Page 5 of 50 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1241

Thread: Anime

  1. #101
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    za one koje interesuje,Claymore je konachno dobio HD ripove.Needless to say,kvalitet je odlichan...

    http://i66.photobucket.com/albums/h2...creens/CM4.png
    http://i66.photobucket.com/albums/h2...creens/CM1.png


    shto se tiche bleach-a evo najave epizoda :

    2010-03-02
    260.
    Conclusion?! Hisagi vs. Kazeshini
    決着!?檜佐木VS風死
    Kecchaku!? Hisagi VS Kazeshini
    2010-03-09
    261.
    The Person with the Unknown Ability! Orihime is Targeted
    未知なる能力者!狙われた織姫
    Michi naru nōryoku sha! Nera wa re ta Orihime
    2010-03-16
    262.
    Haineko Cries! The Tragic Sword Beast
    灰猫号泣!悲劇の刀獣
    Haineko gōkyū! Higeki no tou-jū
    2010-03-23
    263.
    Imprisonment?! Senbonzakura & Zabimaru
    幽閉?!千本桜&蛇尾丸
    Yūhei?! Senbonzakura & Zabimaru
    2010-03-30
    264.
    Battle of the Females? Nanao vs. Katen Kyōkotsu
    女の戦い?七緒VS花天狂骨
    Onna no tatakai? Nanao VS Katen Kyōkotsu


    bar se nadam da ce ova 264-ta da bude interesantna





    odlichan CGI : masterpiece

    http://limeshot.com/images/manga/Neliel_by_Wen_JR.jpg
    Evo specijalno sam za tebe iskopao [Vasto Lorde] drugu holofikaciju Ichiga epizode koja tek treba da se prikaze(ne pitaj kako)



    Naime insert je ubacen u igricu koja je izasla samo za jap trziste.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali i dalje ubedljivo najbolji Anime kojem ni Naruto ni Bleach ne mogu nista,400 i kusur epizoda bez filler-a preko 10 godina se emituje i ima razradjenu pricu za jos toliko!!!


  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sqall View Post
    Ali i dalje ubedljivo najbolji Anime kojem ni Naruto ni Bleach ne mogu nista,400 i kusur epizoda bez filler-a preko 10 godina se emituje i ima razradjenu pricu za jos toliko!!!

    ne znam zashto ali stalno nailazim na ljude koji kazu da ot dih 450 epizoda mozda 100 valja


    ne sumnjam da je dobra,teshko da bi joj popularnost tolika bila...ali neshto nemam volje da ga zapochinjem...a bleachu mi nije ni jedan ni do koljena za sad...

  4. #104
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha,mozda si u pravu ali ipak evo 11-a godina emitovanja u Japanskom prime-time-u drugacije govori,vecina ljudi ima problem sa crtezom ali kada se naviknes na njega ihaaaa e tu zabava pocinje.
    Pa ne znam bas za Bleach ima bas bas puno filler-a sto ti ubija volju za gledanjem,evo sada i Naruto poceo sa novim filler arc-om,za razliku od One Piece-a koji nije imao sveukupno 5-6 epizoda i to vecinom u vreme praznika.
    Isto tako Bleach prica je prepuna rupa i sve se uglavnom svodi na to ko je jaci!!!!

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sqall View Post
    Hahaha,mozda si u pravu ali ipak evo 11-a godina emitovanja u Japanskom prime-time-u drugacije govori,vecina ljudi ima problem sa crtezom ali kada se naviknes na njega ihaaaa e tu zabava pocinje.
    Pa ne znam bas za Bleach ima bas bas puno filler-a sto ti ubija volju za gledanjem,evo sada i Naruto poceo sa novim filler arc-om,za razliku od One Piece-a koji nije imao sveukupno 5-6 epizoda i to vecinom u vreme praznika.
    Isto tako Bleach prica je prepuna rupa i sve se uglavnom svodi na to ko je jaci!!!!
    u bleachu se radi o tome da su tamo jedne od najljepshih borbi koje sam gledao u animama...od pochetka,kad ichigo upada u SS,pa do borbi sa espadama,svaka je remek djelo samo za sebe a ima ih preko 20 minimum.Nasuprot tome Naruto je imao svega 3 ili 4 koje su za pohvalu(Sakura vs. Sasori - puppet master,Bitka protiv Hidana i Kakuzua,Sasuke vs. Deidara,Jirayija vs Pain i Sasuke vs. Itachi).Volio bih da mi kazesh shta znachi to da je pricha prepuna rupa???

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Mene nervira kod naruta što mi je omiljen lik (Zabuza) umro na početku..e ***** li ti život
    a da seru filerima i bleach i naruto to je istina..
    One Piece nisam ni takao,nešto se uplašim kad vidim brdo epizoda a moram da počnem s prve

  7. #107
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Mene je ovaj novi Full Metal stvarno iznenadio. Kako je počeo mislio sam da je samo prerada stare verzije, ali dalje gledajući radnja je sve bolja, mada utisak stare verzije ostaje.

    Gintamu sam počeo gledati jer se reklamirala kao konterpart Bleach-u. I nisam se razočarao

    One piece je na listi za neku bližu budućnost... ako se sretnem sa Squallom neđe da mi prebaci

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Mene je ovaj novi Full Metal stvarno iznenadio. Kako je počeo mislio sam da je samo prerada stare verzije, ali dalje gledajući radnja je sve bolja, mada utisak stare verzije ostaje.

    Gintamu sam počeo gledati jer se reklamirala kao konterpart Bleach-u. I nisam se razočarao

    One piece je na listi za neku bližu budućnost... ako se sretnem sa Squallom neđe da mi prebaci
    to je iz razloga shto je stari fullmetall otishao u drugom pravcu od mange....a novi je prati i bice 61 epozda ako se ne varam tako da cu da sachekam dok se ne zavrshi da je natenane konzumiram

  9. #109
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Takodje cu sacekat taj full metal alchemist da se zavrsi , vise mi se ne isplati nedovrsene anime gledat.... Sa obzirom da mi je prvi bio odlican , istom se nadam i od brootherhood....
    Trenutno gledam samurai 7 , ok je....I koliko god cudno zvucalo , bleach jos nisam gledao , a nesto mi se ne pocinje dok je skola tih 250 epizoda ili koliko li ih vec ima, pa cemo se na ljeto igrat toga....Death note kad sam gleda ,nisam se skidao sa kompa dok se nije zavrsio , i od svih likova , Lawliet (L) mi i dalje ostaje najmiliji
    Da je death note imao vise od 38 epizoda , ne bi mi se dobro pisalo...
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Takodje cu sacekat taj full metal alchemist da se zavrsi , vise mi se ne isplati nedovrsene anime gledat.... Sa obzirom da mi je prvi bio odlican , istom se nadam i od brootherhood....
    Trenutno gledam samurai 7 , ok je....I koliko god cudno zvucalo , bleach jos nisam gledao , a nesto mi se ne pocinje dok je skola tih 250 epizoda ili koliko li ih vec ima, pa cemo se na ljeto igrat toga....Death note kad sam gleda ,nisam se skidao sa kompa dok se nije zavrsio , i od svih likova , Lawliet (L) mi i dalje ostaje najmiliji
    Da je death note imao vise od 38 epizoda , ne bi mi se dobro pisalo...
    moja preporuka ti je da sachekash onda do sledece godine sa bleach-om kad ga vec nisi gledao...jer cesh ga progutati za 3-4 dana ako si zavisnik kao neki(ukljuchujuci i mene) kad se zavrshi filler bar 30 epizoda su chistokrvne borbe,i to neke od najboljih u mangi, a samo cesh se iznervirati ako dodjesh do toga i krenesh da chekash iz srijede u srijedu nove epizode kao neki(ukljuchujuci i mene)

    Samurai 7 nisam gledao ali je stavljen na download 1080p pa se moram potruditi da nadjem titlove jer su RAW epizode...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 08-03-10 at 12:45.

  11. #111
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Samurai nije los , mada u odnosu na ostale vjerovatno bi mi bio na dnu liste....Ali moja lista je prilicno skromna nju cine :
    Naruto
    Death Note
    Devil May Cry
    Hellsing
    GunGrave
    Peacemaker
    Full Metal Alchemist
    Berserk
    Samurai 7...
    Mislim da bi to bilo to
    A sa bleachom cu sacekat onda , jer sam se sa narutom opekao dovoljno....
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  12. #112
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    u bleachu se radi o tome da su tamo jedne od najljepshih borbi koje sam gledao u animama...od pochetka,kad ichigo upada u SS,pa do borbi sa espadama,svaka je remek djelo samo za sebe a ima ih preko 20 minimum.Nasuprot tome Naruto je imao svega 3 ili 4 koje su za pohvalu(Sakura vs. Sasori - puppet master,Bitka protiv Hidana i Kakuzua,Sasuke vs. Deidara,Jirayija vs Pain i Sasuke vs. Itachi).Volio bih da mi kazesh shta znachi to da je pricha prepuna rupa???
    Pa za pocetak evo ti prve motiv njegov da nastavi da bude shinigami povratkom iz SS-a,onda ima ih jos kada se setim dodacu ih.
    Znas kako debilno mi je da je onako iz cista mira odlucio da bude shinigami,iako ga nista ne veze za SS.
    Njegov otac shinigami???Jos ce ispasti i neki prejak baja koji je iz ljubavi presao u nas svet.

    Svaki put kada ga raskasape izgubi hektolitre krvi i odmah sledeci dan je kao nov.
    Jos se niti jedan Vasto Lorde nije pojavio a oni su kao glavne baje i jaci su cak i od 13 kapetana,sto dovodi do zakljucka pa ce Bleach ici DBZ tokom protivnici ce biti sve jaci a Ichigo ce se pretvarati u sve jaceg baju.
    Ostalo cu dodati kad se setim.
    A da Bleach ima 20-ak dobrih borbi nema od tih dvadesetak mozda su 4 epic kvaliteta ostale su prosecne.
    Naruto gledaj isto tako ali gledaj i pre Shippuuden-a sveukupno imas 7-8 borbi epic karaktera.
    Ostalo je prosek.

  13. #113
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Takodje cu sacekat taj full metal alchemist da se zavrsi , vise mi se ne isplati nedovrsene anime gledat.... Sa obzirom da mi je prvi bio odlican , istom se nadam i od brootherhood....
    Trenutno gledam samurai 7 , ok je....I koliko god cudno zvucalo , bleach jos nisam gledao , a nesto mi se ne pocinje dok je skola tih 250 epizoda ili koliko li ih vec ima, pa cemo se na ljeto igrat toga....Death note kad sam gleda ,nisam se skidao sa kompa dok se nije zavrsio , i od svih likova , Lawliet (L) mi i dalje ostaje najmiliji
    Da je death note imao vise od 38 epizoda , ne bi mi se dobro pisalo...
    Brotherhood je bolji od starog Full Metal-a,ja sam veliki fan starog ali ga novi FMA sisa za glavu sto se price i napetosti tice.
    Samurai 7 sam odavno konzumirao i nije los.

  14. #114
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ih vidim vi ste se odje raspisali samo tako moracu ischitat par ovih strana jer me ovi filleri poludjeshe na Naruta i Bleacha

  15. #115
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    ih vidim vi ste se odje raspisali samo tako moracu ischitat par ovih strana jer me ovi filleri poludjeshe na Naruta i Bleacha
    Pa dobro Naruto filler je zavrsen

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    REJOICE!!! REJOICE!!! REJOICE!!! REJOICE!!!


    Bleach manga based episodes are to be relaunched on the April 13th 2010.

    josh mjesec dana do FINAL CLASH!!!

  17. #117
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Konacni obracun!
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  18. #118
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    REJOICE!!! REJOICE!!! REJOICE!!! REJOICE!!!


    Bleach manga based episodes are to be relaunched on the April 13th 2010.

    josh mjesec dana do FINAL CLASH!!!

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    evo squall za tebe http://mangastream.com/read/bleach/397-80/1 da izbacish nekoliko propusta koji su "uradili" u bleachu...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 25-03-10 at 10:24.

  20. #120
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jao brate sjeo sam na dupe od zanje mange....

  21. #121
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nevjerovatno. A ono što šćede Aizen reć je najvjerovatnije da je Ičigo i šinigami i arankar. Znači mješavina najačeg. Sad jedva čekam da vidim kako njegov tata mlati

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Nevjerovatno. A ono što šćede Aizen reć je najvjerovatnije da je Ičigo i šinigami i arankar. Znači mješavina najačeg. Sad jedva čekam da vidim kako njegov tata mlati
    ne vjerujem jer jes i jedno i drugo vec...prije ce biti da je bog ili neshto slichno ne bi ih mlatio onako...a tata razbija koliko je dobar shteta shto ichigo nije aizenu rekao "vidjecesh ga ti sad,tatu cu ti doves'...on je jachi od tebe"

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U yeb'o te, ne vidjoh ovo do sad... Jes' da imam 41 godinu ali sam i dalje lud za animama (ima li shto ljepshe nego sa sinom od 15 godina odgledati iste ), vjerovatno posledica odrastanja uz Mazinga Z (Majingâ Zetto), Astro Robot, Goldrek (ove 2 ne mogu ni'dje da nadjem, vjerovatno zato shto su ga 'talijanai preveli ko zna kako... e da, tada, pochetak '80, se to prikazivalo SAMO na Rai-u), Astyro Boy, Remi, Sendibel, kasnije i Robo Tech (recimo)... Odlichna tema, narochio za ljude koji pochinju sa gledanjem istih, da ih uputite da ne lutaju previashe i da znaju shta da traze da skinu... Odushevljen sam stepenom volje i zelje pojedinih (Devilsh svaka chast) da se izadje u susret svima...
    Da i ja prepuruchim film koji je na mene ostavio dosta snazan utisak, s obziro da ga niko ovdje ne spomenu, a to je Afro Samurai... da ne duzim prichu, vishe... Josh jedno, svaka chast na temi.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    U yeb'o te, ne vidjoh ovo do sad... Jes' da imam 41 godinu ali sam i dalje lud za animama (ima li shto ljepshe nego sa sinom od 15 godina odgledati iste ), vjerovatno posledica odrastanja uz Mazinga Z (Majingâ Zetto), Astro Robot, Goldrek (ove 2 ne mogu ni'dje da nadjem, vjerovatno zato shto su ga 'talijanai preveli ko zna kako... e da, tada, pochetak '80, se to prikazivalo SAMO na Rai-u), Astyro Boy, Remi, Sendibel, kasnije i Robo Tech (recimo)... Odlichna tema, narochio za ljude koji pochinju sa gledanjem istih, da ih uputite da ne lutaju previashe i da znaju shta da traze da skinu... Odushevljen sam stepenom volje i zelje pojedinih (Devilsh svaka chast) da se izadje u susret svima...
    Da i ja prepuruchim film koji je na mene ostavio dosta snazan utisak, s obziro da ga niko ovdje ne spomenu, a to je Afro Samurai... da ne duzim prichu, vishe... Josh jedno, svaka chast na temi.
    goldrek(Grendizer) se moze naci ali je bez titlova...74 epizode...

    astro robot se takoze moze naci mada iskreno,sigurno bi se razocharao.ja sam tako posle ko zna koliko uspio da dodjem do transformersa i he-mana i posle 1vih epizoda obrisao 54gb

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam ja dobro napisao... Razocharao sam se odmah chim sam odgledao jednu epizodu Mazinga Z, a josh mi nije bila sa "italijanskim audiom" gdje sam navikao i nauchio sve "komande" (ne ja nego kompletna moja generacija ) koje se "uzvikuju" (znash ono "bunja razo", radjo fotoniko" itd )... Nije mi padalo na pamet to da skidam, chisto da odgledam i da se smijem malo (a mozda i koja suza krene za tim vremenima, xexexexe)... naravski da ih je vrijeme pojelo, ipak su iz '70 godina to filmovi... Hvala za ovaj naziv za Goldeka, sad ima da vrtim po netu bar jednu da odlegam
    Last edited by Cozmicbaby; 30-03-10 at 13:46.

Page 5 of 50 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Anime,Manga collectors
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 187
    Last Post: 21-03-08, 22:12
  2. Traze se anime
    By trancecooler in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-05-07, 16:34
  3. Anime,Manga Collectors....AGain
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 0
    Last Post: 01-10-05, 19:52
  4. Anime
    By HAVOC in forum Film
    Replies: 24
    Last Post: 10-02-05, 21:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •