Page 102 of 580 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 14493

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #2526
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li kakav link za Fjodora?

  2. #2527
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #2528
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    karaaaaj
    po kratkom postupku

  4. #2529
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,013
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Stalno trubim istu pricu ali ne zelim da pomislim da Silva moze izgubit od Sonena. Ne podnosim onog brbljivca..

  5. #2530
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bsQr1_dnsHg

    Fedor izgleda odlicno ,dajte *****i iz UFC-a dogovorite se s coekom ))
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  6. #2531
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    jes da nisu neki borci ali 3 pobjede zaredom su odlican moralni boost nakon one lose serije

    btw Dana stalno ima na umu taj mec(jer bi donio brdo novca) ali ce odlagat to dok ovaj ne ostara toliko da pobjeda njegovih boraca(ko god se bude borio protiv njega) bude sigurna..u medjuvremenu dobro bi bilo kad bi se organizovao mec protiv Overeema, Fedor bi pristao bez obzira sto zna da je ovaj napucan..
    Last edited by NSX; 21-06-12 at 22:58.
    She is only here to annoy herself!

  7. #2532
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Brz je

  8. #2533
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    brz, a Rizzo od 33 kickbox meca ima samo jedan poraz tako da mu je to cak i jaca strana
    She is only here to annoy herself!

  9. #2534
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li kakva borba nacas?

  10. #2535
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ostao je legenda,i pravi sportista...

    http://www.croring.com/news/fedor-za...jeru/7834.aspx

  11. #2536
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    i ja sam uvijek navijao za Strugara svim srcem,pa i sinoc...
    kazes da ima srca,e sinoc ga nije imao,da jeste nastavio bi do kraja bez obzira na povredu,koliko meceva si gledao da slome ruku ili nogu,razvaljene arkade,glave itd. pa nastave.
    bradley je protiv pacquiao-a uzeo titulu slomljene noge...
    radonjic je u prvu rundu gadno slomio palac pa je nastavio do kraja...
    strugar je najvise srcanosti pokazao u prethodnom mecu,po meni najbolji njegov mec,jeste da je sinoc imao neke dobre momente,one direkte npr. ali nije to to.
    nije ni beloni nesto pokazao,sve u svemu vidi se iz aviona da su to dva istrosena i osrednja borca cak i za wako federaciju.
    Bradley nije uzeo titulu protiv Pacquiao-a slomljene noge, Radonjic nije slomio palac. Strugar nije pokazao osnovne defanzivne reakcije koje svaki iole dobar polu-profesionalni borac ima. Komentarisanje onog starijeg covjeka na kraju meca da bi dao blagu prednost Strugaru je i vise nego subjektivna ocjena i suvisno je komentarisat. Isto tako, koliko sam upoznat taj isti covjek se bavio kick boxingom, a nijednom nije pomenuo tokom citavog meca kako se Strugar ni jednom nije savio u koljena kako ti Belonijevi low kick-ovi ne bi zavrsili tacno ispod casice na koljenu vec na butini koja moze mnogo vise da primi udaraca od samog bocnog misica na cevanici. Cak je i tvrdio citavo vrijeme da je nemoguce izbjeci low kick-ove koje je zadavao Beloni.
    Po mom misljenju da je zavrsio karijeru posle pobjede nad Salkom mnogo bi bolji scenario bio.

    Sonen-Silva? Silva predobar, Sonen prejak

  12. #2537
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tiger View Post
    Bradley nije uzeo titulu protiv Pacquiao-a slomljene noge, Radonjic nije slomio palac. Strugar nije pokazao osnovne defanzivne reakcije koje svaki iole dobar polu-profesionalni borac ima. Komentarisanje onog starijeg covjeka na kraju meca da bi dao blagu prednost Strugaru je i vise nego subjektivna ocjena i suvisno je komentarisat. Isto tako, koliko sam upoznat taj isti covjek se bavio kick boxingom, a nijednom nije pomenuo tokom citavog meca kako se Strugar ni jednom nije savio u koljena kako ti Belonijevi low kick-ovi ne bi zavrsili tacno ispod casice na koljenu vec na butini koja moze mnogo vise da primi udaraca od samog bocnog misica na cevanici. Cak je i tvrdio citavo vrijeme da je nemoguce izbjeci low kick-ove koje je zadavao Beloni.
    Po mom misljenju da je zavrsio karijeru posle pobjede nad Salkom mnogo bi bolji scenario bio.

    Sonen-Silva? Silva predobar, Sonen prejak
    Ovo za Bradley-a sam citao u novine,ali za Radonjica pouzdano znam da je slomio palac... za ostatak komentara se slazem.

    Sonen-Silva,moze tu svasta bit,ali navijam za Silvu i nadam se da ce ga lagano pregazit.

    I obavezno da naglasim da ce Velasquez pregaziti JDS-a,ono sa Bigfootom ce sitnica bit

  13. #2538
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno ne znam zashto je Fedor svima toliko velik...volio bih da me neko uputi i njegovu kaerijeru jer je nisam nikad pratio.
    m1 gdje se u zadnje vrijeme borio mi ne izgleda ni malo jako ali mozda ja grijesim, ne razumijem se.

    Silva - Sonen sve vise prelazim na Sonenovu stranu covjek prica svasta ali na kraju svega sto kaze Dana White covjek isprati.
    I ima dosta poente u svojim pricama.

    A kako je Cain pregazio Silvu ono je bilo genijalno, otvorio ga je za sekund, covjek ne staje a ovaj veci od njega. JDS je dobar, i bice tezak za pobjedit ali ovog puta zelim da Cain pokaze sve sto zna i natjera ga da se brani iz svih pozicija a ne samo u Stand Up.

  14. #2539
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Iskreno ne znam zashto je Fedor svima toliko velik...volio bih da me neko uputi i njegovu kaerijeru jer je nisam nikad pratio.
    m1 gdje se u zadnje vrijeme borio mi ne izgleda ni malo jako ali mozda ja grijesim, ne razumijem se.

    Silva - Sonen sve vise prelazim na Sonenovu stranu covjek prica svasta ali na kraju svega sto kaze Dana White covjek isprati.
    I ima dosta poente u svojim pricama.

    A kako je Cain pregazio Silvu ono je bilo genijalno, otvorio ga je za sekund, covjek ne staje a ovaj veci od njega. JDS je dobar, i bice tezak za pobjedit ali ovog puta zelim da Cain pokaze sve sto zna i natjera ga da se brani iz svih pozicija a ne samo u Stand Up.
    vidi brate, lik je prolazio kroz sve protivnike punih 10 godina, bez obzira sta vrlo mala manjina mislila, velika inspiracija i kolegama i ljubiteljima MMA,imao je fantasticnu karijeru u pride-u,pa u afliction ,par pehova u strikeforce, ali ebem li ga, imao ih je manje nego bilo koji drugi borac za koje znam,definitivno najveca licnost u MMA, ne pratis ga i sam si rekao ,ne znam kako drugacije da ti docaram osim da sam siguran da je vecina mladih mma boraca i ljubitelja zbog njega zavoljelo ovaj sport...svaki sport mora imati imperatora, u MMA se zna ko je zadnji :P

    Zelim ,a i rekao sam prije da silva isprebija sonnena tako da nece moci da kenja i brblja sledecih godinu dana, jos uvijek mislim da je ukradena Bispingu sansa za titulu i samim tim da je istuka ovog konja, sad mu je malo frka od atletske komisije pa ce morati paziti na steroide a samim tim i nece biti ni blizu onoga proslog meca
    Last edited by RiddicK; 22-06-12 at 23:07.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  15. #2540
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Cain najbolji u hw.
    Njemu nezgodni borci su bjj borci, kao werdum, minotauro, mir...
    Ubijedjen sam da ne bi prekidom big foota dobio da ga nije otvorio onako da mu se oci zatrpaju krvlju. Dobio ga svakako bi, ali mislim da bi bilo na jednoglasnu odluku sudija.
    Sto se jds-a tice...mnogo dobar borac..ali mislim da ce Cain bez vecih problema da ga dobije... mislim da Cainu nije problem nikoga da preseli u prater... a kako ce dolje bit? U danasnjem mma top pozicija je zakon, i velika prednost... za sada pojedini sa ledja mogu bjj-om to da iskontrolisu, ali sve je to mnogo nezgodno... minotauro, werdum su borci koji vole borbu s ledja...i imaju neke sanse sa Cainom...a ostali, samo na srecu kao jds prosli put...
    Sto se sonena-slive tice, mislim da ce Sonen da dobije...bice repriza proslog meca, samo bez trijangla na kraju... Navijam za Silvu naravno, ali mislim da ce Sonen da dobije.
    UFC je americka organizacija, i onakvo Sonenovo brbljanje je potrebno...i vjerujem zahtijevano od njega... vjerujem da stvarni Sonen nema veze sa tim, po izjavama mu se vidi da je izuzetno inteligentna osoba.

  16. #2541
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Misko,ako Sonen bude "blistao" kao protiv Bispinga nece to do trece runde doci. A i mora biti pazljiviji sa steroidima ovaj put...

  17. #2542
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sonen je ja mislim i ovog puta spreman kao prosli put. Bisping je dobio mech to sam vec rekao ali mislim da bi i Bisping bacio Silvu.
    Silva je dobar borac, vise nego dobar ali racunam da su ova dvojica u ovoj kategoriji trenutno najbolji...jedva cekam mech to da vidim.

    Caina mogu da zeznu BJJ borci ali takodje s druge strane on ima ludu snagu da baci na zemlju mnogo vece ljude od sebe drzi se s njima, zato bilo ko da stane pred njega ako ga ovaj baci na zemlju sumnjam da ce imati vecu snagu od njega da ga dovede u nezgodan polozaj, da ce njegova odbrana doci do izrazaja.

  18. #2543
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,013
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Sonen je ja mislim i ovog puta spreman kao prosli put. Bisping je dobio mech to sam vec rekao ali mislim da bi i Bisping bacio Silvu.
    Silva je dobar borac, vise nego dobar ali racunam da su ova dvojica u ovoj kategoriji trenutno najbolji...jedva cekam mech to da vidim.

    Caina mogu da zeznu BJJ borci ali takodje s druge strane on ima ludu snagu da baci na zemlju mnogo vece ljude od sebe drzi se s njima, zato bilo ko da stane pred njega ako ga ovaj baci na zemlju sumnjam da ce imati vecu snagu od njega da ga dovede u nezgodan polozaj, da ce njegova odbrana doci do izrazaja.

    Svako ima neke svoje favorite ali reci da je Michael Bisping bolji od A. Silve..sto bi rekli ameri, OMFGGG..

  19. #2544
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Sto se jds-a tice...mnogo dobar borac..ali mislim da ce Cain bez vecih problema da ga dobije...
    da da..

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post

    samo na srecu kao jds prosli put...
    ma cudo je ta sreca
    She is only here to annoy herself!

  20. #2545
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ima li dje ovaj TFC da se isprati?

  21. #2546
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    Svako ima neke svoje favorite ali reci da je Michael Bisping bolji od A. Silve..sto bi rekli ameri, OMFGGG..
    Jos se nisu borili, jedini koji je dosao blizu da ga dobije je Chael Sonen a u zadnjoj borbi Bisping je istukao Sonena iako je izgubio mech..zasto ne bih mislio ne da je bolji nego da bi ga bacio?
    Dobra vecina vjeruje da ce Sonen da ga istuce opet zasto po toj logici onda ne bi mogao i Bisping? Sto je toliko cudno. Inace isto su pricali da ce Cain da baci JDS-a bez problema kad odjednom JDS rijesio borbu odmah. U tom sportu svaki dan u nedelji moze neko drugi da pobjedi nisam rekao tehnicki potkovaniji rekao sam da bi ga bacio al opet je to samo misljenje ne tvrdnja.

  22. #2547
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prati MMA Magazin na facebook mislim da ce oni da izbace link na noc borbe ako bude gdje.

  23. #2548
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    vjerujem da stvarni Sonen nema veze sa tim, po izjavama mu se vidi da je izuzetno inteligentna osoba.
    inteligentan jeste...sto ne znaci da nije bezobrazan ,nadmen i jos ponesto,zna se sta je trash talk ali on bre mlati svasta na racun Silve,izgubio je prvi mec kad mu je je nivo testasterona bio 17:1...17 puta normalne kolicine steroida kod covjeka ,izgubi ce i ovaj
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  24. #2549
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karadaglija View Post
    Misko,ako Sonen bude "blistao" kao protiv Bispinga nece to do trece runde doci. A i mora biti pazljiviji sa steroidima ovaj put...

    Evo brzo cemo saznati, za nedjelju dana.
    U prvom mecu Sonen je odnio Silvu, znaci bas odnio... i jbg nije imao srece na kraju.
    Sto se steroida tice, u profesionalnom sportu ne postoji sportista koji ih ne koristi, samo je pitanje ko nije dovoljno "poslusan", pa mu otkriju. Pare diktiraju sve, tako je i u sportu.
    Anderson Silva nece moc da koristi svoj ubitacni strajking, kao sto je to radio protiv recimo Demiana Maje...drugacije je kad imas protiv sebe top wrestlera, i vazda moze da te baci.
    Mislim da ce mec bit vrlo slican onom prvom.
    E sad, sve su to profesionalci, svasta moze da se desi, ali mislim da realno Sonen glat dobija.

  25. #2550
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Last edited by makelele; 24-06-12 at 10:16.

Page 102 of 580 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4058
    Last Post: 17-03-24, 23:48
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 18:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 23:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 22-04-08, 00:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •