Page 52 of 52 FirstFirst ... 2424849505152
Results 1,276 to 1,293 of 1293

Thread: Banke u Crnoj Gori

imam dva pitanja
    1. imao sam racun u universal banku prima sam davno platu preko njih i sad mi na mob stizu poruke svaki mjesec odliv sa racuna sve po 20 centi 50 zbog cega odliv nemam na njega nista niti bilo kakve kartice uopste ne koristim racun vise od dvije godine?
    2. trebam racun da otvorim u nlb da bi mi jedna firma mjesecno uplacivala novac koja je procedura otvaranja racuna posto nemam iskustva sa bankama u cg a cuo sam od nekih da se u neke banke zakazuje pa me interesuje kakva je procedura u nlb mogu li sa licnom poc i odma otvorit racun ili moram da zakazujem jer se ne zadrzavam puno u cg

Quote Originally Posted by Beton View Post
    imam dva pitanja
    1. imao sam racun u universal banku prima sam davno platu preko njih i sad mi na mob stizu poruke svaki mjesec odliv sa racuna sve po 20 centi 50 zbog cega odliv nemam na njega nista niti bilo kakve kartice uopste ne koristim racun vise od dvije godine?
    2. trebam racun da otvorim u nlb da bi mi jedna firma mjesecno uplacivala novac koja je procedura otvaranja racuna posto nemam iskustva sa bankama u cg a cuo sam od nekih da se u neke banke zakazuje pa me interesuje kakva je procedura u nlb mogu li sa licnom poc i odma otvorit racun ili moram da zakazujem jer se ne zadrzavam puno u cg
    Zaduzuju ti tekuci I tjeraju ga u minus za tih 20 ili 50 centi. Na taj minus ti ide kamata itd. Zatvaraj ti dok ti se ne nagomila. Ocigledno si potpisao SMS servis cim dobijas poruke.

Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

zasto ga zaduzuju jer kad sam prestao da ga koristim nisu mi poruke dolazile nego je pocelo mozda posle godinu i kako misle da naplate tih 12 eura minusa?

Zaduzuju ti na odrzavanje i usluge. Treba da zatvoris taj racun jer ce ti se kupit to i doci ce ti to na izvrsenje.

Za otvaranje racuna kao fizicko lice sa licnom kartom odma ces to zavrsit.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

zahvaljujem

Ja koliko sam lijen jos nisam otisao u ckb da ugasim racun a na 10m mi je od kuce..

Jes da nemam kartice itd kod njih al oni ono euro uzimaju je li? Bice jedno 30e da moram platit?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ovo se neko bijaše zabrinuo da neka banka radi na svoju štetu?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .- . ..

Nije ne, nego samo Bitrate htjede da zna đe, šta i kako ide, što nije ni čudo jer često ni zaposleni u bankama ne znaju.

dje je najbolje zamijenit 400-500 eura u dolare i koliko banke uzimaju provizije? Je li sigurno kod onih u centar mijenjat?
    "Ko crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svud bio ćeran!" - kralj Nikola

Mislim da ce ti gori kurs dat no banke.
    rm -rf /

Poz, procitah zadnje 10strana, svega ima, istina je ono za hipotekarnu, od 1 aprila su uvelli da placas proviziju kad uplacujes nekom na racun, dok u deltu ona banka, ne naplacuje, al dobro, mene zanima u koju mi je banku najbolje da uzmem karticu? Planiram da od plate koju primam na ruke uplacujem pola na racun i neka je povezano sa karticom. Sa tom karticom bih placao u prodavnice, preko neta, i mozda ponekad podizao pare sa bankomata, i vjerovatno kad bih negdje putovao isto sa karticom placao? Hvala

Tzv. SAN prepaid kartica od NLB banke.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

Quote Originally Posted by milos14 View Post
    Poz, procitah zadnje 10strana, svega ima, istina je ono za hipotekarnu, od 1 aprila su uvelli da placas proviziju kad uplacujes nekom na racun, dok u deltu ona banka, ne naplacuje, al dobro, mene zanima u koju mi je banku najbolje da uzmem karticu? Planiram da od plate koju primam na ruke uplacujem pola na racun i neka je povezano sa karticom. Sa tom karticom bih placao u prodavnice, preko neta, i mozda ponekad podizao pare sa bankomata, i vjerovatno kad bih negdje putovao isto sa karticom placao? Hvala
    Ali zato ona u Deltu (vjerovatno mislis na Societe Generale) uzima proviziju za uplate na TVOJ racun. Npr. kada sam poceo da radim, uzimali su mi proviziju za platu oko 3eura (nikom od kolega u drugim bankama to nijesu naplacivali) a da pritom nijesam imao nikakvih dodatnih pogodnosti sto se tice sms obavjestenje, mobilnog bankarstva i sl. Sada sam kod Hipotekarne, placam 0,90€ mjesecno dje mi je ukljuceno održavanje kartice i sms obavjestenje o uplatama/isplatama. Placao sam u inostranstvu sa njom, odmah ti stize poruka o odlivu sa racuna bez dodatnih provizija i sl.

Pozdrav.

Od juče su počeli u Komercijalnoj banci da naplaćuju održavanje računa i kad nemaš prometa tog mjeseca.

Što se mene tiče, imaju jednog korisnika manje...
    look right through me

To CKB odavno radi. Za druge ne znam.

Quote Originally Posted by Quazar View Post
    To CKB odavno radi. Za druge ne znam.
    Interesantno da to ne rade za pravna lica. Sticem utisak da su pravna lica u prednosti u odnosu na fizicka.

Ima li ko cjenovnik transakcija u domacem platnom prometu za pravna lica CKB banke unutar nje i ka drugim bankama, i Podgoricicke, jel neko uporedjivao te iznose izmedju banaka?
    Kao imaju na sajtu ali nema trika da ja to mogu iskopati.

poslato s Jadrana

Quote Originally Posted by Tom View Post
    Ima li ko cjenovnik transakcija u domacem platnom prometu za pravna lica CKB banke unutar nje i ka drugim bankama, i Podgoricicke, jel neko uporedjivao te iznose izmedju banaka?
    Kao imaju na sajtu ali nema trika da ja to mogu iskopati.

poslato s Jadrana
    Slabo si kopao. Javi nam dje je povoljnije

http://www.cb-cg.org/index.php?mn1=p..._banaka#banka2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)