Page 34 of 36 FirstFirst ... 2430313233343536 LastLast
Results 826 to 850 of 876

Thread: Info

  1. #826
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    I kucica mojeg psa je prekrivena tegolom. Ako ulozis sam, mozes napraviti kostur od dasaka - kantinela i zidove od OSB tabli ili blazujke. OSB table samo prefarbas nekim dobrim lakom,a blazuju cak i ne moras, mada mozes i nju ofarbati. Napravis duple zidove i unutra ubasis stiropor. Ovo samo da dodam na gornji post. Uz malo rada i volje, napravis je po svom meraku. E, da, nemoj otvor na kucici praviti po sredini, napravi malo u stranu, da pas moze da se smjesti u cosak, ili zavjetrinu, da tako kazem, kad je hladnoca i vjetar.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  3. #827
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Hvala vam dobro ljudi. A koju hranu oreporucujete ?

    Iz PetShop su mi preporučili Yosera Junior.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Auris For This Useful Post:


  5. #828
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,436
    Thanks Thanks Given 
    14,928
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Acana

    Animavet iza Delte prodaje
    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Last edited by extravaganca; 27-12-23 at 17:48.

  6. #829
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    Hvala vam dobro ljudi. A koju hranu oreporucujete ?

    Iz PetShop su mi preporučili Yosera Junior.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zavisi koliko si spreman da platis Ja za mojeg psa uzimam Heppy dog, i odlicnom i se pokazala. Yosera je po kvalitetu, po mom misljenju, odmah iza nje. To ti je neka srednja cijena otprilike. E sad, ako imas para, N&D ti je odlicna, Dr Clauders je dobra, Alleva... Samo nemoj na se zaletis na Royal canin, skupa, a od njenog nekadasnjeg kvaliteta ostalo samo ime.
    Last edited by mexiko; 27-12-23 at 18:23.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  8. #830
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Zavisi koliko si spreman da platis Ja za mojeg psa uzimam Heppy dog, i odlicnom i se pokazala. Yosera je po kvalitetu, po mom misljenju, odmah iza nje. To ti je neka srednja cijena otprilike. E sad, ako imas para, N&D ti je odlicna, Dr Clauders je dobra, Alleva... Samo nemoj na se zaletis na Royal canin, skupa, a od njenog nekadasnjeg kvaliteta ostalo samo ime.
    Hvala ti. A a koji petshop je najopremljeniji odnosno Gdje oreporucujes da sve ovo mogu naći?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #831
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Rekoh ti prije sto se tice opremljenosti, svi su oni tu nedje. Sto se hrane tice, Joseru mozes naci u zoo tropiko, preko puta elektro skole, N&D ima u pet shop iza zgrade Pejton, jedna, kao piljara, tu je evo 30 godina. Heppy dog je iz Niksica, ima nedje broj telefona po internetu, pa mozes pitati ko prodaje njihovu hranu u PG, ako ti je muka poc do Niksica. Alleva ima isto u NK, a imas i u PG, pet shop Pluton, preko puta 5 solitera, od Palade kad ides prema vezirovom mostu, cim prodjes semafor, sa desne strane, na cosku od zgrade. Dr Clauders imas u pet shop u tolosku sumu, kad dodjes na semafor kod trim staze (ako ides put tolosa) skrenes lijevo i poslije 50tak metara, sa lijeve strane, uz samu ulicu. Ako sam nesto preskocio, pitaj
    Last edited by mexiko; 27-12-23 at 21:41.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #832
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #833
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    nasi psi su pored svjezega jeli joseru - bili su presrecni i dlaka im je bila lijepa (mada jesmo u proljece/jesen dodavali po defaultu neke suplemente za dlaku jer su svi bili dugodlaki)

    opet, ako je manji pas i nece previse jesti, ulozi i u bolju hranu ako mozes - bitno je da vidis da je sto veci procenat mesa - jer to je pas, ne kokoska ima i dalje onih nekih te su <1e/kg, a mesa po 10-15%
    svakako - prati kako reaguje na hranu, pa ako je lose bude jeo(la) mijenjaj (ali ne svake nedelje drugu) :P

    e da, pridrzavaj se i kolicina sa hrane, u protivnome se lako ugoje

    ubaci kad malo poraste i po neku kosku iz mesare da se zanima i super (nekuvanu, samo dobro operi)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  12. #834
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    nasi psi su pored svjezega jeli joseru - bili su presrecni i dlaka im je bila lijepa (mada jesmo u proljece/jesen dodavali po defaultu neke suplemente za dlaku jer su svi bili dugodlaki)

    opet, ako je manji pas i nece previse jesti, ulozi i u bolju hranu ako mozes - bitno je da vidis da je sto veci procenat mesa - jer to je pas, ne kokoska ima i dalje onih nekih te su <1e/kg, a mesa po 10-15%
    svakako - prati kako reaguje na hranu, pa ako je lose bude jeo(la) mijenjaj (ali ne svake nedelje drugu) :P

    e da, pridrzavaj se i kolicina sa hrane, u protivnome se lako ugoje

    ubaci kad malo poraste i po neku kosku iz mesare da se zanima i super (nekuvanu, samo dobro operi)
    Sto pomenu dlaku, ovaj moj se bas nesto poceo linjat, ka u sred ljeta, ukljucih mu B vitamin i riblje ulje. Sto si davao tvom psu od suplemenata za dlaku?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #835
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    nasi psi su pored svjezega jeli joseru - bili su presrecni i dlaka im je bila lijepa (mada jesmo u proljece/jesen dodavali po defaultu neke suplemente za dlaku jer su svi bili dugodlaki)

    opet, ako je manji pas i nece previse jesti, ulozi i u bolju hranu ako mozes - bitno je da vidis da je sto veci procenat mesa - jer to je pas, ne kokoska ima i dalje onih nekih te su <1e/kg, a mesa po 10-15%
    svakako - prati kako reaguje na hranu, pa ako je lose bude jeo(la) mijenjaj (ali ne svake nedelje drugu) :P

    e da, pridrzavaj se i kolicina sa hrane, u protivnome se lako ugoje

    ubaci kad malo poraste i po neku kosku iz mesare da se zanima i super (nekuvanu, samo dobro operi)
    A meni pare nisu problem - kupicu ja najkvalitetnije sto treba. Provjericu da vidim šta se preporucuje za moje stene i nadam se da neće biti kao u petahop.me Gdje ne znaju šta da mi preporuce jer je mjesanac i ne znam sa sigurnošću rasu (poenter + neki lovački). Ja sam nekako mislio da će hrana u tom uzrastu biti negdje univerzalna :-)

    Gledacu da podjem do ovih mjesta , da vidim šta mi preporucuju :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #836
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Zaboravih, imas u NK ZOOtropolis, ima dobru hranu. Cak ako se uzme vise, daje solidan popust. Imas na internetu telefon, jedan moj drug je uzimao odlicnu hranu kod njega za svog njemackog ovcara. Inace je ovaj drug vrlo ozbiljan vlasnik, i ne zali pare kad mu je stene u pitanju. kad mi je on rekao da hrana odlicna, onda ne sumnjam. Mogu ga pitat koja je. Mada, jedan drugi je svoje stene malinoe (ni malo jeftino placeno i izraslo u vrhunskog psa) podigao na Heppy dog.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #837
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    A meni pare nisu problem - kupicu ja najkvalitetnije sto treba. Provjericu da vidim šta se preporucuje za moje stene i nadam se da neće biti kao u petahop.me Gdje ne znaju šta da mi preporuce jer je mjesanac i ne znam sa sigurnošću rasu (poenter + neki lovački). Ja sam nekako mislio da će hrana u tom uzrastu biti negdje univerzalna :-)

    Gledacu da podjem do ovih mjesta , da vidim šta mi preporucuju :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako bas budzet nije problem, onda imas Orijen hranu u pet shop Galaksija u Zabjelsku Vektru (ako se dobro sjecam, oko 15ak eura po kilogramu).

    Moj belgijanac je prolazio kroz razne faze hrane, forsirao sam mu prvo razne ND kombinacije, ali ih je generalno slabo jeo i ako su kvalitetne a budget friendly...
    Jedno vrijeme je jeo Yosera high energy (da se malo popravi) a nekih godinu dana je jeo samo "raw" zivo meso... Iz mog iskustva to je definitivno najbolja ishrana za psa, kvalitetno meso, kosti, iznutrice... Pas je pucao stvarno od energije cak se i popravio na tu hranu... Kutara je naravno oko mesa raditi, zamrzavati dnevne porcije itd... Ali ako imas volje oko toga, preko toga nema preko barem iz mog iskustva... Sva procesirana hrana, koliko god da je skupa, nije ni primaci svjezoj...

    Trenutno mi pas jede Brit Sensitive, i dobro je jede i podnosi, a generalno je povoljna i kvalitetna... Isto je uzimam u pet shop Galaksiji u zabjelskoj Vektri... Uz nju ponekad ubacim poneku Brit mono protein konzervu i to je to...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  16. #838
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sto pomenu dlaku, ovaj moj se bas nesto poceo linjat, ka u sred ljeta, ukljucih mu B vitamin i riblje ulje. Sto si davao tvom psu od suplemenata za dlaku?
    Za dlaku nema preko dime začina. Lako se pravi i potpuno je prirodan. Samo savjet da ne pravite previše jer mljeveni susam ne može da traje previše.
    Dime začin - povoljan, a zdrav dodatak ishrani pasa - Agro TV
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  17. The Following User Says Thank You to rzeljko For This Useful Post:


  18. #839
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    A meni pare nisu problem - kupicu ja najkvalitetnije sto treba. Provjericu da vidim šta se preporucuje za moje stene i nadam se da neće biti kao u petahop.me Gdje ne znaju šta da mi preporuce jer je mjesanac i ne znam sa sigurnošću rasu (poenter + neki lovački). Ja sam nekako mislio da će hrana u tom uzrastu biti negdje univerzalna :-)

    Gledacu da podjem do ovih mjesta , da vidim šta mi preporucuju :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    u onaj pet shop kod gradjevinske skole smo uzimali neke tablete - isto su mjesanci bilo

    sto se hrane tice - ako se ne ocekuje da bude neki ogroman pas da mu treba dodatno suplemente za kosti davati, onda je bilo koja junior hrana ok 99%
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #840
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Ako bas budzet nije problem, onda imas Orijen hranu u pet shop Galaksija u Zabjelsku Vektru (ako se dobro sjecam, oko 15ak eura po kilogramu).

    Moj belgijanac je prolazio kroz razne faze hrane, forsirao sam mu prvo razne ND kombinacije, ali ih je generalno slabo jeo i ako su kvalitetne a budget friendly...
    Jedno vrijeme je jeo Yosera high energy (da se malo popravi) a nekih godinu dana je jeo samo "raw" zivo meso... Iz mog iskustva to je definitivno najbolja ishrana za psa, kvalitetno meso, kosti, iznutrice... Pas je pucao stvarno od energije cak se i popravio na tu hranu... Kutara je naravno oko mesa raditi, zamrzavati dnevne porcije itd... Ali ako imas volje oko toga, preko toga nema preko barem iz mog iskustva... Sva procesirana hrana, koliko god da je skupa, nije ni primaci svjezoj...

    Trenutno mi pas jede Brit Sensitive, i dobro je jede i podnosi, a generalno je povoljna i kvalitetna... Isto je uzimam u pet shop Galaksiji u zabjelskoj Vektri... Uz nju ponekad ubacim poneku Brit mono protein konzervu i to je to...
    Moj belgijanac bi opanak izio...sve trosi, kao varburg
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  20. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  21. #841
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,405
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Ako bas budzet nije problem, onda imas Orijen hranu u pet shop Galaksija u Zabjelsku Vektru (ako se dobro sjecam, oko 15ak eura po kilogramu).

    Moj belgijanac je prolazio kroz razne faze hrane, forsirao sam mu prvo razne ND kombinacije, ali ih je generalno slabo jeo i ako su kvalitetne a budget friendly...
    Jedno vrijeme je jeo Yosera high energy (da se malo popravi) a nekih godinu dana je jeo samo "raw" zivo meso... Iz mog iskustva to je definitivno najbolja ishrana za psa, kvalitetno meso, kosti, iznutrice... Pas je pucao stvarno od energije cak se i popravio na tu hranu... Kutara je naravno oko mesa raditi, zamrzavati dnevne porcije itd... Ali ako imas volje oko toga, preko toga nema preko barem iz mog iskustva... Sva procesirana hrana, koliko god da je skupa, nije ni primaci svjezoj...

    Trenutno mi pas jede Brit Sensitive, i dobro je jede i podnosi, a generalno je povoljna i kvalitetna... Isto je uzimam u pet shop Galaksiji u zabjelskoj Vektri... Uz nju ponekad ubacim poneku Brit mono protein konzervu i to je to...
    Koliko placas brit?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  22. #842
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Pomoć prijatelja: primilo smo injekciju za spoljašnje i unutrasnje parazite prije 7 dana. Posle praznika idemo na vakcinaciju.
    Par dana nakon injekcije je izbacio veliku količinu glista iz kake i povraćke. I to je trajalo dva tri dana i više nijen bilo. E sada jutros vidim da opet ima u kaki glista. Da li to znaci ima opet gliste ili proces izbacivanja glista traje duže?

  23. #843
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Konsultuj se sa veterinarom, to je najbolje. Licno, mislim da bi trebalo ponovit lijek protiv unutrasnjih parazita.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #844
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default Info

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Konsultuj se sa veterinarom, to je najbolje. Licno, mislim da bi trebalo ponovit lijek protiv unutrasnjih parazita.
    Veterinar mi je objasnio da ipak mora nekoliko puta da se očisti (u početku makar 3-4 na mjesečnom nivou) da se upotpunosti uklone. Vakcinacija i čišćenje će biti nešto o čemu ću najviše voditi računa narednih 3-4 mjeseca.

    Vezano za hranu, ranije sam napisao da trenutno dajem Yosera Kids. Nakon razgovora sa vama, analizom hrane na internetu i provjerom cijena na tržištu (Orijen, Acana, ND i ostali), odlucio sam da nastavim primjenu ND hrane.

    Svjestan činjenice da sadržaj Orijen i Acana ima bolju ocjenu, nekako sam presudio na ND ako se sagleda količina hrane koja će ići na mjesečnom nivou nakon prve godine.

    Uzimajući u obzir sve navedeno, zaključio sam da bi ND bio najbolj odnos cijena:kvalitet.

    Trenutno sam kupio 1kg i počinjem polako da orebacujem hranu školski (lagani tranzit tokom narednih 7 dana na način da uvecavam % udjela ND u hrani tokom prelaznog perioda).

    U nastavku da vidite mog momka (mjesanac poenter) - dobio sam isti “karakter” kao sto imaju moja dva sina :-)
    Vrlo aktivni, neumorni, tvrdoglavi i obožavaju da se maze





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following 11 Users Say Thank You to Auris For This Useful Post:


  26. #845
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Presladak je.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  27. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  28. #846
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Koliko placas brit?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Čini mi se da je 3.90 eura kilo u Galaksiji, ako nisu sto skoro mijenjali.

    Inace svi su psi na svoj način, ali definitivno im dosadi ista hrana vremenom (nakon npr pola godine)…
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  29. #847
    Join Date
    May 2020
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Obzirom da sam bio velo aktivan u poslednjih desetak dana - mislim da sam obišao 80% pet shopova u PG u nastavku navodim sljedeće zapažanje:

    - većina prodavaca ima znanje koje nije, po meni, na zadovoljavajucem nivou. Po meni nije prihvatljivo da se neko bavi prodajom hrane a da pri tome pojma nema o ostalim brendovima osim onih koje on prodaje. Ne očekujem ja da neko zna sve ali mi nije prihvatljivo da nisu u mogucnosti da okarakterišu makar hranu koju oni prodaju.

    - u nekoliko shopova prodavac nije bio svjestan da se doziranje hrane gleda na osnovu težina odraslog psa (pretpostavka težine psa). Kada kažem nije bio svjestan mislim na činjenica da zajedno gledamo doziranje na džaku i ona meni objasnjava drugačije u odnosu na napisano.

    - posmatrajući dosta shopova, hrana koja se negdje najviše provlaci tj ima je kroz dosta shopova je Natures Protection i možda Royal Canine

    - pet shop koji je na mene najviše ostavio utisak u pozitivnom smislu je PET SHOP ZOONA (preko puta stare vatrogasne). Djevojka koja tamo radi (Svetlana) je najveći poznavalac pasa od svih koje sam upoznao; vrlo spremna da sasluša i posavjetuje; ne obzira sto sam naglasio da mi novac nije problem i da hoću samo kvalitetno - nije mi dala najskuplju stvar već smo napravili mini plan ishrane prelaza sa trenutne hrane kako bi psu bilo lakše da prevazidje prelaze. Jednostavno, nisam osjetio momenat komercijalne prodaje već momenta da je neko ko stvarno želi da uradi onako kako po njoj djeluje ispravno, nevezano za novac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 6 Users Say Thank You to Auris For This Useful Post:


  31. #848
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    577
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Čini mi se da je 3.90 eura kilo u Galaksiji, ako nisu sto skoro mijenjali.

    Inace svi su psi na svoj način, ali definitivno im dosadi ista hrana vremenom (nakon npr pola godine)…
    Nije skupa uopste

  32. #849
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    577
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default ribe i pas

    Imam 2 pitanja:
    1. Koji pet shop ima helena puzeve, ili neke druge koji jedu puzeve u akvarijumu jer su mi se nakotili puzevi a zao mi da ih bacim?
    2. Kako grijete i da li grijete kucicu psa kad je zima?

  33. #850
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    Obzirom da sam bio velo aktivan u poslednjih desetak dana - mislim da sam obišao 80% pet shopova u PG u nastavku navodim sljedeće zapažanje:

    - većina prodavaca ima znanje koje nije, po meni, na zadovoljavajucem nivou. Po meni nije prihvatljivo da se neko bavi prodajom hrane a da pri tome pojma nema o ostalim brendovima osim onih koje on prodaje. Ne očekujem ja da neko zna sve ali mi nije prihvatljivo da nisu u mogucnosti da okarakterišu makar hranu koju oni prodaju.

    - u nekoliko shopova prodavac nije bio svjestan da se doziranje hrane gleda na osnovu težina odraslog psa (pretpostavka težine psa). Kada kažem nije bio svjestan mislim na činjenica da zajedno gledamo doziranje na džaku i ona meni objasnjava drugačije u odnosu na napisano.

    - posmatrajući dosta shopova, hrana koja se negdje najviše provlaci tj ima je kroz dosta shopova je Natures Protection i možda Royal Canine

    - pet shop koji je na mene najviše ostavio utisak u pozitivnom smislu je PET SHOP ZOONA (preko puta stare vatrogasne). Djevojka koja tamo radi (Svetlana) je najveći poznavalac pasa od svih koje sam upoznao; vrlo spremna da sasluša i posavjetuje; ne obzira sto sam naglasio da mi novac nije problem i da hoću samo kvalitetno - nije mi dala najskuplju stvar već smo napravili mini plan ishrane prelaza sa trenutne hrane kako bi psu bilo lakše da prevazidje prelaze. Jednostavno, nisam osjetio momenat komercijalne prodaje već momenta da je neko ko stvarno želi da uradi onako kako po njoj djeluje ispravno, nevezano za novac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tako je nazalost stanje kod nas po pitanju gotovo svih komercijalnih proizvoda, prodavci su vrlo rijetko informisani detaljnije o tome sto prodaju.
    Zato moras sam malo istraziti materiju i onda sa znanjem sto tacno zelis da ides u kupovinu.

    ---------------

    2. Kako grijete i da li grijete kucicu psa kad je zima?
    Na klimu
    Salu na stranu, mislim da osim izolacije kucice i nekog toplog tepiha unutra, rijetko ko grije kucicu za psa, a nije realno ni potrebno...
    Kome je to problem, najbolje je psa da drzi pored sebe u kuci, gdje mu je i mjesto...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Page 34 of 36 FirstFirst ... 2430313233343536 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info
    By AL no1 in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 25-09-09, 11:24
  2. Info
    By Dutch in forum Kućni ljubimci
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-09, 18:01
  3. I:info
    By Dutch in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-09, 20:25
  4. Info: ckm
    By The_Infinite in forum Ostali oglasi
    Replies: 21
    Last Post: 30-07-09, 02:28
  5. Info: CRT TV
    By When Hell Freezes Over in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 28-01-09, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •