Page 341 of 586 FirstFirst ... 241291331337338339340341342343344345351391441 ... LastLast
Results 8,501 to 8,525 of 14649

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #8501
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  2. #8502
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    mozda i ovoga puta ostete GGG..

  3. #8503
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    ovaj magomedsharipov je strasan borac, ali mi nesto nije interesantan za gledanje kao jones ili recimo nurmagomedov.. ne znam zasto.
    Pa ovo su dokazane zvijezde. I Kabib je dosadan borac, u smislu da..svakog protivnika izdominira u parteru. Jednolicni ubica.

    Dok ovaj Zabit puca od talenta. Starovaroski je to ljepse rekao ono sto sam ja mislio, mastovit je.
    Ne znas mu potez sledeci. Ne mozes da se naviknes. Momak radi potpuno opusteno bez ikakve panike. Ovu polugu od prije neku noc...ko bi ono probao, ko bi se sjetio da izvuce ono iz pozicije onakve.
    Meni je ovo tek treci mec da ga gledam, odusevljen sam. Milina ga je gledati kao nekad Jonsa, dok mi nije postao odvratan.

  4. #8504
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,354
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Zabkt trazio Alda ili Mendesa, valjda, a cisto sumnjam da ga iko moze u onoj diviziji dobiti, ali izgleda zeli da do vrha dodje tako sto ce sve redom da dobija. Nevjerovatan borac, ja sam ga ranije jos uocio kad ga je Rogan pominjao u jednom podcastu i uporedio sa Jones_om po neprivisljivosti, i od tada ga pratim, a to je par meceva unazad, mozda 3 4. Kondicija x Tehnika x Masta x Glad za mecevima. Rusi, da se tako izrazim, polako preuzimaju primat u najjacim promocijama. Takodje se i Vitalij Minakov vratio u Belator, pominju da bi mogao u UFC brzo da dodje.
    Quote Originally Posted by samson View Post
    Pa ovo su dokazane zvijezde. I Kabib je dosadan borac, u smislu da..svakog protivnika izdominira u parteru. Jednolicni ubica.

    Dok ovaj Zabit puca od talenta. Starovaroski je to ljepse rekao ono sto sam ja mislio, mastovit je.
    Ne znas mu potez sledeci. Ne mozes da se naviknes. Momak radi potpuno opusteno bez ikakve panike. Ovu polugu od prije neku noc...ko bi ono probao, ko bi se sjetio da izvuce ono iz pozicije onakve.
    Meni je ovo tek treci mec da ga gledam, odusevljen sam. Milina ga je gledati kao nekad Jonsa, dok mi nije postao odvratan.
    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  5. #8505
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    Zabkt trazio Alda ili Mendesa, valjda, a cisto sumnjam da ga iko moze u onoj diviziji dobiti, ali izgleda zeli da do vrha dodje tako sto ce sve redom da dobija. Nevjerovatan borac, ja sam ga ranije jos uocio kad ga je Rogan pominjao u jednom podcastu i uporedio sa Jones_om po neprivisljivosti, i od tada ga pratim, a to je par meceva unazad, mozda 3 4.
    usporimo tu malo jer je na celu divizije jedan od boljih p4p boraca u cijelom ufc.. kao sto je i sam trazio vidjecemo ga protiv jacih imena ali definitivno posjeduje talenat za vrh te divizije..

  6. #8506
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Da li prenosi neko nocas ovo?

  7. #8507
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    kako ovaj olejnik ima neki mogu slobodno rec seljacki stil borbe, kada nema trenera , ali mi ga je nesto milo gledat kad se bije.
    Čupatelj

  8. #8508
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bilo je ekstremno neizvjesno ali je ovo GGG dobio, po meni.. barem je tako i trebalo biti sobzirom da je u prvom meču bio remi, a tada je jo jasnije bio bolji..

  9. #8509
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  10. #8510
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Canelo kod mene na poene. Ali je boks bio brutalan.

  11. #8511
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Bilo je ekstremno neizvjesno ali je ovo GGG dobio, po meni.. barem je tako i trebalo biti sobzirom da je u prvom meču bio remi, a tada je jo jasnije bio bolji..
    cim oci otvorih odgledah mec. Cista pobjeda,bez ikakve dileme za GGG . Zao mi ga je ka da mi je iz kuce , velika nepravda . Mnogo vise udaraca je zadao , prednjim direktom ga je razorio , pokazao kako zna i iz kontre da boksuje . Kradja i kraj . Alvarez dosta sporiji i bez one eksplozivnosti koju je imao sa hemijom. pi bem ti boks i sudjenje

  12. #8512
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,354
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Dog fight. Klasik koji bih stavio u ko sa Diaz vs McGregor 2, zivot im je ostao u ring. Ako su prvi mec sudili nerijeseno dje je GGG bio bolji, trebali su mozda i ovaj, ali je i G mogao biti malo ofanzivniji u 10. i 11. rundi dje je mozda mogao da ga zavrsi jer je Canelo bio uzdrman. Svakako najbolji box mec ove godine po meni.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  13. #8513
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    kad mi koriste McGregor-Diaz II za poredjenje rata u ringu povrace mi se, a ima jedno 20 boljih borbi u zadnjih 7-8 godina od te..

    sinoc je Canelo presirao vecinu meca ali kad su dosle bitne runde 8-12 onda je GGG nagazio gas i bas izdominirao, pa cak i znacajno uzdrmao Canela.. Canelo nije bio bolji sinoc nego sto je Golovkin u prvom mecu, a dale su mu sudije pobjedu dok su u prvom su dosudili remi.. javna je tajna da se u boksu dosta namjesta i favorizuje na stetu drugih u zadnjih nekoliko godina jer kvalitet opada.. Da je GGG dobio ne bi bilo potrebe za trecim mecom, ovako ce sad da izmuzu to do kraja..

  14. #8514
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    vrijedi li odgledat ggg i kanela?
    Čupatelj

  15. #8515
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,354
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Zao mi je sto sam ti izazvao nagon za povraćanje, zaista mi to nije bila namjera.

    Ovo je iz mog ugla gledano, vjerovatno nisam kompetentan da s tobom vodim polemiku o borilackim sportovima, dugo sam bio van toga i par godina unazad sam se vratio u to. Bilo kako bilo, imam pravo da iznesem misljenje, povracalo se tebi od njega ili ne ))

    Konkretno sam uporedio conor vs diaz jer su slicna kilaza i na mene je ostavilo takav utisak.

    Ako imas da preporucis nesto slicno da pogledam, napisi, rado cu odvojiti vrijeme za to
    Quote Originally Posted by miha View Post
    kad mi koriste McGregor-Diaz II za poredjenje rata u ringu povrace mi se, a ima jedno 20 boljih borbi u zadnjih 7-8 godina od te..

    sinoc je Canelo presirao vecinu meca ali kad su dosle bitne runde 8-12 onda je GGG nagazio gas i bas izdominirao, pa cak i znacajno uzdrmao Canela.. Canelo nije bio bolji sinoc nego sto je Golovkin u prvom mecu, a dale su mu sudije pobjedu dok su u prvom su dosudili remi.. javna je tajna da se u boksu dosta namjesta i favorizuje na stetu drugih u zadnjih nekoliko godina jer kvalitet opada.. Da je GGG dobio ne bi bilo potrebe za trecim mecom, ovako ce sad da izmuzu to do kraja..
    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  16. #8516
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    Brzo li ga izbrisase p. im m.
    Sve je to na psihichkoj bazi

  17. #8517
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,354
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Brzo li ga izbrisase p. im m.
    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  18. #8518
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    Zao mi je sto sam ti izazvao nagon za povraćanje, zaista mi to nije bila namjera.

    Ovo je iz mog ugla gledano, vjerovatno nisam kompetentan da s tobom vodim polemiku o borilackim sportovima, dugo sam bio van toga i par godina unazad sam se vratio u to. Bilo kako bilo, imam pravo da iznesem misljenje, povracalo se tebi od njega ili ne ))

    Konkretno sam uporedio conor vs diaz jer su slicna kilaza i na mene je ostavilo takav utisak.

    Ako imas da preporucis nesto slicno da pogledam, napisi, rado cu odvojiti vrijeme za to

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    ma lagano.. i ja precerah no me podsjeti ovo na jednu listu fox sportsa od nedavno kada su stavili mcgregor-diaz prvi i drugi mec da su najbolje ufc borbe ikad, na mjesto 1 i 2. , ispred borbi kao lawler-mcdonald, jones-gustafsson, sanchez-melendez, shogun-henderson, lawler-condit, etc.

    sad ako bude sa nurmagomedovim i pola onakve tuce sa diazom od toga ima da se pravi najbolji lightweight mec u istoriji univerzuma..

  19. #8519
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ggg - Canelo je jedna od rijetkih borbi koja je opravdala hajp koji se dizao oko nje.
    Za mene je bolji bio Canelo, ako se mora traziti ta nijansa da se neko odvoji. Ali citav mec je fantastican, sve je moglo da se vidi.

  20. #8520
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,354
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    ma lagano.. i ja precerah no me podsjeti ovo na jednu listu fox sportsa od nedavno kada su stavili mcgregor-diaz prvi i drugi mec da su najbolje ufc borbe ikad, na mjesto 1 i 2. , ispred borbi kao lawler-mcdonald, jones-gustafsson, sanchez-melendez, shogun-henderson, lawler-condit, etc.

    sad ako bude sa nurmagomedovim i pola onakve tuce sa diazom od toga ima da se pravi najbolji lightweight mec u istoriji univerzuma..
    Sjecam se te liste, ali sam mislio da je ono bilo na osnovu glasanja publike.

    Odgledao sam sve ove borbe, svaka je prica za sebe. Dje pomenu Rorija, svaka borba mu je svjetski rat, obozavam njegov stil. Vidjeh da je sa Musasijem krajem mjeseca, volio bih ga vidjet opet u UFC nekad.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  21. #8521
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    rory je top3 welter na planeti, iako je u bellator..

  22. #8522
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ziva istina, mada ja mislim da onaj rory da promijeni trenera da bi bio i bolji.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  23. #8523
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Oleinik mi je totalno otkrovenje, kakav ubica u parteru, nisam imao pojma dok nisam vidio prvi ezekiel choke u ufc istoriji. Miran povucen nema trash talka samo gusenje. Brat.

  24. #8524
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    kao sto se suskalo, povratak Jonesa.. moze da se bori na ufc 230 u NYC, vjerovatno protiv Gustafssona sto je po meni mma mec godine..

  25. #8525
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    U koliko je ova "konferencija " za Nurmagedova i Conora ?

    BTW Gregor izbacio svoj viski

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 341 of 586 FirstFirst ... 241291331337338339340341342343344345351391441 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4060
    Last Post: 24-04-24, 15:05
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •