Page 137 of 287 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 7175

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #3401
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Možeš da tražiš da ti beka treva banka refinansira kredit.

  2. #3402
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Mislim da ne mora samo refinans, moras imati opciju gasenja kad ti neko jednostrano mijenja uslove, a ti si sa svoje strane sve ispostovao. Ugasis racun pa placas svaki mjesec, ne mora da bude trajni nalog. Zamisli hipoteticki sjutra ti neko kaze 100 eur je mjesecno odrzavanje racuna, i ti to moras da placas sve dok ne otplatis kredit ili ga zatvoris refinansiranjem kod neke druge banke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3403
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Pogledajte što piše u ugovore o kreditu. Jeste li obavezni da primate platu dok traje kredit? Neke banke imaju ovu klauzulu u ugovoru.
    Ako ne piše da ste obavezni onda banku možete da mijenjate svako malo kako vama odgovara.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #3404
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Kako sam i sam korisnik pg banke i imam stambeni kredit koliko sam uspio da iscitam suma sumarum
    -Nema la rata kartice
    -Nema besplatnog podizanja 4 puta na bankomatima drugih banaka s mastercard karticom
    -Kartice ostaju iste do isteka vazenja
    -Ziro racun se mjenjaju samo prve 3 cifre umjesto 550 ide 510 ostatak ostaje isti.

    Ni meni se ovo spajanje ne svjdja jer sam i ja sam pobjegao od njih ali jbga alternative neke nema da to nisu neke banke s upitnim vlasnickim udjelom iza kojih ne stoji niko tako da za sad to nam je sta nam je...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. #3405
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nema alternative u preostalih 11 banaka na CG?
    E ako je iđe ima, u CG imate što izabrat kad je banka u pitanju. Pa sve da idete sa uslovom da mi se logo banke svidi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #3406
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    @hercules
    Posjedujem kartice Podgoričke banke koje nisam koristio sigurno 18 mjeseci. Plaćam samo pretplatu i to zbog stambenog kredita.

    Šta misliš moram li koristiti kartice CKBe sa obzirom da sam ugovor sklopio sa PBom?
    Po meni imam obaveze da vraćam kredit ali kartice nemam obaveze da koristim.
    Šta ostali misle?


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #3407
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Izgleda su ta pisma odavno slali, ja jos nisam ni bio u CG tako da sam tek prije par dana od svojih uzeo to pismo koje se nedje zagubilo u medjuvremenu i od kojeg je definitivno proslo 15 dana.

    Necu ulazit' u pricu oko toga da i dalje smatram da neko treba da potpise da se slaze sa otvaranjem racuna u drugoj banci, po vjerovatno izmjenjenim uslovima jer ce me @hercules pojes'.

    Znam samo da sam juce imao propusten poziv od PG banke (ali preko Viber-a!). Ne znam jel' greska u pitanju ili sto ali su me podsjetili da sam vjerovatno posjedujem racun u CKB banci koji cu da ugasim koliko sjutra, samo da me ne obraduju kakvim dugovanjem za ovaj mjesec jer ja u Podgorickoj nisam placao nikakvo odrzavanje a CKB-u necu cent dat', to je sigurno. Sa njima sam davno raskrstio, crno na bijelo.
    Last edited by Fidel Castro; 10-11-20 at 22:41.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #3408
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    @hercules
    Posjedujem kartice Podgoričke banke koje nisam koristio sigurno 18 mjeseci. Plaćam samo pretplatu i to zbog stambenog kredita.

    Šta misliš moram li koristiti kartice CKBe sa obzirom da sam ugovor sklopio sa PBom?
    Po meni imam obaveze da vraćam kredit ali kartice nemam obaveze da koristim.
    Šta ostali misle?


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Nema razloga da te uslovljavaju da koristiš bilo kakvu karticu, mislim da to nije slučaj.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  9. #3409
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Uslovljali su u PG banku da imaš taj račun sa tim karticama.
    Jbg dobra kamatna stopa i šta ćeš

    Ali CKB i ja smo završili odavno još prije 15 godina, prvo zbog profesionalnih stvari, a onda i na ličnom nivou.
    Zato ću gledati da se što prije završi i ova moja saga sa njima.
    Telekom, CKB, JUGOPETROL i EPCG.
    Još samo ovu zadnju ne mogu da izbacim iz upotrebe...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #3410
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ja imam u ckb racun samo radi paypall-a. Znam da nije moglo u pg banku dje mi je kredit ranije,pa sam ga ostavio tamo.
    Sada cu imati dva racuna tamo,jedan moram da gasim.(i sigurno cu morati da gasenje racuna da platim,sto je meni uzas)
    Ono sto imam info,da glavni direktor pg banke ostaje i preuzima komplet ckb.
    Jer masu klijenata nije bilo zadovoljno sa uslovima u ckb(sa svim da ne nebrajam),receno mi je licno da ce dosta toga da se promjeni i da ne trcim u drugu banku dok ne vidim situaciju.
    Jer sam isti trazio tj raspitao se da predjem u drugu zbog boljih uslova i kredit da prebacim.
    Jer su sami svjesni (pg banka) da ce izgubiti masu klijenata sa ovim spajanjem ako nesto ne promjene.
    U ckb naplacuju uslugu sms 0.99+ svaku poruku 0 07centi. Sta reci sem,lopovi da ne duzimo dalje.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #3411
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    Izviini sto prokomentarisah .
    Citam na vise jezika izmedju ostalog ina svom crnogorskom ali taj montenegrinski zaista ne znam .
    Ps koliko shvatih zivite u Novom pa da li bi bili ljubazni da nam kazete od kada je Novi u CG ?
    Na provokacije na ovoj temi ne odgovaram. Pitala sam te jesi li pročitao moj post o problemu sa bankom, nakon kojeg ti pišeš da je aplikacija dobra i da nema problema Pravopis su ti objasnili, samo me uvijek to ubode u oči i nema veze sa tobom nego sa pravopisom.

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Zna li ko od vas sta se sad desava sa nama sto sa PG prelazimo na CKB? Stigla mi je neka poruka da mi se otvara transakcioni racun, i da se ta ponuda smatra prihvacenom ako ne posaljem PG banci u roku od 15 dana da je ne prihvatam. Poslao sam licnom bankaru mail da mi objasni, jer iz tih ponuda i linkova mi masu toga nije jasno, naravno samo me iskulirao Interesuje me sta se desava sa karticama koje su na PG validne,koji se paket placa, placaju li se poruke, podizanje sa bankomata (znam da se ranije to jedino kod njih placalo, zena mi je tamo imala racu) itd, ako ko ima neki info davajte
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    CKB su najveće derikože. Moram dobro sad vidjeti gdje da prebacimo firmin račun. Ako neko ima dobro i povoljno iskustvo sa nekom bankom, neka da prijedlog.

  12. #3412
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Erste


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #3413
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    @hercules
    Posjedujem kartice Podgoričke banke koje nisam koristio sigurno 18 mjeseci. Plaćam samo pretplatu i to zbog stambenog kredita.

    Šta misliš moram li koristiti kartice CKBe sa obzirom da sam ugovor sklopio sa PBom?
    Po meni imam obaveze da vraćam kredit ali kartice nemam obaveze da koristim.
    Šta ostali misle?


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Mislim da ne moraš. Opet kažem, pročitajte ugovore o kreditu piše li đe tamo da ste se obavezali da dok imate kredit primte zaradu u PG banku. Ako piše, onda moraš prebaciti jer je posljedica povećanje kamate vjerovatno.
    Jer kupovinom banke oni su preuzeli sva prava i obaveze.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Izgleda su ta pisma odavno slali, ja jos nisam ni bio u CG tako da sam tek prije par dana od svojih uzeo to pismo koje se nedje zagubilo u medjuvremenu i od kojeg je definitivno proslo 15 dana.

    Necu ulazit' u pricu oko toga da i dalje smatram da neko treba da potpise da se slaze sa otvaranjem racuna u drugoj banci, po vjerovatno izmjenjenim uslovima jer ce me @hercules pojes'.

    Znam samo da sam juce imao propusten poziv od PG banke (ali preko Viber-a!). Ne znam jel' greska u pitanju ili sto ali su me podsjetili da sam vjerovatno posjedujem racun u CKB banci koji cu da ugasim koliko sjutra, samo da me ne obraduju kakvim dugovanjem za ovaj mjesec jer ja u Podgorickoj nisam placao nikakvo odrzavanje a CKB-u necu cent dat', to je sigurno. Sa njima sam davno raskrstio, crno na bijelo.
    Neće te Hercules pojest ali piše tamo:
    Stigla ti je poruka da ti se otvara transakcioni racun, i da se ta ponuda smatra prihvacenom ako ne posaljes PG banci u roku od 15 dana da je ne prihvatam.
    Ovo je najlakši način da se odradi najveća baza klijenata. Tu ima problema za pomorce npr koji tu poruku neće primiti, ali to je masnije lako dokazivo. Ali u ovim uslovima, i zbog brzine posla najlakše je bilo ovako odraditi.
    Ako imate neko bolje rješenje vjerujem da će PG banka rado da posluša
    A tebi nije teško da pošalješ da ne prihvataš

    Potpisivanje vjerovatno slijedi prvom posjetom banke.



    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ja imam u ckb racun samo radi paypall-a. Znam da nije moglo u pg banku dje mi je kredit ranije,pa sam ga ostavio tamo.
    Sada cu imati dva racuna tamo,jedan moram da gasim.(i sigurno cu morati da gasenje racuna da platim,sto je meni uzas)
    Ono sto imam info,da glavni direktor pg banke ostaje i preuzima komplet ckb.
    Jer masu klijenata nije bilo zadovoljno sa uslovima u ckb(sa svim da ne nebrajam),receno mi je licno da ce dosta toga da se promjeni i da ne trcim u drugu banku dok ne vidim situaciju.
    Jer sam isti trazio tj raspitao se da predjem u drugu zbog boljih uslova i kredit da prebacim.
    Jer su sami svjesni (pg banka) da ce izgubiti masu klijenata sa ovim spajanjem ako nesto ne promjene.
    U ckb naplacuju uslugu sms 0.99+ svaku poruku 0 07centi. Sta reci sem,lopovi da ne duzimo dalje.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Sve pogrešne info imaš. Niđe veze.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    CKB su najveće derikože. Moram dobro sad vidjeti gdje da prebacimo firmin račun. Ako neko ima dobro i povoljno iskustvo sa nekom bankom, neka da prijedlog.
    Baš pogrešno definišete derikože moram vam svima reći. Pogledajte bilanse uspjehe banaka i provjerite ko ima najviše prihoda od naknada pa dijelite sa brojem klijenata.
    Ili samo udio banke na tržište i udio prihoda od naknada. Iznenadićete se rezultatima i ko je najveći derikoža.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #3414
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Laz mi rekli,laz prenio!
    A zivi bili pa vidjeli,8 decembar brzo dolazi.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  15. #3415
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nema alternative u preostalih 11 banaka na CG?
    E ako je iđe ima, u CG imate što izabrat kad je banka u pitanju. Pa sve da idete sa uslovom da mi se logo banke svidi.
    Koja banka ce da mi ponudi 4.99 kamatu i da pritom ne moze da se desi da nestane preko noci kao sto se desilo s atlasom(znam da CB garantuje do 50.000 ali ne bih ja to isprobavao ako bas ne moram znamo gdje zivimo) Jedina banka jos da ja znam iza koje stoji strani kapital a da to nije neki kapital iz srbije ili okolnih drzava je erste a oni samo neka su zdravo! Tako da to je sta je, ako imas neki predlog pucaj

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  16. #3416
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Pomijesao si kredit sa depozitom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #3417
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ako tražiš stambeni kredit onda ne treba da te zanima hoće li se banka ugasiti ili ne, niko ti kredit ne može preuzeti pod nepovoljnijim uslovima po tebe. Ako pričaš o depozitu, svakako niđe nećeš dobiti 5% kamatu. Ako dobiješ 3% i to na neki veliki iznos i duži period da si srećan. Svi koji su imali kredite kod Atlas banke i dalje vraćaju te kredite. Negativan uticaj je isključivo po ljude koji su tamo imali depozite preko 50 hiljada pa sad čekaju hoće li zakučiti nešto iz stečajne mase.

  18. #3418
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    4.99% za šta konkretno? Kredit? Kakav? Ili depozit?

    Niko ne može da garantuje da neće nestati preko noći. Mada je za Atlas bilo jasno većini, ko je išta pratio znao je gdje ta banka ide konstantnim povećanjem kapitala dodavanjem fiksne imovine.
    Domaća 100% je još Prva Banka. Lovćen je mješavina stranog i domaćeg kapitala. Sve ostale banke su u stranom vlasništvu.
    Najbliži vlasnik je iz Hrvatske pa Slovenije itd.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #3419
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Evo da ponovim pitanje
    "Kod koje banke je najpovoljnija kamatna stopa za stambeni kredit?
    Imamo kredit kod Addiko (ostalo je još 15 god) pa da vidim isplati li se sad prelazit u drugu banku naredne 15 god, da makar malo spuštimo ratu."

  20. #3420
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Mislim da je Erste reklamirala neke bas male procente prilikom prebacivanja stambenog kod njih.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  22. #3421
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Neće te Hercules pojest ali piše tamo:


    Ovo je najlakši način da se odradi najveća baza klijenata. Tu ima problema za pomorce npr koji tu poruku neće primiti, ali to je masnije lako dokazivo. Ali u ovim uslovima, i zbog brzine posla najlakše je bilo ovako odraditi.
    Ako imate neko bolje rješenje vjerujem da će PG banka rado da posluša
    A tebi nije teško da pošalješ da ne prihvataš

    Potpisivanje vjerovatno slijedi prvom posjetom banke.
    Najlaksi nacin za banku, ne i za klijente.

    Kapiram ja da je ovo postala praksa za sve ali po meni to nije niti ce ikad bit' normalno. Da ti neko recimo izmjeni uslove, prebaci te na drugi paket operatera, prebaci te u drugu banku itd. itd. a ti se nisi ni slozio niti ista potpisao. Nego ti kazu "imas 15 dana da eksplicitno kazes da neces, inace se smatra da oces". Ne znam kakav je zakon u tom pogledu al' ako to prolazi onda smatram da je los.

    Nemojmo o nacinima jer sam siguran da ih ima. Nije mi posao da razmisljam o prakticnosti istih ali danas vjerujem da preko 90% klijenata ima pristup internetu. Svakome se moze poslati 'unique' link sa pitanjem da li prihvataju premjestaj iz PG banke u CKB banku, link do punih uslova i jednostavno odgovor "Da/Ne".

    Ja svakako nista u CKB potpisivat' necu a ako budu trazili jedan jedini cent onda ce bit' isto kao i sa slucajem 'Erste' - nek' se gomila dug koji nikad necu platit' jer ne neosnovano napravljen.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #3422
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    U vrijeme pandemije + ti je gro klijenata starija populacija - ja stvarno ne vidim bolje rješenje. Tako da opcija pristupa internetu otpada. Naš narod i dalje ide u Poštu da plaća i sl. Tako je i za ovo.
    O promejnama tarifa za banke sam već pisao. CBCG je dala mišljenje da je dovoljno da banke trebaju na web site da objave promjenu tarifnika. A ti kad si otvarao račun si prihvtio opšte uslove poslovanja.
    Je li ovakav način korektan i dobar za klijente? Nije, potpuno sam saglasan.
    Je li zakonit? Jeste i tu Bankama prestaje svaka briga.

    Bankama su kazne pozamašne za svako kršenje zakona, tako da vjeruj mi da se ne bi igrali sa nečim a da nisu sve potpuno zakonski pokrili.
    A terbaju li zakoni da se mijenjaju, trebaju bgm. Ali to je već druga priča.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #3423
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Cijena paketa zavisi što odabereš u CKB.
    Više detalja na https://www.ckb.me/upload/gradjani/P...a_31072020.pdf

    Koja od ovih stavki iz cjenovnika pokriva plaćanje računa preko elektronskog bankarstva? Dosad mi je bilo besplatno ako institucija kojoj plaćam ima otvoren račun u pg banci, a 30 centi minimalna provizija ako plaćam instituciji koja nema otvoren račun istoj banci. Znam da se onda radi o međubankarskom platnom prometu i da ime više termina u toku dana kada se transakcije realizuju kroz sistem cbcg, ali nisam siguran koja se stavka odnosi na same račune.

  26. #3424
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    4.99% za šta konkretno? Kredit? Kakav? Ili depozit?

    Niko ne može da garantuje da neće nestati preko noći. Mada je za Atlas bilo jasno većini, ko je išta pratio znao je gdje ta banka ide konstantnim povećanjem kapitala dodavanjem fiksne imovine.
    Domaća 100% je još Prva Banka. Lovćen je mješavina stranog i domaćeg kapitala. Sve ostale banke su u stranom vlasništvu.
    Najbliži vlasnik je iz Hrvatske pa Slovenije itd.
    4.99% stambeni kredit, ostalo se odnosilo da ako vec postoji tu kredit, plata ide preko iste banke. Sve ostale moguce transakcije je logicno da se obavljaju preko iste banke ustedjevina takodje. Zelim kad vec placam odrzavanje racuna ebanking i ostale zezancije da to radi i da imam neku tehnicku podrsku... A to nazalost osim hipotekarne banke(koja nema stambene kredite) ne znam koja banka ima kao sto je imala podgoricka...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  27. #3425
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Koja od ovih stavki iz cjenovnika pokriva plaćanje računa preko elektronskog bankarstva? Dosad mi je bilo besplatno ako institucija kojoj plaćam ima otvoren račun u pg banci, a 30 centi minimalna provizija ako plaćam instituciji koja nema otvoren račun istoj banci. Znam da se onda radi o međubankarskom platnom prometu i da ime više termina u toku dana kada se transakcije realizuju kroz sistem cbcg, ali nisam siguran koja se stavka odnosi na same račune.
    Strana 2:
    Interna plaćanja putem CKB ebanking servisa 0.12 EUR.

    Za drugo su eksterna plaćanja.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 137 of 287 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •