Page 101 of 279 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 6956

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #2501
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    A dje je sigurnije, Lovcen ili Prva?
    Ada Prva zna se

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  2. #2502
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Do 50 000 garantuje država pa ti svejedno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Fond za zastitu depozita je prazan poslje isplata za Atlas i onu drugu sto su propale tako da ti i CG niko ne moze garantovat ako ijedna sljedeca propadne.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  3. #2503
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Istina je da je ispraznjen. Ali se i puni svaki mjesec. Uzece kredite kod medjunarodnih banaka da ga dopune i placat rate od premija banaka koje im se placaju svaki mjesec.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #2504
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,889
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ako se zatvori kredit a firma ipak odbije ratu po administrativnoj zabrani, na koji racun ta uplata ide i kako je podici?

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. #2505
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    Trebao si uz neki papir iz banke da obavijestis poslodavca da je isplaceno i da ne skidaju vise.

    Vidi sa njima i sa bankom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2506
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,889
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Obavjesteni al zavrsen obracun... Pitat cu hvala

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  7. #2507
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Ako se zatvori kredit a firma ipak odbije ratu po administrativnoj zabrani, na koji racun ta uplata ide i kako je podici?

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    banka će ga držati na prolaznom računu (jer je partija kredita razdužena i zatvorena), tako da je najbolje da kontaktiraš banku, objasniš što se desilo i tražiš da se sredstva vrate. vjerovatno se sredstva moraju vratiti istim "putem" tj. banka mora vratiti firmi, a firma tebi

  8. #2508
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    U Hipotekarnu banku nece ni da usitne pare ako nisi njihov klijent. I to saopstavaju kao vrhunsku mudrost, kao plafon poslovne misli. I ponovo onaj osjecaj kad dzabe cekas jer te vracaju zbog neke gluposti. Ona nadopuna kumulativno prikupljene srdzbe I bijesa kada po podgorickim salterima nista ne mozes iz prve da zavrsis. I nista, pravo do titogradske/sosijete/podgoricke/ckb banke na cosak dje mi ona tamo usitni bez problema. Jos fala Bogu nemaju onu zezalicu sa brojevima no stojis iza linije dok se ne oslobodi neki salter. I strazar im ne glumi Ramba no je u svoj boks.

  9. #2509
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Do 50 000 garantuje država pa ti svejedno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Drzava je cudo

    Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

  10. #2510
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    U Hipotekarnu banku nece ni da usitne pare ako nisi njihov klijent. I to saopstavaju kao vrhunsku mudrost, kao plafon poslovne misli. I ponovo onaj osjecaj kad dzabe cekas jer te vracaju zbog neke gluposti. Ona nadopuna kumulativno prikupljene srdzbe I bijesa kada po podgorickim salterima nista ne mozes iz prve da zavrsis. I nista, pravo do titogradske/sosijete/podgoricke/ckb banke na cosak dje mi ona tamo usitni bez problema. Jos fala Bogu nemaju onu zezalicu sa brojevima no stojis iza linije dok se ne oslobodi neki salter. I strazar im ne glumi Ramba no je u svoj boks.
    Sitnjenje kao i svaka druga usluga banke. Ides sitnis u banci u kojoj si klijent, ona je duzna da ti usitni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2511
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Sitnjenje nije usluga banke, nego obična ljudska trivijalna radnja. Zamisli ispranog korporativnog mozga koji će da odbije da ti usitni 50€, pri čemu drugom čini korist, a sam ne trpi nikakvu štetu.

    Takvi bi te sjutra vidjeli kako padaš u šaht i produžili dalje.

  12. #2512
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Sitnjenje nije usluga banke, nego obična ljudska trivijalna radnja. Zamisli ispranog korporativnog mozga koji će da odbije da ti usitni 50€, pri čemu drugom čini korist, a sam ne trpi nikakvu štetu.

    Takvi bi te sjutra vidjeli kako padaš u šaht i produžili dalje.
    Potpuno si promašio temu.
    Ako nisi upoznat u svim bankama je strogo zabranjeno sitnjenje i krupnjenje novca nepoznatim licima i licima koja nisu klijenti banke. Najcesce prevare i mahinacije sa novcem (gotovinom) se desavaju upravo u tim situacijama gdje lica koja krupne ili sitne novac budu bukvalno profesionalni prevaranti.
    Ako nisi znao za podatak, polovinom 2015 godine, u 3 poslovne banke stranac je ojadio 3 salterska radnika na istu foru tako sto je dosao da sitni novcanice po 500 eura.
    Nikad nije pronadjen i uhvacen iako je uredno podnesena krivicna prijava sa 3 strane.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2513
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    E ako oni nisu mogli da provjere novcanice i da uzmu podatke... onda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2514
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Meni se skoro desila intersantna (neprijatna) situacija u HB, bio na dorucak i vrati mi konobar dvije po 20 i jednu od 5, trebalo mi 2*10 ali nije imao.

    Podjem do HB u ulicu Slobode da ustinim, jeste li klijent, jesam, provuce 20 eur kod 1,2,3 aparata i ni na jednu ne prolazi novcanica. Ups, reko gle sada zajebancije, kako ce gledati oni na ovi situaciju, kao dosao da usitni pare a on donio falsh novsc (Druge 20 i 5 su bile OK)

    Kaze, po proceduri je da vam oduzmemo ovaj novac i za 7 dana cete dobiti poziv od nas da li su OK ili nisu. Prodje 5 dana zovu sve OK, CBCG potvrdila da su pare prave i da su bile na jednom dijelu masne. Nisam spomenuo da taj dana kad smo ih provjeravali uporedili smo i velicinu sa ovim drugim sto su prolazile aparat i veoma cudno bile su krace za nekih 3-4 mm.

    Pitam kako su OK kada su bile krace, kao to moze tako (ne znam, ne pitam dodatna pitanja). Dolazim ponovo kod njih, da to je ta novcanica (jer dobijes papir dje je zapisan serijski pri oduzimanju iste) opet je provlaci kroz aparate i opet ista situacija, ne prolazi ni na jedan ni posle ciscenja krpom, ravnjanja itd.

    "Ali novcanica je prava ne brinite, evo imate i dopis iz CBCG"
    "OK, hvala, molim vas dajte mi dvije po 10€"
    " Pa ja ne znam da li bih smjela da vam usitnim"
    " Zasto? Rekli ste da imam dokaz da je prava, OK, uplatite mi na racun"
    "Pa ne znam da li bihmogla da primim ovu novcanicu, molim vas sacekajte, da provjerim sa seficom"

    Dolazi sa dvije od 10€ i kaze "Evo, jeste li sada zadovoljni"

    Zasto se ispisah jutros na ste srca ovoliko, da li aparati rade dobro? Da li CBCG radi dobro? Cemu sve procedure ako na kraju nece da ih ispostuju same institucije koje ih prave? Sta je bilo sa 20 eur koje su po njihovim procedurana na kraju opet bile flash, kome je banka uvalila 20 eur flash novcanicu

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #2515
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    kod nas u banku često dođu ljudi da usitne ili ukrupne novac, i koleginica to odradi bez ikakvih pitanja. naravno, svaki put se novčanice prebroje i čekiraju kroz mašinu.
    što se tiče ovog iskustva sa HB (mogla je bit bilo koja druga banka, svejedno), treba razumjeti tu šaltersku radnicu jer se skoro pa uvijek kola lome na njih, i ako sjutra neki isfrustrirani šef/ica kaže da ipak nije trebala da prihvati tih 20€ (i pored dopisa cbg), njoj ide od plate. kao i bilo koji manjak u blagajni, ili kad ljudi donesu manje pazara nego što je upisano i slično.
    znam, svi će sad da kažu: EEEE, ali ona ima mašinu... Ima, ali kad odradi u toku dana 400-500 transakcija, nekad i više, šanse da prilikom jedne od njih nešto pođe kako ne treba su velike (zalijepi se novčanica, preuzme manje ili da više kovanog novca itd). tako da treba imati razumijevanja za te radnike koje rade pedav posao i kojima se svaka greška odmah reflektuje na platu, bilo njihovom ili tuđom krivicom.
    pravda za šalterske radnike!

  16. #2516
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Meni se skoro desila intersantna (neprijatna) situacija u HB, bio na dorucak i vrati mi konobar dvije po 20 i jednu od 5, trebalo mi 2*10 ali nije imao.

    Podjem do HB u ulicu Slobode da ustinim, jeste li klijent, jesam, provuce 20 eur kod 1,2,3 aparata i ni na jednu ne prolazi novcanica. Ups, reko gle sada zajebancije, kako ce gledati oni na ovi situaciju, kao dosao da usitni pare a on donio falsh novsc (Druge 20 i 5 su bile OK)

    Kaze, po proceduri je da vam oduzmemo ovaj novac i za 7 dana cete dobiti poziv od nas da li su OK ili nisu. Prodje 5 dana zovu sve OK, CBCG potvrdila da su pare prave i da su bile na jednom dijelu masne. Nisam spomenuo da taj dana kad smo ih provjeravali uporedili smo i velicinu sa ovim drugim sto su prolazile aparat i veoma cudno bile su krace za nekih 3-4 mm.

    Pitam kako su OK kada su bile krace, kao to moze tako (ne znam, ne pitam dodatna pitanja). Dolazim ponovo kod njih, da to je ta novcanica (jer dobijes papir dje je zapisan serijski pri oduzimanju iste) opet je provlaci kroz aparate i opet ista situacija, ne prolazi ni na jedan ni posle ciscenja krpom, ravnjanja itd.

    "Ali novcanica je prava ne brinite, evo imate i dopis iz CBCG"
    "OK, hvala, molim vas dajte mi dvije po 10€"
    " Pa ja ne znam da li bih smjela da vam usitnim"
    " Zasto? Rekli ste da imam dokaz da je prava, OK, uplatite mi na racun"
    "Pa ne znam da li bihmogla da primim ovu novcanicu, molim vas sacekajte, da provjerim sa seficom"

    Dolazi sa dvije od 10€ i kaze "Evo, jeste li sada zadovoljni"

    Zasto se ispisah jutros na ste srca ovoliko, da li aparati rade dobro? Da li CBCG radi dobro? Cemu sve procedure ako na kraju nece da ih ispostuju same institucije koje ih prave? Sta je bilo sa 20 eur koje su po njihovim procedurana na kraju opet bile flash, kome je banka uvalila 20 eur flash novcanicu

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Hahaha e pa da ti kazem ta novcanica koja je jednom poslata na provjeru u CB pod sumnjom da je falsifikat ne moze se pustiti opet u opticaj a ne vratiti nazad u istu banku i istu poslovnicu. Po zakonu ta novcanica nakon analize se povlaci i vise se ne koristi jer nekog razloga ne prolazi aparate.
    Glory masine koje koristi ta banka su toliko pouzdane da ne postoji ni promil sanse da se bilo kakav falsifikat provuce kroz nju jer se apdejt softvera iste vrsi bas cesto.
    A sto se prevare tice na salteru nije rijec o uvaljivanju falsifikata nego jednostavno o baratanju novca gdje nepoznato lice uspije “oci na oci” da prevari radnika i da mu uz stalnu komunikaciju i skretanje paznje smetne sa uma ono na sta treba da se fokusira a u krajnjem slucaju nije obavezan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2517
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Mene zanima ako kažeš da si klijent banke onda može... Niko ne provjerava da li si stvarno klijent banke.

    Sa druge strane, postavlja se logično pitanje ako je profesionalni prevarant u pitanju, zašto sa lažnim ispravama ne može da otvori račun u HB preko Morače i deponuje 10e.

    Onda ode u centar i "bude klijent" banke, rasitni 500e, a isto to odradi i U NK i Bar...

    Mislim sistem koji je postavljen treba da štiti. Ovako kako je postavljen ne štiti od profesionalaca, nego samo pravi prepreke građanima.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #2518
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Mene zanima ako kažeš da si klijent banke onda može... Niko ne provjerava da li si stvarno klijent banke.

    Sa druge strane, postavlja se logično pitanje ako je profesionalni prevarant u pitanju, zašto sa lažnim ispravama ne može da otvori račun u HB preko Morače i deponuje 10e.

    Onda ode u centar i "bude klijent" banke, rasitni 500e, a isto to odradi i U NK i Bar...

    Mislim sistem koji je postavljen treba da štiti. Ovako kako je postavljen ne štiti od profesionalaca, nego samo pravi prepreke građanima.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    U pravu si ti sa tim hipotetickim pitanjima. Prije toga se raspitaj sto je sve potrebno da stranac/nerezident otvori racun pa pisi..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2519
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    U pravu si ti sa tim hipotetickim pitanjima. Prije toga se raspitaj sto je sve potrebno da stranac/nerezident otvori racun pa pisi..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Niđe ne napisah da treba da bude stranac.

    Hipoteticki može i biti stranac (Hrvat, Bosanac ili Srbijanac) ali ako ima našu ličnu kartu (lažnu ili ukradenu), on je za šalterskog službenika građanin Crne Gore.

    Hipoteticki ja tako mogu da otvorim račun u BiH. Profesionalni prevaranti rade profesionalno, tako da lažni ili ukradeni dokumenti ne predstavljaju problem, a ni lažno predstavljanje nije im strano.


    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 09-08-19 at 11:45.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #2520
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Vjerujem da je pitanje vise za pravnika ali aj da postavim odje jer je relevantno sa temom a mozda neko bude imao neki korisni komentar...

    Naime, prije 10-ak dana je drugu trebala da stigne uplata za neki projekat sto je radio (freelancer, uplata iz inostranstva)... Cijena je bila 1000e ali je bilo nejasno da li ce uplatit' svih 1000e odjednom ili 500e tad a 500e sledeceg mjeseca.

    Drugu je stigla poruka da je legla uplata od 1000e i posao do banke da podigne pare. Dobar dan, dobar dan, koliko imam na racunu? 1000e gospodine. U redu, podizem sve. U redu, hvala, dovidjenja.

    Kasnije, u prepisci sa klijentom, kapira da mu je ovaj zapravo uplatio 500e a ne 1000e te mu nista nije bilo jasno. Ali su ga ubrzo zvali iz banke da je doslo do greske i da su mu obracunali uplatu 2 puta umjesto jednom (ili sto vec) i da dodje do banke da vrati tih 500e.

    Drug je u medjuvremenu spiskao te pare i tih 500e nema da vrati. Tako da su iz banke poceli da prijete, da salju neke opomene pred utuzenje i da navodno svaka opomena koju posalju kosta 3e ili kako vec.

    Da li je drug u obavezi da vrati pare koje mu je banka sama uplatila njihovom greskom? Mogu li da "naplacuju" opomenu 3e?

    Ja kao laik ovu situaciju mogu da posmatram iz 2 ugla. Iz jednog je on uzeo pare koje nisu njegove (iako nije ni znao) a iz drugog ugla su oni napravili gresku i vjerujem da je 500e sasvim fer cifra za pocinjenu gresku.

    Kako bi to islo na eventualnom sudu?

    Informativno... u medjuvremenu mu je stigla neka druga uplata od 200e i oni su je automatski skinula sa racuna racunajuci da im sad duguje jos 300e + ne znam koliko za te opomene koje su slali.

    Danas pricasmo o tome pa me zanima ima li neko kakvo strucnije misljenje od mojeg laickog?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #2521
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Ako ima druga advokata (da se naplati od troškova, da ga zastupa inace bez para ) mislim da lagano to ide u njegovu korist, i te 200e da mu moraju vratiti


    Al sacekajmo ipak nekog strucnijeg.

  22. #2522
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Stari je imao identičnu situaciju (jedino nije frilenser) prije nekoliko godina, s tim sto je suma bila mala, <100€, uvijek podize sve sa računa sto primi do sledeceg mjeseca, tako je uzeo nesto ne znajući i posle 2 godine zvali da vrati, prijetili sudom, is*****rali su se medjusobno i nikad im nije vratio to, mada smo utvrdili da nisi bile njegove pare, tj. da su mu dva puta isplatitili neki dodatak.

    Poslato s Jadrana

  23. #2523
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Profesor sa ETF-a Boris Marković par puta duplo podigao pare, naravno da nije vraćao novac.... nije njegova krivica...

    Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

  24. #2524
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vjerujem da je pitanje vise za pravnika ali aj da postavim odje jer je relevantno sa temom a mozda neko bude imao neki korisni komentar...

    Naime, prije 10-ak dana je drugu trebala da stigne uplata za neki projekat sto je radio (freelancer, uplata iz inostranstva)... Cijena je bila 1000e ali je bilo nejasno da li ce uplatit' svih 1000e odjednom ili 500e tad a 500e sledeceg mjeseca.

    Drugu je stigla poruka da je legla uplata od 1000e i posao do banke da podigne pare. Dobar dan, dobar dan, koliko imam na racunu? 1000e gospodine. U redu, podizem sve. U redu, hvala, dovidjenja.

    Kasnije, u prepisci sa klijentom, kapira da mu je ovaj zapravo uplatio 500e a ne 1000e te mu nista nije bilo jasno. Ali su ga ubrzo zvali iz banke da je doslo do greske i da su mu obracunali uplatu 2 puta umjesto jednom (ili sto vec) i da dodje do banke da vrati tih 500e.

    Drug je u medjuvremenu spiskao te pare i tih 500e nema da vrati. Tako da su iz banke poceli da prijete, da salju neke opomene pred utuzenje i da navodno svaka opomena koju posalju kosta 3e ili kako vec.

    Da li je drug u obavezi da vrati pare koje mu je banka sama uplatila njihovom greskom? Mogu li da "naplacuju" opomenu 3e?

    Ja kao laik ovu situaciju mogu da posmatram iz 2 ugla. Iz jednog je on uzeo pare koje nisu njegove (iako nije ni znao) a iz drugog ugla su oni napravili gresku i vjerujem da je 500e sasvim fer cifra za pocinjenu gresku.

    Kako bi to islo na eventualnom sudu?

    Informativno... u medjuvremenu mu je stigla neka druga uplata od 200e i oni su je automatski skinula sa racuna racunajuci da im sad duguje jos 300e + ne znam koliko za te opomene koje su slali.

    Danas pricasmo o tome pa me zanima ima li neko kakvo strucnije misljenje od mojeg laickog?
    Za ovih 500€ morace da vrati. Nijesu njegove I gotovo. To da je greska do banke jeste, ali prenijeli su pare koje nijesu njegove I on ima neosnovano pravno bogacenje, ako me dobro sjecanje sluzi tako se to zove, I pare mora da vrati. Ako ga tuze sve su prilike da ce dobiti.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  25. #2525
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    U slučaju da banka pokrene spor i dobije ga moraće da vrati pare.
    Neka promijeni banku da se ne bi desavalo da mu skidaju pare opet.

Page 101 of 279 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 13:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 15:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 05:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 13:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •