Page 11 of 288 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast
Results 251 to 275 of 7188

Thread: Pitajte...

  1. #251
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Obrazami moga onda mora da vi dobijate auta 16 klase ???? POosto moji drugovi ovamo koji imaju audije osmice nemaju nicesovije porblema snjima no ih loze ka da ih mrze ???
    zato sto vi tamo imate :

    1. puteve dobre( tako da trap moze 100 godina)
    2. dobro gorivo ( pumpe i cuda ne crkavaju ko odje kod nas)
    3. extra majstore i ovlascene servisere za audi
    4. ORIGINAL DIJELOVE
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  2. #252
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Komsho ja mislim da ne postoje klase istog auta, nego mora svaki bit isti. svojevremeno je bila aktulena prica da kao Peugeoti za nase trziste su slabog kvaliteta a sada pricaju to za Tojote jer skoro svaka dizel trosi ulje itd...

  3. #253
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Postoji, samo zavisi dje ,napr radnici Volva imaju jako snizenje cijena na Volvo samo je klasa II !
    Nego Sparco ako jedan audi a 8 se razvaljuje po puteva u CG kako onda gnjolf zastava jugo i ti sporeti izdrze ??? Znaci jedan audi je ka tenk jak i ako se on raspane po CG kuk mako onda onijem malijem slabasnijem autima ??
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #254
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    To shto je za radnike fabrike, to nije za prodaju..
    A drugo, ovaj fabijin je iz USA koliko mi se chini, i nema govora da je bio nista bez I klasa!
    ><

  5. #255
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oli mi pojasnit ovo ???
    To shto je za radnike fabrike, to nije za prodaju..???

    A sto se tice Fabijinoga, ako je i bio njegov onda ga je neko dobro zaheba te mu ga je proda ,i opet napominjem imam drustvo sto imaju i stare A 8 i nove, isto S 8 stari i novi i ponekat ih i ja zazegnem koko mogu da idu pa nesto ne vidje niti cu e su smece i nista nevaljau raspadaju im se mjenjaci curi ulje nafta glicerin itd itd !
    Last edited by Zvek_Zivi; 08-11-09 at 14:42.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #256
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Oli mi pojasnit ovo ???
    To shto je za radnike fabrike, to nije za prodaju..???

    A sto se tice Fabijinoga, ako je i bio njegov onda ga je neko dobro zaheba te mu ga je proda ,i opet napominjem imam drustvo sto imaju i stare A 8 i nove, isto S 8 stari i novi i ponekat ih i ja zazegnem koko mogu da idu pa nesto ne vidje niti cu e su smece i nista nevaljau raspadaju im se mjenjaci curi ulje nafta glicerin itd itd !
    U pravu si skroz. Mada dostina ulaze u polemiku o AUDI-ju sa predrasudama. To je klasa od kola, a svaki auto kad se ne odrzava brzo mu kraj dodje...

  7. #257
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Oli mi pojasnit ovo ???
    To shto je za radnike fabrike, to nije za prodaju..???

    A sto se tice Fabijinoga, ako je i bio njegov onda ga je neko dobro zaheba te mu ga je proda ,i opet napominjem imam drustvo sto imaju i stare A 8 i nove, isto S 8 stari i novi i ponekat ih i ja zazegnem koko mogu da idu pa nesto ne vidje niti cu e su smece i nista nevaljau raspadaju im se mjenjaci curi ulje nafta glicerin itd itd !
    Vozila, ili bilo koji tech prozvod, sa felerom, greshkom bilo koje vrste, ne izlaze iz fabrike tj. ne ide u prodaju, no ako ne mogu da ga valjano osposobe, pretope ga! (Eventalno mogu radnici da ga dobiju, ali vjerovatno uz potpis da su svjesni mogucih posledica). Niko na svijet nece da rizikuje milionske odshete, i gubljenje imena i reputacije, radi par hiljada, to bar ne treba objashnjavat, nako tebi izgleda! To naprosto niko ne radi, a posebno ne sa nechim dje moz da poginesh! (Mogu da mislit shto bi se desilo bilo kojem proizvodjachu u sluchaju kakvog udesa (u EU ili USA), a da se ustanovi da je razlog losha izrada vozila, loshi materijali.. ). A posebno kod vozila najvishe klase! To ne postoji!

    To shto su fabiju zajebali, to ga neka, e nisam vidio nekog da ima manje godina, a da je iskusniji po tom pitanju. Da ne pominjem da je radio sa autima 4-5 godina. I josh jedan detalj, koji mi on upravo reche o toj grande mashini. Veliki i luksuzni Audi A8 ima iste bobine kao polo, (reche li zaboga 1.4), za audija su 200+ eura komad, a za pola oko 60 eura. Zbog bobine mozda nece niko poginut, ali limuzina najvishe klase sa djelovima od pola, bah..

    A shto reche nsx, (rofl, svaki put panem od smijeha), i svaka mu chast zbog toga: porsche i bmw imaju osnova da budu skupi, a audiju je milo ime napravio!
    ><

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Veliki i luksuzni Audi A8 ima iste bobine kao polo, (reche li zaboga 1.4), za audija su 200+ eura komad, a za pola oko 60 eura. Zbog bobine mozda nece niko poginut, ali limuzina najvishe klase sa djelovima od pola, bah...

    Da, bobine na A8 4.2 su iste kao na Pola 1.2. Ista bobina, isti kataloski broj. U Audi u Tuzi kosta 246 eura, ako trazis za Audi naravno, a ista ta, potpuno ista u VW centar na Stari Aerodrum kosta 46 eura.

    Svaki Audi je takav. Ja sam gledao servisnu knjizicu ovog sto ga je vozio prije mene, to je HAOS. I svaki je takav, svaki se kvari.


    A to prva i druga klasa, to nema veze sa vezom. Svaka fabrika radi aute da bi ih prodao, i recimo sve Aosmice se rade u Ingjsofjhtghtatu.

    E sad, da li je mene neko zajebavao...neko mi je uvalio los Audi...pa dobro, nije taj kriv, taj Audi bi bio los kod mene, kod tebe, kod Janka, kod Marka...jer je los, smece, rubbish!
    TAKUMI

  9. #259
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Vozila, ili bilo koji tech prozvod, sa felerom, greshkom bilo koje vrste, ne izlaze iz fabrike tj. ne ide u prodaju, no ako ne mogu da ga valjano osposobe, pretope ga! (Eventalno mogu radnici da ga dobiju, ali vjerovatno uz potpis da su svjesni mogucih posledica). Niko na svijet nece da rizikuje milionske odshete, i gubljenje imena i reputacije, radi par hiljada, to bar ne treba objashnjavat, nako tebi izgleda! To naprosto niko ne radi, a posebno ne sa nechim dje moz da poginesh! (Mogu da mislit shto bi se desilo bilo kojem proizvodjachu u sluchaju kakvog udesa (u EU ili USA), a da se ustanovi da je razlog losha izrada vozila, loshi materijali.. ). A posebno kod vozila najvishe klase! To ne postoji!

    To shto su fabiju zajebali, to ga neka, e nisam vidio nekog da ima manje godina, a da je iskusniji po tom pitanju. Da ne pominjem da je radio sa autima 4-5 godina. I josh jedan detalj, koji mi on upravo reche o toj grande mashini. Veliki i luksuzni Audi A8 ima iste bobine kao polo, (reche li zaboga 1.4), za audija su 200+ eura komad, a za pola oko 60 eura. Zbog bobine mozda nece niko poginut, ali limuzina najvishe klase sa djelovima od pola, bah..

    A shto reche nsx, (rofl, svaki put panem od smijeha), i svaka mu chast zbog toga: porsche i bmw imaju osnova da budu skupi, a audiju je milo ime napravio!
    Vozila, ili bilo koji tech prozvod, sa felerom, greshkom bilo koje vrste, ne izlaze iz fabrike tj. ne ide u prodaju, no ako ne mogu da ga valjano osposobe, pretope ga! (Eventalno mogu radnici da ga dobiju, ali vjerovatno uz potpis da su svjesni mogucih posledica).

    Ja mogu i na ceski jezik ako ne razumijes ovizi moj Crnogorski Ja sam kupio Volvo 440 gl druga klasa jer mi je zena radila u Volvo normalno mnogo jeftinije ali klasa II (2) neznam kako ti docarat klasa dva ??? Znaci nema prevare nego je mnogo jeftinije i samo ga mogu kupit radnici fabrike ! Posto zivim u Sweden dje se pravo Volvo a zena mi je tamo radila ka direktor pogona KAZEM I TVRDIM da se kupuje klasa 2 (II) dva za mnogo jeftinije i da veci dio radnika pretezno stranaca i sirotinjskije Swedjana kupuje takva kola misleci da je klasa 1 ( I ) jedan ! Pa dalje DOBIT SE OD NEKOGA NESTO U SWEDEN DZABE hahahahahahhahaha nemoguce posebito auto samo u snovima ! Dakle u ugovoru jasno i krasno ise klasa II sto ne znaci da je auto bez volana kocnica tockova hahahaha pa da ga nosis na ledja do kuce !
    Dakle "feler" je sasvijem druge vrste i takva kola MASOVNO IZLAZE IZ FABRIKE ,
    ps. Nagradno pitanje koji je to "feler" da bi se dobila klasa II ili dje je greska eventualno losiji materijal utrusning tj oprema ???
    A za Fabiju ,oooooFABIJA ooooo on Da, bobine na A8 4.2 su iste kao na Pola 1.2. Ista bobina, isti kataloski broj. U Audi u Tuzi kosta 246 eura, ako trazis za Audi naravno, a ista ta, potpuno ista u VW centar na Stari Aerodrum kosta 46 eura.

    Poslacu pismo Audijevoj fabrici da im kazem kako da usparaju milijarde mjeso od audija veliloga bombinu neka stave jeftinu od pola i eto milijarde zarade Fabija kad dobijem nagradu dijelimo popola ili bracki ??? Hhahahahahahhaah !

    pa dalje svaka veli fabija radi kola da bi ih prodali hahaha pa i ona klase II se isto prodaju imaju ponedje feler na farbu na siceve na kurce palce ali su klasa II i kosta fabriku masa da vrnu ili skritaju auto oni daju popus radnicima KOJI ZNAJU DA JE KALSA II i zato im je mnogo mnogo jeftinije i za njih i za fabriku !
    AOOOO SVE LI ZNATE ,JA SE CUDIO STO CE RUSI U NAS KAD ONO ONI DA UKRADU VAS hahahahahahahhahahahah !
    Last edited by Zvek_Zivi; 08-11-09 at 16:12.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  10. #260
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    D
    E sad, da li je mene neko zajebavao...neko mi je uvalio los Audi...pa dobro, nije taj kriv, taj Audi bi bio los kod mene, kod tebe, kod Janka, kod Marka...jer je los, smece, rubbish!


    Nebi nebi neko razvali autio jer neumije da vozi, izivljava se , mrzi auta ,seljacina je strasna itd itd hahahahahaha , nmekome je auto od 35 godina ka novo !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  11. #261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Na primjer, Hyundai i30, ovo je lista automobila koji su izasli iz trake, NG ili negative vehicles su auta koji su izasli iz trake sa nekim problemom, to moze bit motor, mjenjac, cak i najsitniji problem. To onda ide opet u garazi specijalisti otklanjaju problem, onda opet testiranje.








    Pogledaj kako neki to rijesavaju i unutar trake, na najseljackiji nacin:




    A vi i dalje vjerujete u prazne price.
    TAKUMI

  12. #262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nebi nebi neko razvali autio jer neumije da vozi, izivljava se , mrzi auta ,seljacina je strasna itd itd hahahahahaha , nmekome je auto od 35 godina ka novo !


    Ovaj A8 je vozio sef moje snahe, covjek ima 45 godina, direktor jedne od filijala AIG Valic-a u Michigan, ima oko 450 000 dolara godisnje. Stvarno balavac.
    TAKUMI

  13. #263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moze li meni neko da objasni kako veze ima sto je ista bobina na dva auta? Vi samo ne znate za sto da se uvatite pa smisljate neke price iza kojih nemate nikakvih argumenata. Strucnjaci su procijenili da je moze da se koristi ista bobina, a vi ovdje samo oduzimate vrijeme svima nama praznom pricom.

    Mozda mozete ovako to da gledate - U polo se ugradjuje bobina iz AUDIJA A8! Polo je VRHUNSKO AUTO, tako dobre djelove, iz auta mnogo vece klase, ugradjuju u jedan tako mali auto. Pa VW je izuzetna fabrika.

    Skalajte malo sa teskom pricom, i skoncentrisite se na bitne stvari...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #264
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Moze li meni neko da objasni kako veze ima sto je ista bobina na dva auta? Vi samo ne znate za sto da se uvatite pa smisljate neke price iza kojih nemate nikakvih argumenata. Strucnjaci su procijenili da je moze da se koristi ista bobina, a vi ovdje samo oduzimate vrijeme svima nama praznom pricom.

    Mozda mozete ovako to da gledate - U polo se ugradjuje bobina iz AUDIJA A8! Polo je VRHUNSKO AUTO, tako dobre djelove, iz auta mnogo vece klase, ugradjuju u jedan tako mali auto. Pa VW je izuzetna fabrika.

    Skalajte malo sa teskom pricom, i skoncentrisite se na bitne stvari...
    ja bi vishe gledao drugu stranu , da ista ta bombina za polo kosta 40-50e a za audia 250e . u tome je stvar
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #265
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Vozila, ili bilo koji tech prozvod, sa felerom, greshkom bilo koje vrste, ne izlaze iz fabrike tj. ne ide u prodaju, no ako ne mogu da ga valjano osposobe, pretope ga! (Eventalno mogu radnici da ga dobiju, ali vjerovatno uz potpis da su svjesni mogucih posledica).

    Ja mogu i na ceski jezik ako ne razumijes ovizi moj Crnogorski Ja sam kupio Volvo 440 gl druga klasa jer mi je zena radila u Volvo normalno mnogo jeftinije ali klasa II (2) neznam kako ti docarat klasa dva ??? Znaci nema prevare nego je mnogo jeftinije i samo ga mogu kupit radnici fabrike ! Posto zivim u Sweden dje se pravo Volvo a zena mi je tamo radila ka direktor pogona KAZEM I TVRDIM da se kupuje klasa 2 (II) dva za mnogo jeftinije i da veci dio radnika pretezno stranaca i sirotinjskije Swedjana kupuje takva kola misleci da je klasa 1 ( I ) jedan ! Pa dalje DOBIT SE OD NEKOGA NESTO U SWEDEN DZABE hahahahahahhahaha nemoguce posebito auto samo u snovima ! Dakle u ugovoru jasno i krasno ise klasa II sto ne znaci da je auto bez volana kocnica tockova hahahaha pa da ga nosis na ledja do kuce !
    Dakle "feler" je sasvijem druge vrste i takva kola MASOVNO IZLAZE IZ FABRIKE ,
    ps. Nagradno pitanje koji je to "feler" da bi se dobila klasa II ili dje je greska eventualno losiji materijal utrusning tj oprema ???
    A za Fabiju ,oooooFABIJA ooooo on Da, bobine na A8 4.2 su iste kao na Pola 1.2. Ista bobina, isti kataloski broj. U Audi u Tuzi kosta 246 eura, ako trazis za Audi naravno, a ista ta, potpuno ista u VW centar na Stari Aerodrum kosta 46 eura.

    Poslacu pismo Audijevoj fabrici da im kazem kako da usparaju milijarde mjeso od audija veliloga bombinu neka stave jeftinu od pola i eto milijarde zarade Fabija kad dobijem nagradu dijelimo popola ili bracki ??? Hhahahahahahhaah !

    pa dalje svaka veli fabija radi kola da bi ih prodali hahaha pa i ona klase II se isto prodaju imaju ponedje feler na farbu na siceve na kurce palce ali su klasa II i kosta fabriku masa da vrnu ili skritaju auto oni daju popus radnicima KOJI ZNAJU DA JE KALSA II i zato im je mnogo mnogo jeftinije i za njih i za fabriku !
    AOOOO SVE LI ZNATE ,JA SE CUDIO STO CE RUSI U NAS KAD ONO ONI DA UKRADU VAS hahahahahahahhahahahah !
    Oli mi objasnit' odakle znash da njih proizvodni proces bobine za pola ne koshta isto ka' za A8? I ako mosh' kako razumnije prichati, mislim da te pola ljudi ovdje ne razumije...

  16. #266
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ovaj A8 je vozio sef moje snahe, covjek ima 45 godina, direktor jedne od filijala AIG Valic-a u Michigan, ima oko 450 000 dolara godisnje. Stvarno balavac.
    Nebi nebi neko razvali autio jer neumije da vozi, izivljava se , mrzi auta ,seljacina je strasna itd itd

    Ko pomenu balavce i zaradu godinju odje ????????? A uz to i sef tvoje snahe pa cim je tebe vidjo sa 14 godina odma je reka aj vozi ti ovo da ima sto pisat na cafe del Montengro forum ahhahahahahahahhahah, da ne reknu kako nijesi proba Audija !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #267
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    I u Obod je bila bijela tehnika II i III klasa pa sto ne bi i auta

  18. #268
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Oli mi objasnit' odakle znash da njih proizvodni proces bobine za pola ne koshta isto ka' za A8? I ako mosh' kako razumnije prichati, mislim da te pola ljudi ovdje ne razumije...
    Ako sam te je razumjeo ista pomama me uvatila ,no ja mnim ebi ti treba malacko naski da te razumijem ja, kad se mene obracas !

    Rekli ste da a, bobine na A8 4.2 su iste kao na Pola 1.2. Ista bobina, isti kataloski broj. U Audi u Tuzi kosta 246 eura, ako trazis za Audi naravno, a ista ta, potpuno ista u VW centar na Stari Aerodrum kosta 46 eura.

    Ja pisem pismo ocu zaradu i bonise od ustede kod Audija ! Hhahahahahahahah ! Zarada je 200 eura po bombini,alo to si milijarde odje u pitanje
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #269
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Moze li meni neko da objasni kako veze ima sto je ista bobina na dva auta? Vi samo ne znate za sto da se uvatite pa smisljate neke price iza kojih nemate nikakvih argumenata. Strucnjaci su procijenili da je moze da se koristi ista bobina, a vi ovdje samo oduzimate vrijeme svima nama praznom pricom.

    Mozda mozete ovako to da gledate - U polo se ugradjuje bobina iz AUDIJA A8! Polo je VRHUNSKO AUTO, tako dobre djelove, iz auta mnogo vece klase, ugradjuju u jedan tako mali auto. Pa VW je izuzetna fabrika.

    Skalajte malo sa teskom pricom, i skoncentrisite se na bitne stvari...
    Hhahahahaha to i ja zborim hahahaha nasmija me dobro !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #270
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Na primjer, Hyundai i30, ovo je lista automobila koji su izasli iz trake, NG ili negative vehicles su auta koji su izasli iz trake sa nekim problemom, to moze bit motor, mjenjac, cak i najsitniji problem. To onda ide opet u garazi specijalisti otklanjaju problem, onda opet testiranje.








    Pogledaj kako neki to rijesavaju i unutar trake, na najseljackiji nacin:
    9v9on3u/hyundai.jpg[/img]


    A vi i dalje vjerujete u prazne price.
    Fabija to je ipak Hundai auto za momka hahahahahahahahahaahhhah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #271
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto je ovome momcicu? Ne znam shta ti je nejasno u mom pitanju, no ti eto i dalje staru prichu...

  22. #272
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nebi nebi neko razvali autio jer neumije da vozi, izivljava se , mrzi auta ,seljacina je strasna itd itd

    Ko pomenu balavce i zaradu godinju odje ????????? A uz to i sef tvoje snahe pa cim je tebe vidjo sa 14 godina odma je reka aj vozi ti ovo da ima sto pisat na cafe del Montengro forum ahhahahahahahahhahah, da ne reknu kako nijesi proba Audija !
    Hahahaha

  23. #273
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Oli mi objasnit' odakle znash da njih proizvodni proces bobine za pola ne koshta isto ka' za A8? I ako mosh' kako razumnije prichati, mislim da te pola ljudi ovdje ne razumije...
    Razumije ga svako, ko razumije sustinu.
    Pa i sarafi na tockovima su isti od pola i od A8, pa nista strasno.
    Retrovizori od oktavije su identicni sa retrovizorima od pola pa nista strasno.
    Imas ogledalo za retrovizor u roksped 35e za A4, a imas u DAX auto za 20... Pasuju i jedno i drugo ali nigdje slicnosti.
    Tako je za sve djelove. A jeli skup Roksped jeste.
    Mada oni koriste programe za autodjelove tipa ELSA, koji u registrovanoj verziji nudi cijenu originalnih djelova + se oni ugrade nekih 20% i to je to.

  24. #274
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primjecujes li da on tvrdi da proizvodnja istih tih bobina za audija koshta 5 puta vishe od proizvodnje ovih za pola?

  25. #275
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Hahahaha
    Mora sam malacko ,ebiga idu u krajnjost ,nego uzeh ja skoro jedan audi a 8 ona starija verzija 4,2 motor zlo mu udoim sto sam cinjeo na opoligo-stazu snjim ,misim e oni drug mi nece vise davat ni u potonji sic da $ednem ahhahahah ai zamsili NISTA nepuce protioci raspade zrdja itd itd a on ima mjesecnu platu 230 eura hahahahahahhahahahaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 11 of 288 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •