Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 276 to 288 of 288

Thread: Dermatolog u Pg

Thanks Thanks Given 
    638
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    176 Posts

Plus neka krema za akne 20 eura ,te mogu kosu u tursku usadit da doplatim jos malo
    Nek mi delija smanji malo drkicu, pa ce mu pufice proc same

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Thanks Thanks Given 
    169
    Thanks Thanks Received 
    792
    Thanked in
    368 Posts

Možda ima manjak samopouzdanja jer mu se čini da nije važan u/svom okruženju? Da njegovo mišljenje nije važno? Možda se osjeća inferiorno (mlad/neiskusan)? Možda misli da roditelji nemaju vjeru u njega? Možda se osjeća besmisleno? Možda reakcijama po koži želi da privuče pažnju na sebe - kako bi ga neko saslušao?
    Misliš da to nije vrijedno 50 eura? 100 eura? 1000 eura?

Ono jes, ako hoćemo da budemo površni i u odnosu sa svojom djecom, najlakše je da ih obilježimo dodatno, “posramimo ih“, razvijemo osjećaj krivice jer nas bacaju u tošak, i očekujemo da će posljedice svega toga proći same od sebe.

Nemoj da se ljutiš, ovo ti najiskrenije kažem i sa dobrom namjerom, da makar ti budeš osoba koja će svom djetetu da bilduje samopouzdanje iako se ono samo ne osjeća sigurno u datom trenutku. Popričaj sa njim da li ima nešto što ga muči, misli li nešto loše o sebi, i da li misli da vam nije važan. Otvorena komunikacija i spremnost da se čuje i kritika sopstvenog djeteta je odlika zrelih roditelja.
    "I shut my mouth and hold the light"

Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    17 Posts

Quote Originally Posted by Gambler View Post
    Ja imam vitiligo. Koristio sam Elidel 1%, bacene pare. Cak mi se mozda i pogorsalo. Ne mogu procijeniti je li se prosirilo ili su se pregrupislai pigmenti da se tako izrazim. Mislim da necu nista vise ni koristiti od preparata. Ako ti je sto pomoglo, pisi.
    Koristio sam vitix gel i tablete, to je na puževoj bazi ono sto da ti kazem samo sam mjesec dana koristio jer nisam mogao finansijski to da ispratim. Nisam mogao za mjeseca dana da osjetim neki napredak ali mislim da nije los preparat. Ja evo zivim sa ovim fala bogu bez problema samo kad se malo vise izlozim na sunce pocrveni mi sloj koze dje je vitiligo izrazen. Imam ga svudje po tijelu u zadnje dvije godine mi se na ledja pojavila tacka od nekoliko centimetara jer sae nisam pazio od sunca a i valjda ima stres sa tim veze.

Thanks Thanks Given 
    638
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    176 Posts

Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Možda ima manjak samopouzdanja jer mu se čini da nije važan u/svom okruženju? Da njegovo mišljenje nije važno? Možda se osjeća inferiorno (mlad/neiskusan)? Možda misli da roditelji nemaju vjeru u njega? Možda se osjeća besmisleno? Možda reakcijama po koži želi da privuče pažnju na sebe - kako bi ga neko saslušao?
    Misliš da to nije vrijedno 50 eura? 100 eura? 1000 eura?

Ono jes, ako hoćemo da budemo površni i u odnosu sa svojom djecom, najlakše je da ih obilježimo dodatno, “posramimo ih“, razvijemo osjećaj krivice jer nas bacaju u tošak, i očekujemo da će posljedice svega toga proći same od sebe.

Nemoj da se ljutiš, ovo ti najiskrenije kažem i sa dobrom namjerom, da makar ti budeš osoba koja će svom djetetu da bilduje samopouzdanje iako se ono samo ne osjeća sigurno u datom trenutku. Popričaj sa njim da li ima nešto što ga muči, misli li nešto loše o sebi, i da li misli da vam nije važan. Otvorena komunikacija i spremnost da se čuje i kritika sopstvenog djeteta je odlika zrelih roditelja.
    Ako sam bacio koju salu na svoj i njegov racun, a na racun cijene pregleda,dje ojde junace ,jos malo pa scenario za film sastavi .nije bolestan daleko bilo ,da mi je zao dat pare za svoje dijete.
    Komentar se odnosio na cijenu pregleda ne lijecenja.ne znaci da post zasluzuje da mi ti odje dajes neke bolesne kvalifikacije.sto je s mozgom jbt ?odakle tebi pravo da ulazis u zonu privatnosti i konstrukcije zbog cijene pregleda na racun pubertetskih akni.
    Wtf

Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    194 Posts

Aoo,sto bi ovo jbt..

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    956
    Thanked in
    455 Posts

this escalated quickly
    She is only here to annoy herself!

Thanks Thanks Given 
    169
    Thanks Thanks Received 
    792
    Thanked in
    368 Posts

Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ako sam bacio koju salu na svoj i njegov racun, a na racun cijene pregleda,dje ojde junace ,jos malo pa scenario za film sastavi .nije bolestan daleko bilo ,da mi je zao dat pare za svoje dijete.
    Komentar se odnosio na cijenu pregleda ne lijecenja.ne znaci da post zasluzuje da mi ti odje dajes neke bolesne kvalifikacije.sto je s mozgom jbt ?odakle tebi pravo da ulazis u zonu privatnosti i konstrukcije zbog cijene pregleda na racun pubertetskih akni.
    Wtf

Realno, najmanje je doktor i njegova cijena uzrok nečijeg stanja, a još manje drkanje. Šala nije smiješna, i zanima me jesi li mu to u lice rekao ili si samo ovdje dušio? Strašno.

Pubertet sa sobom nosi svakakve promjene, posebno hormonalne i da bi se uzrok nečeg otkrio potrebno je razumijevanje simptoma, podrška, znanje i vrijeme.
    Navela sam kako možeš lako i jeftino da dođeš do uzroka, i onda će mu i obična pantenol krema učinjeti "čudo". U suprotnom, ni najskuplja neće biti dovoljno dobra, to je jednostavno tako. Organizam ima potencijal da sam sebe iscijeli, ali za to je neophodno da se do uzroka dođe. Kreme samo saniraju spoljašnjost, ne i nutrinu.
    Takođe, ishrana - manje masne hrane (masne grickalice), hrane pune emulgatora, šećera, mlječne čokolade, kafe, alkohol... Poželjna je fizička aktivnost, pa i drkanje, jer će se sigurno lijepo osjećati nakon toga. Lijepe misli spram sebe, bildovanje samopouzdanja, pohvala od roditelja, podrška... To su sve sitni detalji ali koji znače. I evo daju se besplatno. Ne tebi, nego bilo ko da dođe na ovu temu, može da pročita ne kako je neki dr skup, kako mu je izazov (kožni problem) "skup" za rješavanje, nego kuda da traži uzrok i prikuplja info, isprobava i nađe rješenje.

U "zonu privatnosti" se ušlo samo iz razloga jer, iako vjerujem da ima puno gorih riječi i radnji koje roditelji kažu/rade svojoj djeci - posprdavanje sa njihovim trenutnim izazovima nije i nikad neće biti, što se mene tiče, ni opšteprihvaćeno, ni zdravo, ni dozvoljeno da se ponavlja. To što je to društveno prihvaćeno kod nas, i na tome vas podižu, ne mijenja činjenicu da je štetno i bolesno.
    "I shut my mouth and hold the light"

Thanks Thanks Given 
    221
    Thanks Thanks Received 
    259
    Thanked in
    166 Posts

Dr Karadaglic iz Beograda dje radi kad dodje u PG?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    238 Posts

Da se nisi osuo po murici? :-)
    Nisam siguran da li i dalje ali je radio nedje kod NK semafora davno.

Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Thanks Thanks Given 
    221
    Thanks Thanks Received 
    259
    Thanked in
    166 Posts

Default Dermatolog u Pg

Cuti ne daj boze Ne, nego su mi iskocile plantarne bradavice na petu, evo 2 godine muku mucim s njima jer boli kad setam. A cuo sam i ja da je kod nk semafora ali ne znam dje tacno

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    238 Posts

Bio je nedje onamo oko restorana Cetinje ali sad se ne mogu sjetiti dje sanse nema.

Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Thanks Thanks Given 
    345
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    21 Posts

Thanks Thanks Given 
    4,878
    Thanks Thanks Received 
    1,111
    Thanked in
    545 Posts

Odinacija Boljević tamo na Cetinjskom putu...tamo ej dolazio godinama, vjerujem i sad Inače imate sjajnog dr sa VMA dermatologa prof.dr Zeljko Mijušković dolazi u Natal u PG...
    https://ordinacijanatal.me/doktori/p...ko-mijuskovic/
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)