Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: Vanjska politika Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vanjska politika Crne Gore

    Slažete li se sa potezima i izjavama koje poduzima ministar Vlahović ??
    Jesi mi dobro ?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Vanjska politika Crne Gore

    Quote Originally Posted by St.Anger
    Slažete li se sa potezima i izjavama koje poduzima ministar Vlahović ??
    Svaka akcija u korist samostalnosti Crne Gore je dobrodosla.

    Zasto da ne?

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Vanjska politika Crne Gore

    Svaka akcija u korist samostalnosti Crne Gore je dobrodosla.
    Zasto da ne?[/quote]

    Dobro,
    a da li je samostalnost prihvatljiva i za srbe koji žive u CG. ?
    Jesi mi dobro ?

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srpska zajednica u C. Gori je čudan pojam.
    Tu ti se recimo radi o tome, da je jedan brat Crnogorac, a drugi Srbin.
    To nije ni u kom slucaju prava etnička zajednica.

    U Crnoj Gori imaš jedan fenomen, koji ću ti pokušati objasniti, vjerovao u to ili ne.

    U Crnoj Gori se dosta, puno ljudi PROGLASILO Srbima, iz bukvalno, inata.

    Glasali su protiv vlasti iz ovog ili onog razloga, a narocito jer vide da u vlasti ima izrazito korumpiranih ljudi, koji su krađom i lopovlukom stekli bogatstva, kao i kad vide da je neko opet samo zahvaljujući vezama u vlasti stekao bogatstvo.
    Ljudi se kao odgovor na to što vide, PROGLAŠAVAJU Srbima, da bi pokazali da su potpuno na drugoj strani - protiv vlasti, u kojoj su većinom nacionalno, Crnogorci.
    To je vid revolta tih SAMOPROGLAŠENIH Srba u Crnoj Gori na njihovo loše ekonomsko stanje.

    Ti ljudi koji su se proglasili za Srbe, su ustvari najčistiji Crnogorci po mentalitetu, jer ne žele ništa da rade, bukvalno ne žele da stvaraju ikakvu egzistenciju, ali zato žestoko mrze ljude koji su stvorili nešto, i kao izraz revolta proglašavaju se Srbima, da bi živjeli u snovima kako je u Srbiji super a u Crnoj Gori sve loše.
    Inače situacija je potpuno obrnuta, u Srbiji je daleko veća kriza nego u Crnoj Gori, u svakom pogledu, a mnogo velikih problema iz Srbije se po zakonu spojenih sudova preliva u Crnu Goru.

    Takođe su se proglasili Srbima, da bi imali opravdanje za svoj nerad i da bi mogli da imaju pokriće svog nerada, pričom da su ugroženi - jer su Srbi.
    Ovo ti je suva istina vjerovao ili ne.

    Međutim ako neki od tih SAMOPROGLAŠENIH Srba upadne u neku kombinaciju, neki biznis, i stekne neki imetak, odmah nanovo postaje Crnogorac i odmah odbacuje srpstvo.
    Ovo ti je istina vjerovao ili ne.

    Takvih samoproglašenih Srba, u Crnoj Gori ima 15 %, a 15 % ima pravih Srba.
    Pravi Srbi zive na sjeveru, u Pljevljima i Bijelom polju i nešto njih na primorju.

    Sad ovo slušaj dobro.
    Crna Gora je 90 - tih primila 100 000 srpskih izbjeglica iz:
    Knina, Šibenika, Zadra, Benkovca, Like, Vukovara, Tuzle, Brčkog, Trebinja, Banja Luke itd itd itd, a kasnije sa Kosova.
    Od tih preko 100 000 ljudi sada u Crnoj Gori ima zvanično 30 000 izbjeglica što jasno kazuje da je preko 70 000 Srba dobilo crnogorske lične karte i popisali se na popisu naravno kao Srbi, a zahvaljujući njima crnogorske partije ne mogu da pobijede u nekim gradovima.

    Dakle etničkih Srba (pravih Srba) u Crnu Goru ima 15-20 %, a njihov strahovit porast, ostvaren je zahvaljujući prilivu srpskih izbjeglica u C. Goru.
    Preostali broj su SAMOPROGLAŠENI SRBI, kojima su se svi preci izjašnjavali kao Crnogorci !

    Da bi shvatio što za Crnu Goru znači primiti 100 000 izbjeglica, to ti je kao kad bi USA primila za nekoliko godina 40 000 000 Meksikanaca.

    Srpska zajednica će prihvatiti volju većine, jer drugog izbora nema.

    Ako bi pokušala sa nekim nezakonskim sredstvima, treba znati da ovaj put nemaju za to nikakvu logističku podršku iz Beograda, koji će bez ikakve sumnje, prihvatiti rezultate demokratskog referenduma.

    Srpska zajednica ni u Bosni ni u Hrvatskoj početkom 90 - tih, ne bi posezala ni za kakvim nezakonskim sredstvima, DA NA TO NIJE BILA PODSTREKIVANA I OPREMLJENA OD MILOŠEVIĆA - IZ BEOGRADA.

    Dakle ako neko bude pokušao da ospori volju većine, nezakonskim sredstvima, biće tretiran kao običan otpadnik od zakona i brzo neutralisan.

    Ponavljam iz Beograda ovog puta neće doći nikakva logistička podrška, za bilo što, što je nelegalno.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto nas boli **** mi srbi odozdo smo dosli u bg i odje smo sa svojima a oni dolje nek se ebu s siptarima ebali ih oni al ako krenu na nas nek znaju da se vracamo pa nas 200 000 SRBA ce zavrsit za vazda s tom stokom turskom ! :wink:

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Vanjska politika Crne Gore

    Quote Originally Posted by St.Anger
    Svaka akcija u korist samostalnosti Crne Gore je dobrodosla.
    Zasto da ne?
    Dobro,
    a da li je samostalnost prihvatljiva i za srbe koji žive u CG. ?[/quote]

    Nezavisnost Hrvatske je bila neprihvatljiva za srbe koji su zivjeli u njoj pa se Hrvatska odvoji, tako i Slovenija, Bosna, Makedonija i Kosovo, znaci bice malo dreke, i odje kod nas u CG, s´ njihove strane, al ce se morat pomirit sa tim.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Srpska zajednica u C. Gori je čudan pojam.
    Tu ti se recimo radi o tome, da je jedan brat Crnogorac, a drugi Srbin.
    To nije ni u kom slucaju prava etnička zajednica.

    U Crnoj Gori imaš jedan fenomen, koji ću ti pokušati objasniti, vjerovao u to ili ne.

    U Crnoj Gori se dosta, puno ljudi PROGLASILO Srbima, iz bukvalno, inata.

    Glasali su protiv vlasti iz ovog ili onog razloga, a narocito jer vide da u vlasti ima izrazito korumpiranih ljudi, koji su krađom i lopovlukom stekli bogatstva, kao i kad vide da je neko opet samo zahvaljujući vezama u vlasti stekao bogatstvo.
    Ljudi se kao odgovor na to što vide, PROGLAŠAVAJU Srbima, da bi pokazali da su potpuno na drugoj strani - protiv vlasti, u kojoj su većinom nacionalno, Crnogorci.
    To je vid revolta tih SAMOPROGLAŠENIH Srba u Crnoj Gori na njihovo loše ekonomsko stanje.

    Ti ljudi koji su se proglasili za Srbe, su ustvari najčistiji Crnogorci po mentalitetu, jer ne žele ništa da rade, bukvalno ne žele da stvaraju ikakvu egzistenciju, ali zato žestoko mrze ljude koji su stvorili nešto, i kao izraz revolta proglašavaju se Srbima, da bi živjeli u snovima kako je u Srbiji super a u Crnoj Gori sve loše.
    Inače situacija je potpuno obrnuta, u Srbiji je daleko veća kriza nego u Crnoj Gori, u svakom pogledu, a mnogo velikih problema iz Srbije se po zakonu spojenih sudova preliva u Crnu Goru.

    Takođe su se proglasili Srbima, da bi imali opravdanje za svoj nerad i da bi mogli da imaju pokriće svog nerada, pričom da su ugroženi - jer su Srbi.
    Ovo ti je suva istina vjerovao ili ne.

    Međutim ako neki od tih SAMOPROGLAŠENIH Srba upadne u neku kombinaciju, neki biznis, i stekne neki imetak, odmah nanovo postaje Crnogorac i odmah odbacuje srpstvo.
    Ovo ti je istina vjerovao ili ne.

    Takvih samoproglašenih Srba, u Crnoj Gori ima 15 %, a 15 % ima pravih Srba.
    Pravi Srbi zive na sjeveru, u Pljevljima i Bijelom polju i nešto njih na primorju.

    Sad ovo slušaj dobro.
    Crna Gora je 90 - tih primila 100 000 srpskih izbjeglica iz:
    Knina, Šibenika, Zadra, Benkovca, Like, Vukovara, Tuzle, Brčkog, Trebinja, Banja Luke itd itd itd, a kasnije sa Kosova.
    Od tih preko 100 000 ljudi sada u Crnoj Gori ima zvanično 30 000 izbjeglica što jasno kazuje da je preko 70 000 Srba dobilo crnogorske lične karte i popisali se na popisu naravno kao Srbi, a zahvaljujući njima crnogorske partije ne mogu da pobijede u nekim gradovima.

    Dakle etničkih Srba (pravih Srba) u Crnu Goru ima 15-20 %, a njihov strahovit porast, ostvaren je zahvaljujući prilivu srpskih izbjeglica u C. Goru.
    Preostali broj su SAMOPROGLAŠENI SRBI, kojima su se svi preci izjašnjavali kao Crnogorci !

    Da bi shvatio što za Crnu Goru znači primiti 100 000 izbjeglica, to ti je kao kad bi USA primila za nekoliko godina 40 000 000 Meksikanaca.

    Srpska zajednica će prihvatiti volju većine, jer drugog izbora nema.

    Ako bi pokušala sa nekim nezakonskim sredstvima, treba znati da ovaj put nemaju za to nikakvu logističku podršku iz Beograda, koji će bez ikakve sumnje, prihvatiti rezultate demokratskog referenduma.

    Srpska zajednica ni u Bosni ni u Hrvatskoj početkom 90 - tih, ne bi posezala ni za kakvim nezakonskim sredstvima, DA NA TO NIJE BILA PODSTREKIVANA I OPREMLJENA OD MILOŠEVIĆA - IZ BEOGRADA.

    Dakle ako neko bude pokušao da ospori volju većine, nezakonskim sredstvima, biće tretiran kao običan otpadnik od zakona i brzo neutralisan.

    Ponavljam iz Beograda ovog puta neće doći nikakva logistička podrška, za bilo što, što je nelegalno.
    Tih 15% koje ti osporavas je sada glasalo jer je ugrozen njihov nacionalni identitet... to pitanje na Brozovim popisima nije ni imalo neki poseban znacaj jer je biti crnogorac bio ponos a implicite je znacilo i da si Srbin jer je to bilo i bice uvijek jedno te isto pa kolko god u prsi da se busate... nazalost, danas, zbog ovih smradova iz vlasti koji su "nesto" napravili svercujuci duz citave evrope i koji od Cg zele da naprave leglo kriminala i bananna republiku mene je sramota reci da sam crnogorac... objasni mi uz to kako je moguce da su svi policajci crnogorci... da li je to normalno u jednoj demokratskoj zemlji koja se nalazi u transatlanskim integracijama...

    To sto kazes da je u Srbiji kriza veca nego u CG... jeste ali u qrcu... to ce ti postati jasno onda kad rasprodaju to malo hotela sto je ostalo pa ces vidjeti od cega ce se plate isplacivati...Sta to proizvodi CG?Sta izvozi CG?Mislim, osim cigara :P ... Cercil je rekao da bi sa Vojvodinom prehranio citavu Evropu, valjda cemo se mi u Srbiji nekako prehraniti...a gdje je tu jos Sumadija, Macva, Zupa...? Sve je jeftinije nego u CG a prosjecna plata je veca... tacnije 210 eura... sad mi ti objasni kako je to veca kriza u Srbiji... nemoj pokusati da mi valjas neke gluposti i trula objasnjenja... meni je posao da znam ovo sto pricam...

    Trece, ono sto se podmece kao laz u CG je to da narod u Srbiji mrzi crnogorce... tacno je da je ljudima pun **** ... kome ne bi bio kad neko na tebe stalno laje bez razloga... za sta vi u stvari krivite Beograd... fino je receno... raspisite referendum a vi ne smijete... otvoreno vam se kaze "ocepi se i **** se" ! Fora je sto se tu niko osim Zapada ne pita... ni ti, ni ja, ni niko od nas crnogoraca u Srbiji ili kako ja volim reci tacnije Srba iz Crne Gore niti vas novokomponovanih Dukljana... samo je pitanje da li ce nadvladati Americki uticaj nad uticajem Evrope... mi smo sredstvo trgovine, pijuni , ali ne pijuni koji stoje na tabli... pijun sa table moze pojesti i kraljicu... mi smo pijun zamjenjen za drugog i stavljen kraj table... i onda nas sloze i ponovo promjene i tako bez kraja... dok se ne slozimo i ne krenemo svi zajedno naprijed...

    A o tim izbjeglicama ne treba trositi rijecii... i da se odvoji CG svi Srbi iz CG ostace u Srbiji, niko ih taci nece...

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    objasni mi uz to kako je moguce da su svi policajci crnogorci... da li je to normalno u jednoj demokratskoj zemlji koja se nalazi u transatlanskim integracijama...
    To su gluposti i izmisljotine, klasicna 100 puta vidjena, podla, gadna i pokvarena - srpska PROPAGANDA.

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    To sto kazes da je u Srbiji kriza veca nego u CG... jeste ali u qrcu... to ce ti postati jasno onda kad rasprodaju to malo hotela sto je ostalo pa ces vidjeti od cega ce se plate isplacivati...Sta to proizvodi CG?Sta izvozi CG?Mislim, osim cigara :
    Ili si pod uticajem ili sam zelis da vrsis propagandu. Crna Gora dragi moj, ima TURIZAM koji joj donosi godisnje nekloliko stotina miliona dolara/eura. Crna Gora ima i druge proizvode koje izvozi, kao sto je aluminijum, a ima najvece potencijale i mogucnosti u Evropi u odnosu na broj stanovnika, o cemu sad ne mogu, jer bih trebao puno vise vremena.

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Sve je jeftinije nego u CG a prosjecna plata je veca... tacnije 210 eura... sad mi ti objasni kako je to veca kriza u Srbiji... nemoj pokusati da mi valjas neke gluposti i trula objasnjenja... meni je posao da znam ovo sto pricam...
    Pricaj ti te bajke nekome drugom.
    Imate u Srbiji oko 1 milion nezaposlenih, a moracete otpustiti jos 500 000 iz nerentabilnih komunistickih giganata.
    To je dakle 1 500 000 nezaposlenih, hej covjece, a zivimo u isto drzavi, hej covjece.
    U Crnu Goru se zaposlilo u zadnjih nekoliko godina barem 30 000 Srbijanaca, koji ubijaju cijenu radne snage u Crnoj Gori !!!!

    Posto vama zbog ogromne nezaposlenosti plate nece rasti, nece ni kod nas , zbog takozvanog - zakona spojenih sudova.

    Umjesto da poslodavac u Crnoj Gori plati konobaricu koja je iz Crne Gore 500 eura, on ce naravno platiti konobaricu iz Srbije, koja hoce da radi za 250 eura.
    Dao sam ti primjer, a i u skoro svim ostalim granama je ista stvar, radna snaga iz Srbije ubija cijenu rada !!!!!!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto kod mene u Kotor 30% Srba a u policiju 0% Srba. U Novome 60% Srba a u policiju 0% Srba i tako dalje... Jel to normalno ili ovo malo lici na diskriminaciju na nacionalnom nivou????

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Eto kod mene u Kotor 30% Srba a u policiju 0% Srba. U Novome 60% Srba a u policiju 0% Srba i tako dalje... Jel to normalno ili ovo malo lici na diskriminaciju na nacionalnom nivou????
    Pa kako sad znate ko je Srbin a ko Crnogorac ?
    Mislim po čemu se to na policajcu prepoznaje ?
    Jer u stvari Janko ti tvrdiš da su Crnogorci Srbi (u drugim postovima)
    Jesi mi dobro ?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    objasni mi uz to kako je moguce da su svi policajci crnogorci... da li je to normalno u jednoj demokratskoj zemlji koja se nalazi u transatlanskim integracijama...
    To su gluposti i izmisljotine, klasicna 100 puta vidjena, podla, gadna i pokvarena - srpska PROPAGANDA.

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    To sto kazes da je u Srbiji kriza veca nego u CG... jeste ali u qrcu... to ce ti postati jasno onda kad rasprodaju to malo hotela sto je ostalo pa ces vidjeti od cega ce se plate isplacivati...Sta to proizvodi CG?Sta izvozi CG?Mislim, osim cigara :
    Ili si pod uticajem ili sam zelis da vrsis propagandu. Crna Gora dragi moj, ima TURIZAM koji joj donosi godisnje nekloliko stotina miliona dolara/eura. Crna Gora ima i druge proizvode koje izvozi, kao sto je aluminijum, a ima najvece potencijale i mogucnosti u Evropi u odnosu na broj stanovnika, o cemu sad ne mogu, jer bih trebao puno vise vremena.

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Sve je jeftinije nego u CG a prosjecna plata je veca... tacnije 210 eura... sad mi ti objasni kako je to veca kriza u Srbiji... nemoj pokusati da mi valjas neke gluposti i trula objasnjenja... meni je posao da znam ovo sto pricam...
    Pricaj ti te bajke nekome drugom.
    Imate u Srbiji oko 1 milion nezaposlenih, a moracete otpustiti jos 500 000 iz nerentabilnih komunistickih giganata.
    To je dakle 1 500 000 nezaposlenih, hej covjece, a zivimo u isto drzavi, hej covjece.
    U Crnu Goru se zaposlilo u zadnjih nekoliko godina barem 30 000 Srbijanaca, koji ubijaju cijenu radne snage u Crnoj Gori !!!!

    Posto vama zbog ogromne nezaposlenosti plate nece rasti, nece ni kod nas , zbog takozvanog - zakona spojenih sudova.

    Umjesto da poslodavac u Crnoj Gori plati konobaricu koja je iz Crne Gore 500 eura, on ce naravno platiti konobaricu iz Srbije, koja hoce da radi za 250 eura.
    Dao sam ti primjer, a i u skoro svim ostalim granama je ista stvar, radna snaga iz Srbije ubija cijenu rada !!!!!!
    Pa kad izvozi aaluminijum tako uspjesno zasto je AK najveci duznik od svih kombinata u CG??????????????????Zasto duguju za struju vise nego sve ostale firme i gradjani duznici zajedno???????????????????? U Srbiji ima 700000 nezaposlenih u odnosu na 11 miliona stanovnika, u CG imas 100000 u odnosu na 650000... ti sad izvuci procente pa vidi ko bolje stoji :P Mislim u buli smo i jedni i drugi ali vi u itekako vecoj... Ako je taj turizam tako uspjesan kao sto kazes - zasto su svi, ali bukvalno svi hoteli na Zabljaku pod stecajem????????????Zasto se prodaju hoteli na primorju ako donose stotitne miliona eura?????????????Zar nije logicno da ako su tak rentabilni ostanu u vlasnistvu drzave?????????? NE????????? Pricas gluposti sine..... a i nemoj da ti ja pricam kako glasa policija sa zelenim olovkama........ to bar svi mi dobro znamo....... nemoj da ti pricam kako dodje sekretarica direktora kod majke mog oraka u PV i kaze "rekao je direktor da se izadje na izbore, moze biti problema" (onda kad je trebalo 51% da se Vujanovic izabere) ... kome pricas te bajke i price... koji je moj interes da vrsim propagandu... jebe se meni... ja ti samo kazem ono sto je fakat... nego vidim da ti je mozak ispran i da nema svrhe bilo sta da ti pricam... ocepi se i **** se... nazalost od Kolasina pa nanize... a ovo gore ode u Srbiju... pa onda jos malo promisli, sta ce biti kad nestane struje iz PV i uglja iz PV... jedina dva kombinata koji nesto proizvode u CG... ostatak svercuje i prezivljava a ostatak tog ostatka zivi od prodaje hotela i prirodnih dobara... moras da budes mnogo glup da ne ukapiras da se sada zivi na moj i tvoj racun... evo ti klasican primer... ako npr. vasa familija na selu ima sumu i sad...tvoj djed je godinama cuvao tu sumu da bude neka sigurnost familiji, poslednji adut sto se kaze a onda dodje tvoj otac i sve rasproda i potrosi a tebi ostavi *****... mozda ti je sada malo jasnije... ja ovde zavrsavam moju diskusiju sa tobom... ako ti je dobro u CG meni je u Srbiji stvarno jos bolje tako da mi se jebe... kao sto rekoh...ocepi se i **** se...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampionon
    ... [size=6]ocepi se i **** se... nazalost od Kolasina pa nanize... a ovo gore ode u Srbiju...[/size] pa da jos malo promisli, sta ce biti kad nestane struje iz PV i uglja iz PV... jedina dva kombinata koji nesto proizvode u CG... ostatak svercuje i prezivljava a ostatak tog ostatka zivi od prodaje hotela i prirodnih dobara... moras da budes mnogo glup da ne ukapiras da se sada zivi na moj i tvoj racun... evo ti klasican primer... ako npr. vasa familija na selu ima sumu i sad...tvoj djed je godinama cuvao tu sumu da bude neka sigurnost familiji, poslednji adut sto se kaze a onda dodje tvoj otac i sve rasproda i potrosi a tebi ostavi ku***... mozda ti je sada malo jasnije... ja ovde zavrsavam moju diskusiju sa tobom... ako ti je dobro u CG meni je u Srbiji stvarno jos bolje tako da mi se jebe... kao sto rekoh...ocepi se i **** se...
    Bez obzira koliko se trudio da budem pristojan, ipak se ne mogu uzdrzati, a da ti ne kazem: Od Kolasina, pa do Mehovog Krsa, mozes svima da popushish Hashimagu.

    Splachino veljesrpska agresorska!!!!! :evil:

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    ocepi se i **** se... nazalost od Kolasina pa nanize... a ovo gore ode u Srbiju...
    O ovom mozes da sanjas i da se hvalis kako si lijepe snove usnio. Ostacete vi i bez Srbije kako ste krenuli. Sto god drugima zelite to vas snadje i to u sred vase kuce...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    OD TOPOLE DO BILECe KRSTOVA SE VOJSKA KRECE :wink:
    veljeserbaljski agresor i okupator je panuo nisko i zato sad mu od svega srca velim MMMMRRRRRRSSSSS SPLACINO !!!!!

    .. I N D E P E N D E N T . . S T A T E .. .O F ....... M O N T E N E G R O !!!!! :wink:

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Gile_sampionon
    ... [size=6]ocepi se i **** se... nazalost od Kolasina pa nanize... a ovo gore ode u Srbiju...[/size] pa da jos malo promisli, sta ce biti kad nestane struje iz PV i uglja iz PV... jedina dva kombinata koji nesto proizvode u CG... ostatak svercuje i prezivljava a ostatak tog ostatka zivi od prodaje hotela i prirodnih dobara... moras da budes mnogo glup da ne ukapiras da se sada zivi na moj i tvoj racun... evo ti klasican primer... ako npr. vasa familija na selu ima sumu i sad...tvoj djed je godinama cuvao tu sumu da bude neka sigurnost familiji, poslednji adut sto se kaze a onda dodje tvoj otac i sve rasproda i potrosi a tebi ostavi ku***... mozda ti je sada malo jasnije... ja ovde zavrsavam moju diskusiju sa tobom... ako ti je dobro u CG meni je u Srbiji stvarno jos bolje tako da mi se jebe... kao sto rekoh...ocepi se i **** se...
    Bez obzira koliko se trudio da budem pristojan, ipak se ne mogu uzdrzati, a da ti ne kazem: Od Kolasina, pa do Mehovog Krsa, mozes svima da popushish Hashimagu.

    Splachino veljesrpska agresorska!!!!! :evil:
    Hashimagu podani sestri... ********... kako ti se zvao cukundjed?Stevan, Vidak,Gojak,Djordje...?Nema goreg Tureta od ********... no bicete vi i Srbi ponovo samo ako ustreba... ko vas ne zna skupo bi vas platio...

    Cakire... sanjaj i ti nezavisnu Crnu Goru... to ce biti kad ja budem imo 17 kila... i za tebe isto pitanje... tj. malo teze... nabroj svojih 7 koljena unazad... mora biti neki Mitar tu... Mitar ********...

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion

    Cakire... sanjaj i ti nezavisnu Crnu Goru... to ce biti kad ja budem imo 17 kila... i za tebe isto pitanje... tj. malo teze... nabroj svojih 7 koljena unazad... mora biti neki Mitar tu... Mitar ********...
    Pa sta da se radi ljudi su tako odlucili Bog ih poslao na pravi put, uzeli su islam i tu je stavljena tacka.
    Moze lako da se desi da spadnes na 17 kg. jer znas kosti covjeka su samo 1/5 ukupne tjelesne tezine.
    Gotovo je srbendo, moras se pomirit sa tim, ja znam da te boli ali sudbina je takva jarane moj.
    Zbogom a tebi ako se ne svidha iiiiiishshshshshshshshshshs ishsshs iz Crne Gore.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by Gile_sampion

    Cakire... sanjaj i ti nezavisnu Crnu Goru... to ce biti kad ja budem imo 17 kila... i za tebe isto pitanje... tj. malo teze... nabroj svojih 7 koljena unazad... mora biti neki Mitar tu... Mitar ********...
    Pa sta da se radi ljudi su tako odlucili Bog ih poslao na pravi put, uzeli su islam i tu je stavljena tacka.
    Moze lako da se desi da spadnes na 17 kg. jer znas kosti covjeka su samo 1/5 ukupne tjelesne tezine.
    Gotovo je srbendo, moras se pomirit sa tim, ja znam da te boli ali sudbina je takva jarane moj.
    Zbogom a tebi ako se ne svidha iiiiiishshshshshshshshshshs ishsshs iz Crne Gore.
    A dodji ti da me isceras nesojcino... ko sto vidjeh tebi tamo deutchland pise... ako ti je tako dobro u CG sta tamo trazis???A nije im Bog pokazo pravi put no guzica njihova i necojestvo... isto ko ovi danas sto se Milu za mobilni telefon i dzak brasna prodaju... zna se kako se na te ljage gledalo i ko su i kaki su u istoriji ostali...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A i u tom slucaju koji ti kao i svaki mudzahedin prizeljkujes moje kosti imace bar 20 kila tako da ste ga ponovo popusili...

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    A i u tom slucaju koji ti kao i svaki mudzahedin prizeljkujes moje kosti imace bar 20 kila tako da ste ga ponovo popusili...
    Ko ga je popusio davno je poznato, od vajkada se zna da ste vjeciti gubitnici tako ce bit i u buduce. No reci mi ucis li pomalo Albanski?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    A i u tom slucaju koji ti kao i svaki mudzahedin prizeljkujes moje kosti imace bar 20 kila tako da ste ga ponovo popusili...
    Ko ga je popusio davno je poznato, od vajkada se zna da ste vjeciti gubitnici tako ce bit i u buduce. No reci mi ucis li pomalo Albanski?
    Mi da smo ga vazda pusili sad bi ja bio nacionalna manjina a ne ti... ovako ti je ostalo da pusis ***** svakoj novoj vlasti koja dodje i da joj se ulizujes(kao sto ti je i cukuncukun djed pusio turcima) jer samo tako i opstajete... sjutra da radikali dobiju u CG od tebe veceg radikala ne bi bilo... znam vas ko staru paru... sve do jednog... a sto se Albanaca tice... nicija do zore gorela nije pa ni njina nece a tvoja jos manje... srpski narod je kroz istoriju padao no na nasu srecu ustao je svaki put tako da ni ovaj put nece biti razlike... mozda ja to ne dozivim, ali bice opet Solun srpska luka ja ti jemac...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne rece mi vajni "crnogorce" kad ti je tako dobro u CG sto si se kod svaba otiso da djubretaris i peres case po restoranima... ili mozda saniras i prodajes dop po coskovima... ipak ovo prvo... za drugo trebaju muda a ti ih sigurno nemas...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default GICA JE DUHOVNI I UMNI BOGALJ !!!!

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    mozda ja to ne dozivim, ali bice opet Solun srpska luka ja ti jemac...
    Gico, legendo, mitomane maloumni, uce vas u skolama kako da stvorite Duskovo carstvo, a Srbija sve manja i manja.

    Dakle i Solun ce biti srpski, Gico, duhovni bogalju !

    Gico, kako ce Solun biti srpski, pobicete na putu do Soluna sve Makedonce, Albance i Grke ??

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Mi da smo ga vazda pusili sad bi ja bio nacionalna manjina
    Pa 2100 nije daleko tad cete bit nacionalna manjina u sred Beograda a gradonacelnik istog ce bit neki Hashim ili Agimi.
    Ja to ne zelim srpskom narodu jer ima stvarno postenih i fer ljudi kod vas srba, ali ti i tebi slicni ste vec odavno ugrozena vrsta.

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Ne rece mi vajni "crnogorce" kad ti je tako dobro u CG sto si se kod svaba otiso da djubretaris i peres case po restoranima... ili mozda saniras i prodajes dop po coskovima... ipak ovo prvo... za drugo trebaju muda a ti ih sigurno nemas...
    Da djubretarim i perem case a? Pa i to je posao poono poono bolji nego ovo drugo, znas srbi se odje i previse bave time pa nebi bio neki unosan biznis, ne moze te od njih i turaka panut neka dobra para.
    Za tvoju informaciju moj brat ima firmu u kojoj i ja radim.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: GICA JE DUHOVNI I UMNI BOGALJ !!!!

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    mozda ja to ne dozivim, ali bice opet Solun srpska luka ja ti jemac...
    Gico, legendo, mitomane maloumni, uce vas u skolama kako da stvorite Duskovo carstvo, a Srbija sve manja i manja.

    Dakle i Solun ce biti srpski, Gico, duhovni bogalju !

    Gico, kako ce Solun biti srpski, pobicete na putu do Soluna sve Makedonce, Albance i Grke ??
    Albance pobiti... Makedonci su Srbi... Sa grcima cemo se vec dogovoriti... oni su nasa braca...

    Mitomani i maloumni su ti cale i keva... mada nisu oni krivi... oni su htjeli da od tebe ispadne covek... ali posto je ispala debilcina nisu mogli nazad...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •