Page 35 of 35 FirstFirst ... 253132333435
Results 851 to 868 of 868

Thread: Info

  1. #851
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Nikakav tepih i slichno u kućicu,samo slama,chista!
    ...

  2. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  3. #852
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,520
    Thanks Thanks Given 
    1,039
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    543 Posts

    Default

    ako se ispod podloge stavi izolacija, i vrata urade asimetricno (u cosak, ne po sredini), psu je dovoljno topla podloga (ocekivano daska ili sperploca sa izolacijom ispod)... ako se bas desi neki kijamet od vremena, moze im se nesto dodati privremeno, ali u vecini slucajeva to ne treba - psi razviju krzno u skladu sa time dje zive
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  4. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  5. #853
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    Obzirom da sam bio velo aktivan u poslednjih desetak dana - mislim da sam obišao 80% pet shopova u PG u nastavku navodim sljedeće zapažanje:

    - većina prodavaca ima znanje koje nije, po meni, na zadovoljavajucem nivou. Po meni nije prihvatljivo da se neko bavi prodajom hrane a da pri tome pojma nema o ostalim brendovima osim onih koje on prodaje. Ne očekujem ja da neko zna sve ali mi nije prihvatljivo da nisu u mogucnosti da okarakterišu makar hranu koju oni prodaju.

    - u nekoliko shopova prodavac nije bio svjestan da se doziranje hrane gleda na osnovu težina odraslog psa (pretpostavka težine psa). Kada kažem nije bio svjestan mislim na činjenica da zajedno gledamo doziranje na džaku i ona meni objasnjava drugačije u odnosu na napisano.

    - posmatrajući dosta shopova, hrana koja se negdje najviše provlaci tj ima je kroz dosta shopova je Natures Protection i možda Royal Canine

    - pet shop koji je na mene najviše ostavio utisak u pozitivnom smislu je PET SHOP ZOONA (preko puta stare vatrogasne). Djevojka koja tamo radi (Svetlana) je najveći poznavalac pasa od svih koje sam upoznao; vrlo spremna da sasluša i posavjetuje; ne obzira sto sam naglasio da mi novac nije problem i da hoću samo kvalitetno - nije mi dala najskuplju stvar već smo napravili mini plan ishrane prelaza sa trenutne hrane kako bi psu bilo lakše da prevazidje prelaze. Jednostavno, nisam osjetio momenat komercijalne prodaje već momenta da je neko ko stvarno želi da uradi onako kako po njoj djeluje ispravno, nevezano za novac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poprilicno dobro oni znaju o brendovima koje ne prodaju, jer kad su birali koju ce prodavati, siguran budi dobro su se informisali. Jednostavno nece da ti kaze da je za iste pare bolje uzeti konkurenski brend, a opet ako kaze da je njegova bolja (i ako mozda nije)dolazi do toga da ogovara konkurenciju, da im "ubija posao" da vuce vodu na svoju vodenicu.... A generalno, svi se oni poznaju medju sobom, kao i u svakom poslu. Ne poznavanje elementarnih stvari od strane prodavca, je veliki propust vlasnika, mislim da ne bi bio zadovoljan da mu se neko pozali na to.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  7. #854
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    542
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ajde ljudi recime mi gdje kod nas imaju da se uzmu helena puzevi, obisao sam par pet shopova ali za sad niko.

  8. #855
    Join Date
    May 2020
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    Obzirom da sam bio velo aktivan u poslednjih desetak dana - mislim da sam obišao 80% pet shopova u PG u nastavku navodim sljedeće zapažanje:

    - većina prodavaca ima znanje koje nije, po meni, na zadovoljavajucem nivou. Po meni nije prihvatljivo da se neko bavi prodajom hrane a da pri tome pojma nema o ostalim brendovima osim onih koje on prodaje. Ne očekujem ja da neko zna sve ali mi nije prihvatljivo da nisu u mogucnosti da okarakterišu makar hranu koju oni prodaju.

    - u nekoliko shopova prodavac nije bio svjestan da se doziranje hrane gleda na osnovu težina odraslog psa (pretpostavka težine psa). Kada kažem nije bio svjestan mislim na činjenica da zajedno gledamo doziranje na džaku i ona meni objasnjava drugačije u odnosu na napisano.

    - posmatrajući dosta shopova, hrana koja se negdje najviše provlaci tj ima je kroz dosta shopova je Natures Protection i možda Royal Canine

    - pet shop koji je na mene najviše ostavio utisak u pozitivnom smislu je PET SHOP ZOONA (preko puta stare vatrogasne). Djevojka koja tamo radi (Svetlana) je najveći poznavalac pasa od svih koje sam upoznao; vrlo spremna da sasluša i posavjetuje; ne obzira sto sam naglasio da mi novac nije problem i da hoću samo kvalitetno - nije mi dala najskuplju stvar već smo napravili mini plan ishrane prelaza sa trenutne hrane kako bi psu bilo lakše da prevazidje prelaze. Jednostavno, nisam osjetio momenat komercijalne prodaje već momenta da je neko ko stvarno želi da uradi onako kako po njoj djeluje ispravno, nevezano za novac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da se nadovežem na sopstveni komentar - prodavac koji radi kod Gile Pejton je Takodje vrlo informisan, ima znanje i želju da prenese i strpljenje da sasluša i iskaze svoj stav i mišljenje.

    Bas pohvalno a meni velo bitno - izuzetno cijenim kada ispred sebe imam osobu koja zna i želi da pomogne odnosno razmijeni se kvalitetna komunikacija :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Auris For This Useful Post:


  10. #856
    Join Date
    May 2020
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Pitanje za forumase koji koriste ND hranu. Da li koristite hranu sa žitaricama ili tikvom ili Prime?

    Ja trenurno dajem sa tikvom ali Prime ima malo više mesa pa se razmišljam da li da kombinujem hranu - malo tikva malo Prime??

    Ako neko to radi - koji odnos stavlja?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #857
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,039
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    443
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    Pitanje za forumase koji koriste ND hranu. Da li koristite hranu sa žitaricama ili tikvom ili Prime?

    Ja trenurno dajem sa tikvom ali Prime ima malo više mesa pa se razmišljam da li da kombinujem hranu - malo tikva malo Prime??

    Ako neko to radi - koji odnos stavlja?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne mozes puno pogrijesiti. Ja sam psu davao sve tri varijante vremenom, ali ih je generalno lose jeo, nisu mu se nesto ukusi svidjali, tj brzo bi mu dosadili.
    Sto se tice kvaliteta, mislim da je odlican kvalitet/cijena odnos.
    Slobodno mijesaj kako mislis da je optimalno (sve dok je osnovno meso ista sirovina, nema problema da kombinujes sadrzaj ostalih stvari)....
    Jedino ako primjetis da od neke hrane dobija proliv, ili povraca ili se cese (alergija), u suprotnom nema problema...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  12. #858
    Join Date
    May 2020
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Ima li gdje u PG da se kupi Scalibor ogrlica?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #859
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ja mojoj kuckici dajem hranu Josera junior od pacetine i lososa i ona je obozava...na njoj je odrasla i uvijek je imala prelijepu dlaku od nje, ali ona jede i hranu koju joj spremam dosta često...negdje oko kilogram ipo do dva ipo mjesecno pojede Josere ali moram reci da josera junior odavno nije hrana za nju, jer je za štenad do godine, a ona je odrasla na toj hrani i obozava je neka on no svi psi u dvoristu odbijaju da jedu druge granule samo oce njene....a skupe su, 5 eura i nemaju bas ceto privilegiju da jedu njene granule.
    Kupila sam joj Sensi Adult i Sensi plus da mijenjamo ali nije htjela ni da proba, jednu granulu koju je pljunula
    Jede umjereno otprilike jednu veliku casu dnevno (ukoliko joj ne skuvam nesto) a najvise voli kad joj skuvam mesne kosti i onu supicu pojede slatko....

    Imam savjet za kolegu, ja sam mome kučetu stavljala jednom do dva puta nedeljno jaje u granule....ona bi to ponjupala slatko i dlaka joj je bila super....i sad znam ponekad spremim joj hranu pa joj slomim unutra jaje ali ga prstom razmuckam po onim granulama jer sve ga izbjegava ako ostane ucijelo ali kad se razlije ponjupa ga samo tako i dlaka joj je bila savrsena! Eno ti slika na onim slikama nasih ljubimaca...mislim da je tvoj mjsanac jako slican mojoj Selbi, samo sto je ona crna kao noc
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #860
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,360
    Thanks Thanks Given 
    2,455
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    Meni se cini da je bolje psa prosetati 2 sata dnevno pa i na suvi hleb ga drzati no sve ove hrane granule od losose i sl... sto im se daje....


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:

    mad

  16. #861
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  18. #862
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,520
    Thanks Thanks Given 
    1,039
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    543 Posts

    Default

    Dobri ljudi (sa cetiri ruke), da nema ko da mi pozajmi/iznajmi transporter za psa na 4-5 dana od naredne srijede?

    Pas je 10-15kg (citajte stene od 3m velike rase )
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #863
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,520
    Thanks Thanks Given 
    1,039
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    543 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lutheduck View Post
    dobri ljudi (sa cetiri ruke), da nema ko da mi pozajmi/iznajmi transporter za psa na 4-5 dana od naredne srijede?

    Pas je 10-15kg (citajte stene od 3m velike rase )
    done!
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  20. #864
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Znate li koga da kupa macke i skracuje nokte po mogucnosti? Bih mog macora da okupam al ne smijem sam jer ima kandze oci da iskopa

  21. #865
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,520
    Thanks Thanks Given 
    1,039
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    543 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Znate li koga da kupa macke i skracuje nokte po mogucnosti? Bih mog macora da okupam al ne smijem sam jer ima kandze oci da iskopa
    Bilo koja veterinarska ustanova
    Znam da je tasta vodila svog Lucifera u onaj pet centar kod Delte
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  22. #866
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    515
    Thanks Thanks Given 
    166
    Thanks Thanks Received 
    205
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Ima li dje u cg da se uzme ova desna varijanta? Trebace mi dok se zalijeci rana nakon intervencije

  23. #867
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Jedino da pitas u neku veterinarsku ambulantu

    Ako ne nadjes...

    https://www.ortopet.hr/rehabilitacij...z-lizanja.html
    Last edited by mexiko; 08-03-24 at 16:05.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  25. #868
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    515
    Thanks Thanks Given 
    166
    Thanks Thanks Received 
    205
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Hvala. Mozda i hr nije lose rjesenje

Page 35 of 35 FirstFirst ... 253132333435

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info
    By AL no1 in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 25-09-09, 12:24
  2. Info
    By Dutch in forum Kućni ljubimci
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-09, 19:01
  3. I:info
    By Dutch in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-09, 21:25
  4. Info: ckm
    By The_Infinite in forum Ostali oglasi
    Replies: 21
    Last Post: 30-07-09, 03:28
  5. Info: CRT TV
    By When Hell Freezes Over in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 28-01-09, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •