Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti

    Rasprava sa Thomasom me potakla na ovaj topic.

    Zanima me, koliko ljudi ovdje moze reci postoji li razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti i u cemu je ta razlika? Je li ljubav na visoj stepenici od zaljubljenosti ili ne? Zasto?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mislim da postoji razlika i da je kao shto si ti rekao "na vishoj stepenici" od zaljubljenosti

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Pg
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji velika.. kod mene to ovako ide..
    :arrow: simpatija
    :arrow: zaljubljenost
    :arrow: ljubaF
    :arrow: opsesija

    /me u poslednjoj fazi :?
    [size=2]
    Kao nikotin ti jos teces mojim venama,
    jos uvek te VOLIM,znaj to nikad nisam prestala..
    Kao nikotin tako ubijas me lagano
    jer usnama tvojim ja navucena sam odavno..
    [/size]

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Heh ... Mislim da ce i ovdje da ide presipanje iz supljeg u prazno

    Kod mene bi to islo ovako ...

    :arrow: simpatisanje
    :arrow: zaljubljenost
    :arrow: ljubav

    a onda pocne da se gubi zaljubljenost
    pa ostaje ljubav koja se gubi - mijenja
    jer nema zaljubljenosti ...

    Neka vrsta kruga ... sto je fora, ne znam - al' ljubav dodje kao neko 'mirnije' stanje zaljubljenosti ...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A joj toliko nivoa,podnivoa,stepenica,naziva za neshto shto se ni ne moze opisati... Ne pravim razliku izmedju simpatisanja,zaljubljenosti,ljubavi niti verujem u to.. Postoje moja osecanja koja se menjaju,nekada postaju intezivnija,nekada nestaju,verovatno zato shto se i ja menjam konstantno ili zato shto bolje upoznajem tu osobu ili zato shto..ma hiljadu i jedan razlog postoji za to.. Sve drugo su jezichke igrarije.. :wink:
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ima razlike bre. zaljubljenost se prvi stadijum .. Ona moze da prodje i da buda kao da nije ni dolazila a moze da prerasta u ljubav. Znaci ima MASU razlike..
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DA.Ima tu razlike....Mada bih ja to zaljubljenost preformulisala u dopadanje...Ili "jos ne mogu da se odlucim [mozda cak i izmedju vise njih ]"
    A ljubav...Ljubav dolazi posle...Nakon duzeg vremena...Kod mene makar...
    Tacno je da mogu ja da pricam da volim...Ali to su samo price ako nije proslo duze vreme...tj. ako se niste dobro upznali
    Ljubav je....mmm....neopisiva :oops:
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Čovjek može da voli više osoba ali da bude zaljubljen može samo u jednu :!: Zaljubljenost je lijepa ali oduzima previše energije i zaokuplja svu pažnju tako da ipak preferiram ljubav...
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaljubljenost mozhe da dodje i prodje za chas i kao da je nikada nije ni bilo...
    ljubav je vec neshto shto se vremenom izgradjuje...
    e sad te moram demantovati zbog tvog posta na prethodnom topiku... jer ljubav mozhe da se rodi na prvi pogled i traje i traje... i da se dopunjuje nekim novim momentima... i dobije chvrst korijen...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljubav je osjecanje kojim covjek upravlja i vlada. On je taj koji se pita da li ce voljeti neku osobu ili ne, da li vrijedi voljeti je ili ne... A zaljubljenost ima sopstvenog kormilara, a to nije covjek. To je nesto u njemu sto on ne moze ni kontrolisati, niti odbaciti, a ponekad bi vrlo rado to htio uciniti... Covjek ne moze voljeti nekoga ko to ne zasluzuje, ko je ogavan, grozan, neprijatan... al', zato, u zaljubljenosti tih pravila nema. Covjek moze biti potpuno okrenut samo ka jednoj osobi, a da u svom razumu ne moze naci ni jedan odgovor na pitanje: "Zasto je/ga volim?" To je zaljubljenost...
    Al' da ne bih iste stvari piskarao po 100 puta, eto jedan copy/paste sa ovog foruma:

    Zaljubljenost suzava i usmjerava covjekov izbor kada su ljubavi u pitanju. Ne svijest, to je iluzorno... Ona, bas zbog svoje samoinicijacije, daje onu krunsku notu jednoj ljubavi i covjeka usmjerava ka toj osobi, jer uprotivnom bi covjek, sto kaze Hari, imao zestok problem sa odlukom "koja je osoba prava", jer svaka ima svoje kvalitete po kojima je posebna. Izmedju toliko drugarica, prijateljica... koje covjek voli, iako su mozda neke od njih ekstremno lijepe ili pametne... covjek ce odabrati onu pored koje se osjeca zivim, ispunjenim, ciji osmjeh ga cini najsrecnijim na svijetu.., onu koja ima "nesto" u sebi sto ni jedna druga nema... u koju je zaljubljen...

    Na kraju bih dodao da, ipak, jedno bez drugog ne cine ono "pravo". Zaljubljenost bez ljubavi nije trajna, dok ljubav bez zaljubljenosti moze biti. Mnoge ljude volimo, a nismo zaljubljeni u njih... Ali, ako volimo nekog, a potom se zaljubimo u nekog drugog, ljubav ce biti porazena. Ona nema snage boriti se sa totalnom posvecenoscu i preokupacijom nekom drugom osobom, osobom za koju "disemo". Bice porazena jer je naisla na protivnika koji je mnogo snazniji i koji odmah baca u trans, jos u prvoj rundi. :wink: Mozda ce taj protivnik biti samo udarac na kratke staze (zavisno od toga da li i u razumu postoji osnova da se neko takav voli, a ne samo u tom uljezu, "neidentifikovanom kormilaru"), ali ce, opet, i tih prvih nekoliko rundi biti cijela vjecnost za postojecu ljubav i tesko da ce imati snage da ostane na nogama. A i ako uspije, ostace joj vjeciti oziljci...

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica:)
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by budalica
    postoji velika.. kod mene to ovako ide..
    :arrow: simpatija
    :arrow: zaljubljenost
    :arrow: ljubaF
    :arrow: opsesija
    Ovako slichno i kod mene ,samo josh nisam doshla do ove chetvrte faze
    Ubijas me usnama znam te ja za to si rodjenaaa...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..............!

    Ovako, da bih pojasnio kako kod mene funkiconisu stvari, moram da napisem ovo, oko cega mislim da ne bi trebalo da bude dileme.

    Ljubav = voljeti , je li to OK? Mislim da jeste...

    (U obzir ne uzimam osjecaje druge strane jer sam razumio da je topic postavljen u smislu davanja misljenja sa licnog, pojedinacnog stanovista o tome kako se dozivljava ili preciznije, da li se pravi razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti. Znaci govorim u prvom licu, bez zelje da ubjedjujem da je moj stav po ovom pitanju apsolutno ispravan, prosto ja funkcionisem na dolje opisan nacin).

    E sad, kad to napisah...: ja sam izgleda neki opasan izuzetak!

    U sustini, za mene, "stanje zaljubljenosti" - je nacin kojim bih opisao stanje svog duha u trenucima kad nekog volim ili, vodjen gornjom pretpostavkom (ljubav = voljeti), prema nekom osjecam ljubav. JA ne mogu, nikako, reci nesto tipa:

    "Vidji, kuco moja, ja sam zaljubljen, ali te ne volim!" (opet pod pretpostavkom da je ljubav = voljeti , a kod mene je to tako.) Ili sam u nekoga zaljubljen ili nijesam. Isto kao sto zena ne moze bit "malo trudna" ja ne mogu bit "malo zaljubljen". Ili jesam , ili nijesam. Ako jesam to znaci da nekoga volim i prema nekom osjecam ljubav, a ako nijesam to ne znaci da do toga nece doci, nego da prosto, nesto fali.

    Jedna djevojka je gore napisala nesto po mojem ukusu :

    Ono sto je ovdje nazvano "zaljubljenost" ona je definisala kao "dopadanje", svidjanje, muvanje, kako li vec to ko zove... i termin zaljubljenosti ako ga dozivljavate kao nesto opisano tim "radnjama" , mogu jasno razdvojiti od ljubavi.

    Znaci, da zavrsavam tekst (vise je vakat), kad nekome kazem "Zaljubljen sam" to podrazumijeva, ukljucuje, da nekoga VOLIM, tj. opet se vracam na pocetnu pretpostavku : da prema nekom osjecam ljubav. Ne postoji vremenska razlika. Istovremno kad nekog volim mogu reci da sam zaljubljen. U suprotnom...lako je zakljuciti.S

    Slikoviti primjer:

    Ko je nekad imao posla sa mjenicama, mjenicnim pravom, lako ce mu bit da shvati sledece:

    Kod mene na "mjenici" koja se zove ljubav, inkorporirano "pravo" jeste stanje zaljubljenosti. Mjenica se izdaje iskljucivo na ime i cirkulaciona moc joj je apsolutno ogranicena.


    .......Mada je sve ovo napisano, mozda, sa drugacijeg stanovista i pod slozenijom pretpostavkom nego ideja topic-a. Nemojte zamjerit :

    "...isto vide, a razno tumace, djavo prste u farbu umache..." - rekao bi Balasevic u slucaju nesporazuma. :wink:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam malo chudan tip,pa nikad nisam bila zaljubljena u onog kojeg volim.A jesam,u onog kojeg mozda ne bih mogla da volim.Zaljubljenost chak mogu da nashtimam,ljubav...ona shtima mene.Zaljubljivala sam se,kad sam zeljela da se izzivim,na +nachin,i bilo je superishka.Shvatala sam da volim,onda kad sam mislila da je to sve samo ne "to".Nego,da ne zapetljavam...
    E,a da vidite kakav je osjecaj kad dobijete bebu...uh...letite od zaljubljenosti,ljubavi,opsesije,svih charobnih osjecaja srcu bliskih...njamii :wink:
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    rekao sam nedje prije a ponovicu i ovdje, Ljubav je logican nastavak zaljubljenosti

  15. #15
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekao sam nedje prije a ponovicu i ovdje, Ljubav je logican nastavak zaljubljenosti
    Kako lijepo receno
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sve je to jedno te isto pakovanje, samo su boje drugacije. Sve je to isto "s" samo su osjecaji malo dublji, pardon, drugaciji :wink:
    Ajde bez zamjere ali meni je sve skupa danas jako smijesno :twisted:
    U sustini ljubav je summum bonum zivota. Privilegija je i nije na dohvat ruke svima. Onaj koji se plasi ne moze joj ni sjene uhvatit. Nije dogma ili nesto bez zivota. Ona je ziva i zivot daje. Ona je posebna osobina srca u svakom od nas - pitanje je da li to svi znamo :wink:

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ove... skale... To je neka hijerarhijska ljestvica istog osjecaja u zavisnosti od inteziteta koji povr` svega nema mjernu jedinicu?
    Ljubav je... Ljubav.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Rasprava sa Thomasom me potakla na ovaj topic.

    Zanima me, koliko ljudi ovdje moze reci postoji li razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti i u cemu je ta razlika? Je li ljubav na visoj stepenici od zaljubljenosti ili ne? Zasto?
    ja mislim da ima razlike,i davno prije sam negdje postovao,naišao sam na text sa kojim se u potpunosti slažem (neko to bolje ispriča zato prepuštam),mislim da tako stoje stvari ma koliko ponekad bili u zabludi...

    http://www.maksimalno.com/index.asp?...mp;Mode=Detail
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Rasprava sa Thomasom me potakla na ovaj topic.

    Zanima me, koliko ljudi ovdje moze reci postoji li razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti i u cemu je ta razlika? Je li ljubav na visoj stepenici od zaljubljenosti ili ne? Zasto?
    Razlika postoji i to veoma bitna. Radi se o dvije potpuno razlicite pojave od kojih jedna ne prethodi drugoj niti je uzrok ove druge. Zaljubljenost je svojevrsno fanaticno stanje svijesti u kojem se drugi idealizuje u svakom pogledu. Ljubav je svjestan emocionalan i racionalan, dobronamjeran, iskren i otvoren odnos prema drugome. Glavna razlika je u svjesnosti i u odnosu prema racionalnosti.
    Ljubav je najvisi oblik svjesnog, racionalnog i emocionalnog odnosa prema drugome, a zaljubljenost polusvjestan i iracionalan odnos prema drugome. U ljubavi se emocije razumijevaju, spajaju u harmoniju sa razumom i zivotom u svakom pogledu. U zaljubljenosti se emocije ostrascuju, postaju svojevrsna opsjednutost koja ignorise razum i zivot. ...
    Posto se radi o dva razlicita pristupa, dva razlicita puta nemoguce je govoriti o visim i nizim stepenicama na istoj hijerarhijskoj ljestvici.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam jesam li neki izuzetak ali meni su to 2 saswim razlicita pojma.
    /me je npr.wise puta woljela nego sto je bila zaljubljena..Nekako, kad osjecate da nesto nedostaje, da ne dobijate toliko toplih rijeci, koliko bi trebalo da wam se uzvrati na osjecanja, i sl.To se npr meni desilo, iako mi je bilo super, uvijek sam se trudila i stwarno uspjela u tome da se ne zaljubim, a u isto wrijeme da wolim..Jer, lako se cowjek nawikne na dobro-kad wam je odjednom swe super, kad se osjecate sigurno pored nekoga, ne mozete da ne zawolite tu osobu...Ipak, ne znate nikad na cemu ste.Nazalost, neke se stwari nikad ne saznaju, ili se kazu u pogresno wrijeme. :roll:
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Forests Of Lothlorien
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da prozborim neFto:

    :arrow: Djechija ljubav - Volim te jer sam voljen
    :arrow: Pubertetska ljubav - Volim te jer te Zhelim
    :arrow: Prava ljubav - Zhelim te jer te Volim

    [size=6]Ljubav je prazna i gloopa ako nije obostrana.[/size]
    Dei Sub Numine Viget

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ljubav je iskrena i prirodna, kada majka voli ludoga sina.
    U braku je ljubav chisti egoizam, niko nikoga ne voli po cijenu svoje srece.
    Volimo druge jer nas dopunjavaju i chine nas srecnim.

    Zaljubljenost je posebno stanje nesvijesti ili ludila,
    gdje se vasha dusha seli u tudje tijelo, tako sam zivio 8 godina, dok jedan suparnik mije nabio ***** u njeno tijelo i moju dushu.

    Komentar jednog forumasha.

    Budi srecan milovane, zamisli da je bilo obrnuto.

    Malo je ljudi koji vole i koji dozvole sebe da se zaljube,
    racionalna svijest nadvlada emocije, kod Kirkergaarda koji je estecko strashilo i Regine koja je vrhunac estetike, poslije zaruchivanja u periodu
    od shest mjeseci, podjelom estetike i etike,
    on zakljuchuje da ni jedno ljudsko bice ne zasluzuje vecu ljubav od Boga.
    Da sam imao Boga i ljubav prema Bogu, kada je moja Boginja nashla drugoga, nebi se osjecao potpuno prazan i bezpomocan.
    Ni najvecim neprijateljima, ne zelim da dozive takav poraz, koji traje dvije do tri godine, klin se klinom izbija to je Kirkegaardu uspjelo,
    ja sam se dobro namuchio dok sam vratio moju dushu u moje tijelo.

    Mnogi veliki mozgovi su prevrtali i obrtali zene u svojim glavama,
    Tolstojsko reshenje da je bachi pod voz, Anu Karanjinu i zavrshi roman sa Vronskim na ratishte u Srbiju, je jedino moguce.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti? Veeelika .
    Zaljubljenost je stanje u kom covijek ne moze da razmislja normalno. Radi stvari koje pri zdravoj pameti(jer u stanju zaljubljenosti, definitivno nije) nikada ne bi. Toj medicini nema lijeka! Steta samo sto krace traje od ljubavi. Ljubav je duzeg vijeka, ali je zaljubljenost intezivnija. I ta ista zaljubljenost, poslije izvjesnog vremena preraste u ljubav, a ljubav u naviku. Moze se deiti da se zaljubljenost opet probudi, ako voljena osoba napravi neki vanredno dobar gest, ali to je veoma kratkog daha. Najbolje bi bilo kad bi i ljubav i zaljubljenost mogle da se dese u istom trenutku i da to traje. Zato treba unositi novitete, biti kreativan...
    U svakom slucaju, glasam za zaljubljenost!
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ljubav je ono što veze vaše djedove i babe (većinu njih)..
    Zaljubljenost je nešto što (obično) kratko traje ali se dugo pamti
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #25
    Join Date
    May 2005
    Location
    Titograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra
    Razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti? Veeelika .
    Zaljubljenost je stanje u kom covijek ne moze da razmislja normalno. Radi stvari koje pri zdravoj pameti(jer u stanju zaljubljenosti, definitivno nije) nikada ne bi. Toj medicini nema lijeka! Steta samo sto krace traje od ljubavi. Ljubav je duzeg vijeka, ali je zaljubljenost intezivnija. I ta ista zaljubljenost, poslije izvjesnog vremena preraste u ljubav, a ljubav u naviku. Moze se deiti da se zaljubljenost opet probudi, ako voljena osoba napravi neki vanredno dobar gest, ali to je veoma kratkog daha. Najbolje bi bilo kad bi i ljubav i zaljubljenost mogle da se dese u istom trenutku i da to traje. Zato treba unositi novitete, biti kreativan...
    U svakom slucaju, glasam za zaljubljenost!
    I ja glasam za isto... Narocito sto sam u toj fazi... S tim sto cu morati da preskocim fazu ljubavi i direktno predjem na fazu "S vrha 'Millenium'-a pravo u Moracu mutnu"...
    pred zidine duse
    ti stavit ces strazu
    od sumnje i straja
    da se nikad vise
    vaka jubav ne ponavja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •