Results 1 to 2 of 2

Thread: W&t 2010

  1. #1
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default W&t 2010

    Pokusavao sam da nadjem onu staru temu o ovome ali je nikako nisam mogao naci preko searcha pa reko da otvorim novu.

    Hitno mi treba pomoc od nekog ko je isao na ovaj program, a jos bi bolje bilo ako je neko sa ekonomskog posto poznaje one iz studentske sluzbe.

    Uglavnom, podjoh do Bd(tamo je agencija Montconsult koja je posrednik Karavana iz Bg-a) na konsultacije u vezi programa, ona tamo nam sve fino kaze sto i kako i da nam potrebne papire i podjem ja na fakultet da izvadim potvrdu o studiranju i onda niotkuda hladan tus.

    Kad sam vadio potvrdu o studiranju ispalo je da nemam status redovnog studenta. Situacija je sledeca:
    Prema statutu fakuletata student je redovan ukoliko ima prijavljenih minimum 2/3 kredita sa godine koju je upisao. Ja sam upisao trecu godinu i ukupno mi je ostalo do kraja fakulteta 60 kredita ali sam diplomski, koji nosi 15 kredita, ostavio za januar kad se vratim iz SAD. Dakle, prijavio sam 45 kredita s tim sto jedan ispit, koji nosi 6 kredita, mi je ostao iz druge godine i ukupno iz trece imam 39 kredita a treba mi minimum 40.

    Posto idem preko Karavana, u njihovom prospektu pise da je uslov za ucesce na programu da student redovno daje ispite(nidje ne pise da se pod tim podrazumijeva da je redovan) a ja redovno dajem ispite, i reko da zovnem tu zenu iz agencije cisto informativno da pitam da nece ovo slucajno smetati i ona mi kaze da moram imati status redovnog studenta.

    Hocu li moci kako ovo da zavrsim na fakuletetu, ipak je u pitanju samo 1 kredit i sto bih mogao da uradim povodom toga? I hoce li kasnije ovi iz ambasade provjeravati papire detaljno i naici na nesto ukoliko uspijem ovo nekako zavrsiti na fakultetu?

    Trebaju mi odgovori onih koji znaju nesto o ovome a ne svakakvo mlacenje. Zahvaljujem unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    za 1 je Martin gace izgubio..
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 3. svjetski rat pocinje 2010
    By St Germain in forum Sve i svašta
    Replies: 140
    Last Post: 28-03-11, 17:08
  2. Nova Godina 2010
    By The Grey Area in forum Putovanja
    Replies: 81
    Last Post: 05-11-10, 12:53
  3. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  4. Kvalifikacije za SP 2010.
    By [kinetic] in forum Ostali sportovi
    Replies: 25
    Last Post: 05-04-09, 15:56
  5. Amilo Pro V 2010-x
    By MAMBO in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 02-10-06, 22:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •