Page 7 of 14 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 332

Thread: Dermatolog u Pg

  1. #151
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam imao priliku da upoznam i Karadaglića i Kaluđerovića...
    Kaluđerović je veoma loš. Nikada ga ne bi nikom preporučio. Počev od loših dijagnoza pa do katastrofalnog odnosa prema pacijentu i nekih ludačkih ispada...
    Karadagliće je No1! Odličan dermatolog. Nesebičan, temeljan i tačan...
    Na VMA rade dr. Zečević, Mladenović, itd. To su sve njegovi đaci...
    Đorđe dolazi 1x mjesečno kod Boljevića. Radi privatno u svojoj ordinaciji u BG. Penzionisani je pukovnik, specijalista dermatovenerolog...
    Bio je načelnik kožne klinike na VMA. Smatrali su ga među 5 najboljih u Evropi...
    Ima pacijente iz svih dijelova Evrope, a da ne spominjem ex YU...
    Zna li neko da li u CG ima neki IMUNOLOG, a da to nije Kaluđerović?

  2. #152
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Nemam ni ja riječi hvale za dr Kaluđerovića, iako je on predsjednik Udruženja dermatologa u CG ili nesto slično... Imao sam zakazano kod njega u 6 sati, u isto vrijeme kad i još troje pacijenata. Pregled je trajao manje od 2 minuta (bukvalno), čovjek je bio nezainteresovan za ono što mu govorim i više je vremena proveo posmatrajući na monitoru ko mu ulazi u ordinaciju nego na mene. Pregled je koštao, čini mi se, 30 eura. Što se dijagnoze tiče, da je pogodio pa prosti jadi, prepisao mi je kremu koju bi mi dala svaka apotekarka, i to je samo riješilo pola problema, a ostatak je prošao sam od sebe...

  3. #153
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,915
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    takođe imam vrlo loše iskustvo sa dr Kaluđerovićem...ako je moguće nekoga pregledati sa 3 metra razdaljine i utvrditi dijagnozu, on je stručnjak za to! I naravno, terapija je bila divna, zamalo dijete nije ostalo cijeli vijek sa ožiljcima od rana koje su napravili njegovi "ljekovi" koje je prepisao i dijagnoza, btw-pogrešna, koju je postavio!

    Karadaglić, prema mom saznanju, vrlo dobar ljekar, ali kako je stariji izgleda da ima i on nekih tripova, pa sam čula od par prijateljica neke negativne komentare...na račun ljubaznosti i površnosti...drugarici radio biopsiju i sa sred lica joj uzeo uzorak i ostavio vrlo ružan ožiljak a imao je na podbratku i na uhu istu promjenu...malo bezveze, žena sad ima psihičke smetnje zbog ožiljka!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    takođe imam vrlo loše iskustvo sa dr Kaluđerovićem...ako je moguće nekoga pregledati sa 3 metra razdaljine i utvrditi dijagnozu, on je stručnjak za to!
    zato zensku djecu i dubinski pregleda, za svaki slucaj!
    She is only here to annoy herself!

  5. #155
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam bio kod tog Kaludjerovica prije 10 god...uze mi 50 maraka za 3 min...sjecam se da sam ga i tad psovao, jos je bilo ljeto, a on mi veli da izbjegavam sunce...a bjezi druze...

  6. #156
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Ja sam se 12 godina mucio sa seboreicnim dermatitisom,od Karadaglica pa na dalje,brdo potresenog novca i zivaca,sve ista prica i isti preparati,slucajno sam dosao do kreme(odobrena od Izraelskog ministarstva zdravlja),protiv seboreje,neurodematitisa i slicnih,mogu da je koriste i bebe,bez kortikosteroida,ono sto me mucilo deceniju,nestalo je za deset dana,moze se naci na netu,a poceli su i distribuciju po okolnim zemljama.Ovo ostalo,zamlacivanje i nista drugo.Ovo pisem za one koji imaju slican problem i znaju o cemu pgovorim.
    Možeš li mi, molim te, reć o kojoj kremi je riječ? Hvala.

  7. #157
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Erykah View Post
    Možeš li mi, molim te, reć o kojoj kremi je riječ? Hvala.
    http://www.ebay.co.uk/itm/PsoEasy-Ps...item1c2d711ffb

    ili

    Bioelisir krema Dermio http://www.bioeliksir.com/bioeliksir-veleprodaja.php
    Last edited by minjo; 29-01-13 at 10:22.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  8. #158
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    PFC Južna tribina
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pozdrav ljudi

    ko je najbolji dermatolog (ko je na glasu) u KBC treba mi zbog bubuljica na leđima ?

  9. #159
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Ima li ovo da se uzme po podgorici?

  10. #160
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo da se ukljucim ,posto sam i ja imao dosta muka sa licem.Bio sam svuda,u Kbc najmanje tako da nemam neko iskustvo sa njima.Najbolje ko se pokazao u mom slucaju je Vesna,ona je imala stusio u zgradi Celbic iza Alpe bara.Preselila se u Zagoric ,na pocetku ona mi je masu pomogla laserski tretmani,ne znam ni sam narucivao sam neke kreme iz Amerike u kombinaciji sa tretmanima i bas je imalo efekta.E sad ,meni je ostalo par oziljaka manjih koji nisu sad nesto vidni interesuje me da li ima neka krema sa kojom bih mogao da ih tretiram,samo mi nemojte preporucivati nikakve laserske trtmane jer sam ih sitan.Dakle ,konkretno neka krema za regeneraciju koze i ako ko ima da se njemu dobro poazala...
    Always Outnumbered,Never Outgunned

  11. #161
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ima li u Podgorici neka ordinacija u kojoj rade uklanjanje bradavica radio talasima?

  12. #162
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Ima li u Podgorici neka ordinacija u kojoj rade uklanjanje bradavica radio talasima?
    Salon Anti age zgrada u ulici dje je Dan, uz neku kisjelinu radi. Ljekar dolazi iz Bg. Nema oziljaka nakon nekog vremena, ali nije preprijatan osjecaj

  13. #163
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,915
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    koliko para reci ti nama, to je vrlo bitna stavka?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #164
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    http://www.aac-montenegro.com/klasicne-ravne-bradavice/ odje ih je jedan mi drug mica lasersi kako li oko 80e ili 100e tko nesto.
    Ja sam ih pomica kod Kaludjerovica za 15e sa tecnim azotom
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  15. #165
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    999
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima li u PG neki dobar dermatolog kod koga bih odveo dijete od dvije godine? Ispao joj je neki osip po kozi, a pedijatri blage veze...

  16. #166
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Nema, znam jer mi je clan familije dermatolog.
    Posebno ne za djecu.

  17. #167
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Iščitah temu i zaključak je da mi u CG nemamo baš nekog kvalitetnog dermatologa.

    Ako je neko već išao iz istog razloga treba mi preporuka za nekog ozbiljnog dermatologa koji mi neće sa vrata reći ''ajde jadna, nije to ništa'' već da me profesionalno sasluša, pregleda i da informaciju o uzrocima.

    Naime, u poslednja 3 mjeseca pojavljuje mi se ogroman broj novih mladeža (oko 80-100 novih) svakakvih oblika i veličina. Prvo su ružičasti, pa polako tamne i postaju braon, pa crni.
    Problem je što ih ranije nisam imala , možda 7-8 mladeža ukupno i ne izlažem se skoro nikada suncu baš da ne bih izgorjela. U početku nisam obraćala pažnju znajući da je pojava novih mladeža normalna stvar, ali počeli su da se baš ono množe tako da svakog jutra pronađem barem još 5 novih.

    Možda je od ishrane, možda od hormona, možda je to potpuno normalno, ali bih ipak da provjerim, da makar spriječim navalu svakavih crnih misli
    pa ako neko ima preporuku - hvala unaprijed.
    Last edited by Kliker17; 28-05-13 at 10:01.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  18. #168
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Možda ti nisu mladeži možda su ti fleke od sunca ili matoriš pa staračke pjege :-P

    U svakom slučaju ne valja se igrati sa zdravljem a posebno ne sa mladežima. Nemam preporuku za Cg, al ako budeš u Bgd preporučujem njih http://www.dermatim.net/rs/webpage/o-nama

    Možeš i da se slikaš pa da pošalješ mejlom na upit šta misle, ljubazni su, mada precizne dijagnoze daju samo uživo što je i normalno.

    Preventivni savjet od mene - ljeto počinje pa factor +50 neke kvalitetne marke i u debelu ladovinu cirkaj voćne sokiće

  19. #169
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Možda ti nisu mladeži možda su ti fleke od sunca ili matoriš pa staračke pjege :-P

    U svakom slučaju ne valja se igrati sa zdravljem a posebno ne sa mladežima. Nemam preporuku za Cg, al ako budeš u Bgd preporučujem njih http://www.dermatim.net/rs/webpage/o-nama

    Možeš i da se slikaš pa da pošalješ mejlom na upit šta misle, ljubazni su, mada precizne dijagnoze daju samo uživo što je i normalno.

    Preventivni savjet od mene - ljeto počinje pa factor +50 neke kvalitetne marke i u debelu ladovinu cirkaj voćne sokiće
    Hvala na preporuci. Brine me samo što ih odjednom u kratkom roku dobih baš mnogo.
    A bogme da se stari - stari se, ali ne vjerujem da bih već sa 29 trebala dobijati staračke pjege
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  20. #170
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Iščitah temu i zaključak je da mi u CG nemamo baš nekog kvalitetnog dermatologa.

    Ako je neko već išao iz istog razloga treba mi preporuka za nekog ozbiljnog dermatologa koji mi neće sa vrata reći ''ajde jadna, nije to ništa'' već da me profesionalno sasluša, pregleda i da informaciju o uzrocima.

    Naime, u poslednja 3 mjeseca pojavljuje mi se ogroman broj novih mladeža (oko 80-100 novih) svakakvih oblika i veličina. Prvo su ružičasti, pa polako tamne i postaju braon, pa crni.
    Problem je što ih ranije nisam imala , možda 7-8 mladeža ukupno i ne izlažem se skoro nikada suncu baš da ne bih izgorjela. U početku nisam obraćala pažnju znajući da je pojava novih mladeža normalna stvar, ali počeli su da se baš ono množe tako da svakog jutra pronađem barem još 5 novih.

    Možda je od ishrane, možda od hormona, možda je to potpuno normalno, ali bih ipak da provjerim, da makar spriječim navalu svakavih crnih misli
    pa ako neko ima preporuku - hvala unaprijed.
    Mozda bi se mogao obratiti plasticnom hirurgu, oni se bave primarno kozom, i veoma cesto znaju vise o njoj od nasih dermatologa.A veoma cesto ispravljaju njihove greske i propuste.Ovo bi mogla biti preporuka za sve ljude koji primijete neke cudne promjene na kozi.

  21. #171
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ja sam od sunčanja još od pretprošle godine imala po ramenima fleke od sunca koje su mi najzad ove godine nestale.
    Tako da Uriage, Eucerin ili Vichy +50, a mazim se sa Suncem samo od 5 ipo ujutro do 9 nakon toga je nezdravo

  22. #172
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da ne otvaram novu temu, bio sam kod kaludjerovica jer mi je otekao kapak
    pola sata je pricao o mojoj situaciji, zakljucio je da imam urtikariju (alergican sam na nesto i ovaj otok je manifestacija te alergije)
    od kad znam za sebe nisam bio alergican ni na sta
    odredio mi je da pijem neke tablete (koje mogu imati dosta nus-pojava) i kapi za oci
    posto sam na ovom forumu procitao uglavnom lose stvari o ovom doktoru interesuje me ima li sanse da je promasio terapiju ili ''preuvelicao'' moj naizgled bezazlen problem?
    ne bih da pijem te tablete bez potrebe, a svakako cu provjeriti ovu njegovu pricu jos kod nekoga
    Last edited by kenwood; 02-06-14 at 17:47.

  23. #173
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenwood View Post
    da ne otvaram novu temu, bio sam kod kaludjerovica jer mi je otekao kapak
    pola sata je pricao o mojoj situaciji, zakljucio je da imam urtikariju (alergican sam na nesto i ovaj otok je manifestacija te alergije)
    od kad znam za sebe nisam bio alergican ni na sta
    odredio mi je da pijem neke tablete (koje mogu imati dosta nus-pojava) i kapi za oci
    posto sam na ovom forumu procitao uglavnom lose stvari o ovom doktoru interesuje me ima li sanse da je promasio terapiju ili ''preuvelicao'' moj naizgled bezazlen problem?
    ne bih da pijem te tablete bez potrebe, a svakako cu provjeriti ovu njegovu pricu jos kod nekoga
    Mi ti u C.G nemamo dobrog dermatologa,iskreno,svaki grijesi u vecini dijagnoza pa su velike sanse i da je tebe pogrijesio

  24. #174
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    poci cu jos kod nekog strucnjaka da vidim oce li mi rec isto

  25. #175
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pokusacu laicki da objasnim svoj problem ,posto ne znam strucan naziv.Dakle radi se o perutanju koze oko ociju tacnije iznad i ispod obrve i na gornjim ocnim kapcima kao i sa strane na krajevima ociju, koza je jako suva (prakticno oko citavog oka ) i javlja se nepodnosljiv svrab i koza je upaljeno crvena normalno nakon cesanja koje je nemoguce izbjeci. Koristio sam Sinopen,Pantenol i na kraju Elocom(kortikosterodi) koji jedino daje rezultate ali je problem sto se nakon 15 dana opet pojavi iritacija i perutanje(a cessce nanosenje je stetno). (je li neko imao slicnih problema i kako ih se oterasio ?)

Page 7 of 14 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dermatolog
    By Margot in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 12-08-08, 09:26
  2. Dermatolog?
    By Sandman in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 27-07-08, 18:48
  3. Dermatolog
    By Gloralera in forum Centralni
    Replies: 41
    Last Post: 09-03-08, 13:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •