Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 121

Thread: *** Domaci, pismeni, pomoc ***

  1. #26
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Jedino sto sam ja izvukla kao univerzalnu poruku Tihog dona je: SMOR ...
    Same here
    Ne znam shta da radim...
    Necu ni pisat to , jednostavno...
    8)
    ...K'o mnogo puta do sada On sanja...
    Kako beskrajno pada...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokusaj sa Interpretacijama ... mrzne li knjige.

    Takodje, sjecam se da je moja inpresija o ovoj knjizi bila zasnovana na predgovoru kopiranom iz nekog izdanja Tihog dona, oko 60tih mislim da je. Imam ga nedje po kuci.

    Ako ti nije dusa, podji u Gradsku biblioteku i trazi Tihi don, ili ma koju kritiku, i naci ces to vec u prvoj recenici. Periodika je za to najbolja, samo su tete uzasno neupucene i neljubazne.

    :wink:

    Valjda ja jednog dana ukapiram svrhu Rata i mira, Tihog dona, i slicnih lektira ...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  3. #28
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Quote Originally Posted by Cranox
    Treba mi pomoc brzo.Prochitao sam 300/800 strana Karamazovih i trebalo bi da zavrshim prije nego shto pochnemo da ga radimo, a treba da uradim referat o religijskom sloju(to mi je izgledalo najzanimljivije)Svaka pomoc je dobrodoshla(link,text,kritika...)help :P
    Za ovo ne pomaze prepricana lektira

    Tema je fenomenalna. Starac Zosima je prvi "motiv" koji treba da se obradi jer se kroz njega slika najvise taj religijski sloj. Antireligija je najbolje naslikana kroz starog Karamazova.
    Legenda o Velikom Inkvizitoru je kulminacija, i nesto najbolje ikad napisano. Tu je i lik Aljose.
    U CIDovom izdanju je izasla knjiga Legenda o Velikom Inkvizitoru u kojoj ima fenomenalnih razmatranja koliko Legende, toliko i same religije.
    Takodje, Slepa publika Dostojevskog od Ristevskog u izdanju Filipa Visnjica.
    Ne znam koliko si zainteresovan za obradjivanje ovoga, ili je samo da se trsi, ali prelistavanje - ako ne citanje Grosmanove biografije Dostojevskog i biografije Dostojevskog koju je pisao Jurij Seleznjov , kao i Zapisa iz mrtvog doma bi bili fenomenalni za potpunu sliku.
    Ovdje imas jedan od mojih (davno li bjese) pisanih referata koji ce ti pomoc oko teme.
    http://blogz.cg.yu/blogovi/knjizevno...ex.php?cat=622

    I Zapisi iz mrtvog doma, u 5 djelova - sociolosko/knjizevni pristup: http://blogz.cg.yu/blogovi/knjizevno...ex.php?cat=557
    Elem, /me fanatik Dostojevskog pa se javi na pm za zvakane verzije ili komentare/ dopune kad napises referat.
    Necu josh raspravljat dok ne zavrshim knjigu(fino ide :P )Mogao sam uzeti i lakshu temu(kompozicija,motivi,likovi) ali mi se ova bash svidjela.Lichno sam ateista pa sam se pronashao u nekim Ivanovim razmishljanjima i bash su mi se svidjela.Mislim i da ce mi rad biti pisan iz te perspektive, posebno obracajuci paznju na kritiku ruske crkve,ali kad prochitam chucemo se da mi pojasnite neke stvari. :wink:
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cranox
    Necu josh raspravljat dok ne zavrshim knjigu(fino ide :P )Mogao sam uzeti i lakshu temu(kompozicija,motivi,likovi) ali mi se ova bash svidjela.Lichno sam ateista pa sam se pronashao u nekim Ivanovim razmishljanjima i bash su mi se svidjela.Mislim i da ce mi rad biti pisan iz te perspektive, posebno obracajuci paznju na kritiku ruske crkve,ali kad prochitam chucemo se da mi pojasnite neke stvari. :wink:
    Tema nije teska, pitanje je samo pristupa. S obzirom na licni stav koji vec imas izgradjen, ne bih se petljala u kritiku ruske crkve. Otici ces prije u pricu o religiji nego sam pogled Dostojevskog. Koliko je Ivanov lik bitan i koliko je sprega Dostojevskog sa likovima koje gradi cvrsta najbolje ces uvidjeti ako procitas biografiju Dostojevskog.

    Note: Da li je Ivan bas ateista? I kako je Dostojevski infiltrirao sopstvene nedoumice u lik Ivana?
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  5. #30
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Note: Da li je Ivan bas ateista? I kako je Dostojevski infiltrirao sopstvene nedoumice u lik Ivana?
    Nisam ni ja vidio Ivana kao ateistu, ali neke slichne nedoumice ukljuchujuci i kritiku hrishcanstva kao religije imao sam i ja prije nego shto sam izgrdio trenutni stav po pitanju religije.
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Da ti preprica Lucu ? E blago u dom ucitelju koji ce tvoj domaci citati.
    :wink: :lolblue:

    Vjerovatno je prochitala, chim mozhe tako neshto da trazhi. :P



    Mademoiselle.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cranox
    Note: Da li je Ivan bas ateista? I kako je Dostojevski infiltrirao sopstvene nedoumice u lik Ivana?
    Nisam ni ja vidio Ivana kao ateistu, ali neke slichne nedoumice ukljuchujuci i kritiku hrishcanstva kao religije imao sam i ja prije nego shto sam izgrdio trenutni stav po pitanju religije.
    Na dobrom si putu
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MaR|NnA
    Univerzalne poruke romana "Tihi Don" ? :oops:
    Molim vas pomazhite...
    Obrati paznju na posljednju recenicu u knjizi. Odbacio je oruzje u rijeku (Don?) i sa svojim djetetom posao kuci...
    Vecina ljudi je zla

  9. #34
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Quote Originally Posted by Cranox
    Note: Da li je Ivan bas ateista? I kako je Dostojevski infiltrirao sopstvene nedoumice u lik Ivana?
    Nisam ni ja vidio Ivana kao ateistu, ali neke slichne nedoumice ukljuchujuci i kritiku hrishcanstva kao religije imao sam i ja prije nego shto sam izgrdio trenutni stav po pitanju religije.
    Na dobrom si putu
    Pro et Contra, sa Bunom i Velikim Inkvizitorom, je Ivanova (sokratovska) provjera Aljosine vjere. Ako se dogadjaju stvari koje su opisane u Buni, zar je Bog zaista takava kakvim ga zamisljamo?
    To je vjecno pitanje (djelimicno razmatrano i na forumu Filozofija i Religija) kojeg se takodje mozes dotaci...
    Mozda je kvaka u Ivanovoj (i Dostojevskog) teznji da se ne izgubi u toj masi nekritickih vjernika i kroz kritiku njihove vjere istakne distancu od takve vjere i takve crkve; mozda je on pravi vjernik?

    Razlika izmedju fanatika i pravog vjernika- fanatik nikad ne sumnja
    (Silent Bob)
    Vecina ljudi je zla

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Razlika izmedju fanatika i pravog vjernika- fanatik nikad ne sumnja(Silent Bob)
    Ne mogu se sjetiti ko je rekao, "vjera koja ne sumnja mrtva je vjera" ...

    Za pricu o Dostojevskom, pls, na vec - poodavno otvorenom topicu posvecenom bas Velikom Inkvizitoru
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za Silent Bob-a (ne znam mu pravo ime, ali to je cutljivi, debeljsukasti lilk, koji se u filmovima Dogma, U potrazi za Ejmi, pojavljuje sa svojim brbljivim plavokosim ortakom; cak je on i neki reziser...) znam da je Blic objavio taj intervju

    To je fakat, jer bez konstantnog preispitivanja svojih stavova (ne pricam o tudjim, to svi rade osim ako se ne radi o vlastima :wink: ), jedan je korak do dogmatizacije, cime se, prirodno, unistava i sama sustina koja stoji iza tih stavova
    Vecina ljudi je zla

  12. #37
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebala bi mi pomoc i ako mozete kako da mi pomognete bila bih vam puno zahvalna.
    Imam da pisem sastav -What is more importante personal relations or causes or patriotism.
    Ja sam se eto odlucila da su prijateljstva vaznija nego patriotizm ali stvar je u tome sto sada ja moram da nadjem primjere iz nase istorije ii knjizevnosti u kome je neko izabrao da izda svoju zemlju radije nego svog prijatelja.Ili moze da bude obrnuto neko ko je izdao svog prijatelja radi svoje zemelj.
    Ja se eto nazalost niceg ne mogu sjetiti a ako se vi mozete necega sjetiti pisite
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    sada ja moram da nadjem primjere iz nase istorije ii knjizevnosti u kome je neko izabrao da izda svoju zemlju radije nego svog prijatelja
    Taj domaci do duboke starosti neces napisati, ali ostavi unucima u amanet.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ......................!

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    Trebala bi mi pomoc i ako mozete kako da mi pomognete bila bih vam puno zahvalna.
    Imam da pisem sastav -What is more importante personal relations or causes or patriotism.
    Ja sam se eto odlucila da su prijateljstva vaznija nego patriotizm ali stvar je u tome sto sada ja moram da nadjem primjere iz nase istorije ii knjizevnosti u kome je neko izabrao da izda svoju zemlju radije nego svog prijatelja.Ili moze da bude obrnuto neko ko je izdao svog prijatelja radi svoje zemelj.
    Ja se eto nazalost niceg ne mogu sjetiti a ako se vi mozete necega sjetiti pisite
    Ako ces se vodit striktno temom - Hari je u pravu - bolje neku bajku napisi!

    A ako ti je dozvoljena kreativnost - napisaces to lako!

    A moja pomoc ti moze bit sledece: Skender-beg (nadam se da si cula za njega) je poveden kao djecak u Tursku i tamo odgajan, da bi vremenom dospio na jedan od najvisih polozaja u njihovoj vojsci, bezbroj odlicja, priznanja, beneficija je dobijao od Sultana... i zbog tih zasluga odredjen da bude komandant u osvajanju svog rodnog kraja (Ovih nasih predjela)...sad preduga je prica da ti je svu pricam , ali ukratko:

    1. Pomagao je cijelo vrijeme svoju zemlju
    2. Tajno ih organizovao i branio da se od njih uzima "danak u krvi"
    3. Dopremio oruzje
    4. Po emisarima poslao taktiku za borbu
    5. Pobijedio u bici
    6. Izabran za vodju
    ....

    I prema saznanjima koje imam, a koje ti zbog tajnosti teksta na kojem radim, zbog brojnosti izvora i kolicini truda ulozenog u sve to ne mogu otkriti, on je NAS, tj. Crnogorac.

    Aj...pa javi... :wink:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    Trebala bi mi pomoc i ako mozete kako da mi pomognete bila bih vam puno zahvalna.
    Imam da pisem sastav -What is more importante personal relations or causes or patriotism.
    Ja sam se eto odlucila da su prijateljstva vaznija nego patriotizm ali stvar je u tome sto sada ja moram da nadjem primjere iz nase istorije ii knjizevnosti u kome je neko izabrao da izda svoju zemlju radije nego svog prijatelja.Ili moze da bude obrnuto neko ko je izdao svog prijatelja radi svoje zemelj.
    Ja se eto nazalost niceg ne mogu sjetiti a ako se vi mozete necega sjetiti pisite
    Meni se strasno svidja ova Thmsova ideja za bajku

    Bas bi bilo super da se prica izgradi u skroz realnom "stilu" do samog kraja, i da je onda srusis ostavljajuci prostor za to da se citalac pita je li tako nesto moguce uopste.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  16. #41
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hmm znate kako ovo su Amerikanci i nisi bvas otvorenih shvatanja sto se tice pisanja imaju jedan princip po kome se pise i to je to .
    Moram da napisem esej u kojem uvod ima 5 do 6 recenica r paragrafa koja su razrada po 11 recenica i onda zakljucak .Mnogo mi je glupo raditi po tom sistemu jer me maksimalno ogranicava u pisanju jer ja moram da mislim ocu li napisat 11 recenica u jedan paragraf ili ne......
    Kako je krenulo vidim ja da cu nesto ja izmislit jer stvarno ni jedno knjizevo djelo mi ne pada na pamet u kojem je neko stavio vog prijatelja na prvom mjestu umjesto svoje zemlje.....
    Moglo bi bi biti od pomoci ako imate neki sastav o prijateljstvu he ....
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........................!

    Pisi im nesto o Draskovome putovanju u Mletke... kako je CG bila u jako teskoj situaciji, kako je falilo osnovnih namirnica, pa napanuta od Turaka, pa se on probija kroz neprijateljske redove uz nevidjenu lukavost i to putem preko Lovcena koji je znao samo stari neki covjek, recimo s Njegusha, pa dosao Drasko do Venecije, tamo super cijenili njegovu hrabrost i poslali ga brodom u CG...

    Ili neki drugi motiv iz Gorskog vijenca...

    Ima jedan post, CINI MI SE, koji je postovao GRAD na cetinjskom dijelu foruma koji govori o tome kako je jedan Crnogorac, kao pripadnik ruske vojske posjekao samuraja i pomogao Rusima da se probiju na istok...

    Ili im prepricaj onu dramu Milana Karadzica "Bokeski d-mol" ili onu legendu o "Tre Sorele"...

    Ajde dja`ole... kreativnost! :wink:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glupi Ameri. :twisted:



    Mademoiselle.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    dg
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default Re: ........................!

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley

    Ima jedan post, CINI MI SE, koji je postovao GRAD na cetinjskom dijelu foruma koji govori o tome kako je jedan Crnogorac, kao pripadnik ruske vojske posjekao samuraja i pomogao Rusima da se probiju na istok...
    samuraj se (po njihovom obicaju) prije borbe poklonio i ovaj mu nash sabljom otkinuo glavu

    tako sam ja cuo

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ........................!

    Quote Originally Posted by stastopojo
    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley

    Ima jedan post, CINI MI SE, koji je postovao GRAD na cetinjskom dijelu foruma koji govori o tome kako je jedan Crnogorac, kao pripadnik ruske vojske posjekao samuraja i pomogao Rusima da se probiju na istok...
    samuraj se (po njihovom obicaju) prije borbe poklonio i ovaj mu nash sabljom otkinuo glavu

    tako sam ja cuo
    Verzija koju sam ja cuo glasi da je samuraj tokom visednevnih borbi sam izlazio na bojno polje i u maniru istinskih heroja izazivao na dvoboj najbolje ruske vojnike i sve ih pobijedio. Odred crnogorske vojske je poslat kao pomoc (!) i na megdan samuraju je izasao jedan od nasih - kad je samuraj u punom trku krenuo na njega ovaj ga je (bar po prici) preskocio i okinuo mu glavu jataganom. Znam da prica ovako ispricana zvuci kao naucna fantastika ili u najmanju ruku scenario za film Brus Lija, ali je to verzija koju sam cuo...
    Caesar`s wife must be above suspicion

  21. #46
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    'Daleko je sunce'-D.Cosic,chujem da je masu smorna knjiga,pa bih bila zahvalna kad bi mi neko rekao o chemu se radi ukratko,a ja cu je svakako nekad prochitat...Nekad...
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  22. #47
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo mene ponovo ,opet mi treba pomoc.Imam da radim projekat o Don Brown "The Da Vinci Code".Dali se iko od vas moze sjetiti ili mozda naci u knjizi (u kojem poglavlju isl.) su fizicki opise nekih od protagonista i takoodje opise njihovog karaktera ,licnosti (personality ) kako li vec nazvat.I ako moze da mi date neke ideje za teme od novele jer moram najmanje 12 da ih nabrojim a ja bas nemam toliko ideja he.
    Thank you.
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  23. #48
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    Trebala bi mi pomoc i ako mozete kako da mi pomognete bila bih vam puno zahvalna.
    Imam da pisem sastav -What is more importante personal relations or causes or patriotism.
    Ja sam se eto odlucila da su prijateljstva vaznija nego patriotizm ali stvar je u tome sto sada ja moram da nadjem primjere iz nase istorije ii knjizevnosti u kome je neko izabrao da izda svoju zemlju radije nego svog prijatelja.Ili moze da bude obrnuto neko ko je izdao svog prijatelja radi svoje zemelj.
    Ja se eto nazalost niceg ne mogu sjetiti a ako se vi mozete necega sjetiti pisite
    Za ovo, ako nije kasno, procitaj price Marka Miljanova iz "Primjera..." o Murat agi Ganicu i, pogotovo, o Novu Petrovu, Petru Boskovicu i Elezu Koskicu
    Vecina ljudi je zla

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_
    'Daleko je sunce'-D.Cosic,chujem da je masu smorna knjiga,pa bih bila zahvalna kad bi mi neko rekao o chemu se radi ukratko,a ja cu je svakako nekad prochitat...Nekad...
    Mnim da neces mnogo izgubiti i ako je ne procitas. Za ovakve stvari, lektirice i google
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    Evo mene ponovo ,opet mi treba pomoc.Imam da radim projekat o Don Brown "The Da Vinci Code".Dali se iko od vas moze sjetiti ili mozda naci u knjizi (u kojem poglavlju isl.) su fizicki opise nekih od protagonista i takoodje opise njihovog karaktera ,licnosti (personality ) kako li vec nazvat.
    Dajte ljudi, prosto pozelim da zabatalim ovaj forum kad vidim ovakve postove.

    Likovi se grade od prve do zadnje stranice i dopunjavaju detaljima kroz njihova djela i akcije. Vrlo cesto se daju neki sitni opisi, neki detalji koji upotpunjuju lik. Gotovo na svakoj strani postoji neki detalj koji mozes da iskoristis u zavisnosti od koncepcije rada.

    Novele ... Novela o ljubavi, Marko Miljanov, kotorske price, price iz stare CG ... Opet zavisi za cem sluze.

    Uh.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. WRC, motoGP,DTM, domaci....
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 182
    Last Post: 30-10-06, 16:57
  2. Domaci sajt posvecen Formuli 1,domacem auto sportu i...
    By ::M@rkoP:: in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 07-03-05, 22:29
  3. Molim struchnjake za pomoc.
    By milovan in forum Software
    Replies: 23
    Last Post: 01-12-04, 21:30
  4. kupovina..treba pomoc...brzo!!!
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 15-10-04, 12:57
  5. Pismeni
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 08-04-04, 19:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •