Quote Originally Posted by N_L View Post
Imam jedno pitanje, radio sam online narudzbinu i bio error na sajt i onda otkazana. Pricao s sajtom i rekli rejected NP, poslali mi sliku iz sistema i sve super.
Od tada je proslo preko mjesec dana i banka mi i dalje nije odmrzla pare. Znaci bio sam tamo, zvao, slao mailove i naravno kazu nije do nas to treba njihova banka, a ako banka ne odgovori ceka se 2 mjeseca.
Javili mi da odgovorila banka i da ce bit za koji dan, tada sam cekao 15 dana i OPET nista. Javio im se i vele poslat ce mail opet...

Jel mene oni zajebavaju ili sto posto cu sjutra da odem da im ***** mater. Sad sam bas o tome razmisljao pa se malo naljutio, oprostite na izrazima >.>

I jel to "standard practice" u svijetu ako otkazes narudzbinu da ti banka drzi pare 2 mjeseca?? Posto mi ne zvuci tako.
jednom sam i ja kupovao preko interneta nesto i prihvate mi moju karticu i rezervisu pare sa mog racuna ,ali me obavijeste da mi ne mogu poslati proizvod zbog nekih izvoznih restrikcija. novac mi je bio blokiran par mjeseci ali nije bio njima prenijet . posao sam u ckb banku i odnio im sve sto se tice tog slucaja. poslali su mail njima i posle nedelju -dvije su mi pare bile odblokirane.nije bila sad neka velika svota u pitanju da sam morao da fatam za gusu ... koja je tvoja banka u pitanju?