Results 1 to 8 of 8

Thread: Zgusnjava se dim oko Mila Djukanovica

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zgusnjava se dim oko Mila Djukanovica

    Od stal*nog do*pi*sni*ka RIM
    PRE*SU*DA Đe*rar*du Ku*o*mu na se*dam go*di*na i če*ti*ri me*se*ca za*tvo*ra, za ma*fi*ja*ško udru*ži*va*nje i me*đu*na*rod*ni šver*co*va*nje ci*ga*re*ta, je iz*u*ze*tan pre*se*dan. Ova pre*su*da kaže iz*vor "No*vo*sti" bli*zak ti*mu tužilaca ode*lje*nja An*ti*ma*fi*ja iz Ba*ri*ja ima*će ve*li*ki uti*caj na sve osta*le u mak*si pro*ce*su pred Tri*bu*na*lom u Ba*ri*ju - od ma*fi*ja*škog bo*sa Pru*den*ti*na či*ji se pred*met na*la*zi pred Kri*vič*nim su*dom, do tzv. "Kra*lja šver*ca" Fran*ka de*la To*rea, ko*jem se su*di pred Tri*bu*na*lom u Ba*ri*ju. Do*dat*no se po*gor*ša*va i položaj cr*no*gor*skih dr*ža*vlja*na, ko*ji su pod is*tra*gom, pre svih Mi*la Đu*ka*no*vi*ća. Cr*no*gor*ski pre*mi*jer i nje*go*vi sa*rad*ni*ci su je*di*ne oso*be pro*tiv ko*jih ni*je po*kre*nut po*stu*pak, bu*du*ći da se još uvek če*ka mo*ti*va*ci*ja od*lu*ke Ka*sa*ci*o*nog su*da, ko*jom je po*ni*šte*na sen*ten*ca Tri*bu*na*la u Na*pu*lju da Đu*ka*no*vić uživa me*đu*na*rod*ni imu*ni*tet, na*me*njen pred*sed*ni*ci*ma vla*da i država. Vre*di na*po*me*nu*ti da je pre*mi*jer Đu*ka*no*vić osum*nji*čen za ista kri*vič*na de*la - pro*mo*vi*sa*nja i di*ri*go*va*nje ma*fi*ja*škom or*ga*ni*za*ci*jom - za ko*ju je osu*đen i Ku*o*mo.
    Naš sa*go*vor*nik kaže da jav*ni tužioci Đu*ze*pe Sel*zi i Euđe*ni*ja Pon*ta*su*lja ima*ju sve ele*men*te da traže po*kre*ta*nje po*stup*ka pro*tiv pre*mi*je*ra Mi*la Đu*ka*no*vi*ća. Ne*do*u*mi*ca je da li sa*mo pro*tiv nje*ga ili i osta*lih cr*no*gor*skih dr*ža*vlja*na, ko*ji su ra*di*li za nje*ga. U to*me će ve*li*ku ulo*gu igra*ti do*ku*men*ti ko*ji su sti*gli sa Ki*pra u Ba*ri pre ne*ko*li*ko me*se*ci. Đu*ka*no*vić će mo*ra*ti, ako bu*de optužen, da ob*ja*sni ka*ko je mo*gao da iz*da li*cen*cu De*la To*reu i da za pet go*di*na on i nje*go*va vla*da, ne pred*u*zi*ma ni*šta na su*zbi*ja*nju šver*ca ci*ga*re*ta, isto*vre*me*no ne*le*gal*no za*ra*đu*ju ogrom*ne pa*re. Uz to, iz Ita*li*je su bi*li ne*ko*li*ko pu*ta oba*ve*šte*ni i upo*zo*re*ni da se na nji*ho*voj oba*li, kri*ju ita*li*jan*ski kri*mi*nal*ci u bek*stvu od pra*vo*sud*nih or*ga*na, ko*ji se us*put ba*ve i šver*com ci*ga*re*ta iz Cr*ne Go*re u Pu*lju.

    KAO KRALj NI*KO*LA
    NE ra*di se o to*me da li Mi*lo Đu*ka*no*vić uživa imu*ni*tet ili ne, ne*go da li je Cr*na Go*ra me*đu*na*rod*no pri*zna*ta država i me*đu*na*rod*ni prav*ni su*bjek*ti či*ji naj*vi*ši državnici ima*ju pra*vo na imu*ni*tet. Možda u to*me de*li*mič*no leži i raz*log in*si*sti*ra*nja vla*da*ju*će ko*a*li*ci*je u Pod*go*ri*ci na ne*za*vi*sno*sti ili po*seb*noj sto*li*ci u UN, što bi "de fac*to" bi*lo pri*zna*nje me*đu*na*rod*nog su*bjek*ti*vi*te*ta Cr*ne Go*re.
    Bu*du*ći da de*lo za ko*je Đu*ka*no*vić osum*nji*čen za*sta*re*va tok za 20 go*di*na, biv*ši pred*sed*nik Cr*ne Go*re i ak*tu*el*ni pre*mi*jer mo*rao bi da osta*ne na jed*noj od te dve funk*ci*je još dve de*ce*ni*je. Po*što je go*to*vo 15 go*di*na na vla*sti u Pod*go*ri*ci, po*sle kra*lja Ni*ko*le, po*stao bi naj*du*go*več*ni*ji vla*dar u isto*ri*ji bal*kan*skih ze*ma*lja.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sledi brzo bacanje u vatru 8)

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NE LIPSI MAGARCE DO ZELENE TRAVE. :yipiiii:
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoj tako za našeg vrlog Premijera :evil:

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zgusnjava se dim oko Mila Djukanovica
    To sigurno zbog velike kolicine opozicione prdezi..

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo je gotov . Poslije izricanja presude od 7 godina zatvora njegovom pajtasu iz talijanske mafije samo je pitanje vremena kada ce se i Milo Djukanovic naci iza resetaka. Ovo krivicno djelo ne zastareva 20 godina tako da su mu sanse tanke da izbjegne zatvor

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1997 Milo je gotov
    1998 Milo je gotov
    1999 Milo je gotov
    2000 Milo je gotov
    2001 Milo je gotov
    2002 Milo je gotov
    2003 Milo je gotov
    2004 Milo je gotov

    Gotov, nema sta.

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    1997 Milo je gotov
    1998 Milo je gotov
    1999 Milo je gotov
    2000 Milo je gotov
    2001 Milo je gotov
    2002 Milo je gotov
    2003 Milo je gotov
    2004 Milo je gotov

    Gotov, nema sta.
    Priblizava se 2038. godina Beranac ja sto ti kazem... :lolblue:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •