Page 10 of 50 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 1241

Thread: Anime

  1. #226
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bar
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    one piece najjaci? ne bih bas rekao...da odrade ono shto dragonball kai radi onda bi mozda bio najbolji.Uzeo sam ipak da ga odgledam i od 290 epizoda(trenutno sam na 294tu) bar 150 bi mogle bez ikakvih problema da se maknu i da se ne osjete...ponavljanje animacija(odlika anima poput robotecha iz 90tih godina) over i over je ogroman minus.iritantnih likova ima tonu shto nije odlika najbolje anime sigurno...da ne pricham o greshkama koje prave(scena dje se roronoa bori a pored cijela grupa gleda zajedno sa klonom roronoe) i nekim idiotlucima poput Usoppa koji je chas jak,chas pojma nema,dere se u svakoj sceni i nenormalno iritira.Da ne pricham o zavrshetku ark-a sa cp9 dje Luffy roka stotine i stotine marinaca pa se onda ufrchi jer su ga opkolili i bjezi od njih,Usopp koji odere Luffija na ono ostvo i sl

    Bitki stvarno ima dobrih,nema shto ali i ova anima pati od mrznih objashnjavanja poteza shto me najvishe iritira i u bleachu i u narutu...


    Hahaha greote stigao si samo do 294-e epizode i naisao si na jednu scenu sa greskom hahaha.
    Jebiga i najboljima se desava.
    Sta reci ti protiv ostatka sveta,a sto se tice poredjenja sa kai-em za razliku od Dragonball Serijala,One Piece doslovno prati mangu i ima mozda 5-10 epizoda filera za ovih 11 godina prikazivanja pa ti vidi.
    One Piece bi bio shit od anime-a kada bi se izbacile sve one medjuscene i bruka dobar humor.
    I kada bi jos Usopp-a zamenili nekim zajebanim likom koji jebe svima kevu onda bi se anime zvao Bleach ili DBZ pa ti vidi.
    Usopp nikada nije pobedio Luffy-a vec Luffy nije hteo na njega full power-om.Ali to sada nije bitno.
    One Piece je jednostavno jedna velika prica o skupini drugova koje ni bog ne bi mogao sastaviti ali su se ipak nekako sastavili i funkcionisu sa svim svojim manama i vrlinama,slag na tortu mi je Brook kostur muzicar pa ti vidi.
    Iako ti mislis da bi trebalo izbaciti nekakve nebitne likove i 150 epizoda ja ne mislim tako da ne valja ne bi bio prvi 10 godina zaredom u prodaji.
    Nisam ja dzaba batalio da gledam Bleach,batalio sam ga jer mi nije pruzao ni 10% osecaja koji mi pruzaju One Piece i Naruto.
    Jos da dodam animacije i crtez u One Piece-u su jednostavno takvi i ja nikako ne bih volio da One Piece izgleda kao npr. Naruto jer onda to ne bi bio One Piece kakvoga poznajemo to je detalj koji izdvaja One Piece od ostalih ostvarenja.

    Sto se tice Naruto vs. Pain sramota je koliko su lose barem do sada odradili borbu kao da se bori sa nekim klosarom sa ulice a ne Jirajinim ubicom.

  2. #227
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sqall View Post
    Hahaha greote stigao si samo do 294-e epizode i naisao si na jednu scenu sa greskom hahaha.
    Jebiga i najboljima se desava.
    Sta reci ti protiv ostatka sveta,a sto se tice poredjenja sa kai-em za razliku od Dragonball Serijala,One Piece doslovno prati mangu i ima mozda 5-10 epizoda filera za ovih 11 godina prikazivanja pa ti vidi.
    One Piece bi bio shit od anime-a kada bi se izbacile sve one medjuscene i bruka dobar humor.
    I kada bi jos Usopp-a zamenili nekim zajebanim likom koji jebe svima kevu onda bi se anime zvao Bleach ili DBZ pa ti vidi.
    Usopp nikada nije pobedio Luffy-a vec Luffy nije hteo na njega full power-om.Ali to sada nije bitno.
    One Piece je jednostavno jedna velika prica o skupini drugova koje ni bog ne bi mogao sastaviti ali su se ipak nekako sastavili i funkcionisu sa svim svojim manama i vrlinama,slag na tortu mi je Brook kostur muzicar pa ti vidi.
    Iako ti mislis da bi trebalo izbaciti nekakve nebitne likove i 150 epizoda ja ne mislim tako da ne valja ne bi bio prvi 10 godina zaredom u prodaji.
    Nisam ja dzaba batalio da gledam Bleach,batalio sam ga jer mi nije pruzao ni 10% osecaja koji mi pruzaju One Piece i Naruto.
    Jos da dodam animacije i crtez u One Piece-u su jednostavno takvi i ja nikako ne bih volio da One Piece izgleda kao npr. Naruto jer onda to ne bi bio One Piece kakvoga poznajemo to je detalj koji izdvaja One Piece od ostalih ostvarenja.

    Sto se tice Naruto vs. Pain sramota je koliko su lose barem do sada odradili borbu kao da se bori sa nekim klosarom sa ulice a ne Jirajinim ubicom.
    jel moguce da mi kao jedini argument navodish to shto je najbolji na svijetu?

    aman ne napadam ti porodicu nego iznosim svoje mishljenje o njemu.j

    ja se ne mogu sjetiti svake greshke do 300 epizode ali evo da spomenem kad je kuma napao frenkija strefio ga je sa shapom koja je prosla kroz njega i ostavila ga chitavog dok je 5 zidova iza njega probila.njegovo objasnjenje je komprimovani vazduh koji pichi brzinom svjetlosti.jel shvatash koliki je idiotizam kad iznesesh takvonesto pa prvo to neko izbjegne(dakle brzi je od svjetlosti)a drugo - prolazi kroz tebe bez ozljede ali zato sve iza tebe ostaje u ruinama...ovo je poslednja greska koju sam vidio i koje se sjecam.Ovakvih primjera ima u skoro svakom major fajtu .To shto nema ni jedan filler ne znachi da pola epizoda ne izgledaju upravo tako.Skypiea ark je bio nenormalno dosadan sem poslednje borbe npr.

    Drugo,bio sam u pravu kad sam rekao da duge anime pate od nedostatka inspiracije i tendencije da chesto grijeshe.kako sad stvari stoje,naruto je najkompletnija anima po meni trenutno i to dva mjesta iznad bleach-a i OP-a...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 17-06-10 at 07:29.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  3. #228
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Moj je prvi utisak bio da je ideja One Piece bila da bude potpuno neozbiljna anima poput Gintame, ali prva epizoda na mene nije ostavila neki utisak. Bleach, however, ima tu magiju koja me i poslije pročitane mange drži da imam želju da je odgledam. Evo sad, na primjer pojava Baragana u formi Smrti je bila izuzetno odrađena, iako su borbe u cijeloj epizodi bile srednja žalost(btw, inače me nervira onaj starmali kapetan Tosiro).
    Naruto je namijenjen mlađoj populaciji, pa je iz tog razloga malo i dosadan.

  4. #229
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    E narode jel moze neko da mi pronadje Bleach soundtrack-e iz ovog poglavlja fajta sa Espadama? Ovi sa spanskim melosom?
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  5. #230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    E narode jel moze neko da mi pronadje Bleach soundtrack-e iz ovog poglavlja fajta sa Espadama? Ovi sa spanskim melosom?
    http://rapidshare.com/files/15052213...dtrack_20I.zip

    tu ti je 25 pjesama pa vidji ako ima
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Moj je prvi utisak bio da je ideja One Piece bila da bude potpuno neozbiljna anima poput Gintame, ali prva epizoda na mene nije ostavila neki utisak. Bleach, however, ima tu magiju koja me i poslije pročitane mange drži da imam želju da je odgledam. Evo sad, na primjer pojava Baragana u formi Smrti je bila izuzetno odrađena, iako su borbe u cijeloj epizodi bile srednja žalost(btw, inače me nervira onaj starmali kapetan Tosiro).
    Naruto je namijenjen mlađoj populaciji, pa je iz tog razloga malo i dosadan.
    znash kako...i ja sam imao slichan utisak i prvo sto sam mislio je da ce oni uci u taj grandline tek pri kraju ili sredini anime jer je cijelo vrijeme GL tako predstavljan,kao neko strashno mjesto dje je chak i glavni pirat iz east blue-a izgubio preko 40 brodova etc etc...i onda dodje luffy sa malim brodicem i plovi laganice i bije sve shto mu dodje pod ruku.to razocharenje sam dozivio i u bleachu-u kad su espade predstavljane kao 3 put jache od kapetana.da bi se desilo shto se desilo.Zapravo je jedino bitka sa baranganom prikazana po mojoj volji...MANGA SPOILER!!!!udruzilo ih se prilichno da bi ga ubili i to najachim mogucim magijama,soifon je izgubila ruku,debeli shaku i jedva su ga se otarasili.dok su espade od 7-10 pruzile vishe otpora nego 1ca....

    Takodje realna borba je bila izmedju rangiku i one 3 shto su napravile chudovishte od svojih djelova...ono je prava despair battle dje se vidi da nemaju puno shanse i dje im treba pomoc jachih.
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 17-06-10 at 12:35.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #232
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    http://rapidshare.com/files/15052213...dtrack_20I.zip

    tu ti je 25 pjesama pa vidji ako ima
    Veliko hvala care ali ne nalaze se u ovom fajlu nbt naci cu vec nesto...
    Last edited by svet0; 17-06-10 at 13:03.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  8. #233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Veliko hvala care ali ne nalaze se u ovom fajlu nbt naci cu vec nesto...
    http://hotfile.com/dl/38446961/678c6...ack_I.zip.html

    http://hotfile.com/dl/38446993/059d0...ack_2.zip.html

    http://hotfile.com/dl/38447014/688a9...ack_3.zip.html


    evo josh 75 komada zapravo ne skidaj prvi pack jer mislim da je to isto kao sto sam ti dao
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 17-06-10 at 14:28.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #234
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Pa ja bih rekao da je Dragon ball Z desetka koju niko ne moze dostici, nikada, po borbama, po humoru, osecanjima koja se bude dok je gledam.

    Sve ostale anime su svjetlosnim godinama od njega.
    One piece je extra , cini mi se da sam do 350 ep stigao, i nekako imam osecaj da moze jos minimum 1000 epizoda da se napravi , jer bukvalno se nikakav zaplet nije napravio, osim nekih naznaka sa Shanksom i ovim Warlordima, sto mi se i svidja jer ih postepeno razvijaju a ne na prepad sve. Onaj Fire Fist Ace mi je jedan od najjacih likova iako ga ne gledamo puno , makar do sad.
    Last edited by nimfa; 21-06-10 at 00:43.

  10. #235
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    Ovaj treci je bingo!
    Hvala Coa!
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Pa ja bih rekao da je Dragon ball Z desetka koju niko ne moze dostici, nikada, po borbama, po humoru, osecanjima koja se bude dok je gledam.

    Sve ostale anime su svjetlosnim godinama od njega.
    One piece je extra , cini mi se da sam do 350 ep stigao, i nekako imam osecaj da moze jos minimum 1000 epizoda da se napravi , jer bukvalno se nikakav zaplet nije napravio, osim nekih naznaka sa Shanksom i ovim Warlordima, sto mi se i svidja jer ih postepeno razvijaju a ne na prepad sve. Onaj Fire Fist Ace mi je jedan od najjacih likova iako ga ne gledamo puno , makar do sad.
    pa ogromna je razlika,pogotovu kad krenesh odjednom da gledash...dosta se uzobiljila pred kraj moram da priznam..."odrasla" je prilichno...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  12. #237
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Kraj FMA nakon 9 godina
    rm -rf /

  13. #238
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Kraj FMA nakon 9 godina
    jebesh svaku seriju pri njoj....ne mogu da vjerujem koliko je dobra...josh dvije nedelje i kraj anime :/
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #239
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko da mi preporuchi neshto da nije u stilu masovnog prshtanja krvi u hektolitrima izmedju likova koji su imba overpowered? Neshto kao Death Note,ili Princess Mononoke?Ili npr.Trinity Blood koji isto ima kidanja masu ali i po meni epic prichu?
    Sm1Le4MeNow(banned)

  15. #240
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Full Metal Panic, Desert Punk... Inače, nemaš ništa ni približno slično za Death Note, tu je jedino Code Geass, gdje glavni lik koristi svoju intelegenciju do maksimuma, i upravlja ostalima kao šahovskim figurama, a pri tom niko ne zna njegov indetitet. Možda bi te privukao Lupin XIII, iako je stara anima. Ili ili Cowboy Bebop.

  16. #241
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Animaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
    rm -rf /

  17. #242
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Full Metal Panic, Desert Punk... Inače, nemaš ništa ni približno slično za Death Note, tu je jedino Code Geass, gdje glavni lik koristi svoju intelegenciju do maksimuma, i upravlja ostalima kao šahovskim figurama, a pri tom niko ne zna njegov indetitet. Možda bi te privukao Lupin XIII, iako je stara anima. Ili ili Cowboy Bebop.
    Gledao
    E,da,i zaboravio sam da pomenem da ne volim alternativnu buducnost...nature/fantasy postavka mi mnogo vishe odgovara
    Quote myself:
    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Princess Mononoke
    Sm1Le4MeNow(banned)

  18. #243
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Uzmi u obzir da su Japanci tehnološki napradna nacija, tako da im je dobar dio anima sci fi orjentisan. Nema puno anima gdje se ne prolivaju hektolitri krvi, ili se ne lupi neka atomska bomba pred kraj, koja nema meše ili neke lude samuraje.
    Moj ti je savjet da odeš na animea.com, uzmeš anime redom, pročitaš opis, i da skidaš samo prve epizode tih serija ako ti se koja učini po meraku. Kad odgledaš, ako ti se štogođ svidi, traži po netu cijelu seriju. To ti je jedini način da nađeš nešto što bi ti odgovaralo.
    Možda bi trebalo da se prebaciš na mange. Izbor je daleeeeeeko veći .

  19. #244
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Ima li neko da mi preporuchi neshto da nije u stilu masovnog prshtanja krvi u hektolitrima izmedju likova koji su imba overpowered? Neshto kao Death Note,ili Princess Mononoke?Ili npr.Trinity Blood koji isto ima kidanja masu ali i po meni epic prichu?
    Death Note je najbolji anime koji je ikad izasao, po meni i po anketama....Tesko da ce ikad izaci neshto bolje...ono je genijalnost.
    E sad imas dosta Anime-a gdje se ne proliva krv, al su dosadni do bola

  20. #245
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ti gdje se ne proliva krv obično su namjenjeni curicama i teškim otakuima :P.
    Sa fantasy tematikom tu je Saint Seya, Lodoss War, možda Sister of Wellber, obavezno Slayers , Spice and Wolf. Onda obavezno ono što nisi odgledao od Mijazakija, a tu su ti Spirited away, Howls moving castle, Nausica... Ima ih dosta od njega, svaki je vrhunski.

  21. #246
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Ima li neko da mi preporuchi neshto da nije u stilu masovnog prshtanja krvi u hektolitrima izmedju likova koji su imba overpowered?
    Elfen Lied.
    To ti je dovoljno krvi za narednih mjesec dana.

  22. #247
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Blood+ i Blood++

  23. #248
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Ima li neko da mi preporuchi neshto da nije u stilu masovnog prshtanja krvi u hektolitrima izmedju likova koji su imba overpowered? Neshto kao Death Note,ili Princess Mononoke?Ili npr.Trinity Blood koji isto ima kidanja masu ali i po meni epic prichu?
    Par predloga:

    Planetes - http://www.imdb.com/title/tt0816398/
    Cowboy Bebop - http://www.imdb.com/title/tt0213338/
    Gunslinger Girl - http://www.imdb.com/title/tt0476042/
    Mushishi - http://www.imdb.com/title/tt0807832/
    Ergo Proxy - http://www.imdb.com/title/tt0791205/

    Mislim da ćeš biti zadovoljan sa bilo kojim od ovih naslova.

  24. #249
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Par predloga:

    Planetes - http://www.imdb.com/title/tt0816398/
    Cowboy Bebop - http://www.imdb.com/title/tt0213338/
    Gunslinger Girl - http://www.imdb.com/title/tt0476042/
    Mushishi - http://www.imdb.com/title/tt0807832/
    Ergo Proxy - http://www.imdb.com/title/tt0791205/

    Mislim da ćeš biti zadovoljan sa bilo kojim od ovih naslova.
    Ergo Proxy sam bio pocheo da gledam, dobar samo nisam mogao da stignem svashta neshto sam gledao shto od anime-a shto od serija pa sam mora neshto batalit

    Moram ga zavrshit u skorije vrijeme.

  25. #250
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Wolf's Rain http://www.imdb.com/title/tt0367439/

    Jel gledao ko?Utisci?
    Prije no pochnem cheprkat po netu ima li ko da nareze maybe?

Page 10 of 50 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Anime,Manga collectors
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 187
    Last Post: 21-03-08, 22:12
  2. Traze se anime
    By trancecooler in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-05-07, 16:34
  3. Anime,Manga Collectors....AGain
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 0
    Last Post: 01-10-05, 19:52
  4. Anime
    By HAVOC in forum Film
    Replies: 24
    Last Post: 10-02-05, 21:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •