Page 260 of 287 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270 ... LastLast
Results 6,476 to 6,500 of 7175

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #6476
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Ja sam odavno odustao od NLB "call centra", nikada tu nisam dobio rjesenje. Uvijek sve fino crno-bijelo putem emaila, na pocetku su kaskali kako sa odgovorima tako i sa rjesenjima ali mislim da su me poslije dugog niza godina zapamtili svi redom te mi se izadje u susret veoma brzo skoro pa uvijek.

    Mada ono sto me uzasno nervira i dalje jeste sto ne bas tako rijetko insistiraju da me pozovu telefonom, kao "lakse cemo rijesiti problem". Ma da ne bi, crno na bijelo mailom fino pa makar i recap poslije poziva pa neka ostane zapisano.

  2. #6477
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    U pravi si, nisam precizirao. Mislio sam da je ocigledno sa kim sam imao 'posla' i kako je taj 'posao' prosao. Kao sto rekoh, nisam imao dodirnih tacaka sa clanovima uprave, upravnim odborom ili strazarima NLB banke.
    Percepcija je uvijek problem..

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nije 'neka bude' nego je tako. Eto ti informacija 'iz prve ruke', da znas.
    I ja tebi iz prve ruke pričam jer ih znam nekoliko iz te ekipe koja je radila na tom projektu, ne pričam na pamet.
    Ali tako je kako ti kažeš.

    [QUOTE=Fidel Castro;5987235]
    Kome da prenesu informaciju? Ovi sa kojima sam ja imao kontakt (bilo u banci ili preko korisnickog servisa) nisu prenosili nikakvu informaciju nego su (bezuspjesno) pokusavali da rijese problem, uglavnom dajuci iste izgovore koji nisu bas bili relevantni.

    Kartičnom odjeljenju npr.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa to je ocigledno bio i glavni problem kad je dodavanje kartice na 'Wallet' u pitanju. Pretpostavljam da mnogi nisu znali da uklone tu 'sigurnost' pa sam ja zalud pokusavao da dodam karticu kad banka nije dozvoljavala dodavanje iste.
    A bitno je Herci, jer da bi se doslo do tih 'nakon par neuspjelih pokusaja' Google-a, prvo moraju da budu neuspjeli pokusaji od strane banke. Iz gornjih 'screenshot'-ova se vidi da 'Wallet' kominicira sa samom NLB bankom ali da banka odbija dodavanje kartice, jos i da razlog da je problem kod "card issuer". E sad ako Google laze a NLB banka ne, onda neka bude tako. A znamo oboje da nije.
    Kad autorizacija dođe preko NLB Pay aplikacije, onda Google wallet "zna da si već prošao autentifikaciju kod tvoje matične banke". Kad probaš da zaobiđeš zna da bude problema. Nego duboka je to problematika koju sad ne bih objašnjavao.
    Banke gledjau da zaštite sebe i korisnika. U 2022 na prevare sa karticama je otišlo 30+ milijardi dolara. Ozbiljne su pare u pitanju.
    Sami razvoj digitalnog novčanika (Google pay ili Apple pay)banke košta do 300 do 500 hiljada. Treba podosta naknada da se naplati da bi to bilo isplativo.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A eto i dalje ta 'NLB Pay' aplikacija ocigledno ima problema. E sad jel' do servera ili neceg drugog ne znam ali aktivacioni kod i dalje ne dolazi. Obrisacu aplikaciju jer je beskorisna. A ocigledno nisam ni tu sam, 'rating' od "cak" 2.8 zvjezdica na 'Play Store'-u isto govore nesto i o njoj i koliko dobro radi.
    Ovako na brzinu - većina ocjena se odnosi na staru aplikaciju nego to je manje bitno. I ja sam isti dao 1 TelekomME apliakciji, pa kad je ažurirana novom verzijom korigovao sam ocjenu.
    To radi manje od 1% Google korisnika.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa eto si opet rekao. Ako ocu da mi "bas" odgovore onda moram da pisem prigovor. Po meni se prigovor pise u nekim drugim situacijama, ovaj problem bi trebao da bude nesto sto bilo ko iz korisnickog servisa moze da rijesi za 2 minuta.
    Nemogućnost plaćanja ti nije dovoljno za prigovor nego ćeš preko call centra to da završiš? OK, ima nas raznih.
    Opet ti kažem, ako ćeš da naćeraš nekoga da odgovori, odnosno da završiš svoj posao da se ne bi stresirao i nervirao, najbolja opcija je pisani prigovor.
    Zakonom o kreditnim institucijama je definisano 15 dana za odgovor:

    Postupak kreditne institucije po prigovoru klijenta
    Član 218
    (1) Klijent koji smatra da se kreditna institucija ne pridržava obaveza iz zaključenog ugovora može da podnese prigovor nadležnoj organizacionoj jedinici ili organu kreditne institucije nadležnom za odlučivanje po prigovorima klijenata.
    (2) Kreditna institucija je dužna da podnosiocu prigovora iz stava 1 ovog člana odgovori u razumnom roku, a najkasnije u roku od 15 dana od dana prijema prigovora, ukoliko zakonom za određene usluge nije utvrđen drugi rok.
    (3) Kreditna institucija je dužna da poslove rješavanja prigovora klijenata povjeri najmanje jednom licu koje je u radnom odnosu u kreditnoj instituciji.
    (4) Zaštita prava potrošača, u smislu zakona kojim se uređuju potrošački krediti, vrši se u skladu sa odredbama tog zakona.
    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne, nisam znao tu cinjenicu da pricam sa skupom studenata koji nisu upoznati sa poslom koji obavljaju. Onda su, kao sto ti kazes, trebali da prenesu informaciju pa da me zovne neko ko te 'bankarske procese' poznaje
    Nego si očekivao da rade iskusni bankari na takvim pozicijama? Call centar kao i svake druge branše.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja samo prenosim svoje iskustvo, cinjenicama. Svidjalo se to 'bankarima' ili ne.
    Ne radi se o "sviđalo se to 'bankarima' ili ne". Ne dotiče mene opanjkavanje banaka, iste banke daju povod za to. Neke stvari očigledne ovdje godinama niste prigovorili bankama, a za neke trivijalne jeste.
    Ja ionako ovdje pišem i pokušavam da pomognem ljudima iz svog dugogodišnjeg radnog iskustva - i pišem kako da riješe problem ili natjeraju banke da ga riješe.
    Svakako naš narod koji olako daje kvalifikacije za sve živo, vremenom naučimo svi da živimo sa tim u svim branšama pa i mi u bankama nismo izuzetak.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #6478
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,269
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    HB mi je dodala 3DSecure kôdove i na email. Počinuh.
    Hvala jopet na sugestiji.

    Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  4. #6479
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Pokusah da razmijenim dolare danas u CKB u deltu, veli: “jesi li nas klijent?”. “Nisam”. “E pa onda podji u hipotekarnu na drugi kraj”. “Eto zasto nisam vas klijent”
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  5. The Following User Says Thank You to diVerso For This Useful Post:


  6. #6480
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    CKB - najviše provizije uzimaju, penzionerima "uvaljuju" servise koji im ne trebaju, afere s privatnim bankarima, i generalno, vjerovatno su zadnja banka u CG čiji bih klijent bio.

    NLB - bio sam klijent 15+ godina.
    Generalno korektna banka, s dobrim servisima, i korektnom osobljem, ali mi je u zadnje 2 godine nekoliko puta "proklizala", da je eskaliralo do toga da pogasim sve račune.

    Primjeri:

    1. Duže od godinu su mi naplaćivali "razdvojeno" sve servise, iako sam imao ugovor za paket "zbirno" (2-3 put jeftinije). Kad sam se požalio, tvrdili su da NE POSTOJI ugovor. Dostavih im sačuvan svoj primjerak. 2-3 mjeseca kasnije su ispravili grešku i obeštetili me za sav prethodni period.

    2. NEKOLIKO puta su mi slali VISA karticu u pogrešan grad i poslovnicu, iako sam uvijek i usmeno i pismeno definisao GDJE mi treba. Čak sam više puta poptisivao anekse ugovora, kako bi kartica u buduće stizala gdje treba.

    Problem koji sam mogao oprostiti:
    Ista greška se PONOVILA baš pred moje putovanje u više zemalja koje ne koriste EURO, i istempiralo se da zbog toga krećem bez kartice.

    PUTEM TELEFONSKOG RAZGOVORA su mi ponudili "virtuelnu karticu" o njihovom trošku, jer je njihova greška.
    Odbio sam, jer sam imao loše iskustvo pod 1. (2-3 mjeseca do obeštećenja kad sam IMAO DOKUMENT. Bio sam nepovjerljiv ka posljedicama na "usmeno dogovoreno"?).

    Šta onda nisam mogao da oprostim?
    Putem mail-a je neko iz NLB tvrdio da sam ODBIO jedno drugo rješenje koje mi zapravo NIJE bilo ponudjeno.

    Po kratkom postupku sam otišao, i pogasio sve račune. Banka je stvarno promptno, efikasno, i bez ubjedjivanja odmah riješila taj moj zahtjev, što je za svaku pohvalnu.

  7. #6481
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Ja i dalje ne mogu da ukapiram zasto nisu htjeli da razmijene pare? Uzeli bi proviziju bez obzira sto nemam otvoren racun kod njih. Kao da dodjem na trafiku da kupim cigare a radnica mi kaze: “ne moze jer ne kupujes stalno kod nas”. Wtf
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  8. #6482
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    Pokusah da razmijenim dolare danas u CKB u deltu, veli: “jesi li nas klijent?”. “Nisam”. “E pa onda podji u hipotekarnu na drugi kraj”. “Eto zasto nisam vas klijent”
    Vidi kurs i u drugim bankama. NLB valjda ima bolji kurs za USD

  9. #6483
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Vidi kurs i u drugim bankama. NLB valjda ima bolji kurs za USD
    Znam, inace i mijenjam u NLB, ali eto juce sam neplanirano trazio u deltu nedje da razmijenim i CKB mi je bio “s ruke”
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  10. #6484
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    Ja i dalje ne mogu da ukapiram zasto nisu htjeli da razmijene pare? Uzeli bi proviziju bez obzira sto nemam otvoren racun kod njih. Kao da dodjem na trafiku da kupim cigare a radnica mi kaze: “ne moze jer ne kupujes stalno kod nas”. Wtf
    Moguće da nisu imali adekvatnu deviznu poziciju kao banka.
    Inače svaka filijala ima određeni iznos stranih valuta u filijali koje smije da drži u svakom trenutku. Možda bi probili limit da su uzeli tvoje dolare i došli u situaciju da ne mogu ispoštovat svoje klijente možda jer im se možda neko i najavio da će doći da razmijeni dolare u EUR.
    Ne kažem da je to slučaj bio, samo nagađam moguće razloge.

    A i nije fer prema NLB tvojoj matčnoj banci to raditi. Ako si njihov klijent kod njih i mijenjaj.
    To je kao da u NLB imaš kredit ali da zaradu primaš u CKB npr.
    Last edited by hercules; 21-12-23 at 08:02.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  12. #6485
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    2. NEKOLIKO puta su mi slali VISA karticu u pogrešan grad i poslovnicu, iako sam uvijek i usmeno i pismeno definisao GDJE mi treba. Čak sam više puta poptisivao anekse ugovora, kako bi kartica u buduće stizala gdje treba.
    .
    Ajd to jos nije nista, meni su drugu (nisam siguran dal' bjese NLB ili neka druga banka) prije par godina poslali karticu druge osobe (isto ime / prezime / godina rodjenja, drugi grad...). Prosto nevjerovatno, srecom se sve dobro zavrsilo i nije nikog obestetio. Prosto nevjerovatno da se tako nesto moze desiti.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A i nije fer prema NLB tvojoj matčnoj banci to raditi. Ako si njihov klijent kod njih i mijenjaj.
    Iskreno se nadam da je samo ironija u pitanju.

  13. #6486
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    I ja

    Nije fer da platis manje!

  14. #6487
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Moguće da nisu imali adekvatnu deviznu poziciju kao banka.
    Inače svaka filijala ima određeni iznos stranih valuta u filijali koje smije da drži u svakom trenutku. Možda bi probili limit da su uzeli tvoje dolare i došli u situaciju da ne mogu ispoštovat svoje klijente možda jer im se možda neko i najavio da će doći da razmijeni dolare u EUR.
    Ne kažem da je to slučaj bio, samo nagađam moguće razloge.

    A i nije fer prema NLB tvojoj matčnoj banci to raditi. Ako si njihov klijent kod njih i mijenjaj.
    To je kao da u NLB imaš kredit ali da zaradu primaš u CKB npr.
    Da, ima smisla. Bio sam u cudu, zasto me odbijaju ako ce svejedno zaraditi bez obzira sto nemam racun kod njih. Hvala na odgovoru
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  15. #6488
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Iskreno se nadam da je samo ironija u pitanju.
    Quote Originally Posted by Sale View Post
    I ja

    Nije fer da platis manje!
    Nije ironija. Banka od klijenta koji prima zaradu preko nje prihoduje i naknada za održavanje računa, izdavanje kartica, SMS, m i e-banking i ne manje bitno ima avista depozite.
    Zbog toga i kao klijentu i daje manju kamatnu stopu jer će dio prihoda koji bi imala većom kamatnom stopom naplatiti od prethodno pomenutog.
    Zato i ima jedna kamata za klijente i druga za neklijente.
    Kao što i MagentaTV ima jednu cijenu kao samostalna usluga a drugu kao paket usluga i slično.
    Pa ako ces mtel internet a da gledas MagentaTV onda je skuplja cijena.

    Nego ovo može u divlje zemlje poput CG da funkcioniše.
    Po zapadu zaradu iz jedne banke u drugu možete da preselite samo ako donesete papir od prethodne banke da ste izmirili sve obaveze.
    A kod nas uz čokoladu i bocu rakije u računovodstvu firme može đe god oćeš. Pa i na blagajnu iako je zakonom precizirano da mora na račun.
    Last edited by hercules; 21-12-23 at 15:30.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #6489
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Aham...Znaci trebali da budemo dobrotvori te da mijenjamo dolare il' ista vec u banci X iako imamo vece povoljnosti u banci Y? Nikada neces prestati da me iznenadjujes koliko duboko branis bankarski sektor (iako, priznajem, u nekim slucajevima sa pravom - ali ne uvijek).

    Dodji do Herceg Novog tuda negdje oko svakog petog u mjesecu da vidis kako dobar dio radnika bivse firme u kojoj sam radio uredno digne platu u keshu iz CKG/Ertse/NLB banaka, pa onda samo proseta do druge banke u kojoj je na taj dan najpovoljni kurs... Toliko o tim "povoljnostima za postojece klijente"...

    Ne, ne, trebali bi svi biti korektni pa misliti na svoje maticne banke i mijenjati kod njih. Hocemo onog trenutka kada pocnu pruzati nivo usluge koji pruzaje upravo te banke "po zapadu" koje pominjes, za pocetak mogu krenuti sa manjim nizim kamatnim stopama (nije da mi treba kredit al' ajd) i stopama koje uzimaju za najobicnije SWIFT transakcije.

  17. The Following 4 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  18. #6490
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Aham...Znaci trebali da budemo dobrotvori te da mijenjamo dolare il' ista vec u banci X iako imamo vece povoljnosti u banci Y? Nikada neces prestati da me iznenadjujes koliko duboko branis bankarski sektor (iako, priznajem, u nekim slucajevima sa pravom - ali ne uvijek).

    Dodji do Herceg Novog tuda negdje oko svakog petog u mjesecu da vidis kako dobar dio radnika bivse firme u kojoj sam radio uredno digne platu u keshu iz CKG/Ertse/NLB banaka, pa onda samo proseta do druge banke u kojoj je na taj dan najpovoljni kurs... Toliko o tim "povoljnostima za postojece klijente"...

    Ne, ne, trebali bi svi biti korektni pa misliti na svoje maticne banke i mijenjati kod njih. Hocemo onog trenutka kada pocnu pruzati nivo usluge koji pruzaje upravo te banke "po zapadu" koje pominjes, za pocetak mogu krenuti sa manjim nizim kamatnim stopama (nije da mi treba kredit al' ajd) i stopama koje uzimaju za najobicnije SWIFT transakcije.
    Ah da kurs. Onda je najbolje kod dilera na ulicu da zamijenite bolji je kurs nego u banku.
    Ja pisah o opstem odnosu sa bankom a ti samo se dotace kursa. Znaci za ovo drugo je OK sto napisah. U redu.

    Inace kad smo kod toga i sad imate banku koja za klijente nudi povoljniji kurs za vece cifre nego za neklijente i kojima to nikad nece ni ponuditi. Bas zbog avista depozita koje pomenuh.

    A u konkretnom slucaju sam pojasnio koji su moguci razlozi zasto mu nisu htjeli razmijeniti dolare. Nigdje ne odbranih postupak banke niti napisah da je ispravno sto su to odradili.
    Bankarstvo je industrija, i to usluzna. Nema te firme koja radi u usluznoj industriji koja ima sve zadovoljne klijente.

    Probaj u neku zapadnu banku da se zaduzis jeftinije nego sto se drzava u kojoj ta banka posluje zaduzuje, pa onda pisi. Siguran sam da ne postoji takva osim CG gdje drzava uze kredit po 10% dok su gradjani u istom periodu uzimali po 8%.

    P.Sve i da vam ispunjavaju sve zelje nacicete nebitni razlog da zamjerite i odete nedje drugo. Naravno da preovladava razum i zelja covjeka da za svoje pare dobije ono sto misli da ga sleduje. I u tom surovom odnosu imate igru kamata i naknada. Nekoj banci su kamate manje ali naknade vece, u drugoj obratno itd.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #6491
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Spasiše me dileri jednom, imao par stotina KM, starih, koje naše banke nijesu mijenjale.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  20. #6492
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,035
    Thanks Thanks Given 
    801
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Najgora banka Ckb. Zamislite kad mi naplacuju proviziju na dnevnice i putne troskove koje mi uplacuje poslodavac. Nije mi jasno zasto onda ne naplacuju ulazak u poslovnice. Treba da se ciste, klimatizuju, odrzavaju.
    Last edited by Apolo; 21-12-23 at 20:30.

  21. The Following User Says Thank You to Apolo For This Useful Post:


  22. #6493
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,902
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,428
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Mislim da se provizija naplaćuje i za platu, osim ako poslodavac to ne reguliše. I to je tako u svim bankama.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #6494
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    vi to pricate mjesecima, ja to jos ne vidjeh
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #6495
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,902
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,428
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Meni se ne naplaćuje pa ne mogu da tvrdim da je to tačno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #6496
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ni meni, sad cujem i da postoji neka ckb kartica koja skida provizije na svaku transakciju po radnjama
    nothing comes from violence and nothing ever could

  26. #6497
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ah da kurs. Onda je najbolje kod dilera na ulicu da zamijenite bolji je kurs nego u banku.
    Ja pisah o opstem odnosu sa bankom a ti samo se dotace kursa. Znaci za ovo drugo je OK sto napisah. U redu.
    Ne znam ja o cemu si ti pisao kolega forumas ali ovdje je prica bila o razmjeni deviza, na to si se i nadovezao.

    Rijetki su oni koji su zadovoljni sa CG bankama, barem ne sa ovim najvecim a razlozi su mnogi, nekih smo se dotakli i na ovom topicu.

  27. #6498
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,035
    Thanks Thanks Given 
    801
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mislim da se provizija naplaćuje i za platu, osim ako poslodavac to ne reguliše. I to je tako u svim bankama.
    Ne naplacuje za platu. Najbolje da mi uzmu 5 eura jos od plate zato sto im legnu.

  28. #6499
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    U HB se ne uzima nista za platu

  29. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  30. #6500
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naplate u NLB 0.40e za svaki priliv.

Page 260 of 287 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •