Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 293

Thread: Danas se pojavio (Izvjestaj o novim virusima)

  1. #201
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko, sto je ovo ?

    Evo zadnjih nekoliko dana ovo mi "iskoci" s vremena na vrijeme, jedno 3-4 puta dnevno. Nije nikakav problem, NOD ga odmah izbrise, ali sad vec pocinje da mi ide na zivce. :mad:


  2. #202
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Michigan, USA
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Zna li ko, sto je ovo ?

    Evo zadnjih nekoliko dana ovo mi "iskoci" s vremena na vrijeme, jedno 3-4 puta dnevno. Nije nikakav problem, NOD ga odmah izbrise, ali sad vec pocinje da mi ide na zivce. :mad:
    koristim Avira, tako da me zbog ove izjave nemojte shutnuti u KAV tabor. To ti se javlja, jer NOD pod default podesavanjima, da bi bio brzi od konkurentskih rjesenja, skenira samo kriticne lokacije, u kojima ti se odigrava ovo sto ti iskace. KAV to radi mnogo temeljnije, ali i sporije. Predlazem jedan deep scan. Ako ti se to i dalje bude pojavljivalo, onda ti je neki port otvoren na kome remote service instalira ovakve stvari. Da li ti je sistem patchovan? Mozda si zrtva nekog 0-day exploit-a. U tom slucaju, trebace barem dan-dva za uspjesan fix.
    Dakle, deep scan, patchovanje sistema i hardenovanje firewall pravila.

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    finski proizvađač anti virusnih programa f secure kojeg u sloveniji zastupa amis opozarja da se preko elektronske pošte širi črv "230 dead as storm batters Europe" kaze da priponka sadrzi "Read More.exe", "Full Clip.exe") u kojoj je trojanac Small.DAM.ko je dobitnik otvori se avtomacki instalira program koji dozvoljava da se moze ući u tuđi kompjuter (neznam kako da prevedem ove reči :Ko uporabnik priponko odpre, se mu na računalnik namesti program, ki omogoča upravljanje in dostop do računalnika na daljavo.)
    prvi znaci da su otkrili ovaj virus kaze da je bio f secure negde u Kuala Lumpurju u Maleziji danas ujutru po
    po srednjeevropskem vremenu


    evo i video snimka kao se širi http://www.f-secure.com/weblog/archi...mWorm_XViD.avi
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  4. #204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Storm obara rekorde

    Antivirusna kompanija Symantec objavila je saopštenje u kome se navodi da je epidemija Internet crva Storm, u kojoj je za kratko vreme zaraženo oko 300.000 računara, najveća epidemija od 2005. godine.

    Trojanac Storm se pojavio prošle nedelje kao priložena datoteka uz poruku e-pošte koja nosi naslov "230 mrtvih u udaru orkana na Evropu" ili neki drugi. Priložena datoteka nosi naziv "Read More.exe", "Full Clip.exe", "Full Story.exe" ili "Video.exe". Trojanac zloupotrebljava povećano interesovanje javnosti za zbivanja u zemljama pogođenm orkanom Kiril koji je besneo Evropom poslednjih dana. Kada neoprezni korisnik pokrene datoteku, crv se aktivira i otvara zadnja vrata na napadnutom računaru omogućavajući napadaču da preuzme računar.

    Symantecovi analitičari navode da je poslednji zlonamerni program koji se širio tom brzinom bio zloglasni crv Sober.O.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  5. #205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MOLIM VAS DA OVO OBAVESTENJE POSALJETE SVIM SVOJIM PRIJATELJIMA IZ VASEG ADRESARA !!!

    Narednih dana morate paziti da ne otvarate mail zvan "invitation", bez obzira ko vam to salje, jer to je virus koji "otvara" olinpijsku baklju, koja izgori hard disk na vasem kompjuteru.
    Ovaj virus cete dobiti od osobe koju imate u vasem adresaru, zato morate ovaj mail poslati na sto vise adresa, jer bolje je dobiti ovaj mail 25 puta, nego dobit virus i otvoriti ga.
    Ako dobijete mail sa imenom " invitation" ne otvarajte ga nego ga odmah obrisite. To je najgori virus objavljen na CNN, klasificiran od Microsofta kao virus najrazorniji ikad postojeci. Ovaj virus otkriven je juce poslepodne od MCAfee, te za taj virus jos nema odbrane.
    Ovaj virus unistava sektor Zero hard diska, gde je vitalna informacija skrivena. Posle toga je vas hard disk neupotrebljiv, kao i podaci na njemu.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najrašireniji virusi u januaru

    Antivirusna kompanija Kaspersky Labs objavila je rang-listu dvadeset najraširenijih virusa u januaru 2007. godine.

    Kraj 2006. godine, ali i početak 2007. godine obeležili su virusi iz porodica Warezov i Bagle, za koje se ispostavilo da direktno konkurišu jedni drugima. U oba slučaja brojne varijante originalnog virusa pojavljuju za kratko vreme, i to tako da se različite varijante pojavljuju u različitim delovima sveta. Oba napasnika deluju na isti način - virus instalira trojanca na napadnutom računaru, krade adrese iz adresara i na njih šalje sopstvenu kopiju koristeći protokol SMTP, sakrivajući pritom adresu sa koje dolazi. Antivirusni stručnjaci smatraju da je malo verovatno da je jedna grupa autora virusa rešila da prestane sa radom i ustupi primat drugoj - verovatnije je da oba virusa imaju zajedničkog autora, ili autore.

    Pada u oči da se konkurentske porodice virusa poslednjih meseci smenjuju na rang-listi najraširenijih virusa kompanijeKaspersky Labs. U decembru 2006. su virusi iz porodice Warezov su "počistili" sve svoje konkurente, ali su u januaru ove godine virusi iz porodice Bagle uzvratili udarac.

    Rang-lista najraširenijih virusa u decembru, prema podacima kompanije Kaspersky Labs, izgleda ovako:

    1. Bagle.GT
    2. NetSky.Q
    3. NetSky.AA
    4. NetSky.T
    5. Bagle.gen
    6. Small.dam
    7. NetSky.B
    8. Small.ciw
    9. Mytob.C
    10.Mydoom.L
    11.Scano.gen
    12. NetSky.D
    13. Mytob.BT
    14. Feebs.gen
    15. Lager.DP
    16. Mydoom.M
    17. Warezov.DO
    18. NetSky.Y
    19. NetSky.X
    20. IMG-WMF.Y
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Eo se o jadu zabavih sa nekim crvom...
    Potpuno mi je "popio" protok na ADSL...Upload dostizhe preko 1 gb dnevno
    Odradio sam deep scan i sa Nod32 i sa spyware doctor ali ne pomazhe...Je li ko imao slichnih problema?

  8. #208
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Probaj sa nekim drugim antivirusom.
    Moras nam malo vise informacija dat...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Jednostavno,7. u mjesecu sam ostao bez svojih 5 gb protoka, a uspio sam da skinem par pjesama i par chat session-a preko msn-a, shto ce reci da sam ukupno potroshio u najgorem sluchaju 300 mb.Ostalo je jednostavno poshlo na upload, o kojem ja nishta nijesam znao.
    Kad sam obratio pazhnju na odnos upload/download, vidio sam da je upload ogroman i to u sluchajevima kada nijesam koristio kompjuter, nije bio izgashen, jer ga rijetko kad gasim. To je sve shto znam.
    S obzirom da sam zagoreli obozhavatelj Nod32, mislim da skeniranje nekim drugim AV-om ne bi donijelo neki ochekivani rezultat, tako da mi format c: ne gine...

  10. #210
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    Jednostavno,7. u mjesecu sam ostao bez svojih 5 gb protoka, a uspio sam da skinem par pjesama i par chat session-a preko msn-a, shto ce reci da sam ukupno potroshio u najgorem sluchaju 300 mb.Ostalo je jednostavno poshlo na upload, o kojem ja nishta nijesam znao.
    Kad sam obratio pazhnju na odnos upload/download, vidio sam da je upload ogroman i to u sluchajevima kada nijesam koristio kompjuter, nije bio izgashen, jer ga rijetko kad gasim. To je sve shto znam.
    S obzirom da sam zagoreli obozhavatelj Nod32, mislim da skeniranje nekim drugim AV-om ne bi donijelo neki ochekivani rezultat, tako da mi format c: ne gine...
    isto mi se ****** desava i dalje posle svih skeniranja i govana
    eo postavio sam topik na Internet
    this is pointless

  11. #211
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    PODGORICA
    Posts
    822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neki trojanac 1000%

  12. #212
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    spambot
    najvjerovatnije nevidljiv u procesima
    ja licno ga nisam uspio maci ni sa jednim av programon ni online ni ofline
    inace pogledajte koji su vam portovi otvoreni sa programom tcpview(100kb)
    ako su otvoreni portovi prema smtp serverima sirom svijeta to je to

    i da ako neko zna sta vise neka javi

    ps.av prog koristeni
    avast
    norton
    avg
    sophos
    onda razni av removeri
    pa rootkit removeri
    itd
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  13. #213
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,909
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    win32.agent.pz kako da sp--asem od ovoga ,..............

  14. #214
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .

    Probaj sa skenerom Stinger on je vrlo efikasan. Naci ces ga na google

  15. #215
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,909
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

  16. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    isto mi se ****** desava i dalje posle svih skeniranja i govana
    eo postavio sam topik na Internet
    E sad, vi imate upload, ja imam ogroman download? Za jedan dan 4.5 giga je skinuto. Vjerovatno je glupavo pitanje, ali, da li je u pitanju VIRUS?

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    chuh da ove zajebancije sa uploadom i downloadom pravi vdriver.exe proces...
    maskira se kao driver od neke grafichke
    no,ja sam u medjuvremenu preshao na kubuntu :P

  18. #218
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je komp poludio, otkad otvorih jednu adresu upali se Windovs securiti alert i online security , a onda sam downlodovao neke preciscivce virusa i detektovali su mi mnogo ovih zebancia u komp,ali ne mogu da sve to remove zato sto treba prijava i placa se. Znate li neki besplatni da mi pocisti ovo, a sto je najgore sad mi je kad otvorim internet explorer otvara neku sigurnost,hocu reci home page mi je to a i toolbar mi je securiti level 4/10 nesto,aooo

  19. #219
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Logfile of HijackThis v1.99.1
    Scan saved at 8:13:20 AM, on 9/4/2007
    Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
    MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\Explorer.EXE
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesmn.exe
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\imsmain.exe
    C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
    C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe
    C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
    C:\Program Files\Winamp\winampa.exe
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesmin.exe
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\imsmn.exe
    C:\WINDOWS\AGRSMMSG.exe
    C:\Program Files\ltmoh\Ltmoh.exe
    C:\Program Files\Adobe\Photoshop Album Starter Edition\3.0\Apps\apdproxy.exe
    C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe
    C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe
    C:\Windows\xpupdate.exe
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\CLI.exe
    C:\Program Files\RALINK\Common\RaUI.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
    C:\Program Files\Common Files\Teleca Shared\Generic.exe
    C:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Mobile Phone Monitor\epmworker.exe
    C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WLLoginProxy.exe
    C:\Documents and Settings\windows xp\My Documents\hijackthis.exe
    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://g.msn.co.uk/0SEENGB/SAOS01?FORM=TOOLBR
    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://g.msn.co.uk/0SEENGB/SAOS01?FORM=TOOLBR
    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://g.msn.co.uk/0SEENGB/SAOS01?FORM=TOOLBR
    R3 - URLSearchHook: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll
    O2 - BHO: Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll
    O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll
    O2 - BHO: (no name) - {1C3C4699-B285-475F-BE47-0B26088CE876} - C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesplg.dll
    O2 - BHO: RealPlayer Download and Record Plugin for Internet Explorer - {3049C3E9-B461-4BC5-8870-4C09146192CA} - C:\Program Files\Real\RealPlayer\rpbrowserrecordplugin.dll
    O2 - BHO: (no name) - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll
    O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)
    O2 - BHO: ADSTechnology module - {831CBAC0-8283-4653-9D81-FEB9F3F6E47C} - C:\Program Files\ADSTechnology\ADSTechnology.dll
    O2 - BHO: ActivationManager module - {86A44EF7-78FC-4e18-A564-B18F806F7F56} - C:\Program Files\ActivationManager\ActivationManager.dll
    O2 - BHO: Windows Live Sign-in Helper - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
    O2 - BHO: Windows Live Toolbar Helper - {BDBD1DAD-C946-4A17-ADC1-64B5B4FF55D0} - C:\Program Files\Windows Live Toolbar\msntb.dll
    O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll
    O3 - Toolbar: Windows Live Toolbar - {BDAD1DAD-C946-4A17-ADC1-64B5B4FF55D0} - C:\Program Files\Windows Live Toolbar\msntb.dll
    O3 - Toolbar: Protection Bar - {F06E2ABE-3A50-4079-BE25-FC100D9EAA25} - C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesbpl.dll
    O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
    O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
    O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
    O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
    O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [ATICCC] "C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe" runtime
    O4 - HKLM\..\Run: [AGRSMMSG] AGRSMMSG.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [LtMoh] C:\Program Files\ltmoh\Ltmoh.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [Sony Ericsson PC Suite] "C:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Application Launcher\Application Launcher.exe" /startoptions
    O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Photo Downloader] "C:\Program Files\Adobe\Photoshop Album Starter Edition\3.0\Apps\apdproxy.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
    O4 - HKLM\..\Run: [TkBellExe] "C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe" -osboot
    O4 - HKLM\..\Run: [Salestart] "C:\Program Files\Common Files\WinAntiVirus Pro 2007\mav_startupmon.exe"
    O4 - HKCU\..\Run: [MsnMsgr] "C:\Program Files\MSN Messenger\MsnMsgr.Exe" /background
    O4 - HKCU\..\Run: [Windows update loader] C:\Windows\xpupdate.exe
    O4 - Startup: Demonstone Registration.lnk = C:\Documents and Settings\windows xp\Local Settings\Temp\{3D1C13B0-00AB-490E-B778-A52F97DF4DCE}\{7B8620F4-F388-4522-ADAD-9888C1E3D76C}\ATR1.exe
    O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe
    O4 - Global Startup: ATI CATALYST System Tray.lnk = C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\CLI.exe
    O4 - Global Startup: Ralink Wireless Utility.lnk = C:\Program Files\RALINK\Common\RaUI.exe
    O8 - Extra context menu item: &Windows Live Search - res://C:\Program Files\Windows Live Toolbar\msntb.dll/search.htm
    O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
    O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
    O9 - Extra button: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)
    O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
    O16 - DPF: ConferenceRoom Java Client - http://irc.cg.yu:8000/java/cr.cab
    O18 - Protocol: livecall - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\MSNMES~1\MSGRAP~1.DLL
    O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\MSNMES~1\MSGRAP~1.DLL
    O21 - SSODL: system32 - {6C53CA07-3A8F-4E9C-BA3D-E39F82851D2A} - sysprinters.dll (file missing)
    O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe
    O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
    O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
    Ajte pomoc sta i KAKO da maknem odavde?

  20. #220
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Logfile of HijackThis v1.99.1

    C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesmn.exe
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\imsmain.exe
    C:\Program Files\Video ActiveX Access\iesbpl.dll
    Ovo je tvoj uljez.Mozes ga ukloniti bilo kojim AV programom (koji ocigledno nemas),cak i jednostavnim delete postupkom,ali problem je iritirajuca ikonica u systray-u.Zato skini neki od brojnih programa koji uklanjaju ovakve gluposti.Preporucio bih ti SmitFraud - d-loadujes ga,(extract ako treba),restartuj racunar,pokreni Safe mod,startuj program i obrati paznju na ponudjene opcije.

  21. #221
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    isto mi se ****** desava i dalje posle svih skeniranja i govana
    eo postavio sam topik na Internet

    virus se zowe trojan.ban.downloader.moze da se pojawi kao .exe , i kao .sys

    pokusao sam na sto nacina da ga izbrisem ali mi nije uspjelo,Morao sam FORMAT ...
    Last edited by NightY; 04-10-07 at 14:54.

  22. #222
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kralju mogao si rjesenje da nadjes na Safer Networking forumima evo ti link za ubuduce:

    http://forums.spybot.info/showthread.php?t=22042
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  23. #223
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Wink

    A ja sam vi sreknji dobitnik nekog Trojan.Win32.Dialer.Yz koji je na top listi Trojanaca za Decembar 2007, nod32 ga je nasao i izbrisao ali pazi sta se desava sledece - Adsl konekcija je pocela da mi puca nakon svakih 5 sec konekcije tako da - NEMAM INTERNETAAAA.. neka sugestija?
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  24. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by The_Age_of_Love View Post
    A ja sam vi sreknji dobitnik nekog Trojan.Win32.Dialer.Yz koji je na top listi Trojanaca za Decembar 2007, nod32 ga je nasao i izbrisao ali pazi sta se desava sledece - Adsl konekcija je pocela da mi puca nakon svakih 5 sec konekcije tako da - NEMAM INTERNETAAAA.. neka sugestija?

    POKLON ZA NOVU..
    SA MALIM ZAKASNJENJEM DODUSE,
    ALI BOLJE IKAD.. NO NIKAD
    mOnteneGro

  25. #225
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by zok View Post

    POKLON ZA NOVU..
    SA MALIM ZAKASNJENJEM DODUSE,
    ALI BOLJE IKAD.. NO NIKAD
    Umjesto sto me zaj.. mogao si postaviti neko rjesenje.. streashno.. lazna uzbuna dou.. nod ga je dokrajcio nadam se..

    I neka kasne barem zakrpe stizu na vrijeme..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  2. Dan Republike :)
    By Argonaut in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 02-12-04, 18:35
  3. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •