View Poll Results: Naziv sajta za pomoć ostavljenim i životinjama u azilima

Voters
48. You may not vote on this poll
  • mojljubimac.me

    18 37.50%
  • mojdrug.me

    1 2.08%
  • mojprijatelj.me

    3 6.25%
  • ljubimci.me

    8 16.67%
  • osvrnisena.me

    18 37.50%
  • mojprijatelj.me

    0 0%
Page 3 of 22 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 535

Thread: Ruka - šapi

  1. #51
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra ujutru uplacujem, nisam imala vremena ovih dana
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  2. #52
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj, aj, aj sad ja falim

    Samo da se oglasim, nisam vas zaboravila. Uplacujem skoro. Bilo je predloga da se mijenja naziv teme, u nesto konkretnije i nesto sto imenom govori o cemu je rijec - MOZE, sve MOZE

    Nikola, izvini na prozivci... Ljutis se

  3. #53
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by danuskica View Post
    Aj, aj, aj sad ja falim

    Samo da se oglasim, nisam vas zaboravila. Uplacujem skoro. Bilo je predloga da se mijenja naziv teme, u nesto konkretnije i nesto sto imenom govori o cemu je rijec - MOZE, sve MOZE

    Nikola, izvini na prozivci... Ljutis se
    ne osjecam se prozvanim
    the World's leading dance event
    Sensation


  4. #54
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    UPDATE


    • Gruna.......... 5
    • Nikola ........ 10
    • Zanzibar .....10

    -----------------------
    ..........................25
    the World's leading dance event
    Sensation


  5. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi moji, drage moje,

    Preimenovah topic iz prostog razloga da bi ljudi znali o čemu se radi. Kao što sam rekla Danuškici na PM, novi topic će se otvoriti kad krenete sa akcijom.

    Ovo doživite kao neki pripremni topic, gdje ćete davati primjedbe i sugestije vezane za akciju koja je planirana.

    Još nešto, kao što rekoh Danuškici, trebalo bi razgovarati sa ljudima iz Azila, čisto da vidite koliko su oni spremni da odobre i podrže ovu plemenitu misiju.

    Što se tiče donacije, računajte i na mene.

  6. #56
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drugovi moji ja ve sve poznajem izvinjavam se sto nemam dovoljno vremena da procitam o cemu se radi, samo vidjeh za ona tri psa iz azila, ako ih neko u medjuvremenu nije uzeo ja bih bio raspolozen da to uradim, jedan ili dva vise nece se ni primjetiti kod mene a sto se tice agresivnosti labradora i retrivera to je prosto nemoguce. Pozdrav svima
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  7. #57
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tatjana View Post
    Dragi moji, drage moje,

    Preimenovah topic iz prostog razloga da bi ljudi znali o čemu se radi. Kao što sam rekla Danuškici na PM, novi topic će se otvoriti kad krenete sa akcijom.

    Ovo doživite kao neki pripremni topic, gdje ćete davati primjedbe i sugestije vezane za akciju koja je planirana.

    Još nešto, kao što rekoh Danuškici, trebalo bi razgovarati sa ljudima iz Azila, čisto da vidite koliko su oni spremni da odobre i podrže ovu plemenitu misiju.

    Što se tiče donacije, računajte i na mene.

    naslov ove teme me je asocirao i za domen.

    pomozitepsima.me
    the World's leading dance event
    Sensation


  8. #58
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po meni treba da se napravi jednostavan sajt ,i da ima samo naslovna strana na kojoj ce biti slike pasa i ispod slike pisati starost psa i eventualno jes neki podaci.
    i mislim da se moze naci besplatan web hosting ali to cu provjeriti u roku od nekoliko dana.cim budem imao vremena

  9. #59
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne treba da bude jednostavan(mora biti funkcionalan i pregledan)...moras imati sve moguce kategorije i podjele...
    ja bi uveo i velicinu psa: mali, srednji i veliki, moras imati podjele po polu, duzini dlake, starosti....zdravlju itd
    jer ako imas vise pasa na osnovu kriterijuma moze se lakse pretraziti.

  10. #60
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa zanzibarom...ljudi racunajte i na mene...!


  11. #61
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam ali po meni je dovoljno da stoji slika i ispod pise ,umiljati pas starosti oko 1 godine potpuno ne agresivan sa kratkom dlakom ,mijesanac vucjaka ,tezak oko 25kg .i slika

  12. #62
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da, ali kad ima vise pasa ne mogu slike i podaci svih njih stat na jednoj str. pa je zato bolje da se razvrstaju po kategorijama
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    da ne citma jer sma lijen, o cemu se ovdje radi, kakva je akcija, ocu i ja d aucestvujem ako budem u mogusnosti?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #64
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav forumasi, bravo na super akciji.
    Ja sam vam ranije predstavila Carlija u "fotografije kucnih ljubimaca" (pod user-om MANDY, nesto mi se posle izbagovalo pa nisam mogla da resetujem password). Carli je inace i sam dosao otuda, jedno vrijeme sam volontirala u azilu, sad me stigle obaveze, ali bih se prikljucila akciji. Nadam se da cete javiti kada se budete sastajali na dogovor ili isli do azila, da se prikljucim.

    P.S. Ukoliko nije skupljeno za sajt, mogu dodati nesto i tu, samo javite...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    radi se o tome da se pravi sajt dje ce biti "predstavljeni" psi koji se nalaze u azilu, izgubljeni psi...itd za pocetak
    skupljaju se pare za sajt, tj hosting. sve je na dobrovoljnoj osnovi, pomoges nikoli sa onoliko eurica koliko imas ili mozes da odvojis...takodje ce biti potrebna i pomoc druge vrste, tipa obilaska azila, fotografisanja pasa i prikupljanja informacija, nakon sto se izradi sajt...

  16. #66
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zanzibar View Post
    radi se o tome da se pravi sajt dje ce biti "predstavljeni" psi koji se nalaze u azilu, izgubljeni psi...itd za pocetak
    skupljaju se pare za sajt, tj hosting. sve je na dobrovoljnoj osnovi, pomoges nikoli sa onoliko eurica koliko imas ili mozes da odvojis...takodje ce biti potrebna i pomoc druge vrste, tipa obilaska azila, fotografisanja pasa i prikupljanja informacija, nakon sto se izradi sajt...
    e hvala.. postedi me pisanja...



    pare se i dalje skupljaju ...
    naravno svaki euro preko koji bude skupljen bice potrosen naravno u svrhe vezano za to pa makar da se kupi malo hrane za pse u azilu...


    sta rekosmo za domen?
    the World's leading dance event
    Sensation


  17. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja ne bi uzimao besplatni hosting...a mozes naci i com domen jeftinije nego .me
    kako god hocete...vazno je da radite na sajtu, tu ima vise posla nego oko imena ili izbora domena.

    i bilo bi dobro ako bi od ovoga se formiralo novo drustvo za zastitu zivotinja...da napravimo makar i mali doprinos vise je nego nista...ali za pocetak da zazivi sajt.
    Last edited by zanzibar; 01-10-09 at 12:57.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naziv sajta pomozitepsima.me mi se baš sviđa. Jasno i konkretno!
    Što se tiče besplatnog sajta, nisam baš pobornik te ideje. Bolje je zakupiti i znati da je to naše, zar ne?
    A ideje raznorazne treba iskonkretizovati i postovati, da bi Nikola imao pregled što i kako.
    I pošto vidim da ovdje jedino Nikola radi nešto konkretno, možda bi se trebalo angažovati pa pomoći Nikoli, ne znam... Možda već početi sa traženjem sponzora za sajt? Organizovati neku posjetu Azilu? Pričati konkretno sa ljudima iz Opštine i Društva?

    Ili konačno... Sjesti, dogovoriti se konkretno o svemu i krenuti u akciju?

    Danuškica i ja smo već razmijenili par ideja preko PM, pa bi možda trebalo stvarno se naći negdje i popričati. Više glava - više pametnih ideja.

    Moj predlog... vi vidite šta ćete
    Last edited by Tatjana; 01-10-09 at 12:59.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pomozitepsima.me je ok naziv...samo ako ovo zazivi mozemo doci u situacjiu da pomazemo i mackama ili drugim ljubimcima koje "vlasnici" ostave ili zele da ostave...

  20. #70
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih se vezivala za ME domen, osim ako je logičan nastavak naziva sajta, kao što su postojale ideje za adopt.me i usvoji.me

    No, kako su ti domeni zauzeti, a u međuvremenu nam nije palo na pamet ništa čemu bi ME bilo lijep završetak, onda se može registrovati bilo koji... I obavezno neko ime koje ne asocira samo na pse.

    Postoji predlog da se napravii grupa na FB oko svega. Ideja mi je OK, ali mislim da bi za grupu trebalo da već imamo određene sadržaje, na primjer, neke fotografije. Ili da idemo sa onim što već imamo, jer je u ovom trenutku poenta postojanja FB grupe u stvari promocija cijele ideje?

    Tatjana je u pravu, da konačno sjednemo i dogovorimo se o svemu?

  21. #71
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    promocija ideje jeste cilj FB grupe, ali u ovom slucaju i popularizacija sirenje ideje koja je tek u povoju, skupljanje volontera, novca itd. ipak FB je mnogo popularniji od foruma i dostupniji...procijenite, izvagajte...kako god, grupa na FB nam treba, prije ili kasnije.
    bolje da se od pocetka ukljuci sto vise ljudi...mada za sajt nije dobro da bude previse ljudi, jer onda ima puno ideja koje nisu na mjestu, a nekim ljudima je tesko objasniti...
    gurajte sajt vas nekoliko, ko se vec razumije u to...kad budete imali radnu verziju okacite da vam damo misljenje
    Last edited by zanzibar; 01-10-09 at 13:30.

  22. #72
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vam sad jedan predlog.
    Jeste li raspoloženi da se u subotu/nedjelju okupimo kod mene i dogovorimo se za početak svega. Ja mogu do vikenda pronjuškati oko osnivanja NVO što i kako, pa da bismo i tu ideju prodiskutovali, što da ne. Kao NVO se može dosta uraditi i imati "ime" iza sebe i svojih radnji. Dosta odgovornosti i posla je tu, naravno, ali veće mogućnosti.
    Naravno, ne mora se odmah na tome raditi, ali... ne treba ni isključiti mogućnost skorog osnivanja jedne takve organizacije.

    Evo vi razmislite, pa mi glasnite.



    Još će se na kraj pričat kako je jedna velika organizacija za zaštitu životinja imala svoje početke u Tanjinom malom potkrovnom stanu :))))

  23. #73
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tatjana View Post
    Evo vam sad jedan predlog.
    Jeste li raspoloženi da se u subotu/nedjelju okupimo kod mene i dogovorimo se za početak svega. Ja mogu do vikenda pronjuškati oko osnivanja NVO što i kako, pa da bismo i tu ideju prodiskutovali, što da ne. Kao NVO se može dosta uraditi i imati "ime" iza sebe i svojih radnji. Dosta odgovornosti i posla je tu, naravno, ali veće mogućnosti.
    Naravno, ne mora se odmah na tome raditi, ali... ne treba ni isključiti mogućnost skorog osnivanja jedne takve organizacije.

    Evo vi razmislite, pa mi glasnite.


    Još će se na kraj pričat kako je jedna velika organizacija za zaštitu životinja imala svoje početke u Tanjinom malom potkrovnom stanu )))
    Da dovedemo i ljubimce

    Meni je OK da se nađemo, pa gdje god. Ako misliš da je OK da to bude kod tebe, onda neka tako i bude.

    Ostali?

  24. #74
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #75
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    super

    ja sam na raspolaganju za fotografisanje pasa, sljedeći vikend sam u Pg. obavezno javite što ste se dogovorili kad se sastanete
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

Page 3 of 22 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ruka Sv Jovana u Rusiju, zasto ne u Vatikan?
    By komsija in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 12-06-06, 17:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •