Page 6 of 285 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast
Results 126 to 150 of 7108

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    ne možeš u bilo koju banku da mijenjaš. Samo u centralnu u Podgorici (bivši SDK).
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #127
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ima li ko iz hypo alpe adria da mi objasni za neke kredite?

  3. #128
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    ne možeš u bilo koju banku da mijenjaš. Samo u centralnu u Podgorici (bivši SDK).
    Ao, ko ce sad ic, mislio usput kad budem uplacivao na racun nesto.. Al dobro, hvala
    rm -rf /

  4. #129
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    off shore
    Posts
    481
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    U banku se mogu zamijenit dinari/kune, right? I mogu li i metalne ili samo paprine novcanice?
    Naravno da mozesh u bilo kojoj banci(papirne). Za metalne ne znam.
    Najopasnije oružje su ljudi malog kalibra.

  5. #130
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    592
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li i kako moguce ,da mi drug iz rusije uplati novac u neku od ovih nasih banki ?
    ako nije ,koji je nacin ,osim da ih salje postom , da mi uplati novac ?
    hvala

    nisam znao dje drugo da pitam ,ovo tema mi najvise odgovara...

  6. #131
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Moze ti uplatit, uzet ce ti proviziju tamo i vamo. Treba broj racuna, swift kod i jos ponesto, pitaj ih u banku za sve. Inace zamijenio sam novac u normalnu banku bez problema, al samo papirne
    rm -rf /

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgorica! View Post
    je li i kako moguce ,da mi drug iz rusije uplati novac u neku od ovih nasih banki ?
    ako nije ,koji je nacin ,osim da ih salje postom , da mi uplati novac ?
    hvala

    nisam znao dje drugo da pitam ,ovo tema mi najvise odgovara...
    Otvori inostrani (devizni) žiro račun.
    Dobićeš broj računa kao i instrukcije za uplatu. Te instrukcije pošalji osobi u Rusiju.

    Druga solucija je da ti pošalje praznu rusku kreditnu karticu (zbog sigurnosti) pa kada dođe ovdje da uplati na taj račun i ti ovdje podignbeš sa bankomata...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #133
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koristi li neko ovdje AtlasMont e-banking ? Pitao bih nesto privatno.

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Koristim ja, pitaj...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #135
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav za najljepsu likvidatorku u CKB-u, Niksic
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  11. #136
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    27 Jan 2012. 08:23 | Izvor: CdM/Dan
    CKB, Prva i First Financial banka u minusu 23,6 miliona eura
    Tri bаnke su prošlu poslovnu godinu zаvršile u mimusu od 23,6 milionа eurа, dok je preostаlih osаm bаnаkа zаrаdilo 33,1 milion, tаko dа je profit nа nivou sistemа bio 9,5 milionа eurа, pokаzаli su preliminаrni podаci Centrаlne bаnke, u koje je Dаn imаo uvid.

    Konаčne podаtke o poslovаnju bаnkаrskog sistemа CBCG će imаti krаjem februаrа i tаdа će, kаko su najavili moći dаti podаtke o poslovаnju svаke bаnke ponаosob.

    Dаn je, je iz više izvorа dobio informаcije dа su u minusu Crnogorska komercijalna banka CKB, Prvа i First Financial bаnkа, koje su i 2010. zаvršile sa negаtivnim rezultаtom, znаtno većim nego u 2011.

    Iz minusа je, prvi put od osnivаnjа 2006. godine, izаšlа Hipo аlpe аdriа bаnkа, kojа bi trebаlo dа pokаže nаjveći profit u sistemu, nаkon sumirаnjа rezultаtа poslovаnjа u februаru.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Zbog sujevjerja, nije pametno davati bankama ime Prva (First), sto se pokazalo tacnim i na primjeru CG

    Zna li ko da li Unicredit Group ima namjeru da udje na teritoriju Cg? U zadnje vrijeme prosirili su se kroz cijelu Istocnu Evropu, tako da sada posluju na cijelom Balkanu, jedino kod nas nisu otvorili filijale (cak ih ima i u Albaniji). Razumijem i zasto, al u nasim novinama prije par mjeseci naisla sam na clanak koji govori o pregovorima sa Italijanima, lazne informacije?
    
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  12. #137
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    U novinama se pisalo da je Unicredit zainteresovan za kupovinu Prve Banke...
    Sad za sad ne očekujem da je ijedna banka zainteresovana za širenje poslovanja u CG. Iz dosta razloga a najbitniji su da već posluje 11 banaka, malo tržište...
    Jedini mamac su visoke kamate koje se plasiraju u CG.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #138
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ne ocekujem ni ja, zato mi je bila i nejasna ta info. Em smo sami po sebi rizicno trziste, em Unicredit nema sada uslova da se siri jer mora da uveca kapital zbog Basel-a 3 (Intesa Sao Paolo je cak i umanjila svoje dimenzije zbog istog razloga). Al dobro, nek se pise...
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  14. #139
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo nam fali jos jedna banka da nas izmuze .kao i sto je napisano ovdje moze samo u minusu da se posluje

  15. #140
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dzon1 View Post
    samo nam fali jos jedna banka da nas izmuze
    Što koristiš njihove usluge kad te muzu ?? Muzu te jer TI SVJESNO HOĆEŠ TAKO.
    Dođeš ti fino u banku da tražiš kredit, i oni ti kažu ima da te izmuzemo koliko možemo. Ti njima kažeš nema problema i kasnije se okolo žališ, a rekli su ti da će da te muzu
    Last edited by Rakun; 31-01-12 at 10:52.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Zbog sujevjerja, nije pametno davati bankama ime Prva (First), sto se pokazalo tacnim i na primjeru CG

    
    Erste ti isto znaci prva ali za razliku od ove dvije odlicno posluje , odavde se moze izvuc jedna pouka, samo jedna moze bit prva

  17. #142
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Čudi me što Prvoj tako loše ide s'obzirom da su sredstva EPCG u njoj
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ne ocekujem ni ja, zato mi je bila i nejasna ta info. Em smo sami po sebi rizicno trziste, em Unicredit nema sada uslova da se siri jer mora da uveca kapital zbog Basel-a 3 (Intesa Sao Paolo je cak i umanjila svoje dimenzije zbog istog razloga). Al dobro, nek se pise...
    Ehh taj Basel III će da uništi ovo malo banaka
    Quote Originally Posted by dzon1 View Post
    samo nam fali jos jedna banka da nas izmuze .kao i sto je napisano ovdje moze samo u minusu da se posluje
    Banaka jeste previše, ovo oko muže ne bih komentarisao, sve je stvar volje.
    Što se tiče minusa i poslovanja, jedno je operativni rezultat drugo je ovaj knjiški na kraju umanjene za rezervisanja za kreditne gubitke

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Erste ti isto znaci prva ali za razliku od ove dvije odlicno posluje , odavde se moze izvuc jedna pouka, samo jedna moze bit prva
    Erste kod nas je dobra, najbolja banka u CG zvanično. Na nivou grupe i nijesu baš takvi.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Čudi me što Prvoj tako loše ide s'obzirom da su sredstva EPCG u njoj
    ​Ehhh... Nije sve u sredstvima već u problematičnim plasmanima oko kojih se sve banke u svijet o jadu crnome zabaviše.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #144
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dzon1 View Post
    samo nam fali jos jedna banka da nas izmuze .kao i sto je napisano ovdje moze samo u minusu da se posluje
    Razumijem tvoju ogorcenost, al ne ide to bas tako kako ti kazes . Vise banaka --> veca konkurencija --> bolja ponuda klijentima - sto opet ne znaci manje kamatne stope, vec niz drugih povoljnosti (sve pod uslovom da ima ko da ih kontrolise!). Dakle, za klijente bi bilo povoljno da udje jos neka banka, al ne vidim, trenutno, banku koja bi se usudila na taj HRABRI potez.

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Erste ti isto znaci prva ali za razliku od ove dvije odlicno posluje , odavde se moze izvuc jedna pouka, samo jedna moze bit prva
    Ups, pada mi onda komentar u vodu.

    [QUOTE=hercules;2609666]Ehh taj Basel III će da uništi ovo malo banaka

    Sta mislis, kad cemo se mi otprilike prilagoditi Basel-u 3? EU do 2018 godine, mi do 2056.? Mada po onome sto si mi rekao, onda bolje da pitam kad cemo se prilagoditi Basel-u 2.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ehhh... Nije sve u sredstvima već u problematičnim plasmanima oko kojih se sve banke u svijet o jadu crnome zabaviše.
    Tacno, sredstva EPCG, slikovito receno su samo ' jedna kap u moru'. Jedan od razloga koji drzi Prvu banku u zivotu, al po meni, nedovoljan.
    Evo trazim bilans Prve banke, i prvi sajt koje mi izbaci pretrazivac na italijanskom jeziku je sledeci http://www.narcomafie.it/2011/09/09/...i-darko-saric/ . Medjunarodna reputacija Prve banke na zavidnom nivou.

    Prva banka ima i dalje u pasivu depozite drzavne? Kad ce oni biti prebaceni iz komercijalnih banaka (tj Prve banke) u CBCG? Ili je to vec uradjeno? Za neupucene, ovo je bila jedna od preporuka MMF-a jos u 2009.oj godini, mada i sami mozete zakljuciti da nema logike po kojo bi se drzavni depoziti trebali drzati u privatnim bankama, jer u tom slucaju rijec 'privatna' gubi smisao, zar ne? Koliko nedozvoljenih 'stvarcica' u jednoj maloj 'banchici'.
    Morali bi nesto da urade po pitanju ove banke, jer je na oko jasan scenario po kome bi mogla da propadne, sada i odmah. Koliko vidim, i u vezi CBCG i u vezi komercijalnih banaka, politika ipak igra glavnu ulogu, nema tu ni b od bankarstva.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  20. #145
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    U novinama se pisalo da je Unicredit zainteresovan za kupovinu Prve Banke...
    A tebi srce zaigralo na tu pomisao, da se konacno rijesi taj problematicni dokaz nesposobnosti studenata prof. Vukotica? Eh, zivote...

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ehh taj Basel III će da uništi ovo malo banaka

    Ada cus - pravila. Sto ce nam pravila, kad mi (puleni prof. Vukotica) najvise volimo da radimo bez pravila i uz podrsku vlasti. I naravno bez odgovornosti
    Vecina ljudi je zla

  21. #146
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Bonja, jel ti to hoces da kazes da sve banke u Cg rade po nekim VVasel pravilima? Moze li preciznije objasnjenje?
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  22. #147
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Jes da mi se ne prikazuje što Bonja piše ali mogu samo da zamislim kvalitetan doprinos ovoj temi, kao i svakoj drugoj.
    Prvi krivac za sve sam ja, pa onda VV. Gospodi pomiluj njega i njegovu neupućenost i neznanje.

    Ignorance is bliss.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #148
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Gospodi pomiluj njega i njegovu neupućenost i neznanje.
    Jeste Hercy, svi smo mi neznaveni, samo ste ti i tvoji Vesovi ucenici puni znanja. Sto mozemo osvjedociti kad vidimo sto ste napravili od drzave, njenih resursa i finansija cim su vam predati u vase upucene i znavene ruke.
    Godinama na ovom forumu preklinjem Herciha, ekonomskog intelektualca - da skala malo sa pricom o teoriji, nego da prokomentarise fakticke rezultate ekonomskih politika, reformi i privatizacija, kojima je pecat davao njegov voljeni The Profesor, ali jok. Prije ces Hercyija zirirati na stambeni kredit, nego reci da voljeno profesorsko bice nije u pravu.

    A covjek mlad i zvrsio fakultet... Ccc

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ignorance is bliss.

    Opa, od ucenika prof. VUkotica bi se ocekivalo da citira neke japanske mantre, a svakako ne stihove iz pjesme grupe Ramones. Urbano, Hercy, nema sto. Simptomaticno ili ne - album na kojem se nalazi ta pjesma zove se Brain drain...
    Last edited by Bonja the Zmaj; 30-03-12 at 15:58.
    Vecina ljudi je zla

  24. #149
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Bonja, jel ti to hoces da kazes da sve banke u Cg rade po nekim VVasel pravilima? Moze li preciznije objasnjenje?
    Zanimljiva igra rijeci

    Banke u Crnoj Gori su funkcionisale kao direktni sistem podrske aktivnostima aktuelne politicko ekonomske elite (prvenstveno mislim na CKB, Atlasbanka, HAAB za vrijeme mandata Vesovog Petra Ivanovica, i... ah, da Prva Banka), te sustinskom ignorisanju potreba crnogorskih gradjana i crnogorske privrede.

    S druge strane, imati ovoliki broj banaka na ovoliko malom trzistu se vezuje za ogroman transfer prljavog novca koji je uletio u Crnu Goru tokom ekonomskog buma nakon sticanja nezavisnosti. Rezultati Uprave za sprjecavanje pranja novca (njome upravlja takodje ucenik Vesa Vukotica), haos koji se desavao na trzistu hartija od vrijednosti (kojim je takodje upravljao ucenik Vesa Vukotica), nedostatak zelje kod nadleznog ministarstva da osigura postovanje zakona na tom polju (pogadjate, i tim organom je upravljao ucenik Vesa Vukotica) je dovelo do haoticnih posljedica koje danas svi trpe. Kad tome dodamo efekte privatizacija najvrjednijih crnogorskih resursa (naravno, ideoloski otac Savjeta za privatizaciju je bio i sami The Veso) - dolazimo do obogaljene privrede (dobro, tu su trgovacki monopoli, ali o tome drugom prilikom).

    Nego, tek cemo se mi nagledati faktoringa... Neka samo neko sabere koliki je tacno iznos takvih kredita i poveze sa gornjom pricom.

    Ali o tome Hercy ne zeli da prica. Kao i svaki Vesov ekonomista napumpan teorijskim znanjem, on zna mnogo vise o situaciji u Cileu ili Boliviji, nego u CG. On odlicno zna kako pise u zakonima, ali praksu ignorise, jer bi ga to dovelo do bolnih preispitivanja. A to je luksuz koji sebi ne moze priustiti. Jos.


    Sto se tice banaka, vrijedi procitati post forumasa koji je potpuno demaskirao Hercyuja: https://forum.cdm.me/showthread.php?...03#post2701403
    Sad on radi u bankarskom sektoru, pa moze da se kocoperi s cinjenicom da je konacno na strani kapitalistickih institucija i da kritikuje obicne gradjane koji nisu svjesni kako ih sve banke muzu. A bogami, dok je jos bio student, ne znam da li se ko sjeca, kakvu je socijalnu pricu imao Hercy... Bi se karl Libkneht zarcvenio od tog anti-institucionalnog barjacenja.
    Last edited by Bonja the Zmaj; 30-03-12 at 15:57.
    Vecina ljudi je zla

  25. #150
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Banke u Crnoj Gori su funkcionisale kao direktni sistem podrske aktivnostima aktuelne politicko ekonomske elite (prvenstveno mislim na CKB, Atlasbanka, HAAB za vrijeme mandata Vesovog Petra Ivanovica, i... ah, da Prva Banka), te sustinskom ignorisanju potreba crnogorskih gradjana i crnogorske privrede. ..
    Bravo, lijepo zapazanje. Nazalost, djeluje da oni koji su zaduzeni za nasu ekonomiju ne uvidjaju znacaj relacije banka - privreda. Banka kao glavni izvor kapitala i ostalih usluga, trebala bi biti motor privrede jedne zemlje, ali...

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    S druge strane, imati ovoliki broj banaka na ovoliko malom trzistu se vezuje za ogroman transfer prljavog novca koji je uletio u Crnu Goru tokom ekonomskog buma nakon sticanja nezavisnosti..
    Ne mislim da je problem u broju banaka koje posluju u Crnoj Gori. Problematican je 'izbor' istih koje su uopste dobile autorizaciju da posluju na nasoj teritoriji, problematican je njihov MODEL poslovanja. Moze X banka biti banka 'numero uno' na globalnom finansijskom trzistu, al ako ta ista banka nije spremna da potpomaze tvoju privredu, onda nije prava solucija za tebe. Od 11 banaka koje posluju u CG, velika vecina (ako ne i sve - ne mogu trenutno da provjerim njihove sajtove) su KOMERCIJALNE banke. Ti ne mozes da ocekujes da komercijalne banke izvade iz pepela nasu privredu, one to ne mogu jednostavno, nisu carobnjaci. Nasa privreda treba kapital po jako povoljnim uslovima, a pod tim uslovima NIKADA ga nece dobiti od jedne komercijalne banke. ...ali to ne znaci da nasa privreda ne treba banke, treba!!! Smijesno je govorit da mi imamo tamo neki Fond (cije sam ime zaboravila) koji potpomaze mala i srednja preduzeca, kao sto su na jednoj temi me ubjedjivali neki forumasi. Jedan fond, dva fonda itd, treba da postoje al nisu dovoljni. Dakle, trebaju nam banke koje ce da finansiraju nasu privredu. Ne pricam o nekim apstraktnim bankama, vec o bankarskim modelima koji vec postoje al su izgleda enigma za nase trzise. Zasto,ja ne razumijem...


    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Rezultati Uprave za sprjecavanje pranja novca (njome upravlja takodje ucenik Vesa Vukotica), haos koji se desavao na trzistu hartija od vrijednosti (kojim je takodje upravljao ucenik Vesa Vukotica), nedostatak zelje kod nadleznog ministarstva da osigura postovanje zakona na tom polju (pogadjate, i tim organom je upravljao ucenik Vesa Vukotica) je dovelo do haoticnih posljedica koje danas svi trpe. Kad tome dodamo efekte privatizacija najvrjednijih crnogorskih resursa (naravno, ideoloski otac Savjeta za privatizaciju je bio i sami The Veso) - dolazimo do obogaljene privrede (dobro, tu su trgovacki monopoli, ali o tome drugom prilikom)
    Zanimljiv 'lanac ishrane'.

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Sto se tice banaka, vrijedi procitati post forumasa koji je potpuno demaskirao Hercyuja: https://forum.cdm.me/showthread.php?...03#post2701403
    Sad on radi u bankarskom sektoru, pa moze da se kocoperi s cinjenicom da je konacno na strani kapitalistickih institucija i da kritikuje obicne gradjane koji nisu svjesni kako ih sve banke muzu. A bogami, dok je jos bio student, ne znam da li se ko sjeca, kakvu je socijalnu pricu imao Hercy... Bi se karl Libkneht zarcvenio od tog anti-institucionalnog barjacenja.
    Post koji si naveo demaskira samo forumasa koji je izvukao par recenica iz konkteksta i to sa drugih tema. Nekorektno.

    The Provocator, moram da primjetim da je zaista steta sto pises na ovom podforumu iskljucivo ispod Herculesovih postova. Postalo je predvidljivo, cim vidim njegov post, odmah ocekujem tvoj komentar ispod, naravno, zacinjen neizbjeznim inicijalima VV .
    Last edited by AltaMarea88; 31-03-12 at 21:07.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

Page 6 of 285 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •