Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314
Results 326 to 332 of 332

Thread: Dermatolog u Pg

  1. #326
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    eto ti biznis ideja da postaneš dermatolog i radiš jeftinije
    She is only here to annoy herself!

  2. #327
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Nije problem da das 35 eura, nego me strah da mi ne rece, a ovo ne znam sro je ili ne moze da se rijesi, ili nesto ripa probaj ovu kremu a ona ne djeluje, to je ta neizvjesna trgovina koja ovdje pravi problem. Da ce mi on sigurno rijesit peoblem ni 50 € nije puno ali ako nista ne rijesi, ne treba nista ni da dobije para, u nekom realnom i logičnom razmišljanju. Pogotovo sto kod nas nema velikih strucnjaka koji su esperti u tom polju. Jer u tom slucaju mu oduzimas dragocjeno vrijeme i onda ovo 35 € po preglrdu bi imalo smisla.

    Sent from my SM-A205F using Tapatalk
    Last edited by Solid; 12-04-22 at 23:31.
    Čupatelj

  3. #328
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Koga preporucujete ? Mijuskovica ili Karadaglica ? Vidim da je Mijuskovic u Natal. Dje radi Karadaglic kad dodje? Probao bih kod nekog koji ce prije bit' u Pg posto vidim da ih obojicu falite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #329
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Nije problem da das 35 eura, nego me strah da mi ne rece, a ovo ne znam sro je ili ne moze da se rijesi, ili nesto ripa probaj ovu kremu a ona ne djeluje, to je ta neizvjesna trgovina koja ovdje pravi problem. Da ce mi on sigurno rijesit peoblem ni 50 € nije puno ali ako nista ne rijesi, ne treba nista ni da dobije para, u nekom realnom i logičnom razmišljanju. Pogotovo sto kod nas nema velikih strucnjaka koji su esperti u tom polju. Jer u tom slucaju mu oduzimas dragocjeno vrijeme i onda ovo 35 € po preglrdu bi imalo smisla.

    Sent from my SM-A205F using Tapatalk
    U većini slučajeva na tom prvom pregledu će te pregledati i dati neku prvu liniju pomoći koja vjerovatno nije rešenje, ali to onda poslije daje informacije o problemu i kako dalje... Zašto očekujes da ti neko rijesi (pretpostavljam) ozbiljan problem sa jednim pregledom? Mene je terapija + pregledi sigurno koštala 1000-1200e u dvije godine kad sam imao probleme, ali ne smatram da je bilo skupo...

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Koga preporucujete ? Mijuskovica ili Karadaglica ? Vidim da je Mijuskovic u Natal. Dje radi Karadaglic kad dodje? Probao bih kod nekog koji ce prije bit' u Pg posto vidim da ih obojicu falite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobro iskustvo sa Karadaglicem, mada normalno treba uzeti u obzir da je to stariji čovjek, kad je u PG dolazi u onaj Sine Morbo kod nikšićkih semafora, ali pošto mi se čini da si često u BG moja preporuka je da pregled odradiš u karadaglićevoj ordinaciji u Beogradu, mnogo više vremena posveti tamo jer nije žurba i trka kao ovdje gdje dodje 100 ljudi u dva dana da pregleda.
    Bez potpisa.

  5. The Following User Says Thank You to esimidobar For This Useful Post:


  6. #330
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Evo zakazah kod Mijuskovica.
    Ako nekome treba info tu je 9. 10. i 11. decembra. Uskocih u zadnji termin desetog. 11-og ima jos par termina.
    Ni da je dzabe a ne 60€ pregled.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #331
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Je li bio ko kod dermatologa u KCCG? Ima li uopšte tamo dermatologa? Ako ima, je li gužva? I, naravno, znaju li šta?

  8. #332
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Ranka Vukašinović. Četvrtak prva smjena na poslu. Porodično i prijatelji idu kod nje. Bila mala seka na test alergen neki dan. Super žena. Za neke recept za kreme, za neke antibiotik a za neke i neki vitamin A. Baš je dobra

  9. The Following User Says Thank You to bloom For This Useful Post:


Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dermatolog
    By Margot in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 12-08-08, 10:26
  2. Dermatolog?
    By Sandman in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 27-07-08, 19:48
  3. Dermatolog
    By Gloralera in forum Centralni
    Replies: 41
    Last Post: 09-03-08, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •