Page 3 of 276 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 6891

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #51
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Imam jedno pitanje, radio sam online narudzbinu i bio error na sajt i onda otkazana. Pricao s sajtom i rekli rejected NP, poslali mi sliku iz sistema i sve super.
    Od tada je proslo preko mjesec dana i banka mi i dalje nije odmrzla pare. Znaci bio sam tamo, zvao, slao mailove i naravno kazu nije do nas to treba njihova banka, a ako banka ne odgovori ceka se 2 mjeseca.
    Javili mi da odgovorila banka i da ce bit za koji dan, tada sam cekao 15 dana i OPET nista. Javio im se i vele poslat ce mail opet...

    Jel mene oni zajebavaju ili sto posto cu sjutra da odem da im ***** mater. Sad sam bas o tome razmisljao pa se malo naljutio, oprostite na izrazima >.>

    I jel to "standard practice" u svijetu ako otkazes narudzbinu da ti banka drzi pare 2 mjeseca?? Posto mi ne zvuci tako.
    jednom sam i ja kupovao preko interneta nesto i prihvate mi moju karticu i rezervisu pare sa mog racuna ,ali me obavijeste da mi ne mogu poslati proizvod zbog nekih izvoznih restrikcija. novac mi je bio blokiran par mjeseci ali nije bio njima prenijet . posao sam u ckb banku i odnio im sve sto se tice tog slucaja. poslali su mail njima i posle nedelju -dvije su mi pare bile odblokirane.nije bila sad neka velika svota u pitanju da sam morao da fatam za gusu ... koja je tvoja banka u pitanju?
    Ludilom maskiram dosadu

  2. #52
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    CKB, ista stvar, ponio sam im ja sve ali nece pare da vrate iako su im odgovorili ti tamo.

    Ima li koja druga banka da nema debilne stvari ovakve i da manje kosta odrzavanje kreditne(3.5e)?
    rm -rf /

  3. #53
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    CKB, ista stvar, ponio sam im ja sve ali nece pare da vrate iako su im odgovorili ti tamo.

    Ima li koja druga banka da nema debilne stvari ovakve i da manje kosta odrzavanje kreditne(3.5e)?
    Jesi li probao u Atlas?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Ima kako nema. Neću sad da reklamiram banke, pogledaj na sajt svake ti piše koliko je održavanje kartice i koliko su ti provizije
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    A gledao sam no mi je vaznije da me ne zajebavaju ovako. Ovo se desava vec 5ti put, plus prije nekom u porodicu kad su bile pare ukradene nekako nista nijesu preduzeli itd itd...
    rm -rf /

  6. #56
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,940
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Kako je mene banja Đede niko koji drži pare u slamaricu i pištolj pod jastuk... :roll:

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    A gledao sam no mi je vaznije da me ne zajebavaju ovako. Ovo se desava vec 5ti put, plus prije nekom u porodicu kad su bile pare ukradene nekako nista nijesu preduzeli itd itd...
    Mijenjaj banku :P

    Viđi samo koje ti banke daju kartice sa kojima možeš po netu trgovat i ljepota.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #58
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mijenjaj banku :P

    Viđi samo koje ti banke daju kartice sa kojima možeš po netu trgovat i ljepota.
    aj slobodno savjetuj covjeka da predje u Prvu banku i da digne kredit da upise postdiplomske na UDG
    Vecina ljudi je zla

  9. #59
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    @NL Sto ce ti matracna kreditna?! Uzmi debitnu, stavi nesto novca na nju i koliko imas, toliko trosi. Bjezi od velikih banaka. Normalno je da teze servisiraju ako imaju ogroman broj korisnika. Uzmes Visu Electron u sto manjoj banci i miran si. Sto se tice problematike, to ti je politika a i sigurnosni mehanizam. Ako nista uistinu nije placeno, u nekim bankama je automatski podeseno da se sredstva razrezervisu nakon 40 radnih dana. A imas scenarija da ti se sredstva duplo rezervisu, kad uradis neko placanje. To je vise do sistema u banci. Pa ti opet bude rezervisano (ukoliko na vrijeme ne odreagujes) tih 40 radnih dana.

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    aj slobodno savjetuj covjeka da predje u Prvu banku i da digne kredit da upise postdiplomske na UDG
    A ti ne znash? Ne radim u Prvu Banku pa je necu ni reklamirat.

    A ti ne znash? Prva Banka ne mozhe da odobrava kredite zbog CBCG.

    A ti ne znash? Loshe su ti fore namrtvo. Pogotovo shto nijesu vezane za temu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #61
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mijenjaj banku :P

    Viđi samo koje ti banke daju kartice sa kojima možeš po netu trgovat i ljepota.
    A ocu, samo ovo da se zavrsi
    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    aj slobodno savjetuj covjeka da predje u Prvu banku i da digne kredit da upise postdiplomske na UDG
    Ocu, prijatelj mi je drzi pa eto taman
    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    @NL Sto ce ti matracna kreditna?! Uzmi debitnu, stavi nesto novca na nju i koliko imas, toliko trosi. Bjezi od velikih banaka. Normalno je da teze servisiraju ako imaju ogroman broj korisnika. Uzmes Visu Electron u sto manjoj banci i miran si. Sto se tice problematike, to ti je politika a i sigurnosni mehanizam. Ako nista uistinu nije placeno, u nekim bankama je automatski podeseno da se sredstva razrezervisu nakon 40 radnih dana. A imas scenarija da ti se sredstva duplo rezervisu, kad uradis neko placanje. To je vise do sistema u banci. Pa ti opet bude rezervisano (ukoliko na vrijeme ne odreagujes) tih 40 radnih dana.
    http://www.ckb.me/web/code/navigate.jsp?Id=496 ovu valjda imam.
    3.5 skidaju i to je to, nemam neke dodatne troskove nit moram drzat na nju ista.
    Treba mi kartica za online, placam ovdje i vani i sl, korisna mi je bila kad su mi slali pare dok sam u inostranstvo, mada u USA mi nije radila na bankomate
    Electron ne bih uzimao, a debit hmm ne znam. Kad gledam na google nadjem dosta informacija ali ne znam sta i da li se odnosi to kod nas...
    rm -rf /

  12. #62
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da ne otvaram novi topic , koji je najbrzi i najlaksi nacin da uplatim novce na neki ziro racun u Srbiji?
    Kreč, kolica i mešalica.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Da ne otvaram novi topic , koji je najbrzi i najlaksi nacin da uplatim novce na neki ziro racun u Srbiji?
    Po 432874697812346387463291874 put na isto toliko tema.
    Otvori devizni račun u bilo koju banku i pošalji pare tome ili toj na njegov devizni u Srbiji. Neka ti pošalje instrukcije i govoto.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ok ,hvala
    Kreč, kolica i mešalica.

  15. #65
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    obrati malo paznju na recnik
    Last edited by DIDI; 01-09-10 at 08:38.
    Vecina ljudi je zla

  16. #66
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Po 432874697812346387463291874 put na isto toliko tema.
    Otvori devizni račun u bilo koju banku i pošalji pare tome ili toj na njegov devizni u Srbiji. Neka ti pošalje instrukcije i govoto.
    provizija ti je 15 eura , al kad ti treba hitno i nije bitna

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    I sad smo ti mi krivi sto te nisu primili u Prvu banku?
    Ajde sad pusti suzu zbog toga. Ne bismo mi gledali ekonomske krize da su joj zabranili kredite od samog pocetka


    Nista nije vezano za temu ako ne sadrzi verbalne onomatopeje kontinuiranih aplauza Vesu Vukoticu i slicnim penalima koji se igraju ekonomije preko nasih ledja
    1. Ja konkurisao za posao u Prvu Banku? Nijesam taj. Imaš pogrešne informacije. Zarđao si.

    2. Kad bi baba imala ono ne bi bila baba nego... Tako da ti je opet priča bzvz.

    3. Personifikacio hiperbole i iluzije i dalje zaostaješ i živiš u nekom davno prošlom vremenu. Šteta, vrijeme te pregazilo. A o temi ni dodira.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #68
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    1. Ja konkurisao za posao u Prvu Banku? Nijesam taj. Imaš pogrešne informacije. Zarđao si.
    "Konkurisanje" u Vesovoj mrezi studenata ne znaci klasicno prijavljivanje na javne konkurse (jer je to nepotrebno smaranje), vec neprestano signaliziranje asistentima Voljenog Profesora da bi zelio da radis u Prvoj. Onog momenta kada je Profesor odlucio dje ces da radis - onda vec nema nikakve price

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    2. Kad bi baba imala ono ne bi bila baba nego... Tako da ti je opet priča bzvz.
    Ma slazem se ja s tobom - Prva banka je imala odlican kreditni track record i samo su zli lajavci iz CBCG uspjeli da ga upropaste.
    Doduse, paralela izmedju falusnih transgender fantazija prosjecne babe i uticaja kreditnih malverzacije Prve Banke je krajnje zanimljiva i moram reci - cak i indikativan (iako sumnjam da si imao to na umu)

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    3. Personifikacio hiperbole i iluzije i dalje zaostaješ i živiš u nekom davno prošlom vremenu. Šteta, vrijeme te pregazilo. A o temi ni dodira.
    ... a da medju mladim lavovima mreze Veselina the Vukotica ima ljudi nadarenih i za knjizevne i pseudo-filozofske izlete - comes shocking. Doduse, logicka interkonekcija konvergentnih knjizevnih i kognitivnih sekvenci ti i nije bas na nivou - pogotovo ako ne mozes da prepoznas vezu izmedju teme "Banke u Crnoj Gori", djela i lika Veselina Vukotica (jednog od spiritus movens-a crnogorskog finansijskog cirkusa) i Prve Banke CG (igrom slucaja bliske vladajucoj famelji, a s druge strane tempiranoj bombi tog istog bankarskog sektora).
    Prosto se covjek zapita da li zaista ne uvidjas vezu jer je nisi sposoban uociti (cime posla one mukotrpne godine studiranja niz vodu) ili je ne zelis uociti (sto je u trenutnoj politickoj konstelaciji veliki plus)


    Hercy, Hercy...
    Vecina ljudi je zla

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    "Konkurisanje" u Vesovoj mrezi studenata ne znaci klasicno prijavljivanje na javne konkurse (jer je to nepotrebno smaranje), vec neprestano signaliziranje asistentima Voljenog Profesora da bi zelio da radis u Prvoj. Onog momenta kada je Profesor odlucio dje ces da radis - onda vec nema nikakve price

    Nikad nikome nijesam izjavio gdje bih volio ili zhelio da radim niti me to iko pitao. Opet ti se prividja, a oce to kad imash patoloshki problem sa V.V. i ne mozhesh ga izbit sebi iz glave. Znam ja on je kriv za sve shto se finansija tiche. Nije lako tako zhivjet sa toliko presije, mrzhnje i negativne energije. Poznaje ti se dobro, pishesh nepovezano i nevezano na temu.


    Ma slazem se ja s tobom - Prva banka je imala odlican kreditni track record i samo su zli lajavci iz CBCG uspjeli da ga upropaste.
    Doduse, paralela izmedju falusnih transgender fantazija prosjecne babe i uticaja kreditnih malverzacije Prve Banke je krajnje zanimljiva i moram reci - cak i indikativan (iako sumnjam da si imao to na umu)
    Osim iz novina ne znash puno o Prvoj Banci ochigledno, i naravno nije ni malo bajna to se vidi i to niko ne osporava, lishe Drecuna.
    Prvu si ti uveo u prichu kako su me odbili na konkrurs, a ja ti opet kazhem nikad tamo nijesam ni predao dokumenta. A da pishem o Prvoj Banci na forum i prepisku sa tobom vodim nema poterbe. Ali znam mnogo vishe od tebe a ti ne znash nishta o tome bez ovo povrshno iz novina



    ... a da medju mladim lavovima mreze Veselina the Vukotica ima ljudi nadarenih i za knjizevne i pseudo-filozofske izlete - comes shocking. Doduse, logicka interkonekcija konvergentnih knjizevnih i kognitivnih sekvenci ti i nije bas na nivou - pogotovo ako ne mozes da prepoznas vezu izmedju teme "Banke u Crnoj Gori", djela i lika Veselina Vukotica (jednog od spiritus movens-a crnogorskog finansijskog cirkusa) i Prve Banke CG (igrom slucaja bliske vladajucoj famelji, a s druge strane tempiranoj bombi tog istog bankarskog sektora).
    Prosto se covjek zapita da li zaista ne uvidjas vezu jer je nisi sposoban uociti (cime posla one mukotrpne godine studiranja niz vodu) ili je ne zelis uociti (sto je u trenutnoj politickoj konstelaciji veliki plus)


    Hercy, Hercy...
    Ipak moja dedukcija je dosta dobra za sad. To shto ona nije onakva kako bi ti zhelio to je drugo.
    Bonja, zhivish u iluzijama ako mislish da ja ne vidim dalje od fakulteta, profesora i asistenata. Nijesam pao sa drveta, ni sa Marsa, a nemam ni malo godina, vidim dobro, chujem odlichno, a imam i poznanstava dosta shto mojih shto porodichnih pa se dosta toga sazna kad tad.
    Ako mislish da ja ne uvidjam shto se deshava u CG pogotovo u finansijskom sektoru, ti samo neka si zhiv i zdrav, ja ipak vidim mnogo toga. Ono shto ti nikad necesh ni chut ni vidjet. Lishe shto cesh prochitat u Monitor i Vijesti. Nekad sam kao osnovac taj isti Monitor rado chitao u jednu chasnu i poshtenu kucu u koju se nijesi javio iako si me prepoznao.
    Na zhalost, danas ta novina nije ono shto je bila. Sve vishe lichi na zhutu shtampu tipa Svet ili Skandal.

    Stoga Bonja, ako imash neshto na temu da napishesh slobodno, ili ako ti treba neka struchan informacija u vezi banaka pitaj, ima nas par koji cemo ti rado pomoc. Ako ti je cilj da mene prozivash i dovodish u tebi svojstvene kontekste, otvori posebnu temu, nemoj da kvarimo ovo malo tema shto valja i da te bzvz stavljam na ignore jer si poshteno da ti rechem postao dosadan sa jednom izlizanom prichom.
    Pomislicu da si i ti pohadjao ispite kod profesora i upio neke priche.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zadnja opomena, slicne stvari na pm
    Last edited by DIDI; 03-09-10 at 23:48.
    Vecina ljudi je zla

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    U pravu si. Super.
    Aj sad zaobiđi temu, jer ništa o njoj nijesi napisao.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #72
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glede ove teme o sukobu CBCG i Prve Banke, samo bih htio da skrenem pazhnju na malu nedoslednost u argumentima ove potonje.

    Naime, Drecun je u vishe mahova,manje ili vishe direktno implicirao da je povod za,po njemu,nepravedni i neprofesionalni odnos CBCG prema njegovoj banci neka licna osveta ili mrzhnja guvernera CBCG,Krgovica. Medjutim,svi znamo da je Krgovic provjereni DPS kadar,chovjek koji se sve do sada chvrsto drzhao partijske linije. Teshko vjerovati, da takav tip negativne emocije usmjerava na brata shefa njegove partije. Jednostavno ne vidim razlog za to. Zashto bi chovjek ugrozhavao svoju moc,polozhaj i privilegije,zbog tako necheg? Pogotovo zashto bi to radio na ovakav nachin,koji je unaprijed bio osudjen na neuspjeh(a kao chovjek koji se rigidno drzhao linije i prezhivio mnoge partijske chistke,on je to morao da zna)? Ta mi argumentacija ne drzhi vodu.

    Ukoliko se ovo uzme u obzir, jedino logicno objasnjenje, je da je kolicina losheg rada u Prvoj banci bila tolika, da chak ni Krgovic nije to mogao zatashkati i zazhmuriti, jer je znao da ce mu se to vratiti kao tempirana bomba,i da ce na kraju on sve jedno biti zhrtvovan kao "krivac" za aferu. Stoga je rijeshio da sve iznese u javnost.

    Naravno,ovo su sve pretpostavke,koje ne moraju biti tachne. Ja ne tvrdim da je ovo tako,samo mi je argumentacija Drecuna potpuno nelogicna.
    Deserve's got nothing to do with it.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Po 432874697812346387463291874 put na isto toliko tema.
    Otvori devizni račun u bilo koju banku i pošalji pare tome ili toj na njegov devizni u Srbiji. Neka ti pošalje instrukcije i govoto.
    Nisam siguran da je neophodan devizni. Dovoljno su instrukcije i postojanje deviznog racuna osobe koja prima. Onda preko prolaznog racuna banke se odradi transakcija. Ali opet, nisam siguran.

  24. #74
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bar
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad ne bih ostavio neke vece pare u neku od nasih banaka.
    deksi

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Nisam siguran da je neophodan devizni. Dovoljno su instrukcije i postojanje deviznog racuna osobe koja prima. Onda preko prolaznog racuna banke se odradi transakcija. Ali opet, nisam siguran.
    Ne znam za druge, ovamo gdje ja radim moraš
    Ili preko wester uniona da šalješ.

    Quote Originally Posted by Deksiiii View Post
    Nikad ne bih ostavio neke vece pare u neku od nasih banaka.
    Koliko veće, i razlog?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 3 of 276 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 13:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 15:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 05:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 13:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •