Page 178 of 279 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188228278 ... LastLast
Results 4,426 to 4,450 of 6964

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #4426
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Adiko nije bas poznat kao banka koja radi sve po propisu, sjetite se da su naslednici hipo alpe adria. Znam da su mi kolegi dali kredit iako je imao kredit u ckb tada i uslov je bio da ima kredit inace nisu dali jedina provjera je bila u registar cb i to je bilo to zvali ga posle 2h da mu odobreno. To je slican princip kao sto rade alter modus i slicni ali oni traze kolateral ovi ni to...

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Valjalo bi da ta saznanja date centralnoj banci na uvid i ukinu licencu za rad banci za koju znate da ne radi po propisu.
    Do tada, ovo su samo priče dilera deviza sa ulica, baba Slavice sa 5tog sprata, Meda sa fb i bombastičnih naslova Vijesti.

    Quote Originally Posted by varalica3 View Post
    Istekao je vec mjesec

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk
    Blokiraće i račun preko javnog izvršitelja, ili aktivirati administrativnu zabranu na platu. Naplata ide svojim tokom, naravno ako nećeš sam da platiš.
    Dodatno, tvoje kašnjenje se evidentira u centralnoj banci, i dostupno je svim banakama i mikrofinansijskim institucijama na uvid tako da kad budeš tražio novi kredit možda budeš imo problema.
    Svakako, sve je na tebi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #4427
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Kod stambenog kredita banka trazi zivotno osiguranje? Prijedlog gdje mi je to najpovoljnije i koliko u proseku kosta u odnosu na iznos kredita, kredit je na 20 godina...

    P. S. Obrada kredita se naplacuje?
    Last edited by Because; 28-09-21 at 11:48.

  3. #4428
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Mislim da smo već imali diskusiju.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...94#post5618894

    Da obrada se naplaćuje i ne znam što je tu čudno i dalje. Mehaničar naplati ruke kad promijeni ulje na automobilu iako si ti ili on kupio djelove..

    Osiguranje zavisi od dosta uslova, ali bi trebalo da ti banka ima poslovnu saradnju sa nekim pa ti može biti jeftinije.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4429
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Mehaničar naplati ruke, ali ne računa vrijednost rada kao procenat od vrijednosti djelova/auta...



    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  5. #4430
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Obrada kredita treba da ostane, ipak je to najveci posao pri izdavanju kredita. Zamisli da banke tu uslugu daju pro bono, dje bi one onda bile, od cega bi zivjele i davale platu tom covjeku sto obradjuje taj isti kredit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #4431
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    A racunas li kamatu na kredit koju placas u zaradu banke. Ili mislis da tu banka nema zarade. Najbolje da naplacuju i dorucak zaposlenih dok rade.

  7. The Following User Says Thank You to Apolo For This Useful Post:


  8. #4432
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mehaničar naplati ruke, ali ne računa vrijednost rada kao procenat od vrijednosti djelova/auta...



    Sent using Tapatalk
    Ne nego jos gore, po zapocetom satu kao i parking sto se placa.

    Ali i da se ukine, banke ce to kroz kamatu naplatiti.

    Left pockdt right pocket igra.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #4433
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Čudim se jer mi nema stavke za obradu kredita već piše Ukupan iznos za plaćanje: zbir ukupnog iznosa kredita i ukupnih troškova kredita je toliko i toliko. U ovaj preliminarni iznos je uključena pored iznosa kredita i redovnih kamata (suma anuiteta)., provizija za odobravanje kredita, (%od iznosa kredita)., troškovi mjenice 2 EUR i upita u RKB 3,50 EUR. U ovaj iznos su takodje uključeni i troškovi osiguranja i procjene vrijednosti nekretnine pod uslovom da su ti troškovi poznati banci u trenutku informisanja klijenta.

    Samo me interesuje dodatno mi ne može naplatiti u odnosu na "toliko i toliko" iz prve njihove stavke tj. da li je provizija za odobravanje kredita isto sto i obrada kredita? Ili to ide dodarno na ovo sve
    Last edited by Because; 28-09-21 at 16:57.

  10. #4434
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne nego jos gore, po zapocetom satu kao i parking sto se placa.

    Ali i da se ukine, banke ce to kroz kamatu naplatiti.

    Left pockdt right pocket igra.
    Pa i treba po započetom satu, jer je to realan utrošak rada...

    Vjerujem sa znate u 10min, koliko je efektivnog rada potrebno za obradu jednog stambenog kredita... Nije normalno da za istu uslugu jednom klijentu naplate 200€, a drugom 1000€...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  11. #4435
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Zamjena ulja na golfa 2 je ista kao na mercedes s klase?

    Servis klime obicne je isto sto i servis multisplit sistema?

    Pa nece biti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #4436
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ne možemo baš da upoređujemo babe i žabe...

    Koja je razlika u proceduri za stambeni kredit od 100k u odnosu na kredit od 20k, ako su oba klijenta kreditno sposobna za tražene sume...?

    U oba slučaja se poštuju standardne procedure...

    P.S. Skoro sam podigao stambeni kredit, više sam ja uložio rada nego bankarski službenici, i još to debelo platio...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  14. #4437
    Join Date
    May 2021
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    da li je provizija za odobravanje kredita isto sto i obrada kredita?
    Jeste.

  15. The Following User Says Thank You to elemental For This Useful Post:


  16. #4438
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Hvala. Pored ovih stručnjaka samo mi ti reši nedoumicu.

  17. #4439
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    465
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Ovo je erste u BiH, pogledajte kolika je KS za njihove gradjane a pogledajte koliko je kod nas


  18. #4440
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Čudim se jer mi nema stavke za obradu kredita već piše Ukupan iznos za plaćanje: zbir ukupnog iznosa kredita i ukupnih troškova kredita je toliko i toliko. U ovaj preliminarni iznos je uključena pored iznosa kredita i redovnih kamata (suma anuiteta)., provizija za odobravanje kredita, (%od iznosa kredita)., troškovi mjenice 2 EUR i upita u RKB 3,50 EUR. U ovaj iznos su takodje uključeni i troškovi osiguranja i procjene vrijednosti nekretnine pod uslovom da su ti troškovi poznati banci u trenutku informisanja klijenta.

    Samo me interesuje dodatno mi ne može naplatiti u odnosu na "toliko i toliko" iz prve njihove stavke tj. da li je provizija za odobravanje kredita isto sto i obrada kredita? Ili to ide dodarno na ovo sve
    Treba da ti daju PK Informator koji sadrzi sve podatke koliko te sto kosta do u detalje na nivou centa. Ako ti nisu dali PK Informator krse zakon.


    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne možemo baš da upoređujemo babe i žabe...

    Koja je razlika u proceduri za stambeni kredit od 100k u odnosu na kredit od 20k, ako su oba klijenta kreditno sposobna za tražene sume...?

    U oba slučaja se poštuju standardne procedure...

    P.S. Skoro sam podigao stambeni kredit, više sam ja uložio rada nego bankarski službenici, i još to debelo platio...

    Sent using Tapatalk
    Pokusah da uprostim, ali ne ide, vec su babe i zabe ocigledno.
    Ali evo da ti ispisem glavne razlike izmedju govotinskog i stambenog kredita prilikom odobrenja praksu vecine banaka

    Za gotovinski kredit treba potvrda o zaradi i satus ugovora. Onda se izvadi kreditni biro. Uradi ti se rejting na osnovu godina, radnog staza, spreme, pola, bracnog statusa, istorije poslodavaca i sl. Onda neko mozda zovne poslodavca da provjeri radis li tamo, jesi lipod otkaznim rokom, vodi li se disciplinski, jesi li falsifikovao potvrdu.
    Kad sve to skupi, onda racuna koeficijente zaduzenoasti, koliko ti ostaje od plate za zivot, je li to dovoljno, gleda istoriju placanja kod banke ako je imas, analizira oscilaciju u zaradi ako je bilo, gleda kockas li se itd itd.

    Zavisno od sistema banaka, neke od ovih provjera budu automatizovane, a neke se i dalje rade rucno potpuno, iako to zvuci nevjerovatno. Kad sve to skupi prodavac i analiticar salje kreditnom odboru koju cita sto je tu sve napisano i donosi odluku o kreditu.
    Na manje iznose kreditni odbor cine zaposleni nizeg ranga, kako se iznosi povecavaju stize se do Uprave banke, cija satnica nije jeftina.

    E sto se tice stambenog. Osim vec gore pomenutog posla, dodatno mora da se odradi:
    - ako se kupuje u izgradnji od ivnestitora npr Zetagradnje, koja ce da banci da mjenicu kao kolateral dok se ne upise hipoteka kad stan bude gotov, onda neko mora i analizu te firme da uradi i da utvrdi da li mjenica te firme ista znaci ili je mrtvo slovo na papir. Jos ako je izdao za stotine stanova, onda tek nije jednostavno odraditi kvalitetnu analizu.
    - Ako se ne kupuje od investitora, nego od fizickog lica treba da angazujes procjenitelja koji ce da izadje na teren i uradi procjenu. Dosta banaka ima zaposenog procjenitelja.
    - Ako se trazi zirant ili sudznik, mora da se uradi analiza cijela koju gore napisah za gotovinski kredit
    - Kad se odobri kredit, neki pravnik treba da pripremi ugovor o kreditu, zaloznu izjavu, da neke banke je rade klijentima da ne plate notarima velike tarife, pa da ode do notara.
    - Pa kad dobije rjesenje od katastra da provjeri je li na pravilan nacin upisana hipoteka i ima li gresaka i ako ima da napise dopis da se ispravi rjesenje.
    - Da se provjeri polisa osiguranja i na kraju puste pare prodavcu.
    - Kako kredit tece, ako duznik kasni, moras ga zovnuti, opomenuti postom, preporucenom postom nesto poslati, angazovati izvrsitelja i advokata i platiti troskove pa banka ako se naplati u konacno.

    Vjerovatno vama to izgleda kao posao od 10 minuta, ali nije. Naprotiv mnogo duze traje. Da su nam baze podataka na nivou drzave sredjene moglo bi se mnogo toga ubrzati i opet ne bi bilo 10 minuta.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  20. #4441
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Herci, pričao sam o stambenom kreditu od 20-25k i stambenom od 100k... Procedura ista, a klijent koji diže 100k plaća 5x veću obradu...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  21. #4442
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ili recimo ovo oko stambenog oni posao oko zgrade, stanova, investitora provjere samo jednom... za prvog kupca i to naplate svakom �� realno ti im doneseš sve papire i iz banke druge i sa posla... tu jedino firmu provjere a to je sad umreženo. Na kraju ti odradiš više posla od njih za svoj kredit a taj referent ima platu koju dobija da odradi provjeru i to treba da bude usluga banke jer ne poklanjaju oni tebi ništa...

    To kao da ja plaćam svaki put kad mi obračunavaju platu u firmi i troškove...
    Last edited by Because; 28-09-21 at 20:54.

  22. #4443
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Hercules, šta je PK informator?

  23. #4444
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ok, imam obrazac PK. To je to...

  24. #4445
    Join Date
    May 2021
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Herci, pričao sam o stambenom kreditu od 20-25k i stambenom od 100k... Procedura ista, a klijent koji diže 100k plaća 5x veću obradu...

    Sent using Tapatalk
    Na istom principu rade i notari. Kupoprodajni ugovori za iste stvari su šablonski, ali se naplaćuju razni iznosi za razne opsege vrijednosti ugovora.

  25. #4446
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Herci, pričao sam o stambenom kreditu od 20-25k i stambenom od 100k... Procedura ista, a klijent koji diže 100k plaća 5x veću obradu...

    Sent using Tapatalk
    Znam ja sto si pricao. Zato i ja napisah:

    Na manje iznose kreditni odbor cine zaposleni nizeg ranga, kako se iznosi povecavaju stize se do Uprave banke, cija satnica nije jeftina.
    Na nivo baba i zaba:
    Servis klime obicne mene je kostao 20 eura, a split sistema mojih roditelja 100 eura i vise. Zasto?
    Nije ni meni po volji bilo balansiranje tockova za auto 20 eura a za dzipa 30, jos mu je na dzip lakse da pridje i uradi, ali jbg dzip je dzip.

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Ili recimo ovo oko stambenog oni posao oko zgrade, stanova, investitora provjere samo jednom... za prvog kupca i to naplate svakom �� realno ti im doneseš sve papire i iz banke druge i sa posla... tu jedino firmu provjere a to je sad umreženo. Na kraju ti odradiš više posla od njih za svoj kredit a taj referent ima platu koju dobija da odradi provjeru i to treba da bude usluga banke jer ne poklanjaju oni tebi ništa...

    To kao da ja plaćam svaki put kad mi obračunavaju platu u firmi i troškove...
    Ne provjere samo jednom nego svaki zahtjev za sebe. A ne dolaze bas od istog investitora svaki dan, nekad u razmaku od 2-3 mjeseca. Kao da kazes frizerka je kupila sampon i moze da ga koristi na 10 klijenata. Ali kad mu istekne rok trajanja moze ga bacit.
    Sta je umrezeno ne razumijem?

    Placate li frizera svaki put kad odete na sisanje? Placate. A realno mozes to i sama.
    Placate li pedikir i manikir? Placate. A realno i to mozes sama.
    Registracija kola do 1600 kubika je do 250 eura a do 2000 kubika 350 eura. Preko 2000 kubika je 450 eura. Zasto nije 200 eura za sve?

    Realno mozes i bez banke kupiti stan, samo treba ustedjeti i neces nijedan trosak im platiti.

    I da ne navodim sad milion primjera drugih gdje imate isti princip koji placate godinama i ne smeta vam.
    Meni je prica o naknadamaza obradu kredita populisticka da ne kazem smijena.
    Narocito kad vidim redove ispred posto da placate racune.

    Najmanji je problem ako se bankama zabrani da ih obracunavaju. Povecace kamatu i jos vise cete placati nego sto bi placali naknadom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. #4447
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    kad je banka bilo sta uradila,a da nije to naplatila na neki nacin.ako je ne naplate kao obradu kredita naplatice je kroz kamatu
    jednostavno kad udjes u banku i pridjes salteru ,neki sat pocne da otkucava koji ce ti na kraju naplatit

  27. #4448
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Znam ja sto si pricao. Zato i ja napisah:

    Na nivo baba i zaba:
    Servis klime obicne mene je kostao 20 eura, a split sistema mojih roditelja 100 eura i vise. Zasto?
    Ponovo miješaš različite stvari...

    Servis multi splita, od 5 unutrašnjih jedinica, će iznositi isto, bio to sistem vrijednosti 2k ili 5k eura...

    Takođe, cijena je ista kad dođe serviser početnik, i direktor servisa, jer se radi o potpuno istom, rutinskom, setu radnji...

    Što bi mene interesovalo ko je u komisiji... Đe je granica, na 50k, 100k? Ako je preko 50k komisija sačinjena od direktora, zašto onaj što diže 100k plaća duplo više obradu, a rade je isti ljudi, traje vremenski isto, po istim procedurama, sa istim papirima, kao i onom od 50k...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  28. #4449
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,307
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ponovo miješaš različite stvari...

    Servis multi splita, od 5 unutrašnjih jedinica, će iznositi isto, bio to sistem vrijednosti 2k ili 5k eura...
    A nece isto kad je za jednu 20 eura (kredit od 25k) a kad je za multisplit sa 4 jedinice 100 eura (100k kredita).

    Cak je skuplji za multisplit kad gledas na komad.


    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Takođe, cijena je ista kad dođe serviser početnik, i direktor servisa, jer se radi o potpuno istom, rutinskom, setu radnji...
    Pa nije bas. Jer ja to vidim kao lice kojenje doslo sa prskalicom i ndkim os jezivacem vazduha malo isprskao i kompresorom iscijedio vodu iz saca.

    I to jeste bio kod mene. Sto bi mene interesovalo je li on licencirani serviser. Ja klimu nisam 50x upalio za 10 godina sto ima tu da se pokvari jel?

    A u realnosti kod roditelja je dosao serviser i ocistio jedinice, provjerio freon, ustanovio da jedan senzor vlage nije dobar citanjem kodova i sl.

    A to je naucio negdje neko je platio obuke (skolovanijeg majstora npr).

    E ako pitas moje roditelje uzeo je 100 eura jer je prsnuo par puta smacom i izduvao sace.

    A i ja i ti znamo da je vise od toga odradio.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Što bi mene interesovalo ko je u komisiji... Đe je granica, na 50k, 100k? Ako je preko 50k komisija sačinjena od direktora, zašto onaj što diže 100k plaća duplo više obradu, a rade je isti ljudi, traje vremenski isto, po istim procedurama, sa istim papirima, kao i onom od 50k...?
    Sent using Tapatalk
    Svaka banka sama za sebe definise limite odlucivanja, nema pravila.

    Jer angazujes dodatne ljude u procesu odlucivanja.

    Sto bi mene interesovalo je li on hi tech ultra mega giga majstor ili segrt jel.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  29. #4450
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A nece isto kad je za jednu 20 eura (kredit od 25k) a kad je za multisplit sa 4 jedinice 100 eura (100k kredita).

    Cak je skuplji za multisplit kad gledas na komad.
    Čini mi se da pišemo istim jezikom, bar pročitaj šta sam napisao

    Nije da za svaku vrijednost kredita izlazi različita komisija, već je vjerovatno određeno da npr do 50k je jedna, od 50k do 100k je druga komisija, a preko 100k je treća...

    Kojom logikom ova druga komisija, koju čine isti ljudi, koja obavlja isti posao, po istim procedurama, sa istim papirima, jednom klijentu naplati duplo više obradu, samo jer diže višu vrijednost...?

    Ako ti teškoće stvara ovolika razlika, zamisli kredite od 70k i 75k, zašto ovaj što diže 75k plaća 50€ više obradu...? Ima li na ovoj razlici neke posebne komisije, dodatnog posla, ili odobrenja...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

Page 178 of 279 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188228278 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 13:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 15:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 05:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 13:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •