Page 108 of 276 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... LastLast
Results 2,676 to 2,700 of 6892

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #2676
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Onda je NLB zakon . Kid njih sve u detalje

  2. #2677
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sam na HB mogao sa telefona, skinuo sam onu Premium Program aplikaciju sto je Telekom pravio, bas fina i prakticna aplikacija osim sto si bio ogranicen na pregled u zadnjih 120 dana, nije moglo vise od toga.. I imao sam fin pregled sve potrosnje, i kad i dje. Odje kod erste imam samo sms obavjestenja i to mi ne pise dje je bila potrosnja, nego mi samo napise neki beskorisni kod pos terminala. A onaj sluzbenik na salteru kad sam otvarao racun mi govori da mi ne treba sms obavjestenje ako imam ebanking. Kako ne treba druze... Tacno cu plate prebacati na racun u HB da bih mogao da pratim potrosnju
    Koliko placas mjesecno za koriscenje m bankarstva preko Premium aplikacije?

  3. #2678
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @cola2 mislim da je bilo ukupno 2,20 mjesecno za mHB Klik, odrzavanje racuna i SMS obavjestenja.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #2679
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,577
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Meni u hipotekarnu sms i održavanje kartice 1.40

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  5. #2680
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Pg banka, superior paket, održavanje računa, sms notifikacije o prilivima i odlivima, sms upit o stanju na računu, sms bankarstvo i elektronsko bankarstvo - sve zajedno 3.9€ mjesečno. previše, jer koristim samo sms obavještenja i elektronsko bankarstvo, a nisam siguran da mogu samo te dvije usluge da tražim.

  6. #2681
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,933
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    907
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Imam neku premium gift karticu i evo drugi put mi se desava da mi dupliraju skinuti iznos. Prvi put su mi na reklamaciju vratili, sad moram opet da reklamiram. Pa ne bi presao da primam platu na hipotekarnu sanse nema...kad na 150e dvije greske prave, mogu zamisliti sta se desava sve da ih covjek stalno koristi.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #2682
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Addiko banka ima odlicnu aplikaciju. Nemam bas ni jednu zamjerku na nju, a koristim je evo vec 4-5godina. I web interfejs je za pohvalu, jedina razlika sto preko weba traze potpis placanja SMS kodom.

  8. #2683
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,144
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Vodi se jutros polemika iza šaltera u CKB kako jednoj od gospođa koje tu rade NE PADA NA PAMET DA VRAĆA KLIJENTE JER SU IM NOVACANICE U PAZARE LIJEPLJENE, i da za to postoji CBCG pa nek njeni iz trezora(CkB-a) šalju iste Centralnoj Banci.

    Uzrok je bilo obavještenje koje su dobili ranije da ne primaju oštećene/lijepljene/ofarbane/ novčanice i stare dolare, i ja koji sam doneo u pazar 5€ koji su bili lijepljeni sa prednje strane jer su pocele da se cijepaju po sredini - znate vec kako to izgleda.

    Tu praksu vec duže imaju u nekih drugim bankama, Erste recimo, znam sigurno.

    E sad me zanima je li moguce da naše banke nece svojim klijentima da "učine", prime takve novčanice i urade ovo sto jedna od gospođa kaže već vraćaju klijente?
    Zna li CBCG za ovu praksu i pada li im na pamet da nešto urade?

    Treba li neko kome CBCG nije na 2,3,5 km da ide radi 5, 10 ili 20€ za Pg jer ima kod sebe pravu novčanicu koja nije više za upotrebu?



    Poslato s Jadrana

  9. #2684
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Vodi se jutros polemika iza šaltera u CKB kako jednoj od gospođa koje tu rade NE PADA NA PAMET DA VRAĆA KLIJENTE JER SU IM NOVACANICE U PAZARE LIJEPLJENE, i da za to postoji CBCG pa nek njeni iz trezora(CkB-a) šalju iste Centralnoj Banci.

    Uzrok je bilo obavještenje koje su dobili ranije da ne primaju oštećene/lijepljene/ofarbane/ novčanice i stare dolare, i ja koji sam doneo u pazar 5€ koji su bili lijepljeni sa prednje strane jer su pocele da se cijepaju po sredini - znate vec kako to izgleda.

    Tu praksu vec duže imaju u nekih drugim bankama, Erste recimo, znam sigurno.

    E sad me zanima je li moguce da naše banke nece svojim klijentima da "učine", prime takve novčanice i urade ovo sto jedna od gospođa kaže već vraćaju klijente?
    Zna li CBCG za ovu praksu i pada li im na pamet da nešto urade?

    Treba li neko kome CBCG nije na 2,3,5 km da ide radi 5, 10 ili 20€ za Pg jer ima kod sebe pravu novčanicu koja nije više za upotrebu?



    Poslato s Jadrana
    Zato je bitkoin buducnost,nema rok trajnja,neunistiv je i nemoguce ga je falsifikovti kao papirni novac. Nekad su ljudi koristili skoljke,so...kao novac to danas izgleda primitivno tako ce i papirni novac izgledti primitivno genercijama koje budu koristile smo digitlni

    Sent from my Armor_3 using Tapatalk
    Last edited by Evlcrazylady; 08-11-19 at 21:47.

  10. #2685
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slučajno nadjoh ovu temu,koja banka u cg ima namanju efektivnu kamatnu stopu za gotovinske kredite,tipa do 10 000 otplata 3 godine.

    Sent from my Armor_3 using Tapatalk

  11. #2686
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,577
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Slučajno nadjoh ovu temu,koja banka u cg ima namanju efektivnu kamatnu stopu za gotovinske kredite,tipa do 10 000 otplata 3 godine.

    Sent from my Armor_3 using Tapatalk
    Nlb sada ima akciju

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  12. #2687
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Nlb sada ima akciju

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Ok,hvala ovo sam pisao samo informativno(još nisam odlučio da li ću uzimati kredit). Vidio sam kamatna stopa 7% dok u drigim bankama ide i do 10%.

    Sent from my Armor_3 using Tapatalk

  13. #2688
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pozdrav za sve dobre ljude i bankare...
    Postavio sam nedje ranije pitanje u vezi otplate kartica, rekli ste mi da podjem u banku oko toga, alli nijesam imao vremena...
    Sad citam o slucaju ove profesorice i o pametnom upravljanju finansijama, pa reko da pitam ponovo, da vidim sa vama koja mi je opcija najbolja...

    Dok sam bio zaposlen na neodredjeno, digao sam kredit i dozvoljeni minus...
    Dali su mi 2 kartice, kreditnu i debitnu, sa minusom od 2 plate na svaku...
    Kad sam se zaduzivao, potrefilo se da sam u tom periodu na platu imao neke prekovremene i dodatke, sto su uzeli za osnovicu, tako da su mi dozvolili ukupni minus na te dvije kartice nesto preko 5000...
    Uz to imam jedan sitni kredit...
    E sad, od ovog minusa na kartice sam potrosio skoro sve, ostalo mi je nesto manje od hiljadu eura na obije...
    Svi govore da je to najgori bankarski proizvod, da kolju i tako to, medjutim, meni to i nije izgledalo tako strasno, cini mi se da je oko 1% kamata na to sto sam podigao, nije razlog za brigu...
    Kako kapiram da samo placam kamatu a da mi glavnica ostaje, uzeo bih i ovih hiljadu sto mi je ostalo i to gasio polako...

    U medjuvremenu, napustim ja taj stalni posao, sve obaveze uredno izmirujem, ali kad sam bio da vidim da dignem jos jedan kredit, ovaj mi je u banku rekao da tesko da mi moze odobriti novi kredit jer nijesam na neodredjeno, ali da mogu da refinansiram postojeci...
    A kamata bi bila preko 9%, sto mi se cini malo mnogo...
    Jer sam vec otplatio dobar dio tog kredita, sa stopom od oko 7 posto, tako da bi mi propala ta kamata koju sam vracao...

    Pa me zanima ako ja podignem komplet minus, kako oni misle da to namiruju, bi li onda bili prinudjeni da mi daju kredit, ili bi otplacivali na neki drugi nacin...
    Imam jos jedan racun u drugoj banci na koji mi lijezu pare, bi li automatski skidali sa tog racuna, da li bi skinuli cjelokupni iznos, bi li isti blokirali sto bi mi bila najgora opcija...
    Da im ljuljnem 5 hiljada odjednom mi se stvarno glupo cini
    Last edited by karamazov; 10-11-19 at 00:19.

  14. #2689
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,633
    Thanked in
    927 Posts

    Default

    Kako ti ne dosadi

  15. #2690
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    On kukavac stalno postavlja prava pitanja, ali niko ga ne kapira
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #2691
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    ???
    Mrtav sam ozbiljan...
    Neshvacen sam potpuno brate Dejane...

    Citam za ovu zenu i uzeh papir, olovku i telefon da citam poruke sto mi stizu od banke, da vidim dje sam...
    I provalio sam da imam kreditnu i debitnu karticu i da to nije isto... a cini mi se da mi sa kreditne najmanju proviziju uzumaju, skoro nista...
    Potpuno sam ozbiljan, vec sam par puta pitao za te munuse, mogu i skrinsot smsa da posaljem ako treba
    Last edited by karamazov; 10-11-19 at 00:31.

  17. #2692
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ja sam tako jednom digao kredit 5.5k da zatvorim sve minuse i revolving kartice, pa pored toga kredit drugi...

    Taj kredit sto sam bio uzeo za zatvaranje minusa i revolvinga ispalo je da mi je manji anuitet bio od kamata koje sam plaćao.

    Kad sam sve kredite vratio ko da sam se ponovo rodio. Sad neću ništa ni na rate da uzmem.

    Minus i revolving dva krvnika od bankarskih proizvoda.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. #2693
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Pozdrav za sve dobre ljude i bankare...
    Postavio sam nedje ranije pitanje u vezi otplate kartica, rekli ste mi da podjem u banku oko toga, alli nijesam imao vremena...
    Sad citam o slucaju ove profesorice i o pametnom upravljanju finansijama, pa reko da pitam ponovo, da vidim sa vama koja mi je opcija najbolja...

    Dok sam bio zaposlen na neodredjeno, digao sam kredit i dozvoljeni minus...
    Dali su mi 2 kartice, kreditnu i debitnu, sa minusom od 2 plate na svaku...
    Kad sam se zaduzivao, potrefilo se da sam u tom periodu na platu imao neke prekovremene i dodatke, sto su uzeli za osnovicu, tako da su mi dozvolili ukupni minus na te dvije kartice nesto preko 5000...
    Uz to imam jedan sitni kredit...
    E sad, od ovog minusa na kartice sam potrosio skoro sve, ostalo mi je nesto manje od hiljadu eura na obije...
    Svi govore da je to najgori bankarski proizvod, da kolju i tako to, medjutim, meni to i nije izgledalo tako strasno, cini mi se da je oko 1% kamata na to sto sam podigao, nije razlog za brigu...
    Kako kapiram da samo placam kamatu a da mi glavnica ostaje, uzeo bih i ovih hiljadu sto mi je ostalo i to gasio polako...

    U medjuvremenu, napustim ja taj stalni posao, sve obaveze uredno izmirujem, ali kad sam bio da vidim da dignem jos jedan kredit, ovaj mi je u banku rekao da tesko da mi moze odobriti novi kredit jer nijesam na neodredjeno, ali da mogu da refinansiram postojeci...
    A kamata bi bila preko 9%, sto mi se cini malo mnogo...
    Jer sam vec otplatio dobar dio tog kredita, sa stopom od oko 7 posto, tako da bi mi propala ta kamata koju sam vracao...

    Pa me zanima ako ja podignem komplet minus, kako oni misle da to namiruju, bi li onda bili prinudjeni da mi daju kredit, ili bi otplacivali na neki drugi nacin...
    Imam jos jedan racun u drugoj banci na koji mi lijezu pare, bi li automatski skidali sa tog racuna, da li bi skinuli cjelokupni iznos, bi li isti blokirali sto bi mi bila najgora opcija...
    Da im ljuljnem 5 hiljada odjednom mi se stvarno glupo cini
    Pazi, imaš dva puta...

    Prvi je da uzmeš kredit i da zatvoriš te minuse i kartice i da se u te stvari više ne upuštaš, na što duži rok i to fataj sad do NG jer će nakon toga ti vjerovatno tražiti hipoteku. Razmisli da li da ideš na opciju da refinansiraš i postojeći kredit ili da imaš dva (možeš jedan na nekog od familije da uzmeš ako banka ne dozvoljava da imaš dva kredita).

    Drugi je da ideš da ne vraćaš ništa... al to je loš put. Ne smiješ ništa od imovine da imaš na sebe niti platu preko računa da primaš.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  19. #2694
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Eto ako je ozbiljno pitanje da ti i ozbiljno odgovorimo . Kamata na kartice tj dozvoljeni minus je ubitacna . Jeste jedan posto ali mjesecno .

    Znaci ako imalo mozga imas odmah sve to sto dugujes strpaj u jedan refinansirajuci ( ili ako imas kesa zatvaraj to ) .
    Drugi put je los jer ce ti izvrsitelji zakucati na vrata . Imaju prava da blokiraju svu stednju , sve racune , svu imovinu na tvoje ime . Ne tjesi se sa tim ako se nista ne vodi na tebe . Bilo kada da se pojavi neki racin ili imovina bice automatski blokirano . Sa tog drugog racuna bi ti odmah skinuli sve plus svaki mjesec koliko im zakon dozvoljava ( ne znam kolikp ti moraju ostaviti od primanja da li je je pola ili ima neki min iznos to vjerovatbo ekonomisto bolje znaju )

    Teoretski mozes da nemas nikakva primanja i imovinu zvanicno i onda nemaju odakle da skinu , problem je sto ce jednom biti nesto taj dug ne zastareva

  20. #2695
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Zahvaljujem dobri ljudi...
    znam kako ide postupak izvrsenja, itd..
    Nego me zanima kako banka tacno postupka u tom slucaju, ako ispraznim obije kartice i ostane mi taj minus...
    Ne vjerujem da bi mi momentalno blokirali racune...
    Bi li onda bili prinudjeni da mi daju taj novi kredit ako bih trazio...
    Ili ako krenem svaki mjesec da uplacujem rate da to otplatim za godinu-dvije, ne vidim razlog za blokadu racuna...
    na ovaj drugi racun mi lijezu sve uplate, a ne bih da se ciganisem i primam pare na ruke

  21. #2696
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,977
    Thanks Thanks Given 
    779
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Ne bi momentalno ali za dva tri mjeseca bi. Novi kredit mozes dobiti pod uslovima koji vaze za dobijanje kredita. Nemaju oni nikakvu obavezu nego ti.

  22. #2697
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ..............
    Svi govore da je to najgori bankarski proizvod, da kolju i tako to, medjutim, meni to i nije izgledalo tako strasno, cini mi se da je oko 1% kamata na to sto sam podigao, nije razlog za brigu...


    ..............
    A kamata bi bila preko 9%, sto mi se cini malo mnogo...
    Jer sam vec otplatio dobar dio tog kredita, sa stopom od oko 7 posto, tako da bi mi propala ta kamata koju sam vracao...

    Kako ti je OK kamata od 1,X% mjesecno (sto dodje 13+% godisnje), a 9% ti se cini "malo mnogo"?


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ……….
    (možeš jedan na nekog od familije da uzmeš ako banka ne dozvoljava da imaš dva kredita).

    Ja ne razumijem logiku da se uzimaju krediti na tudja imena (pa neka su i clanovi familije), za rjesavanje SVOJIH finansijskih problema koje si sam izazvao, i time onemogucio tom clanu da zavrsava nesto sto on/ona zeli?

  23. #2698
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,846
    Thanks Thanks Given 
    1,623
    Thanks Thanks Received 
    2,774
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Zahvaljujem dobri ljudi...
    znam kako ide postupak izvrsenja, itd..
    Nego me zanima kako banka tacno postupka u tom slucaju, ako ispraznim obije kartice i ostane mi taj minus...
    Ne vjerujem da bi mi momentalno blokirali racune...
    Bi li onda bili prinudjeni da mi daju taj novi kredit ako bih trazio...
    Ili ako krenem svaki mjesec da uplacujem rate da to otplatim za godinu-dvije, ne vidim razlog za blokadu racuna...
    na ovaj drugi racun mi lijezu sve uplate, a ne bih da se ciganisem i primam pare na ruke

    kolega, valjda bi ove osnove trebalo da znas.

    neplacanje jedno sigurno 2-3mjeseca nakon cega bi tek isla opomena, pa posle 30dana raskida se. tad bi te banka utuzila tj blokirala iznos kod njih koji imas, tj taj racun. tek nakon toga bi islo izvršenje preko izvrsitelja na ostale racune itd..

    sto se tice novog kredita sto rece Apolo nisu oni u obavezi nego ti za podizanje e sad taj novi koji bi ti bilo kao neko refinansiranje bi bio po znatno vecoj kamatnoj stopi.

    minus i revolving ubija zbog kamate kad si u minus. tu maskariraju.
    f6

  24. #2699
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Ja ne razumijem logiku da se uzimaju krediti na tudja imena (pa neka su i clanovi familije), za rjesavanje SVOJIH finansijskih problema koje si sam izazvao, i time onemogucio tom clanu da zavrsava nesto sto on/ona zeli?
    Znaš kako, ako imaš roditelje koji su penzioneri možda možeš završiti mnogo bolje uslove po uslovima za penzionere, nego ti ako si u nekoj divljoj firmi na određeno i prijavljen na minimalac.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #2700
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    kolega, valjda bi ove osnove trebalo da znas.

    neplacanje jedno sigurno 2-3mjeseca nakon cega bi tek isla opomena, pa posle 30dana raskida se. tad bi te banka utuzila tj blokirala iznos kod njih koji imas, tj taj racun. tek nakon toga bi islo izvršenje preko izvrsitelja na ostale racune itd..

    sto se tice novog kredita sto rece Apolo nisu oni u obavezi nego ti za podizanje e sad taj novi koji bi ti bilo kao neko refinansiranje bi bio po znatno vecoj kamatnoj stopi.

    minus i revolving ubija zbog kamate kad si u minus. tu maskariraju.
    Problem je dodatni to što nakon kašnjenja upada u neke kategorije koje sugerišu drugim bankama da nijesi najsigurniji klijent, pa samim tim teže se i dobija kredit. Jedno je refinansiranje kredita, minusa, revolvinga kad se uredno vraća, a potpuno drugo kad si u kašnjenju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 108 of 276 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 13:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 15:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 05:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 13:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •