Page 269 of 287 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279 ... LastLast
Results 6,701 to 6,725 of 7175

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #6701
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Može li proć' 2 dana zaboga a da ja ne moram da kontaktiram NLB raspali i pitam ih zašto ne rade stvari koje bi moralo da rade...



    Korisnik koji se ulogovao na aplikaciju, sa svim 'privilegijama' i prebacuje sa računa gdje ima raspoloživih 3000e, ne moze da prebaci na svoj drugi račun 200e jer... NLB raspad sistema.

    P.S. Pogledaj ti taj vrhunac grafičkog dizajna 1976. godine... Lele.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #6702
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Liči mi da ti je aktivirana demo ili basic verzija usluge. Makar takvu grešku dobijaš.
    https://www.nlb.me/me/stanovnistvo/p...nlb-klik-basic
    Last edited by hercules; 13-02-24 at 07:27.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #6703
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Fideleee sam si sebi najveći neprijatelj, Fidelee
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Krstooo For This Useful Post:


  5. #6704
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    I treba, dok god koristis nlb.

    Za dan predjes u HB ili erste…

  6. The Following User Says Thank You to Sale For This Useful Post:


  7. #6705
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Sad moze i ono kao kad mijenjas operatera telefonske mreze. Dobar dan, dobar dan ja prelazim kod vas

  8. #6706
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Liči mi da ti je aktivirana demo ili basic verzija usluge. Makar takvu grešku dobijaš.
    https://www.nlb.me/me/stanovnistvo/p...nlb-klik-basic
    Demo nije sigurno.

    A nisam znao da ima raznih verzija usluga, na jednoj verziji da mozes samo da gledas stanja a na drugoj verziji da mozes da prebacujes izmedju racuna?

    Treba li da trazim neki 'addon' u samoj aplikaciji pa da doplatim da imam i tu uslugu?

    E pakao, srece mi.

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Fideleee sam si sebi najveći neprijatelj, Fidelee
    A ja jesam, siguran budi. Jer ne mogu, kao vecina, da naucim da jedem g0vna kojim nas zatrpavaju svi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #6707
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    A promijeni banku...


    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  11. #6708
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Ako ti nlb odgovara zbog deviznog priliva mislim da je lagano samo stavit trajni nalog i prebacit to sto kazu momci na hipotekarnu i tamo placat i radis sta ti se radi... Jer iskreno tvoji problem imaju svi korisnici ne samo ti i vrlo ga dobro zna i banka da ima problema ali joj puca ona stvar za to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  12. #6709
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Ako ti nlb odgovara zbog deviznog priliva mislim da je lagano samo stavit trajni nalog i prebacit to sto kazu momci na hipotekarnu i tamo placat i radis sta ti se radi... Jer iskreno tvoji problem imaju svi korisnici ne samo ti i vrlo ga dobro zna i banka da ima problema ali joj puca ona stvar za to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odgovara mi zbog deviznog priliva a otvaranje tekuceg u drugoj banci na koji ne mogu da prebacim prilive sa deviznog (ili mogu, uz nepotrebne i kriminalne provizije) mi nije apsolutno nikakvo rjesenje.

    NLB je smece ali kad vidim recimo CKB gdje samo fali da se naplacuje ulazad u banku onda nekako i preguram.

    Nije iskljuceno da bi presao u Hipotekarnu, kad malo procitam ugovor i detaljno proucim uslove.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #6710
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    366 Posts

    Default

    A u koju to banku da predje(mo) jer slusajuci sve ostale, nlb na kraju krajeva dodje najbolja, e mozete misliti kakve su ostale onda.

    Inace placam klasik paket 2.50 i nlb klik 1.60 koji je ne funkcionalan. Kad god sam pokusao da platim racun ili bilo sta preko aplikacije, ne radi, izbaci mi gresku...dzaba sam se mucio kucanjem ziro racuna, iznosa, svrhe, ili popunjavanjem obrasca. Pored nlb klika ja idem u postu i placam racune...ali opet necu nidje drugo, ocu u slovensku banku i gorivo sipam na vjenniko petrol, ne umijem da objasnim to. Mada sa gorivom nisam imao problema.

  14. #6711
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Demo nije sigurno.

    A nisam znao da ima raznih verzija usluga, na jednoj verziji da mozes samo da gledas stanja a na drugoj verziji da mozes da prebacujes izmedju racuna?

    Treba li da trazim neki 'addon' u samoj aplikaciji pa da doplatim da imam i tu uslugu?

    E pakao, srece mi.



    A ja jesam, siguran budi. Jer ne mogu, kao vecina, da naucim da jedem g0vna kojim nas zatrpavaju svi.
    Ti najbolje znas sto si potpisao sa njima. Greska koju dobijas se odnosi na NLB klik basic aplikaciju a ona ne podrazumijeva mogucnost placanja vec samo pregleda.

    Nije addon u pitanju nego profil koji oni treba da ti podese.

    Provjeri dobro koji paket usluga koristis. Nazovi call centar i oni ce provjeriti koja verzija e bankinga je aktivirana kao usluga.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #6712
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ti najbolje znas sto si potpisao sa njima. Greska koju dobijas se odnosi na NLB klik basic aplikaciju a ona ne podrazumijeva mogucnost placanja vec samo pregleda.

    Nije addon u pitanju nego profil koji oni treba da ti podese.

    Provjeri dobro koji paket usluga koristis. Nazovi call centar i oni ce provjeriti koja verzija e bankinga je aktivirana kao usluga.
    Vjerujem da znam što je ali još jednom su se svi oni iza pulta u Barskoj filijali pokazali kao apsolutno nesposobni jer nisu imali pojma ni da mi kažu zbog čega dobijam SMS poruke sa kodovima za NLB klik iako sam odbio da koristim isti (nisam potpisao za e-banking već samo za tekući račun).

    Uvijek konsultacije medju svim zapošljenima kao da je ne znam kakav slučaj u pitanju, sa sve onom direktoricom filijale i na kraju je zaključak bio "nemam pojma, vidjećeš već oće li ti naplatit' dodatno na kraju mjeseca."

    Tako da sam dobio ovaj "NLB Basic" dzabe, da me sa ovim sjajnim interfejsom i neviđenom funkcionalnošću privuku da doplatim za "full" verziju.

    Da nije žalosno, bilo bi tragično.

    Ništa, prelazim u Hipotekarnu, samo da provjerim detaljno uslove.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #6713
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    https://www.hipotekarnabanka.com/faj...ransakcije/129



    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #6714
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    https://www.hipotekarnabanka.com/faj...ransakcije/129



    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Ovo za prilive na devizni preko Hipotekarne?

    Znači čak i kad pošaljioc plaća sve troškove, ja opet moram dodatno da platim ovdje?

    To nikad nisam razumio i jedini je razlog zbog kojeg sam prešao u NLB, prije 5-6 godina.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #6715
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Kako opisuješ iskustva sa nlb, nije čudo što su jeftiniji od konkurencije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #6716
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Jedva čekam da pređe u neku drugu banku, pa počne da plete po njoj.
    Nekome prosto nigdje ne valja, pa vi što navijate za hipotekarnu joj pravite medveđu uslugu, vjerovatno.


    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Rada For This Useful Post:


  21. #6717
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Jedva čekam da pređe u neku drugu banku, pa počne da plete po njoj.
    Nekome prosto nigdje ne valja, pa vi što navijate za hipotekarnu joj pravite medveđu uslugu, vjerovatno.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Da oni za pultom znaju nesto o svom poslu i da bankomat radi, makar vecinu vremena i vec su bolji nego sto je NLB ikad bila.

    Vi mi recite da su ove stvari koje oni rade normalne i nek' onaj kolega forumas ponovi kako im je aplikacija super i bez problema cu rec' da je do mene.

    Mada opet, ocigledno nisam jedini. Recenzije su svuda daleko ispod prosjeka a onamo gdje su mogli da ih ugase (recimo Facebook) tu su i ugasili recenzije nakon sto su bile katastrofalne i lose za 'reklamu'. Lako je provjerit' koliko je narod odusevljen njihovom aplikacijom za e-banking (tu ne mogu da uklone recenzije inace bi to rado uradili) a licna iskustva su izmedju loseg i ocajnog.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #6718
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vjerujem da znam što je ali još jednom su se svi oni iza pulta u Barskoj filijali pokazali kao apsolutno nesposobni jer nisu imali pojma ni da mi kažu zbog čega dobijam SMS poruke sa kodovima za NLB klik iako sam odbio da koristim isti (nisam potpisao za e-banking već samo za tekući račun).

    Uvijek konsultacije medju svim zapošljenima kao da je ne znam kakav slučaj u pitanju, sa sve onom direktoricom filijale i na kraju je zaključak bio "nemam pojma, vidjećeš već oće li ti naplatit' dodatno na kraju mjeseca."

    Tako da sam dobio ovaj "NLB Basic" dzabe, da me sa ovim sjajnim interfejsom i neviđenom funkcionalnošću privuku da doplatim za "full" verziju.

    Da nije žalosno, bilo bi tragično.

    Ništa, prelazim u Hipotekarnu, samo da provjerim detaljno uslove.

    Poslato preko goluba pismonoše

    Mnogo ocekujes od osoblja na salteru gdje je najveca fluktuacija zaposlenihci najmanja zarada. Dodatno pune filijale letaka i pojasnjenja na sajtovima. I nije nikad kriv klijent nego banka koja ne pojasni. Bankarstvo je industrija, i to usluzna i naravno klijent je u pravu i na prvom mjestu. I ima sirok izbor u vidu jake konkurencije.

    Evo umjesto NLB da pojasnim. NLB klik basic je elektronsko i mobilno bankarstvo koje je besplatno uz NLB klasik paket usluga koji si otvorio sa NLB-om. To znaci da dobijas obije usluge. SMS koje dobijas je za logovanje u ebanking aplikaciju. Mora se proci aktivacija. Ako ne aktiviras nece ti ni stizati SMS.

    Sa sajta NLB-a vise detalja:

    NLB klik basic omogućava uvid u vaše lične finansije, putem računara ili mobilnog telefona, bez mogućnosti obavljanja platnih transakcija.

    Koje servise donosi NLB Klik Basic?

    Pregled stanja i transakcija na svim računima, karticama, kreditima i štednji kod NLB Banke
    Konvertor valuta
    Lokacije filijala i bankomata
    Jednostavna promjena limita na bankomatu, limita za trgovinu u zemlji i inostranstvu, promjena statusa kartice
    Usluga je besplatna i moguće je aktivirati elektronski, bez odlaska u banku.



    A da li je stvarno ekonomski isplativo da predjes u drugu banku umjesto da aktiviras nlb klik?
    Mislim da nije. NLB klik radi kako treba, od funkcionalnosti ima sve sto treba za 99% korisnika. UI je uzasan, to niko ne spori.
    Ovo sve pada u vodu ako guras inat, animozitet i hir. Onda nema govora o logici razumu.

    Radim poduze u bankarstvu. Klijenti ne koriste ni pola usluga koje im banke nude. Jos grublji da budem u svojoj konstataciji, ne koriste ni pola usluga koje placaju.

    Probleme i neke zahtjeve ima manje od 1% korisnika digitalnog bankarstva. A to nije ni 0.01% svi klijenata banke. Nema racunice da se neko zbog toga pretjerano sjekira i radi nesto mimo plana. Redizajnirace aplikaciju tokom godine kad oni budu mislili da treba.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  24. #6719
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Dobice NLB novi proizvod koji ce biti mnogo ljepsi. Ovo sto se sada koristi je preuzeto od Komercijalne kada su je kupili.

  25. #6720
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mnogo ocekujes od osoblja na salteru gdje je najveca fluktuacija zaposlenihci najmanja zarada. Dodatno pune filijale letaka i pojasnjenja na sajtovima. I nije nikad kriv klijent nego banka koja ne pojasni. Bankarstvo je industrija, i to usluzna i naravno klijent je u pravu i na prvom mjestu. I ima sirok izbor u vidu jake konkurencije.
    Pa nemam uvid u njihovu platu ali tu ima raznih 'profila', od nekog 'obicnog salterasa' pa do te direktorice filijale ili sta vec. Vidim ja i neke druge "rangove" na onim 'plocicama' koje ponosno kace ali eto... niko pojma nema. I ne pricam ja samo o ovoj situaciju nego o skoro bilo kojoj.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Evo umjesto NLB da pojasnim. NLB klik basic je elektronsko i mobilno bankarstvo koje je besplatno uz NLB klasik paket usluga koji si otvorio sa NLB-om. To znaci da dobijas obije usluge. SMS koje dobijas je za logovanje u ebanking aplikaciju. Mora se proci aktivacija. Ako ne aktiviras nece ti ni stizati SMS.

    Sa sajta NLB-a vise detalja:

    NLB klik basic omogućava uvid u vaše lične finansije, putem računara ili mobilnog telefona, bez mogućnosti obavljanja platnih transakcija.

    Koje servise donosi NLB Klik Basic?

    Pregled stanja i transakcija na svim računima, karticama, kreditima i štednji kod NLB Banke
    Konvertor valuta
    Lokacije filijala i bankomata
    Jednostavna promjena limita na bankomatu, limita za trgovinu u zemlji i inostranstvu, promjena statusa kartice
    Usluga je besplatna i moguće je aktivirati elektronski, bez odlaska u banku.
    Pogledao sam ovo, nakon sto si napisao za 'NLB Klik Basic'. Problem je bio sto ja to nikad nisam trazio pa zato nisam unaprijed gledao o cemu se radi. Upravo su me oni zbunili koji su tvrdili prvo da sam ja to potpisao da bi se poslije 'ugrizli za jezik' kad su vidjeli ugovor i onda rekli "pa ne znamo, vidjeces oce li ti naplatit' na kraju mjeseca" kao da pricamo o nekom servisu druge branse a ne usluzi te iste banke. Nego da se ne ponavlja, zaista nema potrebe.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A da li je stvarno ekonomski isplativo da predjes u drugu banku umjesto da aktiviras nlb klik?
    Mislim da nije. NLB klik radi kako treba, od funkcionalnosti ima sve sto treba za 99% korisnika. UI je uzasan, to niko ne spori.
    Ovo sve pada u vodu ako guras inat, animozitet i hir. Onda nema govora o logici razumu.
    Pa najvise ce zavisiti od ovih provizija za priliv iz inostranstva. Ako onaj koji salje placa sve troskove onda ne vidim nikakav osnov da se meni dodatno ovdje ista dalje naplacuje. Svaka banka koja praktikuje takav vid lopovluka otpada. Ako Hipotekarna radi na taj nacin onda i onda otpada u startu pa se "spasila" sto Rada rekla. Animozitet je tu svakako a hir i inat ne igraju ulogu vec isljucivo ono sto mi se najvise isplati a to cu vidjeti sam ovih dana.

    Ako se ne varam, brat u Hipotekarnu placa 3.10e za sve ovo sto NLB nudi za 3.60e. Mislim tih 50c su najmanje bitni ali vjerovatno je nemoguce da usluga Hipotekarne bude gora od one u NLB. Plus ponavljam za bankomat jer zaista ne mogu da vjerujem da nekjo moze da dozvoli da isti ne radi danima i da se to desava svako malo.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Radim poduze u bankarstvu. Klijenti ne koriste ni pola usluga koje im banke nude. Jos grublji da budem u svojoj konstataciji, ne koriste ni pola usluga koje placaju.

    Probleme i neke zahtjeve ima manje od 1% korisnika digitalnog bankarstva. A to nije ni 0.01% svi klijenata banke. Nema racunice da se neko zbog toga pretjerano sjekira i radi nesto mimo plana. Redizajnirace aplikaciju tokom godine kad oni budu mislili da treba.
    Ja nisam u toj polovini sigurno. Do sad sam imao devizni racun (koji sam morao da imam za prilive iz inostranstva) i 'gift' karticu jer mi racun nije ni trebao. Manje od toga nisam mogao, vise od toga mi nije trebalo.

    Upravo zbog toga sto znam sto mi treba a sto ne, nisam ni prihvatao milion ponuda za "super pomorske pakete" koji nude svakakve "benefite" od kojih ja nemam nista. A mjesecno odrzavanje je bilo tipa 5-6 eura u nekadasnjoj Podgorickoj banci.

    Elem, zahvaljujem na informacijama... dalje cu sam vidjet' sto mi je bolje u pogledu isplativnosti.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #6721
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ovo za prilive na devizni preko Hipotekarne?

    Znači čak i kad pošaljioc plaća sve troškove, ja opet moram dodatno da platim ovdje?

    To nikad nisam razumio i jedini je razlog zbog kojeg sam prešao u NLB, prije 5-6 godina.

    Poslato preko goluba pismonoše
    Nece ti ni oni u HB nista vise pojasniti.
    Meni se tih 10€ pocelo naplacivat na zadnje dvije plate, pitah svoju banku preko mejla i podjoh do poslovnice i kazu to je moja firma stavila SHARE troskova, te ja pitah svoju firmu i oni kazu da nije tako nego da snose sve troskove kao i sve ove godine. Ko koga tu laze nemam ti pojma, samo znam da redovno uzimaju 10 evrica.
    Inace sam zadovoljan HB i njihovim e-bankingom, za 3.50€ imam sve sto mi treba a to je premium master card, sms servis, m-banking, devizni i tekuci racun.
    Prebacivanje sa racuna na racun preko aplikacije bez dodatnij troskova, pregledno je i odvojeno za svaki racun koji platis, pravis svoje sablone...dobro je za sad.

  27. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  28. #6722
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da oni za pultom znaju nesto o svom poslu i da bankomat radi, makar vecinu vremena i vec su bolji nego sto je NLB ikad bila.

    Vi mi recite da su ove stvari koje oni rade normalne i nek' onaj kolega forumas ponovi kako im je aplikacija super i bez problema cu rec' da je do mene.

    Mada opet, ocigledno nisam jedini. Recenzije su svuda daleko ispod prosjeka a onamo gdje su mogli da ih ugase (recimo Facebook) tu su i ugasili recenzije nakon sto su bile katastrofalne i lose za 'reklamu'. Lako je provjerit' koliko je narod odusevljen njihovom aplikacijom za e-banking (tu ne mogu da uklone recenzije inace bi to rado uradili) a licna iskustva su izmedju loseg i ocajnog.
    Ahahaha a ti nemas funkcionalnu app no si ko na trial verziji
    Sve ti je Hercules objasnio, sve sto mi treba(a vjerovatno i vecini ljudi) aplikacija ima osim sto im ne radi snimanje novih sablona. Mozda ih jedan dan pitam zasto ali mrzi me da zovem call centar.
    A UI mi radi posao, mozda su drugi ljepsi, ne znam nisam vidio.
    Jedino sto mi smeta je kad mi je bas frka ne rade im bankomati, jednom sam pola PG obisao i jedino je u Gintas radio, a nema ga na mapi u aplikaciji.
    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 15-02-24 at 00:03.

  29. #6723
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Nece ti ni oni u HB nista vise pojasniti.
    Meni se tih 10€ pocelo naplacivat na zadnje dvije plate, pitah svoju banku preko mejla i podjoh do poslovnice i kazu to je moja firma stavila SHARE troskova, te ja pitah svoju firmu i oni kazu da nije tako nego da snose sve troskove kao i sve ove godine. Ko koga tu laze nemam ti pojma, samo znam da redovno uzimaju 10 evrica.
    Inace sam zadovoljan HB i njihovim e-bankingom, za 3.50€ imam sve sto mi treba a to je premium master card, sms servis, m-banking, devizni i tekuci racun.
    Prebacivanje sa racuna na racun preko aplikacije bez dodatnij troskova, pregledno je i odvojeno za svaki racun koji platis, pravis svoje sablone...dobro je za sad.
    U cemu se razlikuje ta premium mastercard od mastercarda sto daju u nlb zna li ko?

    Sent from my phone

  30. #6724
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    121
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Nece ti ni oni u HB nista vise pojasniti.
    Meni se tih 10€ pocelo naplacivat na zadnje dvije plate, pitah svoju banku preko mejla i podjoh do poslovnice i kazu to je moja firma stavila SHARE troskova, te ja pitah svoju firmu i oni kazu da nije tako nego da snose sve troskove kao i sve ove godine. Ko koga tu laze nemam ti pojma, samo znam da redovno uzimaju 10 evrica.
    Inace sam zadovoljan HB i njihovim e-bankingom, za 3.50€ imam sve sto mi treba a to je premium master card, sms servis, m-banking, devizni i tekuci racun.
    Prebacivanje sa racuna na racun preko aplikacije bez dodatnij troskova, pregledno je i odvojeno za svaki racun koji platis, pravis svoje sablone...dobro je za sad.
    E ziva istina, kod mene je ista situacija... u banku vele da dijelim sa kompanijom troskove, a u kompaniju vele da oni snose sve troskove... al tebe jos manje skidaju
    Mene na priliv 25 dolara koje kao oni ne uzimaju no posrednicka banka (po njihovojcprici) plus 5e banka sto je pocela od septembra da naplacuje te kao troskove koje sebi uzimaju
    Isto HB je u pitanju....

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  31. #6725
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Bankarski lobi zeli da ukine elektronske uplate za kladionice!!!

    Kakvi su to paksovi

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Page 269 of 287 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •