolju, npr. kad se ja ustanem odmah je izvedem i ona sve obavi, tako da nema problema. Potpuno je mirna, rijetko napusta krevetic svoj, a napolju se igra, radoznala je, trci i vrlo je njezna. Moze da ostane sama u kuci/stanu na par sati bez ikakvih problema i drame. Izgleda mi kao da bi bila odlican prijatelj paru ili porodici ili nekome kome posao ne uzima toliko vremena. Na kraju mogu reci da kad god je izvedem, svako je odusevljen njenim izrazom lica i govori kako je preslatka. Moja porodica ima bigla, tako da znam da nisu samo lijepe rijeci u pitanju...

    Evo i slika:
    https://imgur.com/a/ee53kPB

    Click image for larger version. 

Name:	20220319_120104.jpg 
Views:	58 
Size:	12.2 KB 
ID:	174895Click image for larger version. 

Name:	20220319_120053.jpg 
Views:	54 
Size:	12.9 KB 
ID:	174896Click image for larger version. 

Name:	20220323_095548.jpg 
Views:	56 
Size:	11.5 KB 
ID:	174897
    lako cemo..

  26. The Following 4 Users Say Thank You to legolas For This Useful Post:


  27. #1668
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    gledam da kupim americkog staforda pit bulla. Ove koje sam imao prilike da upoznam su velike maze. Plan je u velikom stanu da bude sa dvije mace sa kojima ce se kao stene podići. Imamo vremena i volje za treninge. Čuh da su dobra legla neđe na Cetinju i u Tuzima. Ima li ko od vlasnika negativnog iskustva sa ovim psima?
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  28. #1669
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Jesi li imao ranije psa, slicnih rasnih karakteristika kao AST?

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Hellblazer...

  29. #1670
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Jesi li imao ranije psa, slicnih rasnih karakteristika kao AST?

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Rotvajlera sam imao. Zapravo ne ja no moja cura tadašnja al je na mene palo da ga šetam i kontrolišem jer oni nisu mogli. Napadao svakog ko hoće da mu uzme kost iz usta ako nađe napolju, a meni merak bio da vidim da me napane. Dobro smo se jednom zakačili. Nije mu više padalo na pamet sa mnom ali sa drugima.... Ali AST nisam do sada. Imao sam priliku da provodim sa njima vrijeme i nekako mi taj pas legao
    Last edited by Caesar; 31-08-22 at 13:12.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #1671
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    gledam da kupim americkog staforda pit bulla. Ove koje sam imao prilike da upoznam su velike maze. Plan je u velikom stanu da bude sa dvije mace sa kojima ce se kao stene podići. Imamo vremena i volje za treninge. Čuh da su dobra legla neđe na Cetinju i u Tuzima. Ima li ko od vlasnika negativnog iskustva sa ovim psima?
    Na Cetinje imas strasno leglo kod co'eka.
    Najbolja u Cg a sigurno i priznata van granica Cg.

    Moj savjet ti je svakako da jos jednom razmislis. Drzanje te rase u stanu za njega je mucenje.
    U stvari i da kazes tu info ovome sa Cetinja toliki je zaludjenik da ti ga nece prodati.

    Imam 3 druga koja ih imaju, bas ti nikako ne bih tu opciju preporucio.

    U svakom slucaju, SRECNO !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  32. #1672
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Znam no čitah da je to zapravo skroz ok pas za stan. Čak i ako ga držiš oko kuće da može da bude problem jer taj pas prvenstveno traži interakciju sa ljudima kroz fizičku aktivnost a ne otvoreni prostor sam po sebi. Možda sam u krivu. Ispitujem još. Nije meni problem no klinci su problem. Nisam siguran koliko su mentalno jaki za tog psa. Nije pala odluka ni obećanje al ta mi je rasa zapala za oko jer sam najviše imao prilike da se družim sa njima. I ove sto sam vidio na ulici samo bi da se maze agazde prevrću očima : )
    Last edited by Caesar; 31-08-22 at 13:23.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  33. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  34. #1673
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Rotvajlera sam imao. Zapravo ne ja no moja cura tadašnja al je na mene palo da ga šetam i kontrolišem jer oni nisu mogli. Napadao svakog ko hoće da mu uzme kost iz usta ako nađe napolju, a meni merak bio da vidim da me napane. Dobro smo se jednom zakačili. Nije mu više padalo na pamet sa mnom ali sa drugima.... Ali AST nisam do sada. Imao sam priliku da provodim sa njima vrijeme i nekako mi taj pas legao
    Ako sam dobro razumio ti si rotu koji uzgred nije bio lichno tvoj,uspio da uzmesh kost iz cheljusti...?

    Koliko je pas bio star tada?

    A za ovo shto si pitao,nikako stan,ja ti ga isto ne bih prodao a da se pas te rase drzi u stanu,to je muchenje za njih.
    ...

  35. #1674
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ako sam dobro razumio ti si rotu koji uzgred nije bio lichno tvoj,uspio da uzmesh kost iz cheljusti...?

    Koliko je pas bio star tada?

    A za ovo shto si pitao,nikako stan,ja ti ga isto ne bih prodao a da se pas te rase drzi u stanu,to je muchenje za njih.
    Nego šta sam nego uspio. Slomio mi je palac kad je krenuo kost da uzme a zaglavio mi se palc u alku od povoca ni sam ne znam kako. I tako slomljeni palac, mrak na oči, grana koja je bila u blizini... Pusti mašti na volju. Star bio 5 godina. Posle toga ka bubica kao zareži i samo ga pogledaš pušta kost. znam da mu se ponovilo da bih ga ubio ne bih trepnuo i samo sam ga čekao. sve se može

    Razmisliću za amstafa svako al malo ispitujem
    Last edited by Caesar; 31-08-22 at 14:23.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  36. #1675
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Nego šta sam nego uspio. Slomio mi je palac kad je krenuo kost da uzme a zaglavio mi se palc u alku od povoca ni sam ne znam kako. I tako slomljeni palac, mrak na oči, grana koja je bila u blizini... Pusti mašti na volju. Star bio 5 godina.

    Razmisliću za amstafa svako al malo ispitujem
    Ochigledno ti je ta grana spasila palac,ubuduce ne bih ti preporuchio takvu vrstu prevaspitavanja,zna se kad se rade takve stvari.
    ...

  37. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


Page 67 of 71 FirstFirst ... 1757636465666768697071 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fotografije kućnih ljubimaca
    By funestis in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4891
    Last Post: 19-02-24, 12:50
  2. Ishrana kucnih ljubimaca
    By Totalno_LooD in forum Kućni ljubimci
    Replies: 339
    Last Post: 23-05-11, 16:15
  3. Odlazak kucnih ljubimaca....
    By DzoniS in forum Kućni ljubimci
    Replies: 7
    Last Post: 09-08-09, 16:04
  4. Razdvojenost vas i vasih kucnih ljubimaca
    By Břgíńjĺ in forum Kućni ljubimci
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-09, 16:17
  5. Ljetni problemi naših kućnih ljubimaca
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-07, 23:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •