View Poll Results: Naziv sajta za pomoć ostavljenim i životinjama u azilima

Voters
48. You may not vote on this poll
  • mojljubimac.me

    18 37.50%
  • mojdrug.me

    1 2.08%
  • mojprijatelj.me

    3 6.25%
  • ljubimci.me

    8 16.67%
  • osvrnisena.me

    18 37.50%
  • mojprijatelj.me

    0 0%
Results 1 to 25 of 535

Thread: Ruka - šapi

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Ruka - šapi

    Tokom sestrine i moje jučerašnje posjete azilu na Vrelima ribničkim (Konik, Podgorica), zaposleni nam rekoše da imaju tri psa za koje pretpostaljaju da su izgubljeni, pa ako neko zna nešto o vlasnicima, može dobiti info tamo...

    Patuljasti pinč je nađen na Starom aerodromu. Pas je kod ljudi koji su ga našli. Kontakt imaju u azilu. Neko se inače u azilu raspitivao za pinča, ne znamo da li za tog koji je nađen. No, na žalost, taj neko je pitao prije nego se žena koja ga je našla, javila u azil...

    Crno bijeli engleski seter, mršav, nađen u Tološima prekjuče. Bijaše jako tužan danas

    Jedan čupko, doveden u azil prije oko nedjelju dana, ne znamo informacije o mjestu gdje je nađen. Ima ogrlicu, narandžastu, sa kostima... Čupka smo slikali...

    UPDATE 01.10.2009.

    Zbog onih koji su se kasnije uključili u temu i "muka" im je da čitaju sve, ukratko o čemu je riječ ovdje...

    Želimo pomoći psima iz PG azila, onima koji su izgubljeni ili su cio život bili na ulici. Ideja je da se napravi sajt, na kojem ćemo objavljivati fotografije iz azila, ali i druge sadržaje.

    Sve se radi dobrovoljno. U toku je izrada sajta na kojem će biti objavljene fotografije pasa i druge informacije...
    Nikola je na sebe preuzeo uslugu izrade sajta. Ostali novčano pomažu koliko ko može, za plaćanje hostinga, domena... Za te namjene, novac se uplaćuje u Podgoričkoj banci, na

    br ziro racuna 00-004-0004326.4 sa tackom je nije greska u kucanju
    (Uplaćujte u PG banci, gdje vam neće tražiti podatke o vlasniku računa)

    Po uplati se javite Nikoli, radi provjere da li je uplata legla, nakon čega se ažurira spisak ljudi.
    Sav novac koji ostane nakon uplate za namjene sajta, biće potrošen za druge sadržaje koji se odnose na azil.

    Svaka vrsta pomoći je dobrodošla: obilazak azila, fotografisanje pasa, prikupljanje informacija za sajt, kupovina hrane...
    Last edited by danuskica; 01-10-09 at 11:50. Reason: Dodatne informacije...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ruka Sv Jovana u Rusiju, zasto ne u Vatikan?
    By komsija in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 12-06-06, 16:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •