Page 1 of 20 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 489

Thread: NBA 2004/2005

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NBA 2004/2005

    Evo je ove godine pripala meni chast da otvorim topic o NBA ligi. :P

    Drugog novembra pochinje liga, tako da mozemo da pochnemo sa prognozama. 8) udriteeeee :wink:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ja se poprilicno slazem sa badboyem...
    MVP - KG (ako uzmemo 55 pobjeda)
    Defanzivac - ron ron artest (toliko se samoreklamirao da ostali nemaju sanse)
    Rookie - okafor (zato sto igra u ocajnom timu, a ako orlando bude usao u play off, onda bi mogao dwight howard)
    Coach - flip saunders (kad ce ako sad nece)
    Most Improved - gerald wallace (mozda i brezec)
    6th man - pa isto, JJ ili Q-rich
    scoring title - kobo ili iverson
    Finals - minnesota - detroit (minnesota u 6)

    NBA 1st Team - iverson, kobo, kg, duncan, svinjce.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa vecinom ovoga se slazem ... za mvp, naj rookie, coach i za finale

    defanzivac - big ben ili artest ... vjerovatno artest
    m. improved - gerald
    6th man - bobby jack. ... red bi bio vishe
    scoring title - kb ili t-mac ... a mozda i AI ali poshto je ove godine na pg vjerovatno ce ko shto i sam kaze bit manje poena

    slazem se i za 1st team

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ove godine po nekim mojim ocekivanjima ce svaka eklipa da igra krvnicku odbranu!!!! Ali krvnicku!!!!!

    Bice barem josh dvije ekipe u ligi koje ce moc da drze svoje protivnike na ispod 70p!!

    Kobi ce da divlja po obicaju pa ce onda da provali da The Great Divac nece moci da fata lopte u reketu kao o nil pa ce malo da se primiri! ali samo malo! tj nece se vishe ispucavat!! i malo ce da mu bude neobicno kad ga budu udvajali poshto je to ovih sezona rijetko kad dozivljavao obicno su se ljudi kachili za Mr o nila al ebiga!


    ovo ce da bude godine Le brona!! i iversona


    Mada bi mi milo bilo da Hjuston ove godine uzme titulu!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurno da ce ga udvajat i cuvat masu vise nego dok je Shak bio tu ali sad ce imat apsolutnu slobodu tako da ce bas ono da se proserava sto se kaze.Ja ovako na prvi pogled mislim slicno kao ostali iznad ali cu da razmislim jos malo...da vidim da nismo koga zaboravili...da nema koje potencijalno iznanedjenje.BTW ocekuje li se od Chuky-a da bude prvi plej Jezerasa?
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi malo da prokomentarisem freshmane..

    howard.. veoma slicno kao i stoudamire na pocetku: solidan tim, play-off ambicije.. on kao igrac - ludacki atletizam, brzina.. ali isto tako, slicno kao i kwame brown, ne? znaci, totalna enigma ne samo za mene, nego za sve. nisam siguran koliko je steve francis dobar za njega, ali grant hill svakako jeste..

    okafor.. ako ne uspije da nabije fine statistike, znaci da nije za nba. on je vrhunski igrac, sudeci po 4-5 utakmica koje sam gledao dok je na UConnu igrao, ali cemo vidjeti kako ce to u nba ici. mislim da nece biti ni priblizno efektivan bloker i skakac koliko se od njega ocekuje. svejedno, glavni kandidat za rookieja godine

    gordon.. posto je ovo sve iz moje glavurde, i ovoga cu ocijeniti subjektivno.. vezas. tj, precijenjen igrac je dobar opis. istakao se ispred ostalih u jednom odlicnom kolektivu (University of Connecticut) i zato se digla prasina oko njega. da ne bude sve tako crno, momak je vrhunski scorer, sto chicagu i nije bas neophodno sad (pogledajte po kirk hinrich). veoma moguce da nece dobiti veliku minutazu, ali ako je dobije, pazite na njega, jer opet kazem, odlican je strijelac..

    deng.. ameri se previse pale na atlete sa prilicno ogranicenim fundamentima cini mi se, tako da momci kao deng ispastaju. nesto slabija verzija granta hilla sa manje atletizma. sve u svemu, odlican igrac. uz okafora 'najpametniji' igrac iz ove klase.. ima od svega po malo u svojoj igri.. dobar strijelac.. ogroman raspon ruku.. moguce da ce igrati u petorci chicaga.. jedina mana mu je sto je sa odvratnog duke universityja.. vjerovatni najbolji strijelac medju rookiejima, a moguce i najbolji asistent, jer playmakeri nece dobiti velike minute (osim gordona moguce, koji i onako nije asistent)

    igudaola.. car! bilderska gradja, odraz od metra i pregled igre jednog solidnog playa se ne srijecu svaki dan. moguce da ce poceti u petorci sixersa.. ne bih ocekivao velike brojke, ali ce biti key player.. zbog njega se nece ni pomisljati o re-signu robinsona na ljeto, vjerujte mi..

    jr smith.. odraz od 115 i ubitacan sut za 3.. sky's the limmit?

    igraci kao sto su livingston, harris, childress mislim da nece imati prevelik uticaj odmah, ali pazite na njih za koju godinu. trojica od 5 najtalentovanijih u klasi, posebno livingston..
    Liberty and justice

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    Mada bi mi milo bilo da Hjuston ove godine uzme titulu!!
    Stavljam signature na ovo... 8)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko mi je editovao post? ja sam sve do jr smitha pisao...

    nego, da bacim coment na klasu 2003...

    lebron james.. ni jedan igrac u istoriji lige nije izazvao vece interesovanje javnosti, i prije svega, nije iza sebe imao veca ocekivanja iste, ali opet - lebron james je uspio da ne samo ispuni ocekivanja, vec da ih nekako prevazidje. mjesavina gotovo nevjerovatnih fizickih predispozicija i osjecaja za igru ga cine jednostavno fantasticnim. ove sezone se ovekuje korak naprijed, sto u pobjedama clevelanda sto u njegovim statistikama. fantasy igraci koji ga imaju na svojem rosteru (sto se nase lige tice, ja sam taj srecnk) mogu ocekivati zaista brdo poena, skokova, asistencija, kradji, nesto rampi.. 25+5+5 sezona je veoma moguca, sto ga vec sad stavlja medju mvp kandidate

    carmelo anthony.. impozantan arsenal napadackih sposobnosti.. umije pogoditi iz vana, poslije prodora, zna igrati ledjima ka kosu, i sve to stavljeno u paket sa odlicnim fizickim predispozicijama.. jedina stvar koja me brine oko njega je prilicno dug jezik, teska narav, i problemi van terena.. dencer je ove godine fenomenalna ekipa, carmelo je njihov vodja. ja ne ocekujem skok u statistikama zbog toga sto se zaista radi o ekipi prepunoj talenta, ali do proslogodisnjih 21+6 se svakako moze..

    dwyane wade.. najmladji shaqov sin. poslije pennyja i kobea, wade ce pokusati da sa shaqom napravi jednu zaista odlicnu ekipu, koja je ruku na srce na nekim pozicijama ocajna, te bi povreda jednog od dvojice (a oboje su skloni) skupo kostala miami.. sta reci, imao je odlicne statistike lane, a treba ocekivati jos bolje ove godine, posebno koju asistenciju vise. i ove godine ce igrati vjerovatno playa, mada ja mislim da najbolje moze pruziti kao bek-suter..

    chris bosh.. digao najmanje prasine od svih ovih igraca, ali nimalo ne zaostaje, vidjecete.. mozda je ponajmanje spreman za nba, ali je vec u prvoj sezoni zabiljezio ako nista solidne statistike, od 11 poena, 7.5 skokova i 1.5 blokadom (statistike koje ce po meni tesko koji igrac iz ovogodisnje klase imati u rookie sezoni). uz sve to, ima odlican sut.. vjerovatno ste culi za 'obecavajuca' krila poput chandlera, browna, howarda, curryja.. e dobro, bosh vam dodje kao bolji od svih njih zajedno, vjerujte mi...
    Liberty and justice

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shawn Livingston je odlican ali je jaaako mrsav i cini mi se da je njegova gradja upravo i najveci problem.Treba da ojacha da bi pruzao maximum...mnogo podsjeca na Tayshona Princea samo nije ni upola dobar defanzivac kao on.Za Emeku si sve rekao...strucnjaci prije svega podvlace njegovu inteligenciju u igri...igra u sigurno najgorem timu lige i prije pocetka sezone se racuna na njega kao na glavnu zvijezdu.Minute ce imati tako da je prvi kandodat za Rooky-ja godine.Howard mi se isto svidja...igrat ce u slabasnom Orlandu i mogao bi i trebao da ima dobre cifre.Po meni su Ekafor ,Howard i Livingston najveci kandidati za pomenuto priznanje i to bas ovim redom kojim sam naveo.Za ove ostale Bad Boy nesto i nemam informcija...slabo to do nas dolazi

    Ja ga editovah umjesto da quotujem...izdvojio sam ono sto sam ja pisao i sad je sve ok :wink:
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    veceras pocinje! u 8 je otvaranje, ring ceremony.. nego, imate li listu prenosa, sta gledate, je li IN i dalje, je li isto kao i prije, petak+nedjelja? ja cu bas masu toga gledati.. tj, ne bas svaku noc, ali cu makar 4-5 puta nedjeljno imati po utakmicu-dvije..
    Liberty and justice

  11. #11
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TV IN:Zbog smetnji na satelitu nismo u mogucnosti da emitujemo utakmicu...Necemo bez zveka gledat ni 5 utakmica.
    Pistonsi ce i ove godine uzet prsten,MVP Bryant,Rookie:?,Naj napredak:Milicic...zezam se bre.
    Jedva cekam da pocne dosta smo cekali.
    1993-2020

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ovaj glupi NBA+ nikad ne daje tacan raspored programa. nemam pojma sta ce, i da li ce ista da prenose nocas, iako imam raspored programa za citavu godinu.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da sam malo zakasnio ali nevjerovatan mi je gusht da kazem :


    LET THE GAMES BEGIN :!:


    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ustvari nisam zakasnio no taman na vrijeme a moram i ovo istaci:

    Sampioni Sampionski Pistons 87, Rockets 79

    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    gledah prvo poluvreme i houston mi nije djelovao nimalo impresivno. daleko je to od kobe+shaq kombinacije. sumnjam da ce t-mac, ward i howard biti mnogo bolji od francisa, mobleya i catoa. detroit po obicaju mlatio u prve dvije cetvrtine, posle su ih sigurno stisli i lagano dobili.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    ja bi malo da prokomentarisem freshmane..

    howard.. veoma slicno kao i stoudamire na pocetku: solidan tim, play-off ambicije.. on kao igrac - ludacki atletizam, brzina.. ali isto tako, slicno kao i kwame brown, ne? znaci, totalna enigma ne samo za mene, nego za sve. nisam siguran koliko je steve francis dobar za njega, ali grant hill svakako jeste..

    okafor.. ako ne uspije da nabije fine statistike, znaci da nije za nba. on je vrhunski igrac, sudeci po 4-5 utakmica koje sam gledao dok je na UConnu igrao, ali cemo vidjeti kako ce to u nba ici. mislim da nece biti ni priblizno efektivan bloker i skakac koliko se od njega ocekuje. svejedno, glavni kandidat za rookieja godine

    gordon.. posto je ovo sve iz moje glavurde, i ovoga cu ocijeniti subjektivno.. vezas. tj, precijenjen igrac je dobar opis. istakao se ispred ostalih u jednom odlicnom kolektivu (University of Connecticut) i zato se digla prasina oko njega. da ne bude sve tako crno, momak je vrhunski scorer, sto chicagu i nije bas neophodno sad (pogledajte po kirk hinrich). veoma moguce da nece dobiti veliku minutazu, ali ako je dobije, pazite na njega, jer opet kazem, odlican je strijelac..

    deng.. ameri se previse pale na atlete sa prilicno ogranicenim fundamentima cini mi se, tako da momci kao deng ispastaju. nesto slabija verzija granta hilla sa manje atletizma. sve u svemu, odlican igrac. uz okafora 'najpametniji' igrac iz ove klase.. ima od svega po malo u svojoj igri.. dobar strijelac.. ogroman raspon ruku.. moguce da ce igrati u petorci chicaga.. jedina mana mu je sto je sa odvratnog duke universityja.. vjerovatni najbolji strijelac medju rookiejima, a moguce i najbolji asistent, jer playmakeri nece dobiti velike minute (osim gordona moguce, koji i onako nije asistent)

    igudaola.. car! bilderska gradja, odraz od metra i pregled igre jednog solidnog playa se ne srijecu svaki dan. moguce da ce poceti u petorci sixersa.. ne bih ocekivao velike brojke, ali ce biti key player.. zbog njega se nece ni pomisljati o re-signu robinsona na ljeto, vjerujte mi..

    jr smith.. odraz od 115 i ubitacan sut za 3.. sky's the limmit?

    igraci kao sto su livingston, harris, childress mislim da nece imati prevelik uticaj odmah, ali pazite na njih za koju godinu. trojica od 5 najtalentovanijih u klasi, posebno livingston..
    daj brate neki fiks kad toliko znas
    masa ocekuje nesto od tebe
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moje misljenje

    MVP - Garnet,glavni konkurent ce mu biti Dankan.
    MVP ROOKIE - Emeka Okafor
    TRENER GODINE - Rik Adelman

    NBA FINALS : SACRAMENTO KINGS VS DETROIT PISTONS 4-1

    Eto reklo bi se da San Antonio ima bolji tim od Sakramenta,mozda Kingsi ove godine nisu bas favorit broj 1 kao ranijih godina ali ja se nadam da ce konacno uzeti taj prsten...jer do sad su bili favoriti stalno i pucali su prije finala konferencije,mozda sad naprave nesto vise . GO KINGSSSSSSS !!!!!
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI,
    PEVAJU TI GROBARI,TVOJI VERNI SINOVI,
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI
    NAJBOLJI SI NAJBOLJI,PARTIZANE JEDINI !

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Po meni glavni favoriti su Minnesota,Houston,San Antonio,
    a odmah uz njih Sacramento,LA Lakers i Miami!Mada,sumnjam da ce Kingsi
    nadoknaditi propu$tene $anse iz pro$lih sezona...Houston moze mnogo,ovo
    je tek pocetak-vidjecemo... 8)

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Detroit?Vjerovatno bi bilo malo previse ali nemojte ih ipak izuzimat iz kanidata za titulu niposto...
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh da....iako vecheras nije briljirao moj favorit No 1 za MVP-a je Shak pa tek onda Garnett i Duncan(joj sto volim iznenadjenja
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    a moj (i badboyev) favorit za MVPja poceo sa 'skromnih' 20+20. tacnije 28+20+7, a ni glavni rival mu nije zaostao.
    iznenadjenje veceri - pobjeda washingtona u memphisu. wizardsi igrali bez 4 startera zbog suspenzija ili povreda. prakticno su samo 7 igraca vrtjeli.
    utah ubila lakerse, a kobo dao skoro 50% poena lakersa. gledacemo to cesto ove sezone, cini mi se... bice mnogo opasna juta ove sezone, imaju 10-ak odlicnih igraca.
    zanimljivosti - prvi japanac u NBA, yuta tabuse iz phoenixa dao 7 poena na debiju.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno je sinoc bilo wrh ... masa igracha sa masa poena
    eeee da sam neshto moga gledat od toga sinoc ... na pr. orlando ... ko shto reche badboy bili su strashni hill i howard + francisov kosh u zadnju sekundu .... (...i ivy dao 30p)

  23. #23
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Sve se neshto pricha a o All-Staru nishta... Dje se igra ove godine (koji grad) ?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    denver...................

  25. #25
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Been
    moje misljenje

    MVP - Garnet,glavni konkurent ce mu biti Dankan.
    MVP ROOKIE - Emeka Okafor
    TRENER GODINE - Rik Adelman

    NBA FINALS : SACRAMENTO KINGS VS DETROIT PISTONS 4-1

    Eto reklo bi se da San Antonio ima bolji tim od Sakramenta,mozda Kingsi ove godine nisu bas favorit broj 1 kao ranijih godina ali ja se nadam da ce konacno uzeti taj prsten...jer do sad su bili favoriti stalno i pucali su prije finala konferencije,mozda sad naprave nesto vise . GO KINGSSSSSSS !!!!!
    Allllo bre,jesi svjestan sta si rekao,Sac.kao uzima prsten,sa kim,sa Pedjom,a?Ako udju u Play-Off bice OK,a ne prsten,strasno...
    1993-2020

Page 1 of 20 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •