Page 8 of 75 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1861

Thread: DVB-T2 u Crnoj Gori

  1. #176
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sonix View Post
    možeš samo 8 kanala šti je sasvim dovoljno, slika extra
    loša ti antena onda, u Herceg Novom se love svih 5 muxeva iz Hrvatske bez problema, ukupno nekih 50tak kanala i to na ovim frekvencijama iz dubrovačke regije:

    MUX A - kanal 51 (DVB-T, fta)
    MUX B - kanal 59 (DVB-T, fta)
    MUX C - kanal 22 (DVB-T2, evo)
    MUX D - kanal 28 (DVB-T, fta)
    MUX E - kanal 45 (DVB-T2, evo)

    
    Last edited by SISTEM ERROR; 09-08-13 at 14:19.

  2. #177
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    treba li modul za evo? i moze li se nabaviti?

  3. #178
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    odkud ti ta informacija ? ja nisam čuo da je pušten dvb-t2 signal sa ovog predajnika odakle ga cijela boka hvata( antena mi je extra i signal je 99 % izmjeren kvalietnim uredjajem)
    EDIT :
    DVB-T2: MUX C, MUX E. Televizijski sadržaj je kodiran prema normi H.264 i zaštićen sustavom uvjetovanog pristupa (CAS - Conditional Access System). Može se gledati isključivo uporabom prijamnika za DVB-T2 i posebnom karticom za dekodiranje (CAS
    I to se nigdje ne spominje predajnik gruda 2
    Last edited by sonix; 09-08-13 at 14:52.

  4. #179
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    postavili su oni opremu na veliki broj mjesta.

  5. #180
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    treba li modul za evo? i moze li se nabaviti?
    Možeš uzeti modul, njihov receiver, ili čak i DVB-T2 LCD televizor sa već ugrađenim modulom .. pređeš samo granicu i odeš u neku od poslovnica Hrvatske pošte. Za 60 eura dobiješ odličan Strongov DVB-T2 receiver koji je fenomenalan i kao multimedijalni player jer vrti gotovo sve formate. Kad to kupiš dobiješ 2 mjeseca besplatno svi kanali, kao i godinu dana besplatno HBO i Cinemax kanali. Nakon tih 2 mjeseca jednostavno odustaneš ako ti se ne sviđa i ne platiš ništa, nema nikakvog ugovora koji te obvezuje da budeš i dalje njihov pretplatnik. Dakle, u svakom trenu možeš odustat od pretplate - jedan mjesec gledaš, drugi ne gledaš, sve kako ti želiš. A receiver i dalje ostaje u tvom vlasništvu sa kojime možeš gledati DVB-T2 FTA kanale, što iz HR, što iz SR, što iz CG. A i dobivaš Da vinci Learning kanal koji je uvijek besplatan bez obzira da li imao aktivnu pretplatu ili ne, sa njihovim receiverom taj kanal je uvijek besplatan. A u planu je staviti još besplatnih kanala. Dakle, isplati se itekako.

    Quote Originally Posted by sonix View Post
    odkud ti ta informacija ?
    Nikakva informacija, jednostavno isprobano. Evo TV najnormalnije radi. A imaš i na netu pospis frekvencija po regijama... uostalom, nazovi njihovu službu za korisnike i pitaj ih, reći će ti ove frekvencije koje sam ti ja rekao. I to radi 100% u HN.
    Last edited by SISTEM ERROR; 09-08-13 at 15:37.

  6. #181
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    kako ne, isplati se jer ce moci i nasi kanali uskoro da se gledaju sa tim risiverom,

  7. #182
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    baš sam sad zovnuo čovjeka koji se bavi satelitskim sistemima i ima novi neotpakovani dvb t 2 risiver pozajmit će mi ga sutra pa ću da skeniram mrežu da vidim dali će da prepozna transpondere.. javljam rezultat
    Last edited by sonix; 09-08-13 at 17:22.

  8. #183
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo pozajmio sam mini hd dvb-t/t2 digital terrestrial receiver i skenirao hrvatsku mrežu i nije pronašao ništa od kanala osim dosadašnjih 8 tako da ovim potvrdjujem da t 2 signal predaja prema boki ne funkcioniše tj ne postoji još uvijek

  9. #184
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo mali ispravak - to što ga ti ne hvataš ne znači da on ne postoji.. pola zapadne CG hvata najnormalnije i MUX D sa srđa a ti ne uspijevaš, znači nešto je problem kod tebe, ili antena ili lokacija .. a onda normalno da ne možeš ni MUX C i E odnosno T2 koji ide sa nešto slabijom snagom... sve u svemu taj signal se itekako može uhvatiti u HN, a dobio sam potvrdu i da prolazi i daleko dublje u unutrašnjost :encouragement: no na kraju krajeva nebitno, neka svatko sam isproba i uvjeri se ovisno o svojoj opremi, lokaciji i sl..
    Last edited by SISTEM ERROR; 10-08-13 at 10:49.

  10. #185
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nemoj da širiš dezonfirmacije jer je sasvim nepotrebno... druzim se sa ljudima koji su privatnici i rade analogne i satelitske sisteme i oni bi prvi znali da takvo nešto u boki funkcioniše. Ja predajnik vidim očima i prilično mi je blizu a ti izgleda nemaš pojma o čemu pričaš čim spominješ "srdj".. Jel imaš ti predstave uopšte gdje se srdj nalazi ... drug sa aparatom mi je naštelovao antenu dužine 2.2 m i signal je 99 % i šum 20 db sa vrha osmospratnice tako da je suvišno bilo šta više komentarisati o ovome jer mi je optička vidljivost idealna čak sam konfiguracijom terena zaštićen od negaitivnih bitova od strane italije. Svi oni koji i ako uspiju da uhvate signal sa srdj-a svaka ima čast i imaju sreće jer žive na nadmorskoj visini lovćena
    Last edited by sonix; 10-08-13 at 11:13.

  11. #186
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LOL.. sa nekima stvarno očito nema smisla o ovim stvarima. Odašiljač Srđ je jedini koji emitira multipleks D na teritoriji Regije 9, odnosno dubrovačke regije koja se na prostoru zapadne Crne Gore hvata i upravo zbog toga je i spomenut jer sa druge lokacije ga ni ne možeš uhvatit. Priča o kojekakvim "drugovima", stričevima i sličnim majstorima koji ti riktaju antene i koji bi kao "trebali znati ako se pojavi signal" je stvarno bespredmetna i krajnje smiješna jer signal iz susjednih država koji nije najmjenjen tvom području se "ne pojavljuje", on se hvata ovisno o mogućnosti tvoje lokacije. A signal sa Srđa se itekako može uhvatit u HN jer sam ga osobno gledao cijelo vrijeme dok sam bio kod svojih dole u HN, pobogu pa imaju aktivan EvoTV već nekoliko mjeseci. :glee: Problem nastaje kod lokacije, receivera sa lošim tunerom, a najviše neadektvatne antenske opreme. 99,9% antena koje sam vidio u CG su kombinirane UHF+VHF antene, sa još milijun pojačala i pi*ki materina dole koje pospješuju hvatanje analognog signala, ali sa druge strane naprosto guše digitalni. I najobičnija UHF riblja kost će bolje raditi od takve kombinacije. U Hrvatskoj praktički VHF antene više ne možeš naći u prodaji, one će se koristiti samo za jedan multipleks no ne u svrhu TV-a. Čak i u sred Zagreba koji je skoro pa čist od analognog signala (sve što dopire je ono iz BiH) kad stavim svoju staru UHF+VHF antenu ja imam problem sa digitalnim signalom, a analogija kao što rekoh tek slabo dopire iz BiH, a ne mogu si ni zamisliti situaciju dole u CG gdje analogija tuče sa svih strana. Naravno da u takvim uvjetima ne možeš imati signal. Druga stvar, receiver, kvaliteta digitalnog tunera odnosno njegova osjetljivost. Sa svojim Nytroboxom ja u Zagrebu lovim samo HR kanale, na istoj anteni preko nešto kvalitetnijeg Stronga dobijem i 2 slovenska multipleksa, sa Topfieldom koji slovi za receiver sa izuzetno osjetljivim tunerom - dobijem i Austrijance (jedan MUX) a sa dodatnim uštimavanjem antene (odnosno okretanjem) dobijem i Mađare. Zemaljski signal nije isto što i satelitski i tu milijun stvari igra ulogu hoće li se uhvatiti, tako da reći "u Boki nema signala" je krajnje smiješno jer Boka, baš kao i Zagreb, ima milijun lokacija i mikrolokacija do kojih dolazi signal iz susjednih država i koji se sa adektavnom opremom MOŽE uhvatit. Ja sam dokaz da SVIH PET muxeva u HN radi bez ikakvih problema jer moji dole ih sasvim normalno gledaju.
    Last edited by SISTEM ERROR; 10-08-13 at 12:21.

  12. #187
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    aaaa sad je srdj jedini predajnik koji emituje t2 signal ... pa o čemu ja pričam , valjda ja znam šta može a šta nemože u herceg novom gdje se sa signalom "igram" preko 25 godina. priča je bila da sa grude 2 odakle se prenosi signal za boku nema dvb t2 signala i to tvrdim ( imam riblju kost uhf- isključivo .dužine 2.2 m koja sama od sebe ima pojačanje od 22 db i lokaciju gdje živim jednostavno za prijem nema bolje... vidim predajnik svojim očima) tvrdiš da tvoji gledaju i ako gledaju lokacija je dobijena na lutriji ( osim ako tvoji ne žive na vrbanju iznad herceg novog, gdje bi možda uspjelo nešto da se uhvati) da je tako cijela boka i dio herceg novog bi gledala odavno nebi tebe pitala za savjet . Tako da ovo :Ja sam dokaz da SVIH PET muxeva u HN radi bez IKAKVIH PROBLEMA se ne može uzeti za ozbiljno jer pokrivenost boke sa srdja jednostavno ne može da se ostvari u 99% opštine jer konfiguracija terena to NE DOZVOLJAVA u većini slučajeva ...
    Last edited by sonix; 10-08-13 at 15:53.

  13. #188
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izjave tipa "aaaa sad je srdj jedini predajnik koji emituje t2 signal" govore koliko imaš problema u razumijevanju napisanog. Ja nisam nigdje spominjao T2 signal sa Srđa već multipleks D koji se za regiju 09 emitira samo sa Srđa i on je u DVB-T mpeg2. Multipleksi C i E su u DVB-T2.

    Dakle, da ponovimo još jednom da lakše shvatiš:

    MUX A - DVB-T mpeg2
    MUX B - DVB-T mpeg2
    MUX C - DVB-T2
    MUX D - DVB-T mpeg2 SAMO SA SRĐA
    MUX E - DVB-T2

    A to što se ti igraš već 25 godina - očito se krivo igraš jer čim spominješ tu neka pojačala, šumove i slično vidim da si i dalje debelo u analogiji koja posve drugačije funkcionira od digitalije. Jasno da jesi jer praktički tek si jučer došao u doticaj sa DVB-T kad je krenuo na dubrovačkom području. Sa druge strane ja sam 11 godina u doticaju sa njime otkako se on emitira sa Sljemena i vjeruj mi znam daleko više kako se on ponaša. Što mpeg2, mpeg4, što dvb-t2.. hvatanje signala sa prostora 4 države. A priče moj brat ima drugara a od njegove tetke mali svemirsku kapsulu - to ćemo ostaviti za neke druge teme jer u ovoj ne vodi ničemu.

    Sve u svemu, da zaljučim priču - svih pet multipkesa na prostoru HN se normalno može uloviti iz Hrvatske, naravno još jednom naglašavam - ovisno o lokalciji ali i adekvatnoj opremi. Osobno isprobano, nikakva priča tetka, babe, drugari i stričevi. Na kraju krajeva nije to ni neka velika mudrolija, pa ljudi hvataju 200km udaljene odašiljače i sve radi a u gradu iz kojeg možeš praktički pljunut sa balkona do granice (do koje signal mora pokrivati) da ne radi - bilo bi krajnje smiješno.

    Na kraju krajeva ljudi neka probaju i neka sami vide, ne treba im nitko davati smjernice i upućivati "meni ne radi pa je to definitivno da neće ni tebi"

  14. #189
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vidi ja poštujem svakog ko zna više od mene, ali još uvijek tvrdim da je tako nešto izvodljivo u večini slučajeva ja bih za ovo što ti tvrdiš odavno čuo... Pa ljudi bi redom išli u dubrovnik i kupovali uredjaj da signal može normalno da se ostvari, ali pošto znam da je dobitnu lokaciju za hvatanje signala sa srdja JAKO TEŠKO NAĆI , meni lično ova tvoja priča "ne pije" vodu i nemožeš da globalno donosiš zaključak kako se signal može ostvariti u cjeloj Boki .. Veliki je problem i kod ovih trenutno postojećih kanala koji se nalaze na 51 i 59 frekvenciji i to samo mali dio grada može da uhvati obje frekvencije jer na 59 upadaju italijani , a šta bi se dešavalo sa tjunerom za dvb t2 mogu da zamislim.. Ali neće mi biti problem i da odem da kupim u dubrovnik i taj risiver pa da se i sa njim poigram jer smatram da sam u prednosti što se tiče lokacije za ostvarivanje signala. U interesu većine to ću sa zadovoljstvom da uradim i iznesem rezultate

  15. #190
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi, ja nisam nigdje rekao da se signal može u cijeloj Boki uhvatiti. Apsolutno ne, to je nemoguće i da MUX A prolazi svuda, a kamoli svih pet. Ja sam samo od početka bio protiv tvoje tvrdnje da se u Boki to "nikako ne može uhvatiti" jer to nije istina, osim što ga moji dole u HN uredno hvataju, znam još nekoliko ljudi kojima je isto pošlo za rukom. Cijela ta naša rasprava se u biti vrti oko lokacija koje čine 70% uspjeha, dok ostalih 30% je kvalitetna oprema, odnosno antena i receiver. Sa naglaskom ovdje na receiver jer na tržištu danas se može naći brdo receivera sa nekvalitetnim tunerima.

    Nije to stvar samo u Boki, i u Zagrebu je ista situacija. Cijeli zapadni dio Zagreba uredno hvata slovenski dvb-t, štoviše oni u katnicama i uzvišenijim mjestima uredno hvataju i austrijski dvb-t, a imaš i nekoliko mikrolokacija na kojima idu i Mađari, sa druge strane oni na istočnom djelu grada jedva uspiju hrvatski dvb-t/t2 uhvatit, tu i tamo pokoji "sretnik" uhvati i neki slovenski mux, jbga smetaju im brda. A sve je riječ o Zagrebu, ljudi udaljeni 10 minuta jedni od drugih i tolike drastične razlike u hvatanju signala. No nema veze, ulica od ulice se razlikuje u kvaliteti signala, a kamoli ne dijelovi grada.

    Tako je i u CG. Signal iz susjednih zemalja je uvijek lutrija, i to rekao bi daleko veća lutrija nego što je nekoć bio analogni. Tako i kod mojih u HN koji imaju sreću da žive na mjestu gdje žive, a znam da nisu jedini. Isto tako sam svjestan da ima još daleko više onih koji ne mogu to uhvatiti. Jbga, ponovno dolazimo do onih lokacija o kojima sam pričao.

    Još nešto. Primijetio sam da je DVB-T2 signal stabilniji od DVB-T. Recimo navačer, zbog atmosferskih prilika (gušći zrak i sl) logično padne razina signala, i MUX D kod mojih u HN je ponekad između 20-24h znao sjeckat, dok sa druge strane DVB-T2 koji je imao još niži signal nije ni "trepnuo" - slika skroz normalno radi. Što će reći da DVB-T2 treba u suštini manji signal da se slika složi od DVB-T, odnosno da bi lakše trebalo biti uloviti MUX C i E od MUX D ukoliko naravno "tuku" istom snagom, što sa druge strane ne znamo.
    Last edited by SISTEM ERROR; 10-08-13 at 20:25.

  16. #191
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prije 30 godina sam sa ocem išao u minčetu u dubrovnik i kupovao kanalno pojačalo nebih li uhvatio srdj i šanse nije bilo i to s razlogom i i mišljenjem jer je lokacija odlična da bolje nemože bit, čak sam skoro mjerio sa promax uredjajem koji se smatra relevantnim za otkivanje bilo kakvog signala na kugli zemaljskoj i oko nje pa ni sa njim nisam mogao uhvatit srdj ...zbog toga sve ovo i pričam... i zašto bi ljudi na kraju krajeva rizikovali i kupovali uredjaj a šanse da uhvate stabilan signal su jako male ili skoro nikakve osim u jako rijetkim slučajevima poput tebe i par sretnika. Dakle ko voli da rizikuje neka izvoli ja sam bio više nego uporan i iz iskustva pričam šta se dešava sa signalima u h.novom pobogu živim ovdje ..

  17. #192
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sonix View Post
    Prije 30 godina sam sa ocem išao u minčetu u dubrovnik i kupovao kanalno pojačalo nebih li uhvatio srdj i šanse nije bilo i to s razlogom
    Analogni i digitalni signal nema veze jedno sa drugim. Ja primjerice nisam nikada mogao analogno uloviti odašiljač Schöckl iz Zagreba (Austrija), a danas sasvim uredno gledam čak 2 muxa preko njega - ORF 1, ORF 2 Steiermark, ORF 2 Burgenland, ATV (MUX A) i PULS 4, ORF SPORT PLUS, 3sat, ORF III, Servus TV (MUX B).

    Quote Originally Posted by sonix View Post
    i zašto bi ljudi na kraju krajeva rizikovali i kupovali uredjaj a šanse da uhvate stabilan signal su jako male ili skoro nikakve osim u jako rijetkim slučajevima poput tebe i par sretnika.
    Prvo - Nitko nikoga ne tjera da kupi uređaj.
    Drugo - Za kupiti uređaj moraš biti državljanin RH (ili imati nekoga tko će ti ga kupiti na svoje ime) tako da neka masovna kupovina po CG niti ne može ići.
    Treće - Ukoliko nakon kupovine nemaš signala ili ti se usluga iz bilo kojeg razloga ne sviđa - u roku od 7 dana imaš pravo sve vratiti natrag i dobiješ novac od receivera/modula/TV-a (ovisno što si odabrao) - natrag. Tako da rizik kupiš a nema signal ne postoji.
    Četvrto - Prije kupovine kažeš im točnu svoju adresu (ili onima u službi za korisnike) i oni ti odmah očitaju razinu signala na tvom području. Doduše, ovo sumnjam da vrijedi za one izvan RH.
    I peto - Sam uređaj nije "miracle", odnosno neko čudo koje će iz ničega stvoriti signal. No tuner mu je itekako kvalitetan pa na mjestima koja su rubna po pitanju signala kao kod mojih u HN - signal je stabilan.

  18. #193
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    vamo i tamo :)
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    radi u Boki savršeno na kanalu 35 (pretpostavljam sa Lovćena) - idu CG1,2, Prva, Pink i Vijesti, odličan signal. Jedino još da bude EPG...

  19. #194
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Napravio sam poredjenje anolognog i digitalnog predpostavljam da si me shvatio znam da nije isto i SAM SAM GA MJERIO preko 500 kanala iz italije hvatam bez problema kad okrenem antenu al ne bih išao u dalju raspravu . Ko želi i ima živaca nek prova ..
    Last edited by sonix; 11-08-13 at 12:31.

  20. #195
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    u Podgorici na kanalu 24 pet kanala signal isto dobar sa parcetom kabla...

  21. #196
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Vidim ja da ima trenutno vise predajnika no onih koji ih gledaju.

    Sent from my U8650 using Tapatalk 2
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

  23. #198
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bravo za kartu :encouragement: , kad se uveliča tačno se vidi pokrivenost i dokle ide signal sa zadovoljavajućim kvalitetom.. sredina brda i dalje nemere

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Nece da crtaju van granica, ali je SE sve objasnio.

  25. #200
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I da su htijeli da crtaju brdo je i ono je najveći problem i zaklanja kompletnu boku osim pravac kroz sutorinu koji nešto propušta

Page 8 of 75 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. WWF o Crnoj Gori
    By rain_wind_storm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 25-10-10, 00:44
  2. IVF u Crnoj Gori...
    By Jeca_Pereca in forum Ženski kutak
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-09, 21:51
  3. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •